IZVĒLIES KATEGORIJU
Mūsu veikali
Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

10 rupjākās kļūdas pirmā randiņa laikā

10 visbiežāk pieļautās kļūdas, kuras spēj pirmo randiņu padarīt par pēdējo

Pirmā tikšanās reize. Viss šķiet lieliski. Patīkama atmosfēra, labi dzērieni, iedvesmojoša mūzika un jaukas sarunas ... bet tad jūs pēkšņi esat pārsteigts. Nekādi skūpsti, nekādas īsziņas ar labas nakts vēlējumiem ... un nākošajā dienā viņa neatbild uz jūsu telefona zvaniem. Un jūs nevarat saprast, ko esat izdarījis nepareizi.

Esam apkopojuši 10 visbiežāk pieļautās kļūdas, kuras spēj pirmo randiņu padarīt par pēdējo.

1. Nokavēšanās – pirmais mīnusa punkts

Uz pirmo tikšanos nevajadzētu kavēties. Nav nekāda attaisnojuma pat 5 minūtes ilgam kavējumam. Pirmajā randiņā cilvēki ir ļoti nervozi un emocionāli, tādēļ jūsu kavēšanās visu vērsīs uz slikto pusi. Labāk rēķinieties ar laiku, kas nepieciešams, lai novietotu stāvvietā mašīnu vai arī brauciet ar autobusu.

Iegaumē: ja ieradīsieties tikšanās vietā pirmais, jūs radīsiet par sevi ļoti labu iespaidu.

2. Nepiemērots apģērbs

Vienmēr rūpīgi apsveriet, kā ģērbties pirmajā randiņā. Ja jūs dodaties uz kino, nevelciet neko svinīgu un nopietnu, arī jūsu dārgajiem ādas apaviem būtu jāpaliek skapī, dodoties uz basketbola spēli. Ja jūsu meitene ir ieradusies sportiskā stilā ietērpta, bet jūs vēlējāties viņu aizvest uz restorānu, mainiet savus plānus. Labāk dodieties uz picēriju. Tajā valdošā atmosfēra ir pietiekoši neitrāla, lai labi justos kā sporta, tā izsmalcinātā apģērbā.

Iegaumē: Visu labi apsveriet – izskatam ir liela nozīme.

3. Izvairieties no diskusijām par reliģiju un politiku

Pirmā randiņa laikā izvairieties no sarunām par reliģiju un politiku. Varbūt arī jums patīk apspriest politiskus jautājumus, taču tie pavisam noteikti neiederas pirmajā randiņā. Ja jūs vēlaties atstāt iespaidu, demonstrējot savu argumentācijas spēju, jums noteikti tas izdosies, tikai diez vai šis iespaids būs labs.

Iegaumē: Jūsu „politiskā karjera” nepavisam nav seksīga.

4. Dedzīga citu meiteņu aplūkošana

Ja vīrietis randiņa laikā skatās uz viesmīli, domādams, ka viņa paša meitene to neredz, viņš smagi kļūdās. Katra sieviete pamana to, ka vīrietis, ar kuru viņa tiekas, aplūko citas sievietes. Sievietes parasti tā nerīkojas, vismaz ne pirmā randiņa laikā.

Iegaumē: ja vēlaties viņu atkal redzēt, veltiet viņai 300% savas uzmanības.

5. Trešais ritenis: slikta doma

Ja vien tas nav dubultrandiņš, līdzi paņemtais draugs patiešām ir pilnīgi lieks. Paņemot līdzi draugu, jūs izskatāties nepārliecināts par sevi un nenobriedis. Turklāt, šāda situācija arī radīs jūsu draugā ne mazums nepatīkamu emociju.

Iegaumē: Randiņš ir spēle diviem. Bez jebkādiem izņēmumiem.

6. Pārlieku liels alkohola daudzums

Kad iedzēruši, daži cilvēki pilnībā mainās. Tiek radītas kaunpilnas situācijas, mēle neklausa un sākas šļupstēšana … Meitenei, ar kuru tiksieties, radīsies par jums pilnīgi cits priekšstats. Tieši šī iemesla dēļ muļķīgā, iedzērušā cilvēka, uzvedība var pilnībā sagraut visas iespējas sarunāt otro randiņu.

Iegaumē: Labāk palieciet pie vienas glāzes vīna un ne vairāk.

7. Pārāk agresīva pieeja

Pirmajā randiņā turiet rokas gar sāniem. Nepacietīgas, nekontrolētas roku kustības var nodarīt lielāku skādi, nekā labumu. Ja kāda meitene ar jums pusdieno, tas nenozīmē, ka viņa vēlas ar jums tūlīt pat pārgulēt.

Iegaumē: Lēnāk brauksi, tālāk tiksi...

8. Pārlieku izteikts kautrīgums

No vienas galējības pārejot otrā: kautrīga, nepārliecināta pieeja var raidīt pilnīgi nepareizus signālus. Jūsu draudzene gaida no jums apskāvienu vai skūpstu, uzaicinājumu tikties vēlreiz vai kādu uzsauktu dzērienu …

Iegaumē: aizejot projām, nepaužot ne vismazāko vēlmi pēc kaut kā vairāk, jūs sadedzināt iespējamo attiecību tiltu.

9. Nemitīga pļāpāšana

Starp teikumiem mēģiniet uztaisīt ieelpu un dodiet arī otram cilvēkam iespēju izteikties. Galu galā jūs taču vēlaties vairāk uzzināt viens par otru, vai ne? Un nepasūtiet maltīti meitenes vietā, ja vien viņa to nelūdz.

Iegaumē: randiņa uzdevums ir ļaut izrunāties jums abiem, nevis tikai jums.

10. Pēdējā minūtē atcelts randiņš vai aizstājēja atrašana: pilnīga katastrofa

Nekad neatceliet tikšanos pēdējā brīdī – ja vien jums nav patiešām nopietni iemesli. Randiņa atcelšana stundu pirms norunātā laika, vēsta, ka jūs neesat uzticams cilvēks, esat egoistisks un nevērīgs. No tādas kļūdas ir grūti atgūties. Un nemaz nemēģiniet atrast kādu visnotaļ garlaicīgu draugu, kas varētu izdarīt jums pakalpojumu un aiziet uz tikšanos, uz kuru jūs pats netiekat.

Iegaumē: Ja jūs esat pārdomājis, uzvedieties kā pieaudzis cilvēks un pārtrauciet attiecības.

Vai kādā no šīm kļūdām jūs atpazināt sevi?

Padomājiet, vai kāda no tām jau ir izdarījusi savu postošo darbu, izjaucot jūsu romantiskās attiecības, vai vismaz vienas nakts sakarus… Tagad jūs nekad vairs neatkārtosies šīs kļūdas, tādēļ – lai veicas nākošreiz!