Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Kā izvēlēties piemērotu matraci?

Vai kādreiz esat domājuši par to, cik daudz laika jūs pavadāt gultā? Ticiet vai nē, bet tā ir aptuveni trešā daļu jūsu mūža! Tādēļ jūs nenoliedzami piekritīsiet, ka šo laiku ir ļoti svarīgi pavadīt uz augstas kvalitātes matrača

Vai kādreiz esat domājuši par to, cik daudz laika jūs pavadāt gultā? Ticiet vai nē, bet tā ir aptuveni trešā daļu jūsu mūža!

Tādēļ jūs nenoliedzami piekritīsiet, ka šo laiku ir ļoti svarīgi pavadīt uz augstas kvalitātes matrača.

Ko nozīmē augstas kvalitātes matracis?

Ņemot vērā, ka ikdienā esam pakļauti stresam un piepūlei, ķermenim nakts laikā svarīgākais ir atpūta un atjaunošanās. To var panākt tikai guļot uz matrača, kas:

 • ideāli pielāgojas ķermeņa individuālajai formai,
 • nodrošina atbalstu tieši tur, kur tas ir nepieciešams,
 • nerada slodzi uz spiediena punktiem,
 • labi „elpo” un novada ķermeņa mitrumu,
 • ir pasargāts pret putekļu ērcītēm,
 • kopumā nodrošina maksimālu atjaunošanos un apmierinātību.

Ja matracim ir zema kvalitāte vai tas ir pārāk vecs, tad agrak vai vēlāk attīstās šādas problēmas:

 • bezmiegs,
 • aizkaitināmība,
 • grūtības koncentrēties,
 • grozīšanās gultā,
 • sāpes mugurā, tās lejasdaļā un sprandā,
 • miega bads, kas atspoguļojas jūsu sejā,
 • grumbiņas ap acīm,
 • pamošanās nogurušiem un izsmeltiem.

Ja jūsu miegs nebūs kvalitatīvs, sekas liks par sevi manīt visu dienu. Parasti jūs nevarat nedēļas nogalēs ”atgūt” neizgulēto miegu. Kopējais laiks, kas pavadīts guļot, nav pielīdzināms jūsu ķermenim nepieciešamā kvalitatīvā miega stundām.

Ja jūsu ķermenis kādu laiku nav pietiekami ilgi un kvalitatīvi atpūties, rodas šādas problēmas:

 • samazināta produktivitāte darbā un rodas ar to saistītās problēmas,
 • jūs neapmierina kopā ar ģimeni un draugiem pavadītais brīvais laiks,
 • vispārēja aizmāršība,
 • lielākas grūtības veicot sporta aktivitātes,
 • liekā svara rašanās un straujāka novecošana,
 • ilgtermiņā rodas vispārēja neapmierinātības sajūta un samazinās dzīvesprieks.

Ja iepriekšējā sarakstā atrodat kaut ko, ko varat attiecināt uz sevi, iespējams esat izvēlējušies neatbilstošu matraci, vai arī jūsu matracis ir pārāk vecs un tas būtu jānomaina.

Kas būtu jāņem vērā, izvēloties jaunu matraci?

Jauna matrača izvēle nav viegls lēmums. Mūsdienās tirgū ir pieejami dažādu veidu matrači (mūsdienīgākie matrači, ūdensgultas, matrači, kas izgatavoti no dažādi apstrādātām putām vai lateksa) un to cenas ir ļoti atšķirīgas (ne vienmēr tās ir atkarīgas no kvalitātes).

Pirms iegādājaties jaunu matraci, jums iesakām atbildēt sev uz šādiem jautājumiem:

1. Vai jūsu matracis pareizi balsta mugurkaulu un citas ķermeņa daļas?

Labs matracis nodrošina aizsardzību pret mugurkaula problēmām, it īpaši spranda un gurnu daļā. Tam ir arī jānovērš sāpes un sasprindzinājums visā ķermenī.

Izvēloties matraci, parūpējieties, lai materiāli, no kuriem tas izgatavots, ir pietiekami elastīgi un pielāgotos jūsu mugurkaulam, nodrošinot ķermenim ergonomiski pareizu atbalstu.

Rūpīgi izvēlētie materiāli, no kuriem izgatavoti Dormeo matrači, balsta ķermeņi pareizā stāvoklī un tādējādi novērš sāpes mugurā, sprandā un gurnu daļā. Lai matracis pareizi un veselīgi balstītu jūsu ķermeni miega laikā, izvēlieties no vairākām stingrāku un mīkstāku materiālu kombinācijām.

2. Vai matracis pilnībā pielāgojas jūsu ķermeņa formai un svaram (vai tas ir anatomisks un ortopēdisks)?

Labam naktsmieram ir nepieciešams matracis, kas pareizi balsta ķermeni un tādā veidā atvieglo spiedienu uz muskuļiem un mugurkaulu. Tas nozīmē, ka matracim ir jāspēj pielāgoties katrai jūsu ķermeņa daļai, nodrošinot daudz kvalitatīvāku atpūtu. Meklējot gulēšanai ērtāko ķermeņa stāvokli, jums vairs nebūs jāgrozās miega laikā. Labs matracis nodrošina vienmērīgu ķermeņa svara radītā spiediena sadalījumu.

