IZVĒLIES KATEGORIJU
Mūsu veikali
Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Segas

Segas

Dormeo segu ražošanā tiek izmantoti tikai augstvērtīgi materiāli. Izvēlies sezonai visatbilstošāko segu, lai baudītu patīkamu miegu visu gadu.

Kārtot pēc Atlasīt pēc

28 atsauksmes

Aizvērt
Page:
  1. 1
  2. 2

28 atsauksmes

Aizvērt
Page:
  1. 1
  2. 2

DORMEO SEGAS

Segas ir tikpat dažādas kā mēs – katra no tām apmierina noteiktas prasības. Tāpēc Dormeo tiešsaistes veikalā ir pieejams plašs segu klāsts, kurā ikviens apmeklētājs atradīs sev piemērotāko, izvēloties pildījuma veidu, segas krāsu, izmēru un biezumu. Lai iepirkties būtu īpaši ērti, pieejami arī segas un spilvenu komplekti.

Kādu segu izvēlēties?

Vispirms jāizlemj, kādas krāsas, izmēra un svara segu Tu meklē. Ņem vērā temperatūru savā mājoklī un cilvēku skaitu, kuri gulēs zem šīs segas.

Populāri segu veidi

- Klasiska sega – tā ir universāla, pieejama 2 izmēros: 140x200 cm un 200x200 cm. Pildījums ir blīvs, tāpēc segas svars ir jūtams. Šāda veida sega ir piemērota lietošanai visu gadu.

Vieglas

-Vasaras sega – tā derēs tiem, kuriem mēdz būt karsti. Pieejama 2 izmēros: 140x200 cm un 200x200 cm. Šīs segas pildījumā ir izmantots mazāk materiāla, tāpēc tā ir plānāka un vieglāka. Ideāli piemērota siltajai sezonai.

- Dubultā sega – piemērota tiem, kuri vēlas izmantot vienu segu dažādos apstākļos.

Dubultās segas

Pieejama 2 izmēros: 140x200 cm un 200x200 cm. Dubultā sega sevī ietver divas atšķirīga biezuma segas, kuras var izmantot atsevišķi (plānāko – vasarā, biezāko – pavasarī un rudenī) vai apvienot, lai sasildītos aukstos ziemas vakaros.

Kas ir svērtā sega?

Svērtā jeb antistresa sega ir smagāka nekā klasiskās segas un iedarbojas uz ķermeni ar nomierinošu spiedienu, kas līdzinās apskāvienam. Šis efekts palīdz samazināt trauksmi un nervozitāti un uzlabo miega kvalitāti, kā arī spēj atvieglot muskuļu spazmas. Dormeo tiešsaistes veikalā pieejami 3 dažādi svara un izmēra varianti: 4,5 kg (100x150 cm), 5,4 kg (120x180 cm), 6,8 kg (140x200 cm).

Kādi ir pieejamie segu izmēri?

Atkarībā no izmēra segas parasti tiek iedalītas 3 kategorijās: segas bērniem, vienvietīgās segas un divvietīgās segas. Dormeo tiešsaistes veikalā galvenokārt iespējams iegādāties segas divos populārākajos izmēros: 140x200 cm un 200x200 cm.

Kādu segas pildījumu izvēlēties?

Visbiežāk izmantotie dabiskie pildījuma materiāli ir:

- dūnas un spalvas;

- aitas vilna;

- bambuss;

- u.c.

Dormeo piedāvā segas, kas pildītas ar īpašām viegli kopjamām un lietošanai drošām šķiedrām.

Wellsleep® mikrošķiedras ir savītas kā mazas atsperes, tāpēc lieliski saglabā apjomu, kaut gan ir ļoti vieglas. Šīm šķiedrām ir veikta īpaša apstrāde, tāpēc tās nesaveļas un pildījums paliek vienmērīgs arī pēc mazgāšanas. Turklāt tās nerada piemērotu vidi putekļu ērcītēm. No mikrošķiedras izgatavots segas pārvalks ir praktisks un viegli kopjams risinājums, turklāt šim materiālam piemīt izcila mitruma uzsūktspēja, tādējādi nodrošinot sausu, svaigu gulēšanas vidi.

Kādas ir Wellsleep® mikrošķiedras segu priekšrocības?

Izvēloties jebkuru Dormeo segu, vari būt drošs, ka tā būs piemērota:

- visai ģimenei;

- cilvēkiem ar jutīgu ādu;

- alerģiskiem cilvēkiem;

- cilvēkiem, kuri dod priekšroku kvalitatīvām, vieglām un ērtām segām;

- cilvēkiem, kuriem ir svarīgi, lai sega būtu elpojoša.

Kā rūpēties par segu, lai tā kalpotu ilgāk?

Dormeo segas ir ļoti viegli kopjamas. Tās drīkst mazgāt veļas mašīnā 40–60 °C temperatūrā (katrai segai ir sava ieteicamā mazgāšanas temperatūra, kas norādīta uz etiķetes). Sega jāžāvē izklātā veidā un ik pa laikam jāsapurina, lai izlīdzinātu pildījumu. Jāņem vērā, ka alergologi iesaka mainīt segu ik pēc trim gadiem.

Dažas Dormeo segas ir iepakotas vakuumā vieglākai transportēšanai un uzglabāšanai.