Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Kurš ir man piemērotākais Dormeo matracis?

Dormeo komanda strādā pie tā, lai piedāvātu jums izvēlēties vairākus atšķirīgus matračus un nodrošinātu ikviena individuālās vajadzības. Šobrīd Jūsu izvēlei piedāvājam deviņus dažādu veidu matračus. Katrs no tiem atbilst visiem nepieciešamajiem standartiem, turklāt tiem piemīt individuālās vajadzības nodrošinošas papildīpašības.

Dormeo komanda strādā pie tā, lai piedāvātu jums izvēlēties vairākus atšķirīgus matračus un nodrošinātu ikviena individuālās vajadzības.

Šobrīd Jūsu izvēlei piedāvājam deviņus dažādu veidu matračus. Katrs no tiem atbilst visiem nepieciešamajiem standartiem, turklāt tiem piemīt individuālās vajadzības nodrošinošas papildīpašības.

Izvēlieties piemērotu matraci, lai baudītu labāko miegu, kāds jums jebkad ir bijis!

Lai palīdzētu jums izvēlēties sev piemērotāko, Dormeo komanda sagatavojusi īsu pārskatu par pieejamo matraču svarīgākajām īpašībām.

1. Dormeo Air Comfort matracis

Augstas kvalitātes putu matracis, kas ir īpaši radīts, izmantojot inovatīvu gaisa ventilācijas sistēmu, kas pasargā no pārlieku liela karstuma vai mitruma.

Dormeo Air Comfort ir izstrādāts, lai ne tikai maksimāli paaugstinātu Jūsu komforta sajūtu, bet arī nodrošinātu to, ka Jūsu ķermenis un visas tā zonas būtu pareizi atbalstītas miega laikā. Dažādas stingrības atsperes ir atbilstoši izvietotas konkrētās matrača daļās, lai pareizi atbalstītu dažādās Jūsu ķermeņa zonas.

Dormeo Air Comfort:

 • palīdz mazināt muguras sāpes, ko var izraisīt skriemeļu pārlieka noslogošana saistībā ar ilgstošu atrašanos guļus stāvoklī,
 • pielāgojas Jūsu ķermeņa formai, nodrošinot stingrāku atbalstu gurnu zonā un mazāk stingru atbalstu plecu, jostas vietas un kāju zonā,
 • piemērojas Jūsu ķermeņa dabiskajam stāvoklim neatkarīgi no tā, vai guļat uz muguras, vēdera vai sāniem.

2. Dormeo Memory 2+12 Fresh matracis

Ergonomisks matracis, kas īpaši radīts, lai sniegtu atbalstu un vienlaikus pielāgotos jūsu ķermeņa formai.

Memory 2 +12, kurā apvienotas ērtās memory putas un Ecocell® putas, kuras nodrošina veselīgas ērtības un atbalstu, mēs iesakām izvēlēties visiem, kuri labprāt guļ uz vēdera vai sāniem, kā arī tiem, kuri vēlas gulēt uz vidēji stingra matrača.

Lai sasniegtu optimālu līdzsvaru, Memory 2+12 Fresh ir veidots no 2 materiāliem, kas lieliski papildina viens otru:

 • elastīgās un stingrās Ecocell® putas nodrošina ķermenim ideālu atbalstu, noturot mugurkaulu pareizā pozīcijā;
 • memory putas pilnībā pielāgojas jūsu ķermeņa formai, nodrošinot mīkstu ieskaujošu sajūtu.

3. Dormeo iMemory Silver matracis

Dormeo iMemory Silver matracis ir lielisks risinājums ikvienam – matrača gulēšanas virsmas stingrības pakāpi iespējams mainīt, kas nodrošina absolūtu komfortu un labāku miegu ikvienam, kas tajā guļ.