Dormeo matrači ir ļoti ērti un pielāgoti moderna cilvēka vajadzībām. Matraču pamatnes ir izgatavotas no labākajiem materiāliem, kuri miega laikā pilnībā pielāgojas ķermenim, lai novērstu spiedienu uz to.

3. Vai matracis ir hipoalerģisks (vai tas pasargā jūs pret putekļu ērcītēm, sēnītēm un baktērijām)?

Aizvien vairāk cilvēku cieš no alerģijām. Viens no visbiežākajiem alerģiju iemesliem mūsu mājokļos, bez šaubām, ir putekļu ērcītes.

Mūsu mājokļos galvenās putekļu ērcīšu atrašanās vietas ir guļamistabās esošie matrači, jo tie nodrošina tām ideālus vairošanās apstākļus: siltumu, mitrumu un uzturu.

Pētījumi pierāda, ka vidēji divus gadus vecā matracī atrodas apmēram 2 miljoni gan dzīvas, gan mirušas putekļu ērcītes. Ikreiz, kad jūs uz matrača pagrozāties, jūs paceļat putekļu mākoni, kas izraisa alerģiskus simptomus (aizliktu degumu, šķaudīšanu, acu asarošanu, u.c.). Tādēļ būtu jāizvēlas tāds matracis, kuram ir nodrošināta aizsardzība pret šīm parādībām.

Dormeo matrači aizsargā jūsu veselību pret putekļu ērcītēm, baktērijām un sēnītēm, jo visi pārvalki tiek pakļauti apstrādei ar SANITIZED® sistēmu. Šī ir pasaulē plaši atzīta procedūra audumu aizsardzībai pret putekļu ērcītēm, baktērijām un sēnītēm. Tādēļ īpaši iesakām matračus Dormeo astmas slimniekiem un alerģiskiem cilvēkiem.

4. Vai jūsu matracis ir izstrādāts, nodrošinot labu vēdināšanos, kas garantē arī lielisku siltuma un gaisa cirkulāciju?

Miega laikā ķermenis izdala daudz mitruma, tādēļ ir ļoti svarīgi, lai matracis spētu regulēt siltuma un mitruma līmeni. Lai kontrolētu mitruma līmeni un nepieļautu matrača samitrināšanos, tā pamatnei ir jānodrošina maksimāla gaisa cirkulācija. Lai saglabātu siltumu, guļot uz auksta un mitra matrača, ķermenim ir nepieciešama papildu enerģija. Tādēļ gulētāja miegs var būt nemierīgs.

Laba vēdināšana ir arī laba miega un ilgstošas matrača kalpošanas pamats. Dažādie Dormeo matraču ražošanā izmantotie materiāli ir ļoti gaisīgi un labi „elpo”, materiāliem ir unikāla šūnu struktūra, kas nodrošina netraucētu gaisa plūsmu un ļauj aizvadīt lieko mitrumu. Tādēļ jūsu matracis būs sauss, ļaujot katru nakti iegrimt tajā un izjust svaigumu.

Lai palielinātu matrača gaisa caurlaidības spēju, ir svarīgi lietot gultas pamatni ar režģi, jo tas nodrošina miega laikā izdalītā mitruma iztvaikošanu.

5. Vai matracis ir pasargāts pret putekļu uzkrāšanos, ko veicina statiskā elektrība?

Izvēloties matraci, ir jāņem vērā, vai tas aizsargās pret statiskās elektrības veidošanās veicinātu putekļu uzkrāšanos. Elektromagnētisko smogu izstaro dažādi objekti, kuri rada elektromagnētiskos viļņus: televizors, radio, elektrības vadi, kontaktligzdas, u.c. Audumu šķiedrās ir ieaustas oglekļa šķiedras, kuras novērš elektromagnētisko viļņu iedarbību.

Vairākuma Dormeo matraču pārvalkos ir papildu ieaustas oglekļa šķiedras (Resistat®), kuras novērš statiskās elektrības uzkrāšanos. Resistat® izlādē statiskās elektrības radītās nepatīkamās dzirksteles un novērš putekļu uzkrāšanos, vienlaikus aizsargājot pret putekļu ērcītēm.

6. Vai matracis ir videi draudzīgs (izgatavots no materiāliem, kas ir labvēlīgi gan cilvēkam, gan videi)?

Modernu materiālu izstrāde papildu ietekmē vidi, jo tiek radītas dažādas vielas, kuras kaitē cilvēkiem. Tādēļ, izvēloties matraci, ir jāņem vērā, vai tas ir sertificēts un atbilst ekoloģiskajiem standartiem.

