Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Higiēna

reizi divos gados

jāmaina spilvens

Vairāk nekā

12 MILJONI CILVĒKU

guļ uz Dormeo spilveniem

Kā izvēlēties piemērotu spilvenu?

Vai atceraties, kad pēdējo reizi mainījāt spilvenu? Varbūt ir pienācis laiks to darīt?

Mēs katrs zinām, cik patīkama ir sajūta, noliekot galvu uz mīksta un ērta spilvena. Dormeo piedāvājumā ir visdažādākie spilveni visdažādākajām vēlmēm un vajadzībām. Vienalga, vai jūs dodat priekšroku lieliem un gaisīgiem spilveniem vai arī vienmēr izvēlaties tikai dabīgus materiālus, pie mums jūs noteikti atradīsiet kaut ko sev.

Visi Dormeo spilveni nodrošina nepieciešamo atbalstu.

 • To uzdevums ir nodrošināt pareizu mugurkaula stāvokli.

 • Tie pielāgojas jūsu mugurkaulam.

 • Visi mūsu spilveni ir hipoalerģiski.

Spilvena izvēle pēc formas

Klasiskais spilvens

Klasisko spilvenu pildījumi pārsvarā ir darināti no Wellsleep® uzlabotās vai Tencel® mikrošķiedras. Dažos spilvenos ir ieaustas bambusa, vilnas vai zīda šķiedras. Šiem spilveniem ir regulējams augstums, tāpēc tos ir ērti pielāgot individuālām vajadzībām. Tie ir arī mazgājami.

Anatomiskais spilvens

Šie Dormeo spilveni pārsvarā ir darināti no viskoelastīgām Memory putām. Spilvena īpašā forma un Memory putu materiāls garantē piemērotu atbalstu galvai, kaklam un pleciem un palīdz mazināt skausta saspringumu. Guļot ērti, atpūsties var labāk.

Spilvena izvēle atkarībā no gulēšanas pozas

 • Tiem, kuri guļ uz muguras

  Tiem, kuri guļ uz muguras, ir nepieciešams atbalstošs spilvens. Spilvenam ir jānodrošina dabīgais anatomiskais mugurkaula stāvoklis, kā arī jāsniedz piemērots atbalsts galvai, kaklam un pleciem.

 • Tiem, kuri guļ uz sāniem

  Ja guļat uz sāniem, ir svarīgi, lai galva atrastos pareizajā, dabiskajā stāvoklī, tāpēc ir nepieciešams stingrāks un augstāks spilvens.

 • Tiem, kuri guļ uz vēdera

  Ja jums patīk gulēt uz vēdera, tad jums vajadzīgs ļoti zems un mīksts spilvens, lai nodrošinātu pareizu mugurkaula stāvokli. Ieteicams izvēlēties salīdzinoši plakanu spilvenu ar zīda vai mikrošķiedras pildījumu, ko var pielāgot inviduālajām prasībām.

 • Tiem, kuri guļ dažādās pozās

  Ja bieži maināt gulēšanas pozas, jums nepieciešams pielāgojams spilvens, lai uz tā būtu ērti, guļot gan uz vēdera, gan muguras un sāniem. Izvēlieties vidēji mīkstu spilvenu, kas pielāgosies katrai gulēšanas pozai.

Atrodiet savējo

 • Paņemiet lineālu.
 • Nostājieties pie sienas. Pārliecinieties, ka stāvat tādā stāvoklī, kā gulēsiet uz matrača.
 • Turiet galvu taisni un izmēriet attālumu starp galvu un sienu. Šī vieta būs jāaizpilda spilvenam.
 • Iegādājieties Dormeo spilvenu.
 • Kad jums jau ir spilvens, nolieciet to starp sienu un galvu. Ar piemērotu spilvenu jūsu kakls būs taisns un tādējādi tiks nodrošināts nepieciešamais atbalsts mugurkaulam, galvai un kaklam.

Tiem, kuri guļ uz sāniem

Jūsu garums:

Spilvena augstums:

195 cm un vairāk = Vairāk par 15 cm
185 cm–195 cm = 13 cm–15 cm
175 cm–185 cm = 12 cm–13 cm
165 cm–175 cm = 11 cm–13 cm
155 cm–165 cm = 11 cm–12 cm
145 cm–155 cm = 10 cm–12 cm
135 cm–145 cm = 9 cm–10 cm
Mazāk par 135 cm = 7 cm–8 cm

Tiem, kuri guļ uz muguras

Jūsu garums:

Spilvena augstums:

195 cm un vairāk = 10 cm–15 cm
185 cm–195 cm = 10 cm–13 cm
175 cm–185 cm = 10 cm–12 cm
165 cm–175 cm = 9 cm–12 cm
155 cm–165 cm = 8 cm–11 cm
145 cm–155 cm = 7 cm–10 cm
135 cm–145 cm = 7 cm–10 cm
Mazāk par 135 cm = Mazāk par 8 cm

Ja attālums, ko nomērījāt, ir mazāks par 8 cm, izmēģiniet kādu no šiem spilveniem.

