Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Segas un spilvenu komplekts 200x200 Platinum

Photo
Video
-40%

Maigais un zīdainais ierobežotās pieejamības Platinum segas un spilvena komplekts nodrošina vismaigāko  pieskārienu. Ekskluzīvais Wellsleep® mikrošķiedras pildījums ir mīksts kā dūnas, vienlaikus nodrošinot efektīvu gaisa cirkulāciju.

 • 100% hipoalerģisks komplekts.
 • Sega ir izteikti sildoša.
 • Pieejams divos izmēros - vienvietīgs (140 x 200 cm sega + 50 x 70 cm spilvens) un divvietīgs (200 x 200 cm sega + divi 50 x 70 cm spilveni).

 

Segas un spilvenu komplekts 200x200 Platinum

Pilna cena no: €140,00


Īpašā cena no: €84,00

Izvēlēties
Pasūtiet zvanot: 67 169 012
 • Skatīt
 • Preces informācija
 • Tehniskā informācija
 • Apmaksas iespējas
Skatīt

Maigais un zīdainais ierobežotās pieejamības Platinum segas un spilvena komplekts nodrošina vismaigāko  pieskārienu. Ekskluzīvais Wellsleep® mikrošķiedras pildījums ir mīksts kā dūnas, vienlaikus nodrošinot efektīvu gaisa cirkulāciju.

 • 100% hipoalerģisks komplekts.
 • Sega ir izteikti sildoša.
 • Pieejams divos izmēros - vienvietīgs (140 x 200 cm sega + 50 x 70 cm spilvens) un divvietīgs (200 x 200 cm sega + divi 50 x 70 cm spilveni).

 

Vairāk
Preces informācija

Vismaigākā iespējamā sajūta

Dormeo sega un spilvens Platinum ir izstrādāti īpašas maiguma un mājīguma sjaūtas radīšanai. Vieglais un dūnām līdzīgais materiāls nodrošina biezu, pufīgu un gaisīgu virsmu. Spilvens ir nepārspējami mīksts un ērts, bet sega jums nodrošinās patīkamu siltumu visu nakti.

Wellsleep® mikrošķiedras pildījums garantē uzlabotu komforta līmeni, palīdzot no rīta justies atsvaidzināti un atjaunoti. Segas un spilvena efektīvā gaisa cirkulācija un pielāgošanās ķermenim garantē nevainojamu atbalstu un komfortu.

Pieejami divi izmēri: vienvietīgs (140 x 200 cm sega + 50 x 70 cm spilvens) un divvietīgs (200 x 200 cm sega + divi 50 x 70 cm spilveni)

Ekskluzīvs sildošs pildījums

Kvalitatīvās Wellsleep® mikrošķiedras pildījums ir mīksts kā dūnas, nodrošinot īpašu maiguma un greznības sajūtu. Tas ir arī 100 % hipoalerģisks.
Ierobežotās pieejamības ekskluzīvā pildījuma segai Platinum ir arī izteikta sildoša iedarbība. Ietīties parastā segā vai ietīties segā Platinum — tās ir divas dažādas lietas, ja svarīgs ir siltums, jo sega Platinum vienmēr būs un paliks silta. Pat aukstās naktīs tā mijiedarbojas ar jūsu ķermeni un garantē jums siltumu no matu galiņiem līdz papēžiem. Tā ne tikai regulē temperatūru atbilstoši jūsu ķermeņa vajadzībām, bet arī kontrolē mitruma absorbciju un efektīvi elpo.

Spilvenam Platinum ir ērts rāvējslēdzējs sānos, tāpēc tā pildījumu var ērti ielikt vai izņemt. Tādējādi jūs varēsiet spilvena augstumu un stingrības pakāpi pielāgot savām vajadzībām. Tas būs piemērots visām gulēšanas pozām.

Zīdaini mīksts un silts vienlaikus

Dūnām līdzīgā šķiedra ir īpaši izstrādāta Wellsleep® šķiedra, kas ir plānāka nekā parasti izmantotā Wellsleep® šķiedra. Tādējādi tā ir ārkārtīgi mīksta un līdzīga dūnām. Mazās spirālveida šķiedras sniedz ķermenim zīdainu un dūnām līdzīgu sajūtu. Efektīvā gaisa cirkulācija un spēja pielāgoties ķermenim nodrošina piemērotu atbalstu un komfortu.

