IZVĒLIES KATEGORIJU
Mūsu veikali
Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Wellneo Apakšdelna asinsspiediena mērītājs

Pieejams tikai veikalos
Photo
Video

WELLNEO apakšdelma asinsspiediena mērītājs var palīdzēt jums regulāri mērīt asinsspiedienu, atrodoties mājās mierā un komfortā. Tas parāda sistolisko un diastolisko spiedienu, sirdsdarbības ātrumu un neregulāru sirdsdarbību. Tam ir lielas pogas un displeji ērtai rādījumu nolasīšanai, zema akumulatora indikators un atmiņas ietilpība 2 lietotājiem. Citas progresīvas funkcijas nodrošina, ka jums ir plašs pārskats par savas sirds veselību.

Wellneo Apakšdelna asinsspiediena mērītājs
€29,99
Club5*: €28,49
Skatīt

WELLNEO apakšdelma asinsspiediena mērītājs var palīdzēt jums regulāri mērīt asinsspiedienu, atrodoties mājās mierā un komfortā. Tas parāda sistolisko un diastolisko spiedienu, sirdsdarbības ātrumu un neregulāru sirdsdarbību. Tam ir lielas pogas un displeji ērtai rādījumu nolasīšanai, zema akumulatora indikators un atmiņas ietilpība 2 lietotājiem. Citas progresīvas funkcijas nodrošina, ka jums ir plašs pārskats par savas sirds veselību.

Vairāk
Preces informācija

Iegūstiet pareizus rezultātus, mērot asinsspiedienu mājās

Paaugstināts asinsspiediens parasti nav tas, ko var sajust vai pamanīt, tāpēc vienīgais veids, kā to noskaidrot, ir asinsspiedienu izmērīt. Lai gan asinsspiedienu varat izmērīt pie ārsta, rezultāti bieži ir atkarīgi no jūsu stājas, fiziskajām aktivitātēm, diētas, emocijām un miega kvalitātes. Tāpēc asinsspiediena mērīšana mājas apstākļos var būt patiesi noderīgs veids, kā ikdienā kontrolēt savu asinsspiedienu, kā arī iespēja sniegt precīzu informāciju savam ārstam.

Klusais slepkava — augsts asinsspiediens

 Ņemot vērā, ka paaugstināts asinsspiediens ir nozīmīgs sirds un asinsvadu slimību un hronisku nieru slimību riska faktors, Wellneo apakšdelma asinsspiediena mērītājs ir nepieciešams visiem, kas rūpējas par savu veselību. Tas ir pārnēsājams, tāpēc varēsiet to paņemt līdzi, lai kurp jūs dotos. Tam ir funkcija atmiņas lejupielādei, un tas saglabā informāciju par diviem lietotājiem. Tas mēra ne tikai sistolisko un diastolisko spiedienu, bet arī nosaka neregulāru sirdsdarbību un veic pulsa mērījumu.

Kā lietot Wellneo asinsspiediena mērītāju

Wellneo apakšdelma asinsspiediena mērītājs ir viegli lietojams — to vienkārši uzliek uz plaukstas pamatnes locītavas. Tā kā tam ir lielas pogas un viegli nolasāms displejs, saskatīt rezultātus ir ļoti viegli. Augšējais cipars rāda sistolisko spiedienu (augstāko līmeni), savukārt apakšējais cipars rāda diastolisko spiedienu (zemāko līmeni). Tam ir arī vidējo datu aprēķināšanas funkcija, kas apvieno vairākus mērījumus un sniedz jums precīzāku izpratni par sirds veselību.

Kam būtu jāapsver asinsspiediena mērītāja iegāde?

Augsta asinsspiediena un citu risku faktoru kontrolēšana ir galvenais veids, kā novērst sirdslēkmi un insultu. Ir būtiski to laicīgi konstatēt, tāpēc visiem pieaugušajiem regulāri ir jāmēra asinsspiediens. Asinsspiediena mērītāja lietošana ir nopietni jāapsver ikvienam, kam ir hipertensija, bet jo īpaši svarīgi tas ir šādām cilvēku grupām:

  • Ikvienam, kurš sāk lietot medikamentus pret augstu asinsspiedienu, lai kontrolētu pareizas devas uzņemšanu.
  • Pacientiem ar citām esošām slimībām, piemēram, 2. tipa diabētu vai nieru slimību.
  • Grūtniecēm, kurām ir grūtniecības izraisītas hipertensijas vai preeklampsijas pazīmes.
  • Cilvēkiem, kuriem ārsta kabinetā ir bijis augsts rādījums vai tas bijis uz robežas, bet ir jāpārliecinās, vai viņiem patiešām ir hipertensija.
  • Cilvēkiem, kuriem varētu būt “baltā virsvalka hipertensija” — stāvoklis, kad mājas apstākļos asinsspiediens ir normas robežās, bet, nervozējot ārsta kabinetā, tas paaugstinās.

