Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

5 soļi līdz piemērota matrača izvēlei

Ņemot vērā, ka tirgū piedāvātais matraču klāsts ir ļoti plašs, var rasties grūtības saprast, kā izvēlēties piemērotāko matraci. Kādi ir galvenie kritēriji, ko katram būtu jāņem vērā, izvēloties jaunu matraci vai novērtējot esošā matrača atbilstību? Lai palīdzētu izlemt, esam uzskaitījuši piecus soļus, kuri vienkāršos matrača izvēli.

Ņemot vērā, ka tirgū piedāvātais matraču klāsts ir ļoti plašs, var rasties grūtības saprast, kā izvēlēties piemērotāko matraci. Kādi ir galvenie kritēriji, ko katram būtu jāņem vērā, izvēloties jaunu matraci vai novērtējot esošā matrača atbilstību?

Lai palīdzētu izlemt, esam uzskaitījuši piecus soļus, kuri vienkāršos matrača izvēli. Ļaujiet to ieteikumiem un tie palīdzēs jums izvēlēties atbilstošāko matraci.

1. Izvēlieties piemērotu matraci

Var šķist, ka tas ir vienkārši un nav pat pieminēšanas vērts, taču lēmums par piemērota matrača izmēru ir pirmais solis. Izvēloties savu sapņu matraci, pārliecinieties, ka tam ir atbilstošs lielums un izmēri.

Ja neesat pilnīgi pārliecināti par to, kāds ir īstais izmērs, pārbaudiet vēlreiz un nepieņemiet pārsteidzīgu lēmumu.

Dormeo klāstā ir visi klasiskie matraču izmēri, turklāt matraci ir iespējams izgatavot arī pēc pasūtījuma.

2. Rūpējieties par savu mugurkaulu

Izvēloties matraci, pārliecinieties, ka tas nodrošina mugurkaulam pietiekamu atbalstu. Pat tad, ja šobrīd mugura jums nesagādā problēmas, piemērota matrača izvēle var ietekmēt to, vai jums tādas būs nākotnē.

Visi Dormeo matrači nodrošina pareizu mugurkaula stāvokli un var palīdzēt novērst problēmas muguras un spranda daļā, kā arī neļaut tām attīstības nākotnē.

3. Jūsu ērtībai

Jūsu matracim ir jābūt ērtam. Tas nozīmē, ka jums vienkārši ir jājūtas ērti, guļot uz tā un, kas ir vissvarīgākais, jums vienmēr ir jāspēj uz tā un pilnībā atslābināties. Izvēlieties tādu matraci, kuru vairākas nedēļas varat bez maksas izmēģināt, lai secinātu, vai tas jums ir piemērots.

Jūs varēsiet izvēlēties kādu no deviņiem ideāli ērtiem Dormeo klāsta matračiem un varēsiet izvēlēto matraci testēt 30, 60 vai pat 90 dienas, un paši izlemt, vai tas būs jums piemērots. Ja tas tomēr nebūs piemērots, Dormeo atmaksās jums jūsu naudu.

4. Pievērsiet uzmanību kvalitāti, higiēnu un aizsardzību garantējošiem ražošanas standartiem

Pārsvarā mēs matračus lietojam daudzus gadus. Mēs uz tiem guļam, atpūšamies un dažkārt arī ēdam, skatāmies televizoru, lasām… Tādēļ matracis var kļūt par baktēriju un putekļu ērcīšu perēkli, liekot parādīties alergēniem, ierosināt alerģiskas reakcijas un astmu. Tādēļ, izvēloties matraci, ir jāpadomā arī par to, vai matracis ir aizsargāts pret dažādiem mikroorganismiem.

Mēs Dormeo vispirms rūpējamies par veselīgu miegu, tādēļ visi matrači ir aizsargāti ar SANITIZED®. Šis pasaulē atzītais simbols norāda, ka audums ir aizsargāts pret putekļu ērcītēm. Audums, kas ir šādi apstrādāts, ir uzticami nodrošināts ar ilglaicīgu aizsardzību pret putekļu ērcītēm, kā arī baktēriju un sēnīšu attīstību. SANITIZED® zīmols vienmēr ļaus atšķirt dažādos audumus, matračus un gultas veļas tipus, tādējādi ļaujot jums izvēlēties labākas kvalitātes preci.

5. Ņemiet vērā preces cenu

Daudzi cilvēki ir pārliecināti, ka tikai visdārgākās lietas ir vislabākās. Taču līdz ar zīmolu globalizāciju un plašo preču klāstu tirgū, turēšanās pie šā principa, izvēloties matraci, nav racionāla.

Izvēloties matraci, cena nedrīkst kļūt par vienīgo kritēriju. Mūsdienās ir iespējams iegādāties augstākās kvalitātes matraci par zemāku cenu.Piedāvājot lieliskas kvalitātes preces par pieņemamu cenu, Dormeo ir pierādījis, ka pieņemamas cenas un augstas kvalitātes kritēriji neizslēdz viens otru.

Izvēlieties sev nevainojamu matraci

Dormeo jums piedāvā izvēlēties dažādu tipu matračus, no kuriem katrs atbilst visiem nepieciešamajiem standartiem, turklāt izdabā noteiktai individuālai gaumei un vajadzībām.

