IZVĒLIES KATEGORIJU
Mūsu veikali
Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.
zīmola prezentācija zīmola prezentācija

Izvēlieties sava ķermeņa tipam atbilstošu matraci

Nav tāda universāla matrača, kas derētu pilnīgi visiem. Atcerieties, ka neatkarīgi no tā, kādu matraci jūs iegādāsieties, galvenais nosacījums ir, lai tas atbilstu jūsu svaram un ķemeņa uzbūvei, kā arī nodrošinātu nepieciešamo komfortu un pareizu muguras izliekumu.

1. Noklikšķiniet un atlasiet sava ķermeņa tipu

Kalsns augums

Formīgs augums

2. Kādā pozā jūs parasti guļat?

 • Uz
  muguras

 • Uz
  sāniem

 • Uz
  vēdera

 • Dažādās
  pozās

3. Kāds ir jūsu svars?

Tas arī viss!

Apkopojot jūsu sniegtos datus, mēs esam noteikuši, kāda veida matracis būs piemērotākais jūsu ķermeņa tipam, gulēšanas pozai un komfortablam miegam.

Luksusa līnijas matracis

Matrača izgatavošanā ir izmantota godalgota tehnoloģija un īpaši kvalitatīvi materiāli, kas pilnībā pielāgojas jūsu ķermeņa uzbūvei un gulēšanas pozai.

 • -30%
  Nav noliktavā
  Tikai 0 gab palikuši
  Matracis Air+ Comfort 27cm

  Matracis Air+ Comfort 27cm

  Air Comfort Plus is top quality, 3-zone, 27 cm ergonomic mattress made with award winning Octaspring® technology. The firmness of the mattress is from medium to hard. A perfect hybrid - cradling comfort of breathable, Octaspring® springs and great support offered by a layer of traditional pocket springs. Washable cover. 100 nights trial period and 15 years extended warranty.
  Akcija - 30%

  Pilna cena: €649,00


  Īpašā cena: €454,30

  Club5*: €431,59
 • -30%
  Nav noliktavā
  Tikai 0 gab palikuši
  Matracis Air+ Select 27cm

  Matracis Air+ Select 27cm

  Augstākās kvalitātes 27 cm augsts, piecās zonās iedalīts matracis, kas izgatavots ar godalgoto Octaspring® tehnoloģiju un tradicionālajām kabatas atsperēm. Matracim ir divas stingrības pakāpes — mīkstāka puse un cietāka puse. Tas jums pielāgosies neatkarīgi no jūsu svara, garuma vai gulēšanas pozas. Komplektā ietilpst noņemama un mazgājama matrača virskārta. 100 izmēģinājuma naktis un 15 gadu īpaša garantija.
  Akcija - 30%

  Pilna cena: €749,00


  Īpašā cena: €524,30

  Club5*: €498,09
Vairāk preču Mazāk preču

Uzlabots matracis

Matracis, kas pielāgojas jūsu ķermenim un ir izgatavots no rūpīgi atlasītiem materiāliem, lai jūs varētu baudīt veselīgu un atspirdzinošu miegu.

 • Nav noliktavā
  Tikai 0 gab palikuši
  Matracis 18cm iMemory Silver

  Matracis 18cm iMemory Silver

  Matracis iMemory Silver ar dažādām pamatnēm ļauj Jums izvēlēties, uz cik cieta matrača vēlaties gulēt. Komfortablā Memory putu kārta sniedz viegluma sajūtu. 3-zonu pamatne nodrošina optimālu ķermeņa atbalstu. Climalite matrača pārklājs absorbē lieko mitrumu. Termoregulācijas kapsulas samazina pastiprinātu svīšanu. Noņemamais pārklājs nodrošina vienkāršāku kopšanu. Matrača kopējais augstums: 18cm.
  €619,00
 • DĀVANA
  Nav noliktavā
  Tikai 0 gab palikuši
  Matracis 20cm iMemory S Plus

  Matracis 20cm iMemory S Plus

  Pielāgojamākais un komfortablākais matracis, kas derēs jebkuram neatkarīgi no gulēšanas pozas vai ķermeņa formas. Izvēlieties kādu no 4 stingrības un 2 atbalsta līmeņiem, kurus varat nomainīt, vienkārši pagriežot pamatni sev vajadzīgajā pozīcijā. Trīs zonas S formas Octaspring® putu atsperu slānī veido trīsdimensionālu atbalstu un nodrošina gaisa cirkulāciju un atvēsināšanu miega laikā. Ņemot vērā to, ka tam ir divas pamatnes, tas ir lieliski piemērots pāriem.
  No €459,00 Uz augšu
  Club5*: €436,05
Vairāk preču Mazāk preču

Klasisks matracis

Kvalitatīvs matracis ar stingrāku pamatni, kas nodrošina ērtu atbalstu mugurai.

Vairāk preču Mazāk preču
Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Vai vēlaties saņemt vairāk patiesi noderīgas informācijas par miegu?

Pievienojieties mums Facebook un Instagram un turpināsim šo sarunu. Mēs vēlētos uzzināt jūsu domas!

zīmola prezentācija zīmola prezentācija zīmola prezentācija
zīmola prezentācija

Izmēģināt un pirkt veikalā

Mēs vienmēr jums dosim iespēju matraci pārbaudīt un izmēģināt savās mājās līdz pat 100 naktīm. Bet, ja vēlaties to izmēģināt jau pirms vešanas uz mājām, apmeklējiet mūsu veikalu!
Atrast tuvāko veikalu >>