Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Luksusa klases Air+ līnijas matrači

Iedomājoties par faktu, ka trīs no turpmākajiem desmit gadiem jūs pavadīsiet uz matrača, liekas likumsakarīgi ieguldīt līdzekļus, lai sev nodrošinātu iespējami labāku guļvietu. Jūs vēlaties būt pārliecināti, ka iegādāsieties ergonomisku un gulēšanai ērtu matraci. Mēs Dormeo specializējamies tieši šajā jomā, tāpēc esam uzlabojuši mūsu luksusa Air+ līnijas matračus, kas radīti, domājot par jūsu veselību un kvalitatīvu miegu. Galu galā, jūs taču pērkat labu nakts miegu, vai ne?

Zonas uzlabo gulēšanas virsmu

Lai vēl vairāk uzlabotu jūsu gulēšanas pieredzi, mēs esam radījuši matraci, kura gulēšanas virsma ir iedalīta vairākās zonās. Mērķis ir nodrošināt stingru atbalstu un nevainojamu pielāgošanos jūsu ķermeņa aprisēm vietās, kur tas patiešām ir nepieciešams. Tas nozīmē, ka Air+ līnijas matračiem ir dažādi atbalsta līmeņi, kas ergonomiski balsta mugurkaulu neatkarīgi no jūsu gulēšanas pozas

                             

Matrači, par kādiem citi matrači var tikai sapņot

Šis īpaši kvalitatīvais matracis, kurā izcils komforts ir apvienots ar modernākajām tehnoloģijām, ir veidots no vairākiem slāņiem, kas atbilst ķermeņa dabiskajai uzbūvei. Kabatu atsperes un Octaspring® — mēs esam apvienojuši labāko, ko sniedz abas tehnoloģijas, lai radītu luksusa kvalitātes matraci, par kādu citi matrači var tikai sapņot. Unikālais Octaspring® dizains ar astoņām atbalsta kolonnām nodrošina gaisa caurlaidību un 3D pielāgošanos gan formas, gan arī funkcionalitātes ziņā. Apvienojot šīs tehnoloģijas, mēs esam ieguvuši izcilu matraci, kas sniedz atbilstošu ergonomisku atbalstu visam ķermenim un nodrošina vieglumu, kas sajūtu ziņā līdzinās nobraucienam pa amerikāņu kalniņu.

Octaspring® tehnoloģija — pierādīts, ka nodrošina atspirdzinošāku miegu

Mūsu vislabākā patentētā, īpaši kvalitatīvā Octaspring® tehnoloģija — speciālisti uzskata, ka šūnveida dizains ir ideāls risinājums ergonomiskiem matračiem, jo sniedz jūsu ķermenim attiecīgajā brīdī nepieciešamo atbalstu, mazina spiedienu un nodrošina vēl komfortablāku gulēšanas vidi. Nodrošina līdz pat astoņām reizēm labāku gaisa caurlaidību nekā citi putu bloki un novērš naktī svīšanu. Bet papildu šīm funkcijām un pamatvajadzībām, kas nepieciešamas miega nodrošināšanai, Octaspring® tehnoloģija jums sniegs daudz citu priekšrocību. Viena no Octaspring® kvalitātes iezīmēm ir kustības pārneses novēršana, kas nodrošina, ka jūsu grozīšanās naktī paliks nepamanīta. Galu galā ieguvēji būs visi — gan jūs, gan jūsu matracis ar Octaspring® tehnoloģiju.

Gulēt kā mākonī — labākā kabatu atsperu un putu kombinācija

Air+ līnijas matrači sastāv no vairākiem slāņiem, un katram no tiem ir īpaša funkcija, kā rezultātā jums tiek nodrošināts nevainojams komforts un atbalsts. Šī konstrukcija, kas sastāv no modernām putām un kabatas atsperēm, ir atrodama tikai jaunajos un ekskluzīvajos Air+ matračos — vislabākajos Dormeo matračos. Air+ īpaši augstie matrači — luksusa klases komforts, ergonomisks atbalsts un maksimāls ilgspējīgums. Dormeo Air+ matrači, kuros ir apvienots personalizēts atbalsts, ko nodrošina Octaspring® tehnoloģija, un komforts, ko sniedz Memory putas, ir zinātniski izstrādāti, lai jums nodrošinātu ideālu naktsmieru un izceltu Dormeo matračus starp citiem matračiem. Izstrādājot šo matraču līniju, mēs ņēmām vērā optimālo stingrības, atbalsta, komforta, augstuma, gaisa caurlaidības un, protams, svara līmeni — visus šos parametrus mēs salikām vienā matraču līnijā, tādējādi iegūstot labāko matraci, kāds jums jebkad ir bijis.