IZVĒLIES KATEGORIJU
Mūsu veikali
Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Virsmatrači / Roll up

Virsmatrači / Roll up

Īstais virsmatracis var palīdzēt padarīt tavu matraci vai nu mīkstāku, vai tieši otrādi – stingrāku, ja vēlies lielāku atbalstu miega laikā.

Kārtot pēc Atlasīt pēc

5 atsauksmes

Aizvērt

5 atsauksmes

Aizvērt

DORMEO VIRSMATRAČI

No rīta pamostoties, arvien vairāk cilvēku saskaras ar diskomfortu un sāpēm. Visbiežāk tam par iemeslu ir nepareizi izvēlēta gulēšanas virsma. Lai uzlabotu situāciju, Dormeo tiešsaistes veikalā piedāvājam plašu virsmatraču klāstu, kuri palīdzēs labi izgulēties un no rīta mosties bez nepatīkamām sajūtām.

Virsmatracis ir plāns matracis, ko var gan izmantot atsevišķi, gan arī novietot uz matrača vai dīvāna, ja nepieciešams palielināt komfortu vai izlīdzināt negludumus. Ir pieejami dažādas stingruma pakāpes virsmatrači dažādām vajadzībām.

Kādas ir virsmatraču priekšrocības?

Virsmatracis var izlīdzināt nelīdzenu gulēšanas virsmu, padarīt matraci vai dīvānu stingrāku vai mīkstāku, kā arī paildzināt matrača kalpošanas laiku, pasargājot to no nodiluma. Dormeo virsmatrači ir lieliska izvēle cilvēkiem, kuri bieži maina dzīvesvietu vai dodas izbraucienos, jo tos var viegli sarullēt un paņemt līdzi. Dažiem modeļiem, piemēram, Roll Up virsmatracim Memosan Ultimo, ir īpašas elastīgās lentas, kas ļauj to kompakti saritināt un uzglabāt.

Virsmatrači ir:

- ergonomiski – tie padara guļvietu ērtāku;

- funkcionāli – piemēroti ne tikai gulēšanai, bet arī rotaļām, vingrošanai u.c.;

- praktiski – tie aizņem maz vietas, ir ērti uzglabājami un viegli kopjami.

Kāds ir virsmatrača izmērs?

Virsmatrači ir ievērojami plānāki par klasiskajiem matračiem. To biezums ir vidēji 4–8 cm. Dormeo virsmatrači ir pieejami izmērā no 70x190 cm līdz pat 180x200 cm, lai Tu varētu izvēlēties piemērotāko risinājumu savai guļvietai.

Kādus virsmatračus pirka visvairak 2021.gadā ?

VIRSMATRACIS ALOE VERA 5 ZONES 4+1

VIRSMATRACIS AIR+

VIRSMATRACIS ALOE VERA ORTHOCELL

No kāda materiāla izgatavo virsmatračus?

Dormeo tiešsaistes veikalā pieejamie virsmatrači ir izgatavoti no mūsdienīgiem materiāliem. Tie nodrošina maksimālu komfortu, turklāt tiem piemīt antibakteriālas un hipoalerģiskas īpašības, pateicoties apstrādēm, kas aizsargā virsmatračus no netīrumiem un putekļu ērcītēm. Jaunākās paaudzes Memory putas virsmatraču pamatnē nodrošina komfortablu miegu, savukārt noņemamais pārvalks ir viegli mazgājams.