IZVĒLIES KATEGORIJU
Mūsu veikali
Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.
zīmola prezentācija zīmola prezentācija

MATRACIS, kuram jūs varat uzticēties

Domājot par savu veselību un labsajūtu, uzticēties var tikai vislabākajam. Lai nodrošinātu izcilu kvalitāti, katrs Dormeo matracis tiek pārbaudīts, veicot standartizētus testus laboratorijā.

Pārbaudīts un sertificēts

Mūsu matračus ir pārbaudījušas, sertificējušas un atzinīgi novērtējušas daudzas neatkarīgas laboratorijas un organizācijas.

Atbilstība OEKO-TEX® standartam, hipoalerģijas un ergonomiskās īpašības, gaisa caurlaidība un izturība — mēs piedāvājam tikai augstākās klases sertificētus matračus ar garantiju

Izturības pārbaude

Pārbaudi veikusi laboratorija CATAS Itālijā.
Pasaulē vadošā neatkarīgā organizācija, kas veic matraču izturības pārbaudes.

Pēc 15 gadu lietošanas mūsu matrači ir tikai par dažiem milimetriem plānāki un par dažiem procentiem mīkstāki, salīdzinot ar iegādes datumu.

Ergonomisko īpašību pārbaude

Pārbaudi veikusi laboratorija CATAS Itālijā.
Tehnoloģiju institūts, kas jau 28 gadus specializējas ergonomikas pārbaužu veikšanā.

Pārbaužu laikā tiek testēts komforts gulēšanas laikā un matrača spēja sniegt atbalstu visam ķermenim.

Mūsu matračiem ir izcilas ergonomiskās īpašības, tāpēc tie lieliski pielāgojas cilvēka ķermenim. Apvienojumā ar lieliskām mitruma un temperatūras kontroles spējām, tie gulēšanas laikā nodrošina nevainojamu komfortu.

Gaisa caurlaidības pārbaude

Pārbaudes veiktas TÜV Rheinland Nederland B.V. institūtos

Mūsu gaisa caurlaidīgo matraču dizains atbilst augstākajiem nozares standartiem attiecībā uz gaisa caurlaidību.

Matrači nodrošina sausu un svaigu gulēšanas vidi.

Hipoalerģisko īpašību pārbaude

Pārbaude veikta godalgotajā Centro Tessile Cotoniero E Abbigliamento S.p.a. institūtā Itālijā.

Vairākkārt godalgots institūts

Pārbaužu rezultāti attiecībā uz antibakteriālajām un antimikrobiālajām īpašībām, kā arī aizsardzību pret putekļu ērcītēm liecina, ka mūsu matrači nodrošina tīru un drošu gulēšanas vidi.

OEKO-TEX® Standard 100 sertifikācija

Visiem tekstila izstrādājumiem ir OEKO-TEX® sertifikāts, kas nozīmē garantiju, ka šajos izstrādājumos nav cilvēkam un apkārtējai videi kaitīgu un bīstamu vielu.

Mēs izmantojam tikai vislabākos materiālus, un šis sertifikāts to apliecina.

zīmola prezentācija zīmola prezentācija

Tikai vislabākā kvalitāte

Tā kā mēs veicam detalizētu izpēti un izmantojam tikai augstvērtīgus izejmateriālus, varam piedāvāt nevainojamus matračus, no kuriem ikviens var atlasīt savām vēlmēm un vajadzībām atbilstošāko.

...Materiāli

zīmola prezentācija

Octaspring® tehnoloģija

Octaspring® ir patentētas putu atsperes — pirmais patiesais jauninājums matraču nozarē pēdējo 20 gadu laikā. Šī unikālā tehnoloģija, kurā ir apvienots putu sniegtais atbalsts un komforts ar atsperes funkcionalitāti, par 50 % samazina izmantoto materiālu apjomu.

Putu atsperes ir izvietotas atsevišķi un kustas trīsdimensionāli, kā rezultātā tiek uzlabots svara sadalījums, samazināts spiediens un nodrošināts komforts. Vienā slānī var izmantot dažāda blīvuma atsperes, tādējādi izveidojot mērķa zonas, kas palielina komfortu un pagarina struktūras kalpošanas laiku. Turklāt, vaļējā atsperu struktūra nodrošina astoņas reizes labāku ventilāciju, kas ir ļoti nozīmīgs faktors miega kvalitātes nodrošināšanai.

Viena no Octaspring® kvalitātes iezīmēm ir kustības pārneses novēršana, kas nodrošina, ka jūsu grozīšanās naktī paliks nepamanīta.

Īpaši kvalitatīva Octaspring® tehnoloģija — speciālisti uzskata, ka šūnveida dizains ir ideāls risinājums ergonomiskiem matračiem, jo sniedz jūsu ķermenim attiecīgajā brīdī nepieciešamo atbalstu, mazinot spiedienu un nodrošinot vēl komfortablāku gulēšanas vidi.

Lasīt vairāk Lasīt mazāk zīmola prezentācija

Memory putas

Memory putas sākotnēji tika izstrādātas NASA vajadzībām, tāpēc dažkārt tās sauc par kosmosa putām. NASA tās izmantoja, jo putām piemīt spēja sadalīt spiedienu pa visu virsmu vienmērīgi, tādējādi mazinot gravitācijas spēka ietekmi. Memory putas ir biezs, īpaši atbalstošs materiāls, kas atpūtas laikā pielāgojas dažādiem ķermeņiem, bet, pieceļoties atgūst savu formu.

