Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Kā izvēlēties pareizās mēbeles guļamistabai?

Kad meklējam jaunas mēbeles guļamistabai, galveno uzmanību veltam to izskatam. Parasti mēs iegādājamies vizuāli pievilcīgas mēbeles. Un, protams, ņemam vērā savu finansiālo rocību. Tomēr iegādājoties mēbeles, ir jāņem vērā arī citi faktori, kas, atrodoties guļamistabā, nodrošinās Jūsu ērtības un labsajūtu vairāku gadu garumā.

Kad meklējam jaunas mēbeles guļamistabai, galveno uzmanību veltam to izskatam. Parasti mēs iegādājamies vizuāli pievilcīgas mēbeles. Un, protams, ņemam vērā savu finansiālo rocību.

Tomēr iegādājoties mēbeles, ir jāņem vērā arī citi faktori, kas, atrodoties guļamistabā, nodrošinās Jūsu ērtības un labsajūtu vairāku gadu garumā.

Izvēlieties īsto izmēru

Izmēriet savu guļamistabu. Ņemot vērā, ka gulta parasti aizņem lielāko da;lu guļamistabas, piemērotā izmēra izvēle ir ļoti svarīga. Izvēlieties vietu gultai tā, lai tā būtu ērti pieejama no visām pusēm, neapgrūtinot ne logu, ne durvju, ne skapja aizvēršanu un atvēršanu.

Ja Jūsu guļamistaba ir neliela, apsveriet iespēju iegādāties mazāku gultu, tādu, kuras matrača izmērs varētu būt 140 x 200 cm. Iespējams iegādāties dažādu izmēru gultas rāmjus Mammoth , sākot no 104 līdz 195 cm, līdz ar to Jūs varat izvēlēties to izmēru, kas Jums ir visizdevīgākais, lai ērti apvienotu telpu un tieksmi pēc ērtībām.

Pārliecinieties, ka Jūsu mēbeles, kuras izvēlaties, atveras un aizveras klusām

Svarīgi ir iegādāties mēbeles, kuras darbojas klusi. Iespējams Jūs jau esat pieredzējuši gultas krakšķēšanas un atvilkņu čīkstēšanas negatīvo ietekmi. Izvēlieties sev tādas mēbeles, kuras nepamodinās Jūsu dzīvesdraugu vai bērnu (nemaz nerunājot par kaimiņu) tad, kad Jūs tās atvērsiet vai aizvērsiet atvilknes, vai pagiezīsieties uz otriem sāniem!

Mēbeles Dormeo ir pārdomāts risinājums, kas nodrošina guļamistabā mierīgu un klusu gaisotni. Tās ir izgatavotas tā, lai izvēlētās mēbeles lieliski saderētu savā starpā, būtu savietojamas un ērti izmantojamas. Klusas un ērtas – kā radītas tiem, kas guļ trauslā miegā.

Izvēlieties praktisku gultas rāmi

Mūsu guļamistaba ir tā vieta, kur pavadām lielāko daļu laika. Ņemot vērā faktu, ka šajā telpā mēs uzglabājam arī drēbes un citas lietas, kā arī to, ka šajā telpā uzkrājas arī mūsu atmirušās ādas daļiņas un matu daļas, ļoti svarīgi, lai guļamistabu būtu viegli uzkopt. Tādēļ izvēlieties tādu gultas rāmi, kas ļaus ar putekļu sūcēju viegli iztīrīt pagulti un uzturēt higiēniski tīru vidi. Īpaši svarīgi tas ir alerģiskiem cilvēkiem un tiem, kas ir jutīgi pret putekļiem un putekļu ērcītēm.

Gultas rāmis Mamut ir iztrādāts tā, lai starp to un grīdu būtu pietiekami liela atstarpe uzkopšanas darbu veikšanai, ļaujot uzturēt guļamistabu ideāli tīru.

Izmantojiet vietu zem gultas

Vieta zem gultas dažkārt netiek pienācīgi izmantota, tādēļ mēs Jums iesakām apsvērt iespēju izmantot prakstiskas atvilknes, kurās glabāt gultasveļu vai sezonas apģērbu. Tādā veidā Jūs atbrīvosiet vietu skapī.

Atvilkne Ray ir lielisks papildinājums gultas rāmim Mamut un ļauj uzglabāt lietas pat tādās vietās, kuras citkārt varētu šķist nepiemērotas šim nolūkam. Atvilknes mehānisms ir kluss un slīdēšana – viegla, tādējādi Jūsu dzīvesbiedrs varēs mierīgi turpināt gulēt laikā, kad no rīta posīsieties uz darbu.

Neaizmirstiet par naktsgaldiņiem

Ja guļamistabas telpa nav liela un, izvēloties mēbeles, Jūs ņemat vērā katru centimetru, tik un tā ziedojiet dažus centimetrus no gultas izmēra par labu naktsgaldiņiem. Praktisks, klusi atverams un aizverams naktsgaldiņš Turtle ir neaizstājama guļamistabas mēbele, kuru varēsiet izmantot, lai uzglabātu dažas ļoti noderīgas lietas, kuras parasti tiek lietotas pirms došanās pie miera. Naktslampiņa, grāmata, ūdens glāze, zāles utt. – tam visam jāatrodas izstieptas rokas attālumā.

Ja Jūsu istabā patiešām nav vietas naktsgaldiņam, apsveriet iespēju tā vietā iegādāties statīvu, kuru varētu izmantot arī kā sēdekli vai brokastu galdu. Spēcīgā konstrukcija, lieliskā kvalitāte un vienkāršais dizains noteikti ļaus naktsgaldiņam Turtle atstāt uz Jums labu iespaidu.

Saskaņojiet mēbeļu krāsas ar sienu krāsu

Lai izveidotu mierīgu, gulēšanai patīkamu vidi, liela nozīme ir istabas sienu un mēbeļu krāsām un to savstarpējai saskaņošanai. Piemēram, melnas mēbeles nesaderēs ar tumšos toņos krāsotām sienām, bet gaišas mēbeles “pazudīs”, ja novietosiet tās istabā ar gandrīz baltām sienām. Vislabāk izvēlēties pretējas krāsas, ņemot vērā krāsu apli, kas nodrošinās labu optisko efektu.

  • Melnas mēbeles labi izskatīsies uz violeta, sārta, burgundieša un baltās krāsas fona, bet īpaši izsmalcināti tās izskatīsies, ja dekoros izmantosiet melnus akcentus. Ja vēlaties panāk mierīgu noskaņu, izvēlieties salātu zaļās un bambusa krāsas kombinācijas.
  • Ķiršsarkanas mēbeles lieliski saderēs ar pasteļkrāsām (dzelteno, oranžo) vai izteiktu rozā. Izteiksmīgākai kombinācijai pamēģiniet sarkano krāsu apvienot ar zaļgandzelteno. Meiteņu istabā nenovērtējama būs koši sārtā krāsa, kas apvienota ar ķiršsarkano.
  • Mēbeles, kas krāsotas balinātā ozolkoka krāsā saskanēs ar pelēko, šokolādes brūno, pīļu olu zilgano un oranžo krāsu.

Guļamistabas krāsu gammu varat papildināt un uzlabot ar LED lampiņām, kas izvietotas zem gultas. Dormeo piedāvā septiņas dažādas krāsas, kas spēs pārvērst Jūsu guļamistabu privātā, intīmā un ļoti patīkamā telpā.

Dormeo mēbeles

Nospiežot šeit, Jūs varat apskatīt mēbeles Dormeo, turklāt, tām ir pievienoti detalizēti apraksti.

Vai pilnībā pabeigtu savas guļamistabas iekārtošanu un radītu ērtu vietu spēku atjaunošanai, aicinām Jūs apskatīt mūsu krāsaino segu un gultas pārklāju kolekciju. Mūsu mūsdienīgā, skaistā gultasveļa labvēlīgi iespaidos pat viskaprīzāko klientu.

Vēlaties iegādāties jaunu spilvenu, bet nezināt kādu? Nospiediet šeit un apskatiet mūsu Iepirkšanās rokasgrāmatu “Kā izvēlēties piemērotāko spilvenu?”.

Iepirkumu rokasgrāmata “Kā izvēlēties piemērotāko matraci”, ir pieejama, ja uzklikšķināsiet uz šīs saites. Šeit Jūs iegūsiet izsmeļošu informāciju par peimērotajiem matraču parametriem, kā arī uzzināsiet “Kā izvēlēties piemērotākās gultas līstes?”

Ja Jūs tomēr māc šaubas, piezvaniet mūsu Dormeo konsultantiem pa bezmaksas tālruņa numuru 67 169 012 un viņi palīdzēs Jums pieņemt pareizo lēmumu, tieši tādu, kas atbildīs Jūsu prasībām