IZVĒLIES KATEGORIJU
Mūsu veikali
Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Paklājs Lan Space 100x150cm

Pieejams tikai veikalos
Photo
Video

Šis 100x150cm lielais paklājs ar aizraujošo kosmosa motīvu rosinās bērnos iztēli un kļūs par vietu jauniem piedzīvojumiem. Ieklājot to sava bērna guļamistabā, rotaļu istabā vai laukumā, jūs bērnam nodrošināsiet mīkstu, drošu un ērtu rotaļu virsmu. Paklājs ir izgatavots no mazgājamiem, bērniem drošiem materiāliem un papildināts ar 2cm Memory putu slāni, tāpēc lieliski piemērots arī īsai snaudai.

Paklājs Lan Space 100x150cm
€44,99
Club5*: €42,74
Skatīt

Šis 100x150cm lielais paklājs ar aizraujošo kosmosa motīvu rosinās bērnos iztēli un kļūs par vietu jauniem piedzīvojumiem. Ieklājot to sava bērna guļamistabā, rotaļu istabā vai laukumā, jūs bērnam nodrošināsiet mīkstu, drošu un ērtu rotaļu virsmu. Paklājs ir izgatavots no mazgājamiem, bērniem drošiem materiāliem un papildināts ar 2cm Memory putu slāni, tāpēc lieliski piemērots arī īsai snaudai.

Vairāk
Preces informācija

Droša vieta rotaļām un piedzīvojumiem

Nodrošiniet savam bērnam ērtas, drošas un viegli tīrāmas rotaļu zonas priekšrocības ar šo burvīgo paklāju. Mīkstais, 2 cm biezais paklājs Lan Space, kas dekorēts ar krāsainu kosmosa motīvu, nodrošina īpašu zīdaiņu un mazuļu zonu, kur atpūsties, rāpot, iemācīties staigāt un spēlēt vai vienkārši mierīgi nosnausties jebkurā laikā.

Krāsains un skaists dizains

Paklājs Lan Space ir dekorēts ar kosmosa tēmas dizainu, kurā redzamas dažādas planētas, zvaigznes, astronauti un raķešu kuģi, lai rosinātu bērnos iztēli un kļūtu par vietu jauniem, aizraujošiem piedzīvojumiem un jautrām rotaļām.

Dormeo Lan Space Carpet

Kopīgas rotaļas bērna attīstībai

Rotaļas ir kas vairāk nekā tikai vienkārša izklaide. Tas ir tas, kā bērni mācās un attīsta savas garīgās un fiziskās spējas, radošā veidā mijiedarbojoties ar pasauli un iztēli. Kopīgas rotaļas ir ne tikai ideāls laiks, lai izveidotu saikni ar savu bērnu, bet arī var palīdzēt viņiem attīstīt empātiju, iztēli, sadarbību, uzticēšanos, problēmu risināšanu un elastību. Izvelciet šo skaisto paklāju mājās, parkā vai ceļojumos, un jūsu bērns vienmēr zinās, ka ir laiks jautrībai.

Dormeo Lan Space Carpet

Mīksts un maigs atbalsts

Paklājs ir izgatavots no mazgājamiem, bērniem drošiem materiāliem un papildināts ar 2 cm biezu Memory putu slāni, kas nodrošina papildu amortizāciju un maigu atbalstu. Memory jeb atmiņas putas pielāgo savu formu, pamatojoties uz temperatūru un spiedienu, sniedzot maksimālu komfortu jūsu bērnam, kad viņš rotaļājas vai guļ uz šī paklāja.

Dormeo Lan Space Carpet

Aizsardzība pret kritieniem un paslīdēšanu

Rotaļājoties uz šī mīkstā paklāja, bērna dabiskie kritieni un klupieni būs viegli panesami, jo tas pasargās viņus no dažādām cietām virsmām. Paklāja apakšpusē ir pretslīdes pārklājums, kas nodrošinās, ka tas nekustēsies un būs droši nofiksēts uz jebkuras virsmas.

Viegli tīrāms

100% mazgājams 30°C temperatūrā, tāpēc to ir viegli uzturēt svaigu un tīru.

