Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Memory putas neatkārtojamai sajūtai, kad guļat

Jūs, iespējams, jau vairakkārt esat dzirdējuši par memory putām. Tas ir revolucionārs materiāls, kuru tā unikālo īpašību dēļ ir iespējams izmantot dažādu preču ražošanā. Tās jau ir sākuši izmantot apavu, automašīnu sēdekļu un pat apakšveļas ražotāji, taču visbiežāk tās ir atrodamas matračos.

Jūs, iespējams, jau vairākkārt esat dzirdējuši par memory putām. Tas ir revolucionārs materiāls, kuru tā unikālo īpašību dēļ ir iespējams izmantot dažādu preču ražošanā.

Tās jau ir sākuši izmantot apavu, automašīnu sēdekļu un pat apakšveļas ražotāji, taču visbiežāk tās ir atrodamas matračos.

Sākotnēji izgatavots lidojumiem kosmosā, tagad tas ir vispopulārākais materiāls gulēšanai

Memory putu stāsts sākas nesenā pagātnē, kad NASA zinātnieki izgudroja piemērotu materiālu, kas, ielidojot orbītā, atslogotu uz spiedienu astronauta ķermeni.

Tātad, septiņdesmito gadu sākumā NASA pētniecības centrs izstrādāja materiālus, lai pasargātu astronautus no gravitācijas spēku iedarbības nolaišanās laikā. Panākumu atslēga bija augsto tehnoloģiju materiāls – viskoelastīgās memory putas, kuras pielāgojas individuālai formai, taču, kad spiediena iedarbība tiek pārtraukta, atgūst sākotnējo formu.

No kosmosa kuģiem līdz gultām

Memory putu pozitīvais efekts, atslogojot gravitācijas spēka radīto spiedienu, drīz vien mudināja tās izmantot medicīniskās procedūrās pie gultas saistītiem pacientiem, lai mazinātu spiedienu uz viņu brūcēm un ķermeni kopumā. Unikālās memory putu īpašības veicināja to drīzu izmantošanu visā pasaulē.

Šodien tās lielākoties tiek izmantotas, vēloties uzlabot miegu un cilvēku dzīves kvalitāti.

Memory putas sniedz sajūtu, it kā jūs peldētu, un ieskauj jūsu ķermeni komfortā

Dormeo daudzus gadus koncentrējuši savu uzmanību un pūliņus, lai izstrādātu no memory putām izgatavotus matračus. Lai būtu droši, ka klientu miegs ir lielisks un ērtību līmenis ir optimāls, mēs esam radījuši ērtos memory putu matračus, kuri vienmērīgi sadala ķermeņa svaru pa visu matrača virsmu.

Matracis ar memory putu pamatni pilnībā pielāgojas ķermenim un tā temperatūrai un mazina sasprindzinājumu. Kad ķermenis ir atbrīvots no spiediena, uzlabojas asinsrite un ķermeņa šķidrumi var brīvi plūst pa visu ķermeni, neradot spiedienu uz kapilāriem. Tādēļ memory putas ir īpaši piemērotas cilvēkiem, kurus moka sāpes muguras lejasdaļā, sprandā, gurnos, u.c. Tas nomierinoši iedarbojas uz grūtniecēm, kā arī mazina miega problēmas, ko izraisa grozīšanās miega laikā.

Memory putas pašas pielāgojas jūsu formai un temperatūrai – tā, it kā jūs gulētu uz mākoņa!

Memory putas ir izgatavotas no viskoelastīgām putām ar atvērtu šūnu struktūru. Atšķirībā no citām putām, tām ir augstāks blīvums un tās ir jutīgas pret temperatūru.

Tas nozīmē, ka, putu unikālās struktūras dēļ, tās ideāli pielāgojas ķermeņa formai un svaram, bet, noņemot spiedienu, memory putas lēnām atgūst to sākotnējo formu.

Tās pielāgojas arī ķermeņa temperatūrai, lai miega laikā jūs nejustu matrača virsmu, bet gan patīkamās ērtības, kuras sniedz kokvilna.

