Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Black Friday izpārdošana

Black Friday izpārdošana. - Izmanto atlaides, kamēr labākās preces vēl ir pieejamas

Izmanto atlaides, kamēr labākās preces vēl ir pieejamas.

-80%
Piedavājums spēkā:
[banner_timer]
 

Segas un spilvena komplekts Onezip

Nav noliktavā
Photo
Video

Segas un spilvena komplekts Onezip pielāgosies jūsu vajadzībām! Attaisot vai aiztaisot klasiskā spilvena malās esošos rāvējslēdzējus, iespējams noregulēt tā augstumu un mīkstumu, savukārt ar segas sānu malās esošajiem rāvējslēdzējiem, var mainīt gaisa caurlaidību. Komplekts piemērots lietošanai visu gadu, mazgājams 60°C. Spilvena izmērs: 45x65cm. Sega pieejama 2 izmēros: 140x200cm un 200x200cm.

Segas un spilvena komplekts Onezip
No €104,80 Uz augšu
€54,90 Club5
Bezmaksas piegāde
Izvēlēties
Preces šobrīd nav noliktavā, par preces pasūtīšanu zvaniet pa tālr.: 67 169 012
 • Skatīt
 • Preces informācija
 • Tehniskā informācija
 • Apmaksas iespējas
Skatīt

Segas un spilvena komplekts Onezip pielāgosies jūsu vajadzībām! Attaisot vai aiztaisot klasiskā spilvena malās esošos rāvējslēdzējus, iespējams noregulēt tā augstumu un mīkstumu, savukārt ar segas sānu malās esošajiem rāvējslēdzējiem, var mainīt gaisa caurlaidību. Komplekts piemērots lietošanai visu gadu, mazgājams 60°C. Spilvena izmērs: 45x65cm. Sega pieejama 2 izmēros: 140x200cm un 200x200cm.

Vairāk
Preces informācija

Spilvens, kas pielāgojas Jūsu vajadzībām

Dormeo Onezip ir pielāgojamais klasiskais spilvens, kam var mainīt augstumu, mīkstumu un attiecīgi komforta līmeni, lai nodrošinātu sev iespējami labāko miegu. Attaisot un aiztaisot spilvena Onezip sānos esošos rāvējslēdzējus, ir iespējams noregulēt komforta līmeni, neskatoties uz to, kā jūs guļat — uz muguras, sāniem vai vēdera.

Pielāgojamais spilvens Onezip ir darināts no uzlabotajām mikrošķiedrām, kā arī no materiāliem, kam ir ļoti augsta uzsūkšanas spēja, kas ir ilgtspējīgi un bioloģiski sadalās, tāpēc spilvens, neatkarīgi no gadalaika, vienmēr būs svaigs, sauss un ērts visas nakts garumā neatkarīgi no gulēšanas pozas.

Dormeo Onezip Pillow Classic Dormeo Onezip Pillow Classic Dormeo Onezip Pillow Classic Dormeo Onezip Pillow Classic Dormeo Onezip Pillow Classic Dormeo Onezip Pillow Classic
 • Dormeo Onezip Pillow Classic

  Stingrs

 • Dormeo Onezip Pillow Classic

  Vidējs

 • Dormeo Onezip Pillow Classic

  Mīksts

Darināts no mūsdienīgiem un kvalitatīviem materiāliem

Pielāgojamais spilvens Onezip ir pildīts ar Wellsleep® uzlabotajām mikrošķiedrām, kas nodrošina pilnīgu gaisa caurlaidību. Tā kā ir izmantoti mūsdienīgi materiāli, spilvens ir neticami mīksts, savukārt šķiedru unikālās īpašības veido gaisa kabatas, kas tam piešķir papildu apjomu. Wellsleep® mikrošķiedras ir iestrādātas arī spilvena pārvalkā, tādējādi apguļoties varat izbaudīt tā mīkstumu un patīkamās sajūtas.