Sildošā šķiedra ir īpaši radīta pildījumiem, tāpēc tā lieliski absorbē mitrumu, uztur siltumu un efektīvi elpo. Visas minētās priekšrocības aktivizē cilvēka sviedri un mitrums, ko šķiedra absorbē, tādējādi aktivizējot nepieciešamās reakcijas un siltuma izplatīšanos un saglabāšanos.

Izsmalcināts un elegants dizains

Īpaši mīkstā satīna mikrošķiedra piešķir segai elegantu izskatu un papildu mīkstumu un komfortu. Tā ir ārkārtīgi maiga un zīdaina, tāpēc patiks visiem tiem, kuri vēlas mīkstu maigu segu.

Šai segai un spilvenam arī ir unikāla lentīte stūrī ar īpašu vēstījumu: "Dormeo - a good night's sleep", kas apstiprina to, ka ar Dormeo gulēt ir saldi. Un viscaur uz segas un spilvena ir uzdrukāts/uzrakstīts sudraba krāsas teksts: "A good night's sleep", ?nesot vēstījumu, ka miegs naktī būs salds.

Dormeo komplekts Platinum ir mazgājams 40 °C temperatūrā. Lai izvairītos no savelšanās, iesakām segu un spilvenu pēc mazgāšanas un žāvējot sakratīt. Pārliecinieties, ka sega un spilvens vienmēr kārtīgi izžūst.

Tehniskā informācija
Dormeo līnija Vitality
Dormeo programma gulēšana
Izmēri 1x duvet 140x200 cm + 1x pillow 50x70 cm / 1x duvet 200x200 cm + 2x pillow 50x70 cm
mazgājams 40°C
Apmaksas iespējas

Kādas ir Jūsu maksāšanas iespējas?

Izvēlieties maksājuma veidu, kas ir Jums piemērots. Precei piedāvājam šādus maksājuma veidus:

Maksājums ar bankas karti

Veiciet maksājumu ar bankas karti. Pakalpojums pieejams tikai VISA, MasterCard klientiem.

Apmaksa par preci skaidrā naudā

Apmaksu par preci skaidrā naudā Jūs veiksiet preces saņemšanas brīdī. Saņemot apmaksu, kurjers izsniedz pirkuma apliecinošus dokumentus – preču pavadzīmi-rēķinu un kvīti par skaidras naudas saņemšanu. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu.

Par pasūtījumu Jums ir jāmaksā tikai tad, kad Jūs saņemat savu pasūtījumu.

Līzinga iespējas

Vairāk par līzinga iespējām jautājiet operatoram, kad viņš Jums atzvanīs, lai apstiprinātu pasūtījumu, vai arī zvanot pa informatīvo tālruni.

SIA „Aizdevums.lv” līzinga noteikumi.

 • Nepieciešams oficiāls darbs;
 • Aizdevumi tiek izsniegti klientiem vecumā no 18 gadiem;
 • Pašreizējā darba vietā ir jābūt nostrādātiem vismaz pēdējiem 6 mēnešiem;
 • Iespējamā Aizdevuma summa no EUR 70.00;
 • Iespējamais aizdevuma termiņš no 3-24 mēnešiem.

Atkarībā no klienta ienākumiem u.c. noteikumiem galvotāja nepieciešamību nosaka kreditētājs.

Maksājums Swedbank internetbankā

Veiciet maksājumu 'Swedbank' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'Swedbank' klientiem.

Maksājums SEB Bankas internetbankā

Veiciet maksājumu 'SEB Banka' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'SEB Banka' klientiem.

Klientu atsauksmes 1 Atsauksme(s)

5

1 Atsauksme(s)

1 atsauksmes

Jūsu viedoklis par šo preci *

1 1 zvaigzne
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Liene

www.dormeo.lv

13.09.2018

Zīdains, maigs, patīkams
Ja vien varētu iedotu 10 zvaigznes. Fantastiski materiāli, tāds zīdains, maigs, patīkams.... Sobrīd man liekas, ka tā ir labākā sega un spilveni, kas man bijuši. Nevarēju nepadalīties ar savām sajūtām. Fantastiski!

1 atsauksmes