Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

VASARAS MELNĀKĀ IZPĀRDOŠANA

VASARAS MELNĀKĀ IZPĀRDOŠANA - ATLAIDES līdz pat -70%

ATLAIDES līdz pat -70%

 
līdz
-70%
 
-50%
 
[banner_timer]
 

Rovus Bezvadu gludeklis Ultra Smart

Photo
Video

Rovus bezvadu gludeklis Ultra Smart nodrošina labākus rezultātus ātrāk un bez jebkādas piepūles. Neskatoties uz to, ka gludekli var izmantot gan ar vadu, gan bez vada, tā viedā funkcija gludināšanu padara vēl vienkāršāku un ērtāku, jo gludeklis automātiski pielāgo vajadzīgo temperatūru un tvaika padevi.

Rovus Bezvadu gludeklis Ultra Smart
€99,90
€79,90 Club5
Izvēlēties
Pasūtiet zvanot: 67 169 012
Piegāde līdz 2 mēnešiem. 05-11-2020
  • Skatīt
  • Preces informācija
  • Apmaksas iespējas
Skatīt

Rovus bezvadu gludeklis Ultra Smart nodrošina labākus rezultātus ātrāk un bez jebkādas piepūles. Neskatoties uz to, ka gludekli var izmantot gan ar vadu, gan bez vada, tā viedā funkcija gludināšanu padara vēl vienkāršāku un ērtāku, jo gludeklis automātiski pielāgo vajadzīgo temperatūru un tvaika padevi.

Vairāk
Preces informācija

Efektīva gludināšana bez jebkādas piepūles

Bez ierobežojumiem un apgrūtinājumiem, ko strāvas vads rada, mainot kustības virzienu, slidinot gludekli visa gludināmā dēļa garumā un, ar to manevrējot, lai izgludinātu sarežģītas ieloces, gludināšana kļūst neticami vienkārša!

Rovus bezvadu gludeklis Ultra Smart ir piemērots visdažādāko gludināšanas darbu veikšanai, turklāt to var izmantot arī ar vadu! Pāreja no bezvadu uz vadu sistēmu ir neticami vienkārša un bez vajadzības gludekli novietot uz paliktņa, kas tikai aizņem vietu gludināšanas un uzglabāšanas laikā. Nepieļaujot kompromisus attiecībā uz kvalitāti, tā spēcīgā 2200 W jauda neatstās aiz sevis nevienu pašu ieloci.

Profesionāls gludeklis no visiem aspektiem

Rovus bezvadu gludeklim Ultra Smart ir arī īpaša viedā siltuma kontroles funkcija, kas automātiski regulē temperatūru atkarībā no auduma, tāpēc gludeklis ir lieliski piemērots jebkāda materiāla gludināšanai. Tagad varat mierīgi gludināt, apzinoties, ka nekad vairs nesadedzināsiet savu iemīļotāko apģērba gabalu.

Nelīpošā, viegli slīdošā keramiskā pamatne un uzlabotā smaile, kas nodrošina īpašu precizitāti un labāku piekļuvi grūti aizsniedzamām vietām, kā arī vairākas iedobes pamatnes virsmā notver gaisu starp gludekļa pamatni un audumu, piešķirot gludināšanai profesionālu pieskārienu.

Šis gludeklis ir aprīkots ar pielāgojumu tvaika padeves sistēmu: varat izvēlēties nepārtrauktu tvaika padevi un periodisku spēcīga tvaika izdali, sauso tvaiku un izsmidzināšanas funkciju, kā arī vertikālo apstrādi ar tvaiku efektīvai ieloču likvidēšanai no pakarināta apģērba.

Apmaksas iespējas

Kādas ir Jūsu maksāšanas iespējas?

Izvēlieties maksājuma veidu, kas ir Jums piemērots. Precei piedāvājam šādus maksājuma veidus:

Maksājums ar bankas karti

Veiciet maksājumu ar bankas karti. Pakalpojums pieejams tikai VISA, MasterCard klientiem.

Apmaksa par preci skaidrā naudā

Apmaksu par preci skaidrā naudā Jūs veiksiet preces saņemšanas brīdī. Saņemot apmaksu, kurjers izsniedz pirkuma apliecinošus dokumentus – preču pavadzīmi-rēķinu un kvīti par skaidras naudas saņemšanu. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu.

Par pasūtījumu Jums ir jāmaksā tikai tad, kad Jūs saņemat savu pasūtījumu.

Līzinga iespējas

Mūsu klientiem ir iespēja paņemt preces līzinga, izmantojot mūsu līzinga sadarbības partnerus “Aizdevums.lv” un “INBANK Latvija” piedāvājumus.

Vairāk par līzingu jautājiet operatoram, kad viņš Jums atzvanīs lai apstiprinātu pasūtījumu vai pa tālruni: 67807674

SIA “INBANK Latvija”
Reģ.Nr.:4010382136
Adrese: Akmeņu iela 14, Rīga, LV-1048

SIA “AIZDEVUMS.LV”
Reģ.Nr.:40003468776
Adrese: Cēsu iela 31 k-3, Rīga, LV-1012

Līzinga nosacījumi

  • Iespēja iegādāties preces līzingā ir personām, no 18 gadiem, kam ir pastāvīgie ikmēneša ienākumi. Iegūtie dati (vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, neto ienākumi mēnesī, darba vietas nosaukums, dzīves vietas adresi) tiek nodoti līzinga kompānijai maksātspējas izvērtēšanai un netiek uzglabāti, neskaitot tos datus, kas saistīti ar maksājumu apstrādi, kas nokļūst grāmatvedībā.
  • Atsevišķos gadījumos līzinga kompānija, var pieprasīt (VSAA izziņu, konta pārskatu) vai galvotāju.
  • Aizdevuma summa ir 70 – 4000 eur.
  • Sastādot līgumu, līzinga kompānija sarēķinās ikmēneša maksājuma summu, vadoties no Jūsu sniegtajiem datiem.
  • Pasūtījuma saņemšanas brīdī klientam, obligāti, jāiesniedz kurjeram pases vai ID kopija no abām pusēm. Jā klients ir nerezidents, tad ir jāiesniedz LR izsniegto uzturēšanās atļaujas kopiju no abām pusēm.

Maksājums Swedbank internetbankā

Veiciet maksājumu 'Swedbank' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'Swedbank' klientiem.

Maksājums SEB Bankas internetbankā

Veiciet maksājumu 'SEB Banka' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'SEB Banka' klientiem.

Klientu atsauksmes 0 Atsauksme(s)

Jūsu viedoklis par šo preci *

1 1 zvaigzne
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star