Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Pērc dormeo matraci un saņem dāvanu karti no Maxima.

Piedāvājuma periods 16.01. - 26.02.2018. un ir spēkā tikai Maxima Latvija veikalos.

DORMEO DREAM CATCHER MATRACIS

Jaunais DORMEO DREAM CATCHER matracis ir paredzēts visiem, kuri vēlas izmantot priekšrocības, ko daba nodrošina kopā ar tehnoloģiski progresīviem materiāliem. Matracis sniedz maksimālu komfortu un veselīgu miegu.

PĒRC

90 x 200 cm

239,90

PĒRC

160 x 200 cm

369,90

ECOCELL® putas 14 cm

CLEAN EFFECT® antibakteriālā aizsardzība

PĀRVALKĀ IESTRĀDĀTAS MEMORY PUTAS

HIPOALERĢISKS

VISKOZES ŠĶIEDRAS

 

Ecocell®

DREAM CATCHER matracis sastāv no augstas kvalitātes jaunākās paaudzes Ecocell® putām, kas nodrošina izcilu komfortu miega laikā. Tās ir elastīgas, ar trīsdimensionālu šūnu struktūru, kas nodrošina efektīvu gaisa cirkulāciju un unikālu spēju pielāgoties ķermeņa svara un formas īpatnībām. Ecocell® elastīgā daba ļauj tām pielāgoties tavām ķermeņa unikālajām formām.

Apstrāde ar CleanEffect®

Matrača papildu aizsardzībai pārvalks ir apstrādāts ar CleanEffect®, kas nodrošina aizsardzību pret putekļu ērcītēm, baktērijām un nepatīkamām smakām. Tādējādi tu gulēsi tīrā un svaigā vidē.

Memory putas

1 cm bieza memory putu kārta ir iestrādāta pārvalkā, lai palielinātu komfortu miega laikā. Memory putas izcili pielāgojas tavai ķermeņa formai, tādējādi nodrošinot personalizētu vidi gulēšanai. Poliestera polsterējumam, kas ir iestrādāts pārvalkā, ir lieliskas termoregulācijas īpašības, un tas ir ļoti patīkams pieskārienam. Polsterējumā esošās mikrošķiedras absorbē arī mitrumu, kas ļauj matracim būt dabiski izturīgam pret traipiem.

Matracis Dream Catcher

  1. ECOCELL® PUTAS – 14 cm:
    Izcils atbalsts un komforts.
  2. MEMORY PUTAS – 1 cm:
    Nodrošina komfortu un maksimālu pielāgošanos ķermeņa aprisēm.
  3. POLIESTERA POLSTERĒJUMS – 1 cm:
    Lieliskas termoregulācijas īpašības, un tas ir ļoti patīkams pieskārienam.