Pielāgojamā spilvena Onezip sānu malas ir apstrādātas ar AirX System audumu, kas nodrošina optimālu gaisa cirkulāciju, kā arī ar mīkstām bambusa viskozes šķiedrām, kurām piemīt īpaši augsta uzsūkšanas spēja, kas pielāgojamā spilvena Onezip pārvalkam piešķir pārsteidzošas temperatūru regulējošas īpašības, tāpēc tas ir lieliski piemērots lietošanai visu gadu. Tām ir arī lielāka mitruma uzsūkšanas spēja nekā kokvilnai, tādējādi tiek nodrošināta sausāka un veselīgāka guļvieta, tāpēc jums vairs nekad nebūs jāpamostas klātam sviedriem.

Dormeo Onezip Pillow Classic
Dormeo Onezip Pillow Classic
Dormeo Onezip Pillow Classic

Bambusa viskozes šķiedras, kas segu padara tik neticami mīkstu, ir arī pasaulē ilgtspējīgākais resurss, kā arī 100 % bioloģiski sadalās. Tas nozīmē, ka jūs varat mierīgi atpūsties un dzīvot ar apziņu, ka jūsu spilvens ir videi nekaitīgs.

Mainiet savu spilvenu ik pēc 2 gadiem

Miega eksperti no Dormeo iesaka mainīt savu spilvenu ik pēc 2 gadiem, jo labs un higiēnisks spilvens ir svarīga sastāvdaļa kvalitatīvam miegam, veselībai un labsajūtai.

 

Sega, kas pielāgojas Jūsu vajadzībām

Dormeo sega Onezip ir pielāgojama sega, kurai var mainīt tās gaisa caurlaidību un attiecīgi siltuma un komforta līmeni, lai nodrošinātu sev iespējami labāko guļvietu. Attaisot un aiztaisot pielāgojamās segas Onezip sānos esošos rāvējslēdzējus, ir iespējams noregulēt optimālo siltuma un gaisa caurlaidības līmeni, tāpēc šī sega būs lieliski piemērota lietošanai visa gada garumā.

 • Izgatavota no dabīgām bambusa viskozes šķiedrām, lai nodrošinātu labāku mitruma regulēšanu.
 • Pildīta ar Wellsleep® uzlabotajām mikrošķiedrām.
 • Rāvējslēdzēja funkcija.
 • AirX System labākai gaisa caurlaidībai.
 • Gaisa kabatiņu struktūra papildus apjomam un mīkstumam.
 • Vilnīšu stepējums, lai vienmērīgi sadalītu pildījumu pa visu segu.
 • Pieejama divos izmēros: 140x200cm un 200x200cm.
 • Pilnībā mazgājama 60°C un ātri žūstoša.
Dormeo Onezip Duvet Dormeo Onezip Duvet

Darināta no mūsdienīgiem un kvalitatīviem materiāliem

Wellsleep® uzlabotās mikrošķiedras

Pielāgojamā sega Onezip ir pildīta ar Wellsleep® uzlabotajām mikrošķiedrām, kas nodrošina pilnīgu gaisa caurlaidību. Tā kā ir izmantoti mūsdienīgi materiāli, šī sega ir neticami mīksta, savukārt šķiedru unikālās īpašības veido gaisa kabatas, kas tai piešķir papildu apjomu. Segas vatējumam ir pievienotas arī Wellsleep® mikrošķiedras, kas to padara vēl mīkstāku.

AirX System

Onezip segas malas ir apstrādātas ar AirX System audumu, kas nodrošina optimālu gaisa cirkulāciju un uztur segu svaigu un sausu visas nakts garumā. Mīkstās bambusa viskozes šķiedras, kurām piemīt īpaši augsta uzsūkšanas spēja, pielāgojamās segas Onezip pildījumam piešķir pārsteidzošas temperatūru regulējošas īpašības, tāpēc tā ir lieliski piemērota lietošanai visu gadu. Tām ir arī lielāka mitruma uzsūkšanas spēja nekā kokvilnai, tādējādi tiek nodrošināta sausāka un veselīgāka guļvieta.

Bambusa viskozes šķiedra

Bambusa viskozes šķiedras, kas segu padara tik neticami mīkstu, ir arī pasaulē ilgtspējīgākais resurss, kā arī 100% bioloģiski sadalās. Tas nozīmē, ka jūs varat mierīgi atpūsties un dzīvot ar apziņu, ka jūsu sega ir videi nekaitīga.