Divējāda pamatne ar divu dažādu blīvumu virsmām, ļauj izvēlēties stingrumu atbilstoši jūsu vajadzībām un vēlmēm. Viss, kas jums jādara, ir jāatver matrača pārvalks un jāapgriež matrača pamatne uz otru pusi – to, kura jums patīk vislabāk:

 • Zilā virsma sniedz lielāku atbalstu ķermenim, jo ir stingrāka. Piemērota visiem, kuri dod priekšroku stingrai matrača virsmai, kas sniedz ievērojamu atbalstu ķermenim.
 • Oranžā virsma vairāk pielāgojas ķermeņa formai, ļaujot tajā iegrimt, jo tā ir mīkstāka. Ikvienam, kurš vēlas sev mīkstāku virsmu un kam ķermeņa svara dēļ nav nepieciešams papildu atbalsts.

Memory putu slānis matrača pārvalkā mazina spiedienu uz ķermeņa atbalsta punktiem un palīdz muskuļiem atslābināties. Nodrošina viegluma sajūtu un ļauj izgulēties ciešā miegā.

4. Dormeo Medico lateksa matracis

Latekss ir kvalitatīvs un ārkārtīgi ilgi kalpojošs materiāls. Lateksa matracis ķermenim sniedz optimālu atbalstu un komfortu, jo tas ir ārkārtīgi elastīgs un pielāgojas ķermenim ātri un vienkārši ik reizi, kad nakts laikā pagrozāties.

Latekss ir ārkārtīgi elastīgs materiāls, kas sniedz ķermenim optimālu atbalstu un komfortu. Guļot uz lateksa matrača, jutīsiet, kā ķermenis atslābinās, sasniedzot dabisko optimālo pozīciju. Kad grozāties, latekss pielāgojas jūsu ķermeķa formai atkal, atkal un atkal. Guļot uz lateksa matrača, komforts ir garantēts!

 • palīdz mazināt muguras sāpes, ko var izraisīt skriemeļu pārlieka noslogošana saistībā ar ilgstošu atrašanos guļus stāvoklī,
 • balsta jūsu ķermeņa spiediena zonas: plecus, astes kaulu, gurnus, lielus un papēžus, sakarā ar kuriem miega laikā varētu izjust vislielāko diskomfortu,
 • ļauj ieņemt dabisku gulēšanas pozīciju neatkarīgi no tā, vai guļat uz vēdera, muguras vai sāniem.

Izcilai aizsardzībai Dormeo matrača Latex Medico materiāls ir apstrādāts CleanEffect® Silver — tehnoloģiju, kas nodrošina, ka matracis saglabā svaigumu un neuzsūc nepatīkamo aromātu, kā arī padara to par piemērotu ikvienam, kurš mēdz svīst, cieš no astmas vai alerģijām.

5. Dormeo Memory 2+12 Fresh Supreme matracis

Matracis Dormeo Memory 2+12 Fresh Supreme radīts ikvienam, kas vēlas izbaudīt priekšrocības, kuras spēj sniegt daba savienojumā ar inovatīviem materiāliem. Šis matracis dāvās Jums patīkamu miegu, kas Jums tik ļoti patīk.

Matracis izgatavots no vairākiem materiāliem, lai sniegtu ķermenim pietiekamu atbalstu, taču tai pat laikā nezaudētu komfortu. Matrača sastāvs:

 • 12 cm biezs stingro Ecocell putu slānis, kas izkārtots 3 atbalsta zonās;
 • 2 cm biezs memory putu slānis, kas iestrādāts pārvalkā.

Šāds savienojums stingri balsta ķermeni, pateicoties inovatīvajām Ecocell putām. Svarīgi, ka putas vienmēr saglabā savu formu, neraugoties uz spiedienu.

Turpretī Ecocell elastīgās īpašības ļauj tām pielāgoties Jūsu ķermeņa izliekumiem, tādējādi nodrošinot, ka Jūsu mugurkauls atrodas pareizā pozīcijā.

6. Dormeo Medico Supreme lateksa matracis

Latekss ir ārkārtīgi elastīgs materiāls, kas sniedz ķermenim optimālu atbalstu un komfortu. Guļot uz lateksa matrača, jutīsiet, kā ķermenis atslābinās, sasniedzot dabisko optimālo pozīciju.

Kad grozāties, latekss pielāgojas jūsu ķermeņa formai atkal, atkal un atkal. Tāpat latekss absorbē triecienu, netraucējot partnerim. Matracis ir izgatavots vienkāršā, bet gudrā veidā ar blīvu lateksa slāni uz Ecocell putu pamatnes, izlīdzinot spiedienu uz muguru, gurniem un kaklu, lai jūsu muskuļi varētu atslābināties.

 • Matracim ir 10 gadu garantija,
 • uzlabo asinsriti, mazina muguras sāpes,
 • matrača augstums: 19 сm,
 • vienmērīgi sadala ķermeņa svaru,
 • neļauj vairoties putekļu ērcītēm un baktērijām.

7. Dormeo Sjena matracis

Dormeo Sjena matracis ir komfortabls, stingrs, sniedz lielisku atbalstu, un ir izstrādāts, lai balstītu kaklu, mugurkaulu un gurnus. Lai nodrošinātu uzticamu atbalstu, tam ir mazliet cietāka vidus zona. Matracis ir īpaši izstrādāts, lai atbilstu ikvienam ķermeņa tipam un jebkurai miega pozai.

Dormeo Sjena matracis ir piemērots ikvienam, kas meklē stingru un svaigu matraci, kas sniegtu atbalstu. Pamatne ir izgatavota no augstas kvalitātes 16 cm biezas Ecocell® putu kārtas, kas ideāli pielāgojas ķermeņa formai un nodrošina augstāko komforta līmeni un pareizu mugurkaula stāvokli miega laikā.

 • 16 cm Ecocell® pamatne saglabās elastību un ideāli pielāgosies ķermeņa formai;
 • Parūpēsies, lai mugurkauls atrastos pareizā pozīcijā;
 • Pārklājs ir apstrādāts ar CleanEffect®, nodrošinot aizsardzību pret baktērijām, mikrobiem un putekļu ērcītēm;
 • 3D Airmesh audums apakšpusē un sānos nodrošina papildu gaisa caurlaidību un svaigumu;
 • Noņemams pārklājs ar rāvējslēdzēju ir mazgājams veļas mašīnā; Iepakots vakuuma iepakojumā, tas ir vienkārši transportējams un maksimāli aizsargāts; Izgatavots no moderniem, videi draudzīgiem un otrreizēji pārstrādājamiem materiāliem;
 • Sertificēta kvalitāte ar pagarināto 6 gadu garantijas termiņu.

8. Dormeo Baby matracis bērniem

Dormeo Baby matracim ir 2 atšķirīgas virsmas, no kurām viena radīta zīdaiņu pirmajiem mēnešiem. Tā ir stingra un nodrošina pareiza mugurkaula attīstīšanos, kā arī regulē muskuļu tonusu.

Dormeo Baby matracim ir 2 atšķirīgas virsmas, no kurām viena radīta zīdaiņu pirmajiem mēnešiem. Tā ir stingra un nodrošina pareiza mugurkaula attīstīšanos, kā arī regulē muskuļu tonusu.

Otrā pusē šim matracim virsma ir mīkstāka un piemērota bērniem, kas jau paši stāv uz savām kājām. Šajā laikā bērns ir daudz aktīvāks, tam jāuzņem aizvien vairāk spēka miega laikā, tāpēc gulēšanas virsmai jābūt ērtai un balstošai vienlaicīgi.

 • Matrača pildījums ir 2 slāņu Ecocell® putas, kas savā starpā atšķiras ar to blīvumu.
 • Matrača pārvalks ir ūdens necaurlaidīgs, tas pasargā matrača pildījumu no nevēlamā mitruma un saglabā to tīru, nodrošinot tā kalpošanas ilgumu.
 • Pārvalks ir noņemams un mazgājams veļas mazgājamā mašīnā.