Memory putas, apvienojumā ar stingrākiem materiāliem, veido ideālu pamatni gulēšanai

Pašas memory putas ir pārāk mīkstas, lai būtu piemērotas visai matrača struktūrai, tādēļ, lai nodrošinātu ķermenim papildu atbalstu un ergonomiski pareizu mugurkaula stāvokli miega laikā, matracim tiek pievienoti stingrāki materiāli. Šis materiāls parasti ir elastīgais un izturīgais Ecocell®.

Memory putas tiek izmantotas sešos Dormeo matračos

Dormeo klāstā ir seši dažāda biezuma matrači ar memory putām:

Plānāks, 2 cm biezas memory putu kārtas matracis

  • Memory 2 +12 ir 2 cm bieza memory putu kārta, kas atrodas virs 12 cm biezās stingrās Ecocell® kārtas. Šis vidēji stingrais matracis ir īpaši piemērots cilvēkiem, kuri izvēlas nedaudz stingrākus matračus, vai arī tiem, kurus moka muguras problēmas. Lai uzzinātu vairāk, uzklikšķiniet šeit.
  • Memory 2+12 Silver Plus arī ir 2 cm bieza memory putu kārta, kas uzlikta uz stingrās Ecocell® 12 cm biezās kārtas. Šis matracis ir vidēji stingrs un tam ir triju zonu pamatne, kas nodrošina ķermenim lielisku atbalstu. Papildu tam pārvalkā iestrādātās sudraba šķiedras regulē svīšanu un neļauj attīstīties baktērijām. Lai uzzinātu vairāk, uzklikšķiniet šeit.

Vidēji biezs, 4 cm biezas memory putu kārtas matracis

  • Matracim Memory 4+10 ir 4 cm bieza memory putu kārta, kas pilnībā pielāgojas ķermeņa formai miega laikā un palīdz atslābināt muguras muskulatūru. Šis matracis ir mīkstāks, nekā Memory 2+12, tādēļ to īpaši iecienījuši jaunāki cilvēki. Ņemot vērā, ka memory putas ir apvienotas ar 10 cm biezu Ecocell® kārtu, matracis nodrošina ērtības, pareizu ķermeņa atbalstu un ideālu atpūtu. Lai uzzinātu vairāk, uzklikšķiniet šeit.
  • Bamboo matraci veido 4 cm bieza memory putu kārta, kas pilnībā izlutinās jūs ar ideālu komfortu. Bio memory putām piemīt visas tās pašas īpašības, kādas piemīt standarta memory putām, taču, lai padarītu tās vēl dabiskākas, esam putām pievienojuši rīcineļļu. Tādā veidā mēs nodrošinām savu ieguldījumu dabas aizsardzībā. 10 cm biezā stingro Ecogreen putu kārta, kurā arī ir rīcineļļa, nodrošina pareizu ķermeņa atbalstu miega laikā. Tādēļ Bamboo ir piemērots matracis cilvēkiem, kurus uztrauc vides tīrība. Turklāt tas ir arī viens no mīkstākajiem matračiem Dormeo piedāvājumā. Lai uzzinātu vairāk, uzklikšķiniet šeit.
  • Tiem, kuri vēlas izbaudīt memory putu priekšrocības, taču nevēlas mainīt savu matraci, mēs esam izstrādājuši Dormeo Renew – 3,5 cm biezu virsmatraci, kas izgatavots no memory putām. Šis mīkstais putu virsmatracis ir plāns, noņemams un tas atjauno cieto un izgulēto matraci, nodrošinot visas tās pašas priekšrocības, kādas ir guļot uz memory putām. Kopā ar virsmatraci jūs iegūsiet arī dāvanu: memory putu spilvenu! Lai uzzinātu vairāk, uzklikšķiniet šeit.

Ļoti biezs, 6 cm biezas memory putu kārtas matracis

  • Memory 6+14 ir luksusa klases matracis, kas izgatavots no 6 cm biezas memory putu kārtas. Ja jūs vēlaties izmantot visas šā materiāla sniegtās pozitīvo īpašību priekšrocības, tad šis ir ideāls matracis tieši jums, jo tas rada tādu komforta līmeni, ka jums šķiet - jūs peldat. Tajā pašā laikā 14 cm biezā Ecocell® kārta nodrošina mugurkaulam pareizu atbalstu. Matracis Memory 6+14 ir pieejams, pasūtot tikai tiešsaistē. Lai uzzinātu vairāk, uzklikšķiniet šeit.