Dormeo matrači ir izgatavoti no tehnoloģiski progresīviem un videi draudzīgiem, otrreiz pārstrādājamiem materiāliem. Mēs nemitīgi zinātniski uzlabojam savus materiālus, lai mūsu preces un to ražošana nodrošinātu mūsu planētai tīrāku nākotni. Visiem mūsu matračiem ir Oeko-Tex® etiķete, kas garantē, ka tie atbilst visiem uz tekstilizstrādājumiem attiecināmajiem ekoloģiskajiem standartiem.

7. Vai izplatītājs piedāvā matracim vairāku gadu garantiju (tādu, kas ietver ne tikai garantiju pārvalkam, bet arī pamatnei)?

Garantija matrača pamatnei apliecina, ka ražotājs apņemas nomainīt matraci, ja tā pamatne izrādās nekvalitatīva. Ņemot vērā, ka 10 gadi ir ļoti ilgs laiks, izplatītājam ir jābūt stabiliem pierādījumiem, ka pārdotajai precei ir tik augsta kvalitāte, lai piedāvātu šādu garantiju. Šāda garantija, protams, tikai apliecina preces augsto kvalitāti.

Visiem Dormeo matračiem ir ne vien pārvalkiem, bet arī matraču pamatnēm piešķirta garantija. Atkarībā no matrača veida, mēs piešķiram pamatnei 6, 12 vai 15 gadu garantiju, turpretī matrača pārvalkam tiek piešķirta 2 gadu garantija. Ja garantijas laikā novērojat nevēlamas izmaiņas, mūsu konsultanti palīdzēs jums novērst problēmu vai arī, ja tas būs nepieciešams, nomainīs matraci pret jaunu.

8. Vai matracis ir labākais savā cenu kategorijā?

Pirms izlemjat par kāda noteikta matrača iegādi, noskaidrojiet, kādas ir tā īpašības salīdzinājumā ar citiem tās pašas klases matračiem. Jūs sapratīsiet, ka, ja runa ir par cenu, matrači, kuriem piemīt līdzīgas īpašības, atkarībā no izplatītāja un zīmola, kas ne vienmēr ir cieši saistīts ar cenu, var būtiski atšķirties.

Dormeo mēs vienmēr uzstājam, ka mūsu matraču kvalitāte un cena ir savstarpēji saistītas. Tas nozīmē, ka par saprātīgu cenu piedāvājam revolucionārus augstākās klases matračus, kuriem piemīt daudzām izcilām īpašībām, ar kurām daudzi citi (daudz dārgāki) tirgū pieejamie matrači nespēj sacensties.

9. Vai jūs varēsiet bez maksas atgriezt matraci, ja tas izrādīsies jums nepiemērots?

Var gadīties, ka jūs izvēlaties un iegādājaties matraci, kas pieejams Latvijas tirgū, bet atklājat, ka tas neattaisno jūsu cerības. Tādēļ ir ļoti svarīgi, lai izplatītājs piedāvātu saviem matračiem bezmaksas pārbaudes laiku. Tas nozīmē, ka jūs varēsiet bez maksas un nesniedzot nekādus paskaidrojumus atgriezt matraci, ja testa laikā tas jums šķitīs nepiemērots.

Dormeo piedāvā jums iespēju netraucēti lietot matraci 30 vai 60 dienas. Ja Dormeo matracis neattaisnos jūsu cerības, jūs varēsiet to atgriezt: mēs atmaksāsim jums naudu un negaidīsim nekādus paskaidrojumus. (Tas neattiecas uz matračiem, kas izgatavoti pēc pasūtījuma.)

10. Vai izplatītājs nodrošina pilnu pakalpojumu klāstu – atbalstu un konsultācijas?

Izdarīt pareizo izvēli, atrisināt piegādes problēmu, atrisināt samaksas jautājumus un preces atgriešanas noteikumus… Iegādājoties jaunu matraci tas viss var kļūt par sliktam sapnim līdzīgu pieredzi, ja, iegādājoties matraci, jums nav pieejams augsts apkalpošanas līmenis.

Veikalā, kurā izplatītājs piedāvā preci, ir jāsniedz arī servisa pakalpojumi: parastas preču iegādes procedūras, klientam piemēroti samaksas noteikumu risinājumi, personīgā piegāde, atbilstoši preču atgriešanas nosacījumi, kā arī palīdzības sniegšana un konsultācijas.

Dormeo novērtē savus klientus un viņu apmierinātību. Jūs varēsiet apmaksāt matračus ,veicot iemaksas, preci mēs piegādāsim uz mājām un, ja tas būs nepieciešams, uzstādīsim to. Turklāt, ja klients ar pirkumu nebūs apmierināts, mēs paņemsim matraci atpakaļ un aizvedīsim to bez maksas. Mēs atbildēsim uz jūsu jautājumiem un sniegsim padomu, ja zvanīsiet uz mūsu bezmaksas tālruni 67 169 012. Mēs priecāsimies jums palīdzēt.