Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Gada melnākā izpārdošana

Iesildamies gada melnakajai izpardošanai

PĒDĒJĀ DIENA!

-70%
Akcija spēkā vēl:
[banner_timer]
 

Matracis Air Comfort

Nav noliktavā
Photo
Video
-20,20%

Dormeo Air Comfort jūs pārsteigs ar augstākās kvalitātes putu tehnoloģiju un izolētajām atsperēm, kas īpaši pielāgosies jūsu ķermeņa dinamikai. Matracis nav tikai guļvieta, bet gan vesela zinātne.

Matracis Air Comfort
No €549,90 Uz augšu
Izvēlēties
Preces šobrīd nav noliktavā, par preces pasūtīšanu zvaniet pa tālr.: 67 169 012
 • Skatīt
 • Preces informācija
 • Tehniskā informācija
 • Apmaksas iespējas
Skatīt

Dormeo Air Comfort jūs pārsteigs ar augstākās kvalitātes putu tehnoloģiju un izolētajām atsperēm, kas īpaši pielāgosies jūsu ķermeņa dinamikai. Matracis nav tikai guļvieta, bet gan vesela zinātne.

Vairāk
Preces informācija

Guliet ērti un atgūstiet spēkus

Labs miegs naktī ir ārkārtīgi būtisks veselībai ilgtermiņā. Lai justos labāk pa dienu, ir vērts ieguldīt līdzekļus matracī, kas nodrošina pilnvērtīgu atpūšanos nakts laikā, atbalstot Jūsu ķermeni, kamēr guļat.

Dormeo Air Comfort ir augstas kvalitātes putu matracis, kas ir īpaši radīts, izmantojot inovatīvu gaisa ventilācijas sistēmu, kas pasargā no pārlieku liela karstuma vai mitruma, tāpēc Jūs varēsiet mierīgi atpūsties, neuztraucoties par sasvīšanu vai diskomfortu.

Vēl jo vairāk, matracī apvienota augstