Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

HOO-HOO
EMOCIJU PŪCES

Emociju pūces nav parastas plīša rotaļlietas bērniem. Katra pūce iemieso kādu emociju, palīdzot bērniem atpazīt, izprast un paust savas emocijas.

Dormeo HOO-HOO emociju pūces palīdzēs jūsu bērniem atklāt un pieņemt visas emocijas, kļūstot par viņu tuvākajiem draugiem un mīļākajām rotaļlietām.

3-VIENĀ: ROTAĻLIETA, SPILVENS, PLEDS

Katra pūce ir kā apburoša mīkstā rotaļlieta vai spilvens, turklāt tajā iekšā ir mīksts pleds, tāpēc šis komplekts nozīmē, ka jūs vienmēr esat gatavs mīļumam, diendusai vai rotaļām, neatkarīgi no atrašanās vietas. Izvēlieties un iepazīstiet vienu no dažādajām emocijām.

IEPAZĪSTIES AR HOO-HOO EMOCIJU PŪCĒM

IZVĒLIES SAVU MĪĻĀKO PŪCI

tikai 19,95 €

  • Goody-Coo ir pašpārliecinātā pūce. Tā zina, ka prieka noslēpums slēpjas pašā, un lai arī dažreiz pasaule šķiet pavisam sarežģīta, tevī ir spēks to padarīt labāku!

  • Blushy-Hoo ir kautrīgā un klusā pūce. Tā tev iemācīs justies labāk neparedzētās situācijās un starp citiem cilvēkiem, ļaujot tavai iekšējai gaismai uzmirdzēt.

  • Blu-Blu ir miegainā pūce un palīdzēs iemigt arī Tev. Apskauj to labākiem sapnīšiem!

  • Yuu-Huu ir priecīgā pūce. Tā atgādinās, ka vienmēr jācenšas saskatīt labo itin visā ap tevi.

  • Shoo-Shoo ir ļoti drosmīga pūce. Naktī tā ar savu saucienu «Šū!» izgaiņās nelabos sapņus.

  • Loony-Coo ir palaidnīga pūce. Tā liks tev neaizmirst par jautrību un trakulībām.

EMOCIJU APGŪŠANA KOPĀ AR DRAUGU

Bērnam augot un izzinot pasauli, ir jāiepazīst arī emocijas un jāsaprot, kā tās veiksmīgi vadīt. Dormeo emociju pūces sniedz iespēju sajūtu pasauli iepazīt drošā un jautrā veidā. Iepazīstiniet bērnus ar viņu (un jūsu) jaunajiem draugiem — Dormeo emociju pūcēm.

ATSAUKSMES

Ar šīm mīlīgajām rotaļlietām bērniem ir iespējams iemācīt gan krāsas, gan emociju dažādību. Tās ir praktiskas, skaistas un interesantas.

Anita, Rīga

Lieliski, ka ir apvienotas vairākas funkcijas - pūci var izmantot kā rotaļlietu vai ērtu spilvenu, turklāt tajā iekšā ir mīksts pleds.

Juris, Ogre

Interesanta ideja apvienot mīksto rotaļlietu ar pledu. Man patīk, ka pūcēm ir dažādas emocijas, jo arī katram bērnam ir sava personība, tāpēc ir iespējams atrast vispiemērotāko.

Petra, Ļubļana

Burvīgs dizains! Pūcītes pleds un spilvens lieliski noder, dodoties ceļojumā vai izbraucienā. Ļoti mīksta un mīļa.

Eva, Olomonka

BLUSHY-HOO ir kautrīgā un klusā pūce. Tā tev iemācīs justies labāk neparedzētās situācijās un starp citiem cilvēkiem, ļaujot tavai iekšējai gaismai uzmirdzēt.

LOONY-COO ir palaidnīga pūce. Tā liks tev neaizmirst par jautrību un trakulībām.

SHOO-SHOO ir ļoti drosmīga pūce. Naktī tā ar savu saucienu «Šū!» izgaiņās nelabos sapņus.

YUU-HUU ir priecīgā pūce. Tā atgādinās, ka vienmēr jācenšas saskatīt labo itin visā ap tevi.

BLU-BLU ir miegainā pūce un palīdzēs iemigt arī Tev. Apskauj to labākiem sapnīšiem!

GOODY-COO ir pašpārliecinātā pūce. Tā zina, ka prieka noslēpums slēpjas pašā, un lai arī dažreiz pasaule šķiet pavisam sarežģīta, tevī ir spēks to padarīt labāku!