Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Rovus salokāms grozs

Photo
Video

Rovus salokamais grozs ir ideāls aksesuārs ikvienā mājā. Grozs piemērots veļas, rotaļlietu un citām lietu pārvietošanai un glabāšanai. Pateicoties ērti salokāmajam dizainam un funkcionalitātei, tas ideāli piemērots vannas istabai, virtuvei, garāžai, treilerim, kempingam, universitātes kopmītnēm un jebkurām citām telpām ar ierobežotu vietu. Turklāt to var uzglabāt arī automašīnas bagāžniekā dodoties iepirkšanās braucienos vai transportējot lietas.

Rovus salokāms grozs
€14,90
Club5*: €14,16
Prece pieejama pasūtīšanai.
Pasūtiet zvanot: 67 169 012
Skatīt

Rovus salokamais grozs ir ideāls aksesuārs ikvienā mājā. Grozs piemērots veļas, rotaļlietu un citām lietu pārvietošanai un glabāšanai. Pateicoties ērti salokāmajam dizainam un funkcionalitātei, tas ideāli piemērots vannas istabai, virtuvei, garāžai, treilerim, kempingam, universitātes kopmītnēm un jebkurām citām telpām ar ierobežotu vietu. Turklāt to var uzglabāt arī automašīnas bagāžniekā dodoties iepirkšanās braucienos vai transportējot lietas.

Vairāk
Preces informācija

 Pārnēsājams, salokāms grozs, kas noderēs arī jūsu mājās

Lai uzturētu mājās kārtību parasti mums noder dažādas kastes un grozi, kas ļauj saorganizēt mantas pa vietām. Brīžos, kad tos neizmantojam, grozi vai kastes aizņem daudz vietas. Ar Rovus salokāmo grozu atkrīt tādas problēmas, jo to var pavisam vienkārši salocīt, līdz ar to jūs krietni ietaupāt vietu. Kad tas atkal nepieciešams, to ērti iztaisnojat un kārtībā.

Grozs lieliski noderēs vannas istabā, virtuvē, skapī, garažā, mazos dzīvokļos... jebkurā telpā, kur ir ierobežota vieta. To var izmantot veļai, rotaļlietu uzglabāšanai, mājas uzkopšanas līdzekļiem un daudzām citām mantām. Grozs palīdzēs organizēt kārtību mājās. 

Rovus Collapsible Basket

Salokāms un kompakts dizains

Galvenā Rovus groza priekšrocība ir pop-up dizains. Kas ļauj ātri un ērti salocīt grozu līdz kompaktam izmēram un tikpat viegli atlocīt, kad tas nepieciešams.

Pieejami 3 dažāda izmēra grozi. Lai arī tie ir salokāmi un kompakti, tie var izturēt no 10 līdz 15 kg svara. Tie izgatavoti no BPA nesaturošiem materiāliem. Augšdaļas loks un apakšdaļa izgatavota no izturīgiem materiāliem, kas nodrošina papildu atbalstu, bet neslīdošie rokturi nodrošina drošu satvērienu. 

 • Rovus Collapsible Basket

  Atlokiet grozu, kad to izmantojiet.

 • Rovus Collapsible Basket

  Kompakti salokiet, kad to uzglabājat.

Lielākā izmēra grozs noderēs veļas pārvietošanai

Lielā izmēra Rovus salokāmais grozs ir noderīgs aksesuārs, kas veļas dienu padarīs daudz ērtāku. Tā augstums atlocītā veidā ir  27 cm un iztur līdz pat 15kg svara - ideāls izmērs, lai saliktu gultas veļu, dvieļus, drēbes u.c. vai lai uzglabātu bērnu rotaļlietas. Un kad to neizmantojat, salokiet to kompaktā veidā un nolieciet piemērotā vietā, kur ērtāk. 

Grozam ir iestrādāti ventilācijas caurumi, kas nodrošina gaisa cirkulāciju, līdz ar to drēbes un mantas nesasmok.

Rovus Collapsible Basket

Ērts, vidēja izmēra grozs dažādu mantu uzglabāšanai 

Vidēja izmēra salokāmais grozs Rovus atlocītā veidā ir 26 cm augsts un iztur līdz pat 15 kg svara. To var izmantot mazākiem veļas gabaliem, tīrīšanas līdzekļu uzglabāsanai vai citu mantu glabāšanai vai pārvietošanai.

Iestrādāti ventilācijas caurumi, kas nodrošina, lai drēbes vai mantas nesasmaktu un neveidotos nepatīkamas smakas.