 

Spilvens Air Smart Duo

Tas ir piemērots jebkurai gulēšanas pozai. Īpašs dizains — divi vienā, klasiskā un anatomiskā puse. Izvēlieties vienu no diviem dažādiem atbalstiem: klasisko vai ergonomisko Octaspring® risinājumu. Tas ir elpojošs un ar aizsardzību pret baktērijām. Zaļās tējas šķiedra, kas iestrādāta pārvalkā, palīdzēs jums atslābināties. Pārvalks ir mazgājams 40 °C.

Piemērots visiem neatkarīgi no gulēšanas pozas.

Uzziniet vairāk

Spilvens True Evolution, 12 cm

Šis, iespējams, ir viselpojošākais spilvens pasaulē. Tas nodrošina vēsuma, sausuma sajūtu un higiēnisku miegu naktī. Izmantojot Dormeo™ revolucionāro Octaspring® tehnoloģiju, tiek nodrošināts maigs atbalsts.

Piemērots tiem, kuri guļ uz sāniem un muguras.

Uzziniet vairāk

Anatomiskais spilvens

Anatomiska dizaina spilvens, kas nevainojami pielāgojas galvas un kakla kontūrām. Lieliski piemērots tiem, kuri guļ uz sāniem un muguras. Spilvenam ir pievilcīgs dizains. Tas ir pieejams 3 krāsās: dzeltenā, violetā krāsā un krēmkrāsā. Mazgājams 40 °C.

Piemērots tiem, kuri guļ uz sāniem un muguras.

Uzziniet vairāk

Anatomiskais spilvens Renew Eucalyptus

Šim spilvenam ir Memory putu pamatne. Tam ir dažādas augstuma iespējas un divi iespējami atbalsta līmeņi. Pārvalks ir darināts no īpašas eikalipta šķiedras, kas garantē sausumu un nevainojamu gaisa cirkulāciju. Lieliski piemērots cilvēkiem, kuri vēlas rūpēties par apkārtējo vidi. Pārvalks ir mazgājams 40 °C.

Piemērots tiem, kuri guļ uz sāniem un muguras.

Uzziniet vairāk

Ja attālums, ko nomērījāt, ir 8–10 cm, izmēģiniet kādu no šiem spilveniem.

 

Klasiskais spilvens Eucalyptus

Šis spilvens nodrošinās piemērotu atbalstu. Jūs varat pielāgot spilvena augstumu atkarībā no savām vēlmēm un vajadzībām. Tas ir darināts no 100 % dabīgas eikalipta šķiedras, kam piemīt īpašas termoregulējošās īpašības. Tas ir pilnībā mazgājams 60 °C temperatūrā, kurā neizdzīvo putekļu ērcīte.

Piemērots visiem neatkarīgi no gulēšanas pozas.

Uzziniet vairāk

Klasiskais spilvens Good Morning/Night

Klasiskais spilvens ar hipoalerģiskām īpašībām no elpojoša un silta materiāla. To var izmantot visās sezonās. Jūs varat pielāgot spilvena augstumu un stingrības pakāpi. Vienā pusē spilvenam ir viļņains raksts izteiktā krāsā, bet otrā pusē ir zīdaini mīksts materiāls neitrālā krāsā. Pieejams 3 krāsās. Pilnībā mazgājams 40 °C.

Piemērots visiem neatkarīgi no gulēšanas pozas.

Uzziniet vairāk

Klasiskais spilvens Aloe Vera

Spilvens ir apstrādāts ar alveju papildu mīkstumam un maigumam. Jūs varēsiet pielāgot spilvena augstumu un stingrības pakāpi. Tas ir hipoalerģisks, tāpēc būs piemērots arī cilvēkiem, kuri cieš no alerģijām. Pilnībā mazgājams 60 °C temperatūrā, kurā neizdzīvo putekļu ērcīte.

Piemērots visiem neatkarīgi no gulēšanas pozas.

Uzziniet vairāk

Klasiskais spilvens Natura

Ārkārtīgi ērts, elpojošs un silts spilvens, ko var izmantot visās sezonās. Tas ir darināts no īpašas mikrošķiedras un organiskās kokvilnas. Jūs varēsiet pielāgot spilvena augstumu un stingrības pakāpi. Spilvens ir mazgājams 40 °C.

Piemērots visiem neatkarīgi no gulēšanas pozas.

Uzziniet vairāk

Spilvens Siena Classic

Mīksts un ērts spilvens visiem, kuriem nepieciešams ortopēdisks atbalsts. Šis spilvens ir darināts no īpaši elpojošas mikrošķiedras, kas absorbē mitrumu un nodrošina papildu aizsardzību pret traipiem. Spilvens ir pilnībā mazgājams 60 °C.

