Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Negatīvie joni stiprina imunitāti un uzlabo miega kvalitāti

Vai esi dzirdējis vārdu savienojumu “negatīvo jeb skābekļa jonu apstrāde”? Dormeo to mēdz saukt arī par Re-vitalize tehnoloģiju un izmantot matraču, virsmatraču, segu un spilvenu, kā arī citu produktu ražošanā. 
Bet kas tad īsti ir negatīvie joni un kāpēc mums tie vajadzīgi?

Stiprina imunitāti un vairo enerģiju

Zināms, ka pozitīvie joni ir kaitīgi cilvēka organismam, savukārt negatīvie joni iedarbojas labvēlīgi. Tie uzlabo kopējo veselības stāvokli – attīra asinis, veicina imūnsistēmas darbību, aktivizē šūnu darbību un pozitīvi ietekmē centrālo nervu sistēmu. Negatīvie joni, kas iestrādāti matraču un virsmatraču audumos, nonākot saskarē ar cilvēka ķermeni:

• palīdz uzlabot miega kvalitāti,
• vairo enerģiju un veicina organisma atjaunošanos,
• uzlabo darba spējas,
• palīdz atslābināties,
• aizsargā pret baktērijām, mikrobiem,
• neuzsūc nepatīkamas smakas.

Plašs negatīvo jonu pielietojums

Mums kaitīgos pozitīvos jonus ražo kondicionieri, apkure, gaismekļi, elektriskās ierīces, tāpēc negatīvo jonu trūkums īpaši raksturīgs slēgtām telpām. Ko darīt? Lai uzlabotu gaisa kvalitāti iekštelpās, cilvēki nereti izvēlas jonizēt gaisu, jo tādejādi iespējams panākt tādu gaisa kvalitāti, kas līdzinās svaigam gaisam kalnos vai pie jūras. Ar jonizācijas iekārtām telpās tiek nodrošināts dabiskais negatīvo un pozitīvo jonu īpatsvars, gaiss attīrīts no putekļiem, kā arī vīrusiem, sēnītēm, baktērijām un citiem alergēniem. Līdzīgu ietekmi atstāj arī materiāli, kas apstrādāti ar skābekļa jonu tehnoloģiju. Klīniskie pētījumi ir pierādījuši, ka negatīvie joni stiprina imūnsistēmu un ir īpaši ieteicami bronhiālās astmas, hroniska bronhīta, bezmiega un citu hronisku kaišu pacientiem. Tie uzlabo vielmaiņu un uzlabo pašsajūtu.

Skābekļa jonu terapija tiek izmantota arī citās jomās, piemēram, skaistumkopšanā. Sejas procedūru laikā to izmanto, lai uzlabotu ādas stāvokli un panāktu jauneklīgāku izskatu. Tādā veidā ādas šūnas vairāk tiek vairāk apgādātas ar enerģiju, ātrāk atjaunojas, kā arī tiek normalizēts skābju un sārmu līdzsvars organismā.