Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Vispārejā labsajūta

1–10 no 43

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • 10 viltības, kā sportot, lai nezaudētu motivāciju

  10 viltības, kā sportot, lai nezaudētu motivāciju

  Apkopoti 10 padomi, kas palīdzēs sasniegt rezultātu ātrāk, efektīvāk un bez lieka stresa!
  Lasīt vairāk 
 • 7 veidi, kā pieņemt pozitīvu attieksmi par ieradumu

  Vai vēlies dzīvot laimīgāku dzīvi? Ja tā, tad ir nepieciešams ieviets dzīvē jaunu ieradumu. Laimīgi dzīvot nav iespējams bez pozitīvas attieksmes, un ikviens var iemācīties, kā attīstīties gan garīgi, gan emocionāli. Veidot savu iekšējo spēku un iemācīties būt priecīgiem ir viegli, ja spēj attīstīt sevī pozitīvu attieksmi uz dzīvi un nākotni?  Kad ir pozitīva attieksme?

  Lasīt vairāk 
 • 8 padomi, lai saule nekļūtu par ienaidnieku

  Vasara beidzot ir klāt un arī Jūs droši vien nevarat sagaidīt to brīdi, kad varēsiet atpūsties un sauļoties. Taču nav noslēpums, ka pārāk liels UV staru daudzums var būt kaitīgs un izraisīt priekšlaicīgu novecošanos, veicināt krunciņu rašanos, kā arī kaitēt ādai kopumā. Kā pasargāt savu ādu no saules staru kaitīgās iedarbības? Šeit ir apkopoti 8 vienkārši padomi, kas palīdzēs baudīt saulaino vasaru bez raizēm.

  Lasīt vairāk 
 • Liekais svars? Vainojiet pie tā stresu!

  Krīzes un finansiālās nestabilitātes laikā, daudzi cilvēki saskaras ar stresu, kas, līdz ar to, rada kortizola izdalīšanos, kurš, savukārt, veicina tauku uzkrāšanos . Neļaujiet stresam pārņemt Jūsu figūras veidošanu savās rokās   

  Lasīt vairāk 
 • Vai piens patiesībā ir bīstams veselībai?

  Piens parasti tiek reklamēts kā veselīgs un neaizstājams pārtikas produkts. Mēs augām ticot, ka pienam ir jābūt uz katra galda, jo tas ir bagātīgs kalcija un vitamīnu avots. Vai šādi uzskati mūsdienās ir attaisnojušies?  

  Lasīt vairāk 
 • 8 padomi, kā nostiprināt imūnsistēmu

  Mūsu imūnsistēmai jābūt tik spēcīgai, lai tā spētu pasargāt organismu no baktēriju un vīrusu uzbrukumiem, tajā pašā laikā, tā nedrīkst būt pārāk spēcīga, lai neradītu autoimunitātes saslimšanas. Piedāvājam 8 vienkāršus veidus kā mainīt dzīvesveidu, lai iegūtu ideālu imunsistēmu.

  Lasīt vairāk 
 • Viss, kas jums jāzina par putekļiem.

  Katrs mēs ik dienas saskaramies ar šiem mazajiem, zemes radītajiem organismiem – putekļiem. Ikdienā tie aptver visu vidi, kurā uzturamies, piemēram, Ja gaisā nebūti putekļu, nebūtu arī mākoņu...

  Lasīt vairāk 
 • Kāpēc jāēd neapstrādāti produkti?

  Neapstrādāts ēdiens, viennozīmīgi, ir veselīgāks par apstrādātu, tomēr daudziem cilvēkiem tas negaršo. Mūsu garša ir ļoti izlutināta. Un tomēr, ir vesela virkne vērā ņemamu iemeslu, kāpēc būtu vērts pievērst vairāk uzmanības neapstrādātiem dārzeņiem un augļiem. 

  Lasīt vairāk 
 • 13 satriecoši fakti par svara zaudēšanu

  Līdz šim mēs uzskatījām, ka varam zaudēt svaru, ja ēdam mazāk un vingrojam vairāk. Tomēr zinātnieki ir atklājuši, ka gēni, sagrautais hormonālais līdzsvars un pat daži vīrusu veidi spēj būtiski ietekmēt mūsu ķermeņa svaru. Uzziniet jaunākos faktus par korpulenci un tievumu.

  Lasīt vairāk 
 • 8 iemesli, lai sāktu nodarboties ar peldēšanu

  Peldēšana ir visefektīvākais sporta veids, kas spēj sniegt pilnīgu relaksāciju un palīdz sadedzināt kalorijas. Nē, šis nebūs ieteikums iegādāties biļetes uz Maldīvu salām, pat, ja Jūs varētu atļauties to izdarīt. Nē, šoreiz mēs uzrakstīsim mazliet vairāk tieši par pašu peldēšanu un faktu, kāpēc tieši šī ir vislabākā metode atpūtai un treniņiem. 

  Lasīt vairāk 

1–10 no 43

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5