Piemērots visiem neatkarīgi no gulēšanas pozas.

Uzziniet vairāk

Ja attālums, ko nomērījāt, ir lielāks par 10 cm, izmēģiniet kādu no šiem spilveniem.

 

Spilvens True Evolution, 16 cm

Šis, iespējams, ir viselpojošākais spilvens pasaulē. Tas nodrošina vēsuma, sausuma sajūtu un higiēnisku miegu naktī. Izmantojot Dormeo™ revolucionāro Octaspring® tehnoloģiju, tiek nodrošināts maigs atbalsts. Pārvalks ir mazgājams 40 °C.

Piemērots tiem, kuri guļ uz sāniem un muguras.

Uzziniet vairāk

Klasiskais spilvens Memosan

Spilvens ir darināts no Memory putām. Jūs varat pielāgot spilvena augstumu atkarībā no savām vēlmēm un vajadzībām. Tas ir hipoalerģisks un nodrošina elpojošu virsmu gulēšanai. Tam ir noņemams un 60 °C temperatūrā mazgājams pārvalks, un tādējādi tiek nodrošināta aizsardzība pret putekļu ērcīti.

Piemērots visiem neatkarīgi no gulēšanas pozas.

Uzziniet vairāk

Anatomiskais spilvens Aloe Vera

Jūs varēsiet pielāgot spilvena augstumu un stingrības pakāpi. Pildījumam ir divi nodalījumi: lielākais un mazākais. Spilvens ir darināts no videi draudzīga materiāla. Spilvens ir pilnībā mazgājams 60 °C temperatūrā, un tādējādi tiek nodrošināta aizsardzība pret putekļu ērcīti.

Piemērots visiem neatkarīgi no gulēšanas pozas.

Uzziniet vairāk

Iepazīstieties arī ar citiem mūsu gultas piederumu kolekcijas produktiem

 

Dormeo gultas piederumu kolekcijas produkti ir piemēroti lietošanai visu cauru gadu - darināti no dažādiem materiāliem un apstrādāti ar dažādām tehnoloģijām. No plašā klāsta jūs varēsiet izvēlēties sev piemērotāko.

Spilvens un sega Natura

Šis komplekts ir darinātas no dabīgas un izturīgas organiskās kokvilnas. Sega ir mīksta, viegla un silta. Jūs varēsiet individuāli pielāgot spilvena augstumu. Tas ir mazgājams 40 °C. Vienvietīgajā komplektā ietilpst 140 x 200 cm sega un 50 x 70 cm spilvens, divvietīgajā komplektā ietilpst 200 x 200 cm sega un divi 50 x 70 cm spilveni.

Piemērots visiem neatkarīgi no gulēšanas pozas.

Uzziniet vairāk

Kolekcija Aloe Vera

Komplekts Aloe Vera ir mīksts, elpojošs un hipoalerģisks. To var izmantot visās sezonās. Spilvens ir piemērots visiem neatkarīgi no gulēšanas pozas. Jūs varēsiet pielāgot spilvena augstumu un stingrības pakāpi. Tas ir darināts no īpašas mikrošķiedras ar iestrādātu alveju. Tas ir pilnībā mazgājams 60 °C temperatūrā, un tādējādi tiek nodrošināta aizsardzība pret putekļu ērcīti.

Piemērots visiem neatkarīgi no gulēšanas pozas.

Uzziniet vairāk

Kolekcija Good Morning

Gaumīgs un izsmalcināts komplekts, kas darināts no Wellsleep uzlabotās mikrošķiedras. Vieglā, siltā un elpojošā sega ir piemērota visām sezonām. Jūs varēsiet individuāli pielāgot spilvena augstumu un stingrības pakāpi. Pieejams trīs krāsās: krēmkrāsā, dzeltenā un violetā krāsā. Vienvietīgajā komplektā ietilpst 140 x 200 cm sega un 50 x 70 cm spilvens, divvietīgajā komplektā ietilpst 200 x 200 cm sega un 2 spilveni.

Piemērots visiem neatkarīgi no gulēšanas pozas.

Uzziniet vairāk

Spilvens un sega Siena

Komplekts Siena ir izdevīgs risinājums ģimenei par labu cenu. Segu var izmantot visu gadu un spilvens nodrošina piemērotu atbalstu. Tas ir piemērots arī alerģiskiem cilvēkiem, kā arī pilnībā mazgājams 60 °C temperatūrā, nodrošinot aizsardzību pret putekļu ērcīti. Komplektā ietilpst 140 x 200 cm sega un 1 klasiskās formas 50 x 70 cm spilvens.

Piemērots visiem neatkarīgi no gulēšanas pozas.

Uzziniet vairāk