Rovus Collapsible Basket

Praktisks mazā izmēra grozs - izmantojiet gan telpās, gan ārā

Mazā izmēra salokāmais grozs Rovus ideāli noderēs dažādiem ārā un iekštelpu uzdevumiem. Atlocītā veidā tā augstums ir 24.5cm un tas iztur līdz pat 10 kg svara. Tas noderēs mājas darbos, lai pārnēsātu tīrīšanas līdzekļus, tikpat labi to var izmantot kā ledus spaini, kurā var dzesēt dzērienus piknikā vai dārza svētkos. Groza nelielais izmērs ļauj to ņemt līdzi pārgājienos un daudz kur citur.

Rovus Collapsible Basket

Ērta uzglabāšana jebkurā vietā

Pateicoties kompaktajām izmēram, kad grozs ir salocītā veidā, Rovus grozi ir ideāli piemēroti nelieliem dzīvokļiem, telpām ar ierobežotu vietu. To praktiski var novietot jebkurā vietā: plauktā, atvilknē, pat zem gultas. 

Grozu var novietot šaurās vietās, piemērams, starp veļas mazgājamo mašīnu un sienu, kā arī automašīnas bagāžniekā, ja nepieciešams transportet kādas mantas vai vajag kaut kur ielikt iepirkumus, vienkārši iztaisnojiet to pilnā izmērā.

Rovus Collapsible Basket
Tehniskā informācija
Izmēri S: 24,5 cm unfolded; 5 cm folded; M: 27 cm unfolded; 7 cm folded; L: 26,5 cm unfolded; 7,5 cm folded
Apmaksas iespējas

Kādas ir Jūsu maksāšanas iespējas?

Izvēlieties maksājuma veidu, kas ir Jums piemērots. Precei piedāvājam šādus maksājuma veidus:

Maksājums ar bankas karti

Veiciet maksājumu ar bankas karti. Pakalpojums pieejams tikai VISA, MasterCard klientiem.

Apmaksa par preci skaidrā naudā

Apmaksu par preci skaidrā naudā Jūs veiksiet preces saņemšanas brīdī. Saņemot apmaksu, kurjers izsniedz pirkuma apliecinošus dokumentus – preču pavadzīmi-rēķinu un kvīti par skaidras naudas saņemšanu. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu.

Par pasūtījumu Jums ir jāmaksā tikai tad, kad Jūs saņemat savu pasūtījumu.

Līzinga iespējas

Mūsu klientiem ir iespēja paņemt preces līzinga, izmantojot mūsu līzinga sadarbības partnerus “Aizdevums.lv” un “INBANK Latvija” piedāvājumus.

Vairāk par līzingu jautājiet operatoram, kad viņš Jums atzvanīs lai apstiprinātu pasūtījumu vai pa tālruni: 67807674

SIA “INBANK Latvija”
Reģ.Nr.:4010382136
Adrese: Akmeņu iela 14, Rīga, LV-1048

SIA “AIZDEVUMS.LV”
Reģ.Nr.:40003468776
Adrese: Cēsu iela 31 k-3, Rīga, LV-1012

Līzinga nosacījumi

 • Iespēja iegādāties preces līzingā ir personām, no 18 gadiem, kam ir pastāvīgie ikmēneša ienākumi. Iegūtie dati (vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, neto ienākumi mēnesī, darba vietas nosaukums, dzīves vietas adresi) tiek nodoti līzinga kompānijai maksātspējas izvērtēšanai un netiek uzglabāti, neskaitot tos datus, kas saistīti ar maksājumu apstrādi, kas nokļūst grāmatvedībā.
 • Atsevišķos gadījumos līzinga kompānija, var pieprasīt (VSAA izziņu, konta pārskatu) vai galvotāju.
 • Aizdevuma summa ir 70 – 4000 eur.
 • Sastādot līgumu, līzinga kompānija sarēķinās ikmēneša maksājuma summu, vadoties no Jūsu sniegtajiem datiem.
 • Pasūtījuma saņemšanas brīdī klientam, obligāti, jāiesniedz kurjeram pases vai ID kopija no abām pusēm. Jā klients ir nerezidents, tad ir jāiesniedz LR izsniegto uzturēšanās atļaujas kopiju no abām pusēm.

Maksājums Swedbank internetbankā

Veiciet maksājumu 'Swedbank' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'Swedbank' klientiem.

Maksājums SEB Bankas internetbankā

Veiciet maksājumu 'SEB Banka' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'SEB Banka' klientiem.

Klientu atsauksmes (0 Reviews)

Esi pirmais, kas atstāj atsauksmi

Jūsu viedoklis par šo preci *

1 1 zvaigzne
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star