IZVĒLIES KATEGORIJU
Mūsu veikali
Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Kā izvēlēties labāko matraci pārim?

Matrača iegādāšanās jums abiem var būt sarežģīts process. Viņa vēlas mīkstāku matraci, bet viņš vēlas stingrāku, viņa vēlas ērti iekārtoties blakus savai otrai pusītei, kamēr viņš vēlas vairāk vietas, kur izgulties. Kādi ir galvenie kritēriji, kas būtu jāņem vērā, iegādājoties matraci pārim? Kā lai rod kompromisu?

 

Mīkstāku vai stingrāku? Dilemma!

Katram cilvēkam ir savas vajadzības un uzskati par to, kas ir komfortabli. Ir pilnīgi normāli, ja divu cilvēku, kuri ir pāris, vēlmes atsķiras – it īpaši matrača izvēlē. Cilvēki ar lieko svaru un dažādām veselības problēmam parasti dod priekšroku stingrākam matracim. Tomēr, nav tādu noteikumu, kuri būtu jaievēro, iegādājoties matraci – it īpaši pārim.

Kā rīkoties?

Dažādi matrači (piemēram, Memory putu matrači) sniedz tā lietotājam izvēles iespēju, jo katrai matrača pusei piemīts savs stingrības līmenis. Jūs varat nopirkt divus vienvietīgos matračus, piemērojot katru matraci attiecīgā cilvēka gaumei. Ņemiet vērā – Jūsu gultai ir jābūt pietiekami lielai, lai šis triks nostrādātu. Ja nevēlaties īstenot šādu variantu, Jūs vienkārši varat piekāpties savas otrās pusītes vēlmēm – ar norunu, ka nākamo lielo lēmumu pieņemsiet Jūs.

Visoptimālākais piedāvājums no Dormeo ir matracis iMemory S Plus, kuram ir 4 stilgrības un 2 atbalsta līmeņi, kas ļauj izvēlēties stingrības un atbalsta pakāpi atbilstoši savām vajadzībām, gulēšanas pozai, ķermenim.

 

Izmēram ir nozīme?

Sievietēm patīk cieši piespiesties savam partnerim, tādēļ viņas priekšroku dod mazākām gultām, lai spētu sev nodrošināt pastāvīgu fizisko kontaktu ar savu partneri.

Toties vīrieši labprātāk izvēlas lielākas gultas, lai būtu droši, ka viņiem būs iespēja ērti iekārtoties, izstiepjot rokas un kājas, netraucējot savai dāmai.

Kā rīkoties?

Ja Jums jau ir gultas rāmis (un Jūs esat nolēmis to paturēt), matrača izmērs jau ir noteikts un to izmainīt Jūs nevarat, tādēļ Jums ir jāpieņem esošā situācija. Tomēr, ja esat nolēmis iegādāties arī jaunu gultas rāmi, kam pielāgot matraci, būtu nopietni jāapsver vēlamā matrača izmēri. Ņemiet vērā savus gulēšanas ieradumus – ja naktī daudz grozaties, lielāka izmēra matracis noteikti būs labāka izvēle.

 

Biezāks vai plānāks?

Pāriem, kuri ir lielāka auguma un ķermeņa masas, būtu ieteicams iegādāties biezāku matraci, jo tas būs izturīgāks un ar lielāku kalpošanas laiku. Matrača biezums bieži vien nosaka arī to, cik tas būs mīksts vai ciets, tāpēc kārtīgi padomājiet, pirms iegādājaties jauno matraci.

Kā rīkoties?

Pirms matrača pirkuma, dodieties uz veikalu un to kārtīgi iztaustiet – tā Jūs aptuveni sapratīsiet, kas būs piemērotāks. Nevarat rast kompromisu ar savu otro pusīti? Iegādājieties plānāku matraci – cilvēks, kurš dod priekšroku biezākam matracim, vienmēr var iegādāties arī virsmatraci, ko nolikt savā gultas pusē.

 

Kā zināt, kādi materiāli Jums piemēroti?

Esat nolēmuši par labu vecajam, labajam un tradicionālajam spirālatsperu matracim? Varbūt tomēr dosiet priekšroku modernajam Memory putu matracim? Viss ir jūsu ziņā, tikai ņemiet vērā – ja naktī mēdzat daudz grozīties, spirālatsperu matracis noteikti izdos dažādas skaņas. Ja jūsu seksuālā dzīve dzirksteļo, būtu vērts padomāt par Memory putu vai līdzīga materiāla matrača iegādi – tas būs daudz ērtāks un klusāks.

Kā rīkoties?

Atbilde ir pavisam vienkārša – izvēlieties to, kas šobrīd ir matraču tirgus topa augšgalā – tas nozīmēs, ka matracis tiešām sniedz labāko komfortu un atbalstu ķermenim miega laikā. 

Šobrīd jaunajam iMemory S Plus matracim ir lielisks piedāvājums - 60 izmēģinājuma naktis bez jebkāda riska. Ja matracis neapmierina Jūsu vajadzības, Jūs to varat atgriezt atpakaļ veikalā.

 

Arī matrači elpo!

Matrači ir veidoti no dažādiem materiāliem, kas nozīmē arī to, ka citi matrači nodrošina labāku gaisa cirkulāciju kā citi. Matrača spēja elpot, nodrošina labāku termoregulāciju miega laikā. Tomēr, jāņem vērā, ka matrači ar labu gaisa cirkulāciju mēdz būt daudz dārgāki – pirms lemjat par labu šādam matracim, padomājiet vairākas reizes – iespējams, Jums tas nemaz nav tik nepieciešams.

Kā rīkoties?

Ja Jūs ar partneri svīstat miega laikā, ciešat no dažādām veselības problēmām, piemēram, alerģijas, matracis ar labu gaisa cirkulāciju tiešām ir lieliska izvēle. Galvenais atcerieties – uz veselību ekonomēt nedrīkst.