  • Izturīgais Comfort matracis ir izgatavots no Ecocell® un ir lieliska izvēle, ja jums sāp mugura, locītavas vai krusti. Tas stingri balsta ķermeni, nodrošinot ciešu un atspirdzinošu miegu. Matracis Dormeo Comfort garantēs to, ka jūs vairs nemodīsieties ar sāpēm, bet jutīsieties kā no jauna piedzimuši un enerģijas pilni! Cena: sākot ar Ls 119,90.
  • Memory 2+12 matracis ir luksusa klases matracis, kas izgatavots, apvienojot jaunākos modernos materiālus, kuri, darbojoties kopā, rada nomierinošu efektu un vairo labsajūtu. Stingro Ecocell® un mīksto memory putu apvienojums nodrošina jūsu ķermenim ideālu atbalstu, ļaujot jums pilnībā atslābināties. Vairs nebūs nekāda bezmiega, nekādas grozīšanās un knosīšanās, nekādu muguras sāpju: ar matraci Memory 2 +12 jūs beidzot kārtīgi izgulēsieties! Cena: sākot no Ls 129,90.
  • Memory 2+12 Silver Plus matracim ir triju zonu pamatne un tas ir īpaši piemērots cilvēkiem, kurus nomoka sāpes muguras un spranda daļā, kā arī kājās. Matrača pārvalkā ir iestrādātas sudraba šķiedras, kuras novērš baktēriju uzkrāšanos un vairošanos un atvaira nepatīkamas smakas, tādēļ šo matraci mēs īpaši iesakām vecāka gadagājuma cilvēkiem, kuri miega laikā daudz svīst. Cena: sākot no Ls 159,90.
  • Memory 4+10 ir augstākās kvalitātes, mīksts un ērts matracis, kas īpaši raksturīga izturība un izmantotie moderniem materiāliem. Stingrais Ecocell® nodrošina atbilstošu atbalstu mugurkaulam un memory putas, kuras reaģē uz siltumu, pielāgojas ķermeņa temperatūrai un garantē ērtības. Pēc gulēšanas uz Memory 4+10 matrača jūs modīsieties atjaunojušies, enerģijas pilni un drīz vien aizmirsīsiet par nomācošajām sāpēm sprandā un muguras daļā. Cena: sākot no Ls 214,90.
  • Svaigais un dabiskais Bamboo matracis ar papildu pievienotajām bambusa šķiedrām valdzinās jūs ar savu maigumu, elastīgumu un materiālu izvēli. Matracī iestrādātās bambusa šķiedras regulē svīšanu, novērš mitruma uzkrāšanos un tām piemīt antibakteriālas īpašības. Matracis ar dabiskām piedevām ir apvienotas divu modernu materiālu kārtas un tās miega laikā nodrošina ķermenim pareizu stāvokli un svaiguma sajūtu. Triju zonu pamatne ar Ecogreen un Bio memory putām ir ideāls apvienojums, kas dāvās saldus sapņus bez svīšanas, putekļu ērcītēm un muskuļu stīvuma no rītiem. Cena: sākot no Ls 489,90.
  • Memory 6+14 matracis ir augstākās klases luksusa materiālu matracis, kurš nodrošina ļoti augstu ērtību līmeni un lielisku, jaunu miega pieredzi. Guļot uz prestižā, 20 cm augstā matrača, kas izgatavots no bagātīgas memory putu kārtas un Ecocell®, būtiski uzlabosies jūsu miega kvalitāte un no rīta jūs modīsieties atjaunojušies un atspirguši. Ļoti mīksts un ērts matracis, kas iedarbojas arī terapeitiski, jo ļauj jums atslābināties, mazinot sāpes mugurā un muskuļos. Cenas sākot no Ls 549,90.
  • Dormeo Talalay ir augstākās kvalitātes matracis, kas izgatavots no dabiskā Talalay lateksa, kura kvalitāti speciālisti ir apstiprinājuši kā veselīgam miegam labāko. Prestižo, ērto un ļoti gaisīgo materiālu izvēlas tie klienti, kuri miega kvalitāti vērtē visaugstāk. Cena: sākot no Ls 469,90.

Līdztekus parastajiem matračiem, mēs piedāvājam arī divus risinājumus vecu matraču, dīvānu un neērtu saliekamo gultu uzlabošanai, jo mums ir svarīgas arī jūsu viesu ērtības, kā arī jūsu ērtības, nakšņojot ārpus mājas.

  • Dormeo Roll up ir plāns, augstas kvalitātes papildmatracis, kuru var izmantot praktiski visur. Tas ir ideāls virsmatracis “otrās elpas” nodrošināšanai vecajam, izgulētajam dīvānam, jo tas ir vienkārši jāuzliek uz vecās guļvietas. Tas noderēs kā papildmatracis viesiem, bērnu rotaļām, bet sarullēts un ievietots parocīgā pārnēsājamā somā, tas ir vienkārši pārvadājams, lai gulētu teltī, izbrauciena laikā autofurgonā, vai brīvdienās nakšņojot vasarnīcā. Tas ir izgatavots no stingrajām Ecocell® putām, kuras nodrošina pietiekamu atbalstu mugurkaulam, neatkarīgi no tā, kur jūs nakšņojat. Cena: sākot no Ls 59,90.
  • Renew virsmatracis ir lētākais veids vecā matrača atjaunošanai, ja tas vairs nav pietiekami mīksts un ērts. Renew ir plāns, 3,5 cm biezs memory putu polsterējums, kas būtiski uzlabos sajūtas guļot uz vecā matrača. Mīkstās memory putas mazinās sāpes plecos un papēžos, jo tie vairs nespiedīsies pret cieto virsmu. Uzklājiet to uz cietā matrača, neērtā dīvāna vai saliekamās gultas. To var izmantot arī, lai izlīdzinātu spraugu starp diviem vienvietīgajiem matračiem, savienojot tos kopā un izveidojot vienu guļamvirsmu. Matrača Renew pircējiem mēs uzdāvināsim anatomisko spilvenu Memory un somu matrača glabāšanai. Cena: sākot no Ls 54,90.