Memory putas ir viskoelastīgs materiāls, kas reaģē uz temperatūru — zemākā temperatūrā tas ir stingrāks, bet augstākā temperatūrā materiāls ir mīkstāks un pakļāvīgāks. Istabas temperatūrā tas dažu minūšu laikā pielāgosies ķermeņa formai, pretēji parastajam matracim, kas ir vienkārši līdzens. Memory putas pielāgojas ikvienai ķermeņa pozai, kā arī gūžām, pleciem un mugurai nodrošina nepieciešamo komfortu, kas ievērojami samazina spiediena punktus un garantē veselīgu un netraucētu atpūtu.

Lasīt vairāk Lasīt mazāk zīmola prezentācija

Ecocell®

Unikālās augstākās kvalitātes Ecocell® jaunākās paaudzes putas sastāv no miljoniem poru, kas matraci padara gaisīgu un elastīgu, tādējādi tas gulēšanas laikā nodrošina lielisku atbalstu un komfortu.

Elastīgo matraci veido trīsdimensiju šūnu struktūra un vaļējas šūnu putas, kas nodrošina efektīvu gaisa cirkulāciju un tam piešķir pielāgošanās spējas. Šāda struktūra ir iemesls, kāpēc Ecocell® nodrošina atbalstu un spēj pielāgoties visām ķermeņa zonām. Ja jūs nopietni domājat par videi nekaitīgu dzīvesveidu, ir pienācis laiks iegādāties matraci, kura ražošanas procesā ir izmantoti videi nekaitīgi materiāli, un Ecocell® viennozīmīgi ir viens no šādiem materiāliem.

Lasīt vairāk Lasīt mazāk zīmola prezentācija

Tencel®

Tencel® ir botāniskas izcelsmes celulozes šķiedras — jauns ilgtspējības un dabiska komforta standarts.

Tās ir mīkstas un gludas, tāpēc būs patīkamas ādai, tām ir elegants spīdums un piemīt izcilas siltuma regulēšanas un mitruma uzsūkšanas spējas. Ja parādās mitrums, tas no jūsu ādas tiek absorbēts un novadīts šķiedras iekšpusē. Tencel® pilnīgi dabiskā veidā novērš baktēriju veidošanos.

Lasīt vairāk Lasīt mazāk zīmola prezentācija

... un tehnoloģijas

zīmola prezentācija

Adaptive® tehnoloģija

ADAPTIVE® tehnoloģija ir pasaules mēroga inovācija. Adaptive® tehnoloģija gulēšanas vidi uztur patīkami vēsu, sausu vai siltu visas nakts garumā, tādējādi uzlabojot miega kvalitāti.

Šī inteliģentā tekstilizstrādājumu tehnoloģija ar termoregulācijas spējām materiālus padara par materiāliem, kas spēj dinamiski reaģēt uz apkārtējās vides, piemēram, temperatūras un mitruma līmeņa izmaiņām.

Lasīt vairāk Lasīt mazāk zīmola prezentācija

Apstrāde ar CLEANEFFECT® līdzekli

Matrača auduma apstrāde ar CleanEffect® līdzekli nodrošina tīru un svaigu gulēšanas vidi.

Neatkarīgi no tā, cik tīrs ir jūsu mājoklis, matracis gandrīz vienmēr satur baktērijas, sēnītes un putekļu ērcītes. Apstrāde ar CLEANEFFECT® līdzekli nodrošina matrača spēju novērst baktēriju, sēnīšu, putekļu ērcīšu un nepatīkamu aromātu veidošanos.

Lasīt vairāk Lasīt mazāk zīmola prezentācija

Apstrāde ar Re-VITALIZE līdzekli

Apstrādes ar RE-VITALIZE līdzekli pamatā ir negatīvie joni, kas labvēlīgi ietekmē mūsu ķermeni. Ir izpētīts un apstiprināts, ka auduma apstrāde ar Re-VITALIZE līdzekli ir nozīmīgs ieguvums lietotāju veselībai un labsajūtai.

Galvenie ieguvumi, kādus negatīvie joni sniedz cilvēka ķermenim, ir asins attīrīšana, imūnsistēmas uzlabošana, šūnu aktivēšana un autonomās nervu sistēmas noregulēšana. Apstrāde ar RE-VITALIZE līdzekli palīdz uzlabot miega kvalitāti, palielina ķermeņa enerģiju un var paātrināt atjaunošanās procesu.

Lasīt vairāk Lasīt mazāk zīmola prezentācija

Apstrāde ar alvejas ekstraktu

Mūsu pārvalki apzināti ir apstrādāti ar dabas bagātīgo dāvanu alveju, jo šis senais augs tos padara vēl maigākus un gludākus.

Ar alvejas ekstraktu apstrādātie audumi kļūst skaistāki, gludāki un mīkstāki, un piešķir jūsu guļvietai patīkamu dabiskumu. Kas ir vēl svarīgāk — tas neizmazgājas pat pēc vairākām mazgāšanas reizēm.

Lasīt vairāk Lasīt mazāk zīmola prezentācija