Dormeo Baby ir ražoti Itālijā pēc augtākās kvalitātes standartiem (Eko Tex 100), kā arī visi ražošanā izmantotie materiāli nav kaitīgi bērna veselībai (nesatur CFC).

9. Dormeo Aloe Vera matracis

Stingrs matracis ar nomierinošu aloe vera ekstraktu – lielisks risinājums cilvēkiem, kas cieš no muguras sāpēm un ir ar jutīgu ādu.

Dormeo Aloe Vera matracis ir stingrākais Dormeo klāstā. Tas sniedz izcilu atbalstu mugurkaulam un vienlaikus tam ir mīksts pārvalks, kas sniedz maigi ieskaujošu sajūtu ķermenim no ārpus. Matracis Aloe Vera ir ideāli piemērots ikvienam, kurš vēlas iegādāties stingru, atbalstošu matraci, lai sniegtu iespēju atslābināties nogurušam mugurkaulam.

Matrača pārvalks piesūcināts ar aloe vera ekstraktu maigi skauj jūsu ādu un sajūtas. Tam ir labvēlīga iedarbība uz jūsu veselību:

 • Stiprina imūnsistēmu,
 • Piemīt antibakteriālas un pretvīrusu īpašības,
 • Nomierina ādu, palīdz atslābināties un ieaijā jūs mierīgā miegā.

Dormeo Aloe Vera ir izgatavots no stingrajām Ecocell® putām, kas palīdzēs mazināt sāpes mugurkaulā, locītavās un gurnos. Guļot uz Dormeo Aloe Vera matrača, jūs vairs nemodīsieties ar sāpošām locītavām, bet jutīsieties atjaunojis spēkus un pilns enerģijas!

Šis stingri atbalsotšais matracis ir izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, kas sniedz veselīgu un ērtu guļvietas virsmu:

 • Mīksts un gluds pārvalks, kas bagātināts ar dabisku aloe vera ekstraktu; Apstrāde ar CleanEffect® tehnoloģiju pasargā no putekļu ērcīšu un baktēriju vairošanās;
 • Pamatne veidota no 14 cm bieza Ecocell® putu slāņa, kas sniedz pareizu, stingru atbalstu jūsu ķermenim;
 • Alerģiju neizraisošs silikona šķiedru slānis, kas padara matrača virspusi mīkstāku;
 • 4 rokturi matrača sānu malās vieglākai satveršanai un pārvietošanai;
 • Pilnībā pārstrādājami un videi draudzīgi materiāli.

10. Dormeo Roll up

Praktisks papildmatracis ciemiņiem, nakšņošanai kempingā, kā arī izgulētu dīvānu uzlabošanai .

Praktisks papildmatracis braukšanai brīvdienās, ceļojumos vai nakšņošanai teltī. Tas noderēs arī kā papildmatracis, kuru var uzklāt uz vecā matrača vai dīvāna.

Īpašības:

 • piemērots kā virsmatracis vai papildmatracis, kuru var uzklāt uz vecās, izgulētās guļvietas. Ideāli piemērots salokamajiem dīvāniem, jo papildmatraci var ērti uzklāt;
 • mēs to iesakām lietot mājās, vasarnīcās, treileros, teltīs, laivās, u.tml.;
 • lieliski piemērots jūsu mugurai, jo pat veco matraci tas padara piemērotu gulēšanai, dāvājot tam ”otro elpu”;
 • virsmatracis ir izgatavots no izturīgiem augstākās kvalitātes materiāliem. Tajā iestrādāta plāna silikona polsterējuma hipoalerģiskā kārtiņa;
 • to var izmantot arī kā matraci vingrošanas nodarbībās vai kā ērtu virsmu, uz kuras var rotaļāties bērni;