 
 • Samazina baktēriju vairošanos.
 • Absorbē mitrumu, nodrošinot sausu gulēšanas vidi.
 • Nodrošina pilnīgu gaisa caurlaidību.
 • Rūpējas par ērtu un relaksējošu miegu visas nakts garumā.
 
Dormeo Onezip Duvet

Praktisks un elegants dizains

Segas malas ir apstrādātas ar elegantu, smaragdzaļu lentīti, bet segas virsmai ir skaists vilnīšu stepējums, kas ne tikai labi izskatās, bet arī novērš pildījuma sakrišanu stūros, tādējādi nodrošinot, ka pildījums ir vienmērīgi sadalīts pa visu segu.

Tehniskā informācija
Dormeo līnija Vitality
Dormeo programma gulēšana
Apmaksas iespējas

Kādas ir Jūsu maksāšanas iespējas?

Izvēlieties maksājuma veidu, kas ir Jums piemērots. Precei piedāvājam šādus maksājuma veidus:

Maksājums ar bankas karti

Veiciet maksājumu ar bankas karti. Pakalpojums pieejams tikai VISA, MasterCard klientiem.

Apmaksa par preci skaidrā naudā

Apmaksu par preci skaidrā naudā Jūs veiksiet preces saņemšanas brīdī. Saņemot apmaksu, kurjers izsniedz pirkuma apliecinošus dokumentus – preču pavadzīmi-rēķinu un kvīti par skaidras naudas saņemšanu. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu.

Par pasūtījumu Jums ir jāmaksā tikai tad, kad Jūs saņemat savu pasūtījumu.

Līzinga iespējas

Mūsu klientiem ir iespēja paņemt preces līzinga, izmantojot mūsu līzinga sadarbības partnerus “Aizdevums.lv” un “INBANK Latvija” piedāvājumus.

Vairāk par līzingu jautājiet operatoram, kad viņš Jums atzvanīs lai apstiprinātu pasūtījumu vai pa tālruni: 67807674

SIA “INBANK Latvija”
Reģ.Nr.:4010382136
Adrese: Akmeņu iela 14, Rīga, LV-1048

SIA “AIZDEVUMS.LV”
Reģ.Nr.:40003468776
Adrese: Cēsu iela 31 k-3, Rīga, LV-1012

Līzinga nosacījumi

 • Iespēja iegādāties preces līzingā ir personām, no 18 gadiem, kam ir pastāvīgie ikmēneša ienākumi. Iegūtie dati (vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, neto ienākumi mēnesī, darba vietas nosaukums, dzīves vietas adresi) tiek nodoti līzinga kompānijai maksātspējas izvērtēšanai un netiek uzglabāti, neskaitot tos datus, kas saistīti ar maksājumu apstrādi, kas nokļūst grāmatvedībā.
 • Atsevišķos gadījumos līzinga kompānija, var pieprasīt (VSAA izziņu, konta pārskatu) vai galvotāju.
 • Aizdevuma summa ir 70 – 4000 eur.
 • Sastādot līgumu, līzinga kompānija sarēķinās ikmēneša maksājuma summu, vadoties no Jūsu sniegtajiem datiem.
 • Pasūtījuma saņemšanas brīdī klientam, obligāti, jāiesniedz kurjeram pases vai ID kopija no abām pusēm. Jā klients ir nerezidents, tad ir jāiesniedz LR izsniegto uzturēšanās atļaujas kopiju no abām pusēm.

Maksājums Swedbank internetbankā

Veiciet maksājumu 'Swedbank' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'Swedbank' klientiem.

Maksājums SEB Bankas internetbankā

Veiciet maksājumu 'SEB Banka' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'SEB Banka' klientiem.

Klientu atsauksmes 0 Atsauksme(s)

Jūsu viedoklis par šo preci *

1 1 zvaigzne
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Mūsu veikali strādā tikai darba dienās.

Pasūti internetā un saņem mājās.