Dormeo Lan Space Carpet

Ērts un kompakts, lai paņemtu līdzi

150x100 cm paklājs ir pietiekami kompakts, lai to varētu iesaiņot un viegli paņemt līdzi jebkur, un pietiekami liels, lai jūsu bērnam būtu daudz vietas jautrām rotaļām. Ieklājot to sava bērna guļamistabā, rotaļu istabā vai rotaļu laukumā, jūs bērnam nodrošināsiet mīkstu, drošu un ērtu virsmu aizraujošiem piedzīvojumiem.

Tehniskā informācija
Dormeo programma bērni
Izmēri 100x150cm
Materiāls 100% poliesters, memory putas
mazgājams 30°C
Preču pieejamība veikalos
Preču pieejamībai veikalos ir informatīvs rakturs, tas mainās vairākas reizes dienā. Ja vēlaties rezervēt preces, vienmēr sazinieties ar konkrēto veikalu un noskaidrojiet vai prece būs pieejama nepieciešamajā daudzumā.

Veikalu konktakti atrodami sadaļā "Mūsu veikali"
Apmaksas iespējas

Kādas ir Jūsu maksāšanas iespējas?

Izvēlieties maksājuma veidu, kas ir Jums piemērots. Precei piedāvājam šādus maksājuma veidus:

Maksājums ar bankas karti

Veiciet maksājumu ar bankas karti. Pakalpojums pieejams tikai VISA, MasterCard klientiem.

Apmaksa par preci skaidrā naudā

Apmaksu par preci skaidrā naudā Jūs veiksiet preces saņemšanas brīdī. Saņemot apmaksu, kurjers izsniedz pirkuma apliecinošus dokumentus – preču pavadzīmi-rēķinu un kvīti par skaidras naudas saņemšanu. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu.

Par pasūtījumu Jums ir jāmaksā tikai tad, kad Jūs saņemat savu pasūtījumu.

Līzinga iespējas

Mūsu klientiem ir iespēja paņemt preces līzinga, izmantojot mūsu līzinga sadarbības partnerus “Aizdevums.lv” un “INBANK Latvija” piedāvājumus.

Vairāk par līzingu jautājiet operatoram, kad viņš Jums atzvanīs lai apstiprinātu pasūtījumu vai pa tālruni: 67807674

SIA “INBANK Latvija”
Reģ.Nr.:4010382136
Adrese: Akmeņu iela 14, Rīga, LV-1048

SIA “AIZDEVUMS.LV”
Reģ.Nr.:40003468776
Adrese: Cēsu iela 31 k-3, Rīga, LV-1012

Līzinga nosacījumi

  • Iespēja iegādāties preces līzingā ir personām, no 18 gadiem, kam ir pastāvīgie ikmēneša ienākumi. Iegūtie dati (vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, neto ienākumi mēnesī, darba vietas nosaukums, dzīves vietas adresi) tiek nodoti līzinga kompānijai maksātspējas izvērtēšanai un netiek uzglabāti, neskaitot tos datus, kas saistīti ar maksājumu apstrādi, kas nokļūst grāmatvedībā.
  • Atsevišķos gadījumos līzinga kompānija, var pieprasīt (VSAA izziņu, konta pārskatu) vai galvotāju.
  • Aizdevuma summa ir 70 – 4000 eur.
  • Sastādot līgumu, līzinga kompānija sarēķinās ikmēneša maksājuma summu, vadoties no Jūsu sniegtajiem datiem.
  • Pasūtījuma saņemšanas brīdī klientam, obligāti, jāiesniedz kurjeram pases vai ID kopija no abām pusēm. Jā klients ir nerezidents, tad ir jāiesniedz LR izsniegto uzturēšanās atļaujas kopiju no abām pusēm.

Maksājums Swedbank internetbankā

Veiciet maksājumu 'Swedbank' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'Swedbank' klientiem.

Maksājums SEB Bankas internetbankā

Veiciet maksājumu 'SEB Banka' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'SEB Banka' klientiem.

Klientu atsauksmes (0 Atsauksme(s))

Esi pirmais, kas atstāj atsauksmi

Jūsu viedoklis par šo preci *

1 1 zvaigzne
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star