IZVĒLIES KATEGORIJU
Mūsu veikali
Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Rovus 360 akumulators

Pieejams tikai veikalos
Photo
Video

Rovus 360 līnijas ierīces izmanto vienu un to pašu akumulatoru dažādām, jaudīgām tīrīšanas sistēmām. Akumulators ir sistēmas sirds un to var izmantot kopā ar Rovus 360 bezvada augstspiediena mazgāšanas ierīci, rokas putekļsūcēju un gaisa kompresoru, kas tiek tirgoti atsevišķi. Rezerves akumulators gādās, lai pietiktu jaudas neatkarīgi no vietas, kurā darbojaties.

Rovus 360 akumulators
€39,99
Club5*: €37,99
Skatīt

Rovus 360 līnijas ierīces izmanto vienu un to pašu akumulatoru dažādām, jaudīgām tīrīšanas sistēmām. Akumulators ir sistēmas sirds un to var izmantot kopā ar Rovus 360 bezvada augstspiediena mazgāšanas ierīci, rokas putekļsūcēju un gaisa kompresoru, kas tiek tirgoti atsevišķi. Rezerves akumulators gādās, lai pietiktu jaudas neatkarīgi no vietas, kurā darbojaties.

Vairāk
Preces informācija

Rovus 360 līnijas sirds

Rovus 360 līnijas bezvadu rīki nodrošina nepieciešamo tīrīšanas jaudu, pateicoties sistēmai, kas izmanto vienu un to pašu akumulatoru. Vienkārši un ērti lietojami rīki ir nopērkami atsevišķi, un to uzlādēšanai tiek izmantots efektīvs akumulators. Komplektā ir 1 akumulators, kuru varat pievienot Rovus 360 bezvada augstspiediena mazgāšanas ierīcei, rokas putekļsūcējam vai gaisa kompresoram, un ierīces jūs varat izmantot gan mājās, gan ārpus tām.

Rovus 360 - akumulatoru komplekts

Nebeidzama jauda

Šī īpaši izstrādātā 18V 2000 mAh litija akumulatora lādēšanas laiks ir līdz 90 minūtēm.* Papildiniet savu Rovus 360 kolekciju un gādājiet, lai jums vienmēr pietiktu jaudas pabeigt iesāktos darbus arī tad, ja strādājat ārpus mājas, kur nav pieejamas kontaktligzdas. Vienkārši nomainiet akumulatoru, lai nebūtu jāpārtrauc darbs ar augstspiediena mazgāšanas ierīci, gaisa kompresoru vai rokas putekļsūcēju.

*Lādētājs NAV iekļauts komplektācijā.

Rovus 360 - akumulatoru komplekts
Preču pieejamība veikalos
Preču pieejamībai veikalos ir informatīvs raksturs, tas mainās vairākas reizes dienā. Ja vēlaties rezervēt preces, vienmēr sazinieties ar konkrēto veikalu un noskaidrojiet vai prece būs pieejama nepieciešamajā daudzumā.

Veikalu konktakti atrodami sadaļā "Mūsu veikali"
Apmaksas iespējas

Kādas ir Jūsu maksāšanas iespējas?

Izvēlieties maksājuma veidu, kas ir Jums piemērots. Precei piedāvājam šādus maksājuma veidus:

Maksājums ar bankas karti

Veiciet maksājumu ar bankas karti. Pakalpojums pieejams tikai VISA, MasterCard klientiem.

Apmaksa par preci skaidrā naudā

Apmaksu par preci skaidrā naudā Jūs veiksiet preces saņemšanas brīdī. Saņemot apmaksu, kurjers izsniedz pirkuma apliecinošus dokumentus – preču pavadzīmi-rēķinu un kvīti par skaidras naudas saņemšanu. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu.

Par pasūtījumu Jums ir jāmaksā tikai tad, kad Jūs saņemat savu pasūtījumu.

Līzinga iespējas

Mūsu klientiem ir iespēja paņemt preces līzinga, izmantojot mūsu līzinga sadarbības partnerus “Aizdevums.lv” un “INBANK Latvija” piedāvājumus.

Vairāk par līzingu jautājiet operatoram, kad viņš Jums atzvanīs lai apstiprinātu pasūtījumu vai pa tālruni: 67807674

SIA “INBANK Latvija”
Reģ.Nr.:4010382136
Adrese: Akmeņu iela 14, Rīga, LV-1048

SIA “AIZDEVUMS.LV”
Reģ.Nr.:40003468776
Adrese: Cēsu iela 31 k-3, Rīga, LV-1012

Līzinga nosacījumi

  • Iespēja iegādāties preces līzingā ir personām, no 18 gadiem, kam ir pastāvīgie ikmēneša ienākumi. Iegūtie dati (vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, neto ienākumi mēnesī, darba vietas nosaukums, dzīves vietas adresi) tiek nodoti līzinga kompānijai maksātspējas izvērtēšanai un netiek uzglabāti, neskaitot tos datus, kas saistīti ar maksājumu apstrādi, kas nokļūst grāmatvedībā.
  • Atsevišķos gadījumos līzinga kompānija, var pieprasīt (VSAA izziņu, konta pārskatu) vai galvotāju.
  • Aizdevuma summa ir 70 – 4000 eur.
  • Sastādot līgumu, līzinga kompānija sarēķinās ikmēneša maksājuma summu, vadoties no Jūsu sniegtajiem datiem.
  • Pasūtījuma saņemšanas brīdī klientam, obligāti, jāiesniedz kurjeram pases vai ID kopija no abām pusēm. Jā klients ir nerezidents, tad ir jāiesniedz LR izsniegto uzturēšanās atļaujas kopiju no abām pusēm.

ESTO līzings (JAUNUMS)

Turpmāk pirkumiem no 60€ un vairāk, Jūs varat izmantot ESTO līzinga pakalpojumus un norēķināties par pirkumu uz nomaksu bez papildu maksas. Vairāk informācijas >>

Maksājums Swedbank internetbankā

Veiciet maksājumu 'Swedbank' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'Swedbank' klientiem.

Maksājums SEB Bankas internetbankā

Veiciet maksājumu 'SEB Banka' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'SEB Banka' klientiem.

Klientu atsauksmes (0 Atsauksme(s))

Esi pirmais, kas atstāj atsauksmi

Jūsu viedoklis par šo preci *

1 1 zvaigzne
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star