Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Piegāde

Preces tiek piegādātas 30 dienu laikā kopš pasūtījuma apstiprināšanas brīža. Piegādes laiks atkarīgs no preces un apmaksas veida.

Ja preces pašreiz nav noliktavā, Jūs to saņemsiet tikko tas būs iespējams. Maksimālais piegādes termiņš ir 10 nedēļas. Ja Jūsu pasūtīto preci nebūs iespējams piegādāt 30 dienu laikā kopš pasūtījuma apstiprināšanas, mēs personīgi sazināsimies ar Jums, izmantojot kontaktinformāciju, ko sniedzāt veicot pasūtījumu.

Ja uz doto brīdi kāda no precēm nav pieejama noliktavā, mēs par to paziņosim sazinoties ar Jums telefoniski. Jums ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko preču piegādes veidu:

Pasts – piegāde pasta nodaļā:

Jūsu pasūtījums tiek piegādāts, izmantojot 'Latvijas Pasta' servisu. Tas tiek piegādāts uz pasūtījumā norādīto pasta nodaļu. Savā pasta kastītē saņemsiet uzaicinājumu no Latvijas Pasta. Pasta nodaļā sūtījumu var izņemt tikai pasūtījuma veicējs, ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, tādēļ cita persona nevarēs saņemt paku Jūsu vietā. Darba laikus lūdzam skatīties tuvākajā pasta nodaļā.

Matrači un sūtījumi, kas smagāki par 20 Kg vienmēr tiek piegādāti ar kurjeru.

Ekspress Pasts – piegāde līdz mājām:

Jūsu pasūtījums tiek piegādāts, izmantojot `Ekspress Pasts' kurjera servisu. Paka tiek nogādāta līdz klienta mājām, iepriekš vienojoties par piegādes laiku un datumu. Ja piegādes laikā saņēmējs nav mājās, tad pasūtījums tiek nogādāts uz tuvāko pasta nodaļu. Un pasta kastītē saņemsiet uzaicinājumu no Latvijas Pasta.

Ekspress Pasta darba laiks darba dienās:

  • lielākajās Latvijas pilsētās- Rīga, Cēsis, Daugavpils, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Liepāja, Rēzekne, Saldus, Talsi, Valmiera, Ventspils - 10:00 līdz 22:00
  • pārējā Latvijas teritorijā- no 10:00 līdz 19:00

DPD kurjers – piegāde līdz mājas durvīm:

Jūsu pasūtījums tiek piegādāts, izmantojot 'DPD' kurjera servisu. Paka tiek nogādāta līdz klienta mājas durvīm, iepriekš vienojoties par piegādes laiku un datumu.

Ja piegādes laikā Jūs nebūsiet mājās, tad DPD kurjers Jūsu pasta kastītē atstās informatīvu paziņojumu par neveiksmīgu piegādi, un sūtījums tiks nogādāts atpakaļ uz DPD biroju. Divu nedēļu laikā no pirmā piegādes mēģinājuma Jums būs jāsazinās ar DPD kurjeru, lai vienotos par atkārtotu piegādi.

DPD kurjeru darba laiks:

  • lielākajās Latvijas pilsētās (Rīga, Cēsis, Daugavpils, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Liepāja, Rēzekne, Saldus, Talsi, Valmiera, Ventspils) darba dienās no 8:00 līdz 22:00,
  • pārējā Latvijas teritorijā darba dienās no 8:00 līdz 18:00.

Papildus informācija:

  • Pirms sūtījuma saņemšanas kurjeram nepieciešams uzrādīt personas apliecinošu dokumentu.
  • Lūdzam sagatavot precīzu naudu, ja pasūtījuma apmaksa tiks veikta skaidrā naudā.
  • Gadījumos, ja tiek konstatēti ārēji sūtījuma iepakojuma bojājumi, saņēmējs ir tiesīgs nepieņemt sūtījumu, pirms tam kopīgi ar kurjeru sastādot bojājuma aktu.

Piegāde tiek veikta tikai Latvijas teritorijā.

Piegādes izdevumi atkarīgi gan no sūtījuma svara, gan attāluma, uz kurieni prece jānogādā.

Visas cenas internetveikalā ir galīgas (pilnīgas) pasūtīšanas dienā un tajās ir iekļauts pievienotās vērtības nodoklis (PVN). Visas cenas ir norādītas Latvijas latos (LVL).

Par precēm un piegādes izmaksām klients var norēķināties:

  • skaidrā naudā saņemot preci;
  • izmantojot līzinga pakalpojumus*.

*Sīkāku informāciju par līzinga noteikumiem varat uzzināt sadaļā 'Dalītais maksājums un līzings'.

Apmaksu par preci skaidrā naudā Jūs veiksiet preces saņemšanas brīdī. Saņemot apmaksu, kurjers izsniedz pirkuma apliecinošus dokumentus — preču pavadzīmi-rēķinu un kvīti par skaidrās naudas saņemšanu. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu.

Neskaidrību gadījumā rakstiet info@dormeo.lv