Pirms pirkuma izdarīšanas, lūdzu, ņemiet vērā, ka: Mērījumus nav iespējams veikt pacientiem ar ļoti biežu aritmiju. Ierīce nav piemērota pacientiem ar vāju perifēro asinsriti, ievērojami pazeminātu asinsspiedienu vai zemu ķermeņa temperatūru (mērīšanas pozā būs zema asins plūsma). Ierīce nav piemērota pacientiem, kuriem ir mākslīgā sirds vai plaušas (nebūs pulsa).

Preču pieejamība veikalos
Preču pieejamībai veikalos ir informatīvs raksturs, tas mainās vairākas reizes dienā. Ja vēlaties rezervēt preces, vienmēr sazinieties ar konkrēto veikalu un noskaidrojiet vai prece būs pieejama nepieciešamajā daudzumā.

Veikalu konktakti atrodami sadaļā "Mūsu veikali"
Apmaksas iespējas

Kādas ir Jūsu maksāšanas iespējas?

Izvēlieties maksājuma veidu, kas ir Jums piemērots. Precei piedāvājam šādus maksājuma veidus:

Maksājums ar bankas karti

Veiciet maksājumu ar bankas karti. Pakalpojums pieejams tikai VISA, MasterCard klientiem.

Apmaksa par preci skaidrā naudā

Apmaksu par preci skaidrā naudā Jūs veiksiet preces saņemšanas brīdī. Saņemot apmaksu, kurjers izsniedz pirkuma apliecinošus dokumentus – preču pavadzīmi-rēķinu un kvīti par skaidras naudas saņemšanu. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu.

Par pasūtījumu Jums ir jāmaksā tikai tad, kad Jūs saņemat savu pasūtījumu.

Līzinga iespējas

Mūsu klientiem ir iespēja paņemt preces līzinga, izmantojot mūsu līzinga sadarbības partnerus “Aizdevums.lv” un “INBANK Latvija” piedāvājumus.

Vairāk par līzingu jautājiet operatoram, kad viņš Jums atzvanīs lai apstiprinātu pasūtījumu vai pa tālruni: 67807674

SIA “INBANK Latvija”
Reģ.Nr.:4010382136
Adrese: Akmeņu iela 14, Rīga, LV-1048

SIA “AIZDEVUMS.LV”
Reģ.Nr.:40003468776
Adrese: Cēsu iela 31 k-3, Rīga, LV-1012

Līzinga nosacījumi

  • Iespēja iegādāties preces līzingā ir personām, no 18 gadiem, kam ir pastāvīgie ikmēneša ienākumi. Iegūtie dati (vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, neto ienākumi mēnesī, darba vietas nosaukums, dzīves vietas adresi) tiek nodoti līzinga kompānijai maksātspējas izvērtēšanai un netiek uzglabāti, neskaitot tos datus, kas saistīti ar maksājumu apstrādi, kas nokļūst grāmatvedībā.
  • Atsevišķos gadījumos līzinga kompānija, var pieprasīt (VSAA izziņu, konta pārskatu) vai galvotāju.
  • Aizdevuma summa ir 70 – 4000 eur.
  • Sastādot līgumu, līzinga kompānija sarēķinās ikmēneša maksājuma summu, vadoties no Jūsu sniegtajiem datiem.
  • Pasūtījuma saņemšanas brīdī klientam, obligāti, jāiesniedz kurjeram pases vai ID kopija no abām pusēm. Jā klients ir nerezidents, tad ir jāiesniedz LR izsniegto uzturēšanās atļaujas kopiju no abām pusēm.

ESTO līzings (JAUNUMS)

Turpmāk pirkumiem no 60€ un vairāk, Jūs varat izmantot ESTO līzinga pakalpojumus un norēķināties par pirkumu uz nomaksu bez papildu maksas. Vairāk informācijas >>

Maksājums Swedbank internetbankā

Veiciet maksājumu 'Swedbank' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'Swedbank' klientiem.

Maksājums SEB Bankas internetbankā

Veiciet maksājumu 'SEB Banka' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'SEB Banka' klientiem.

Klientu atsauksmes (0 Atsauksme(s))

Esi pirmais, kas atstāj atsauksmi

Jūsu viedoklis par šo preci *

1 1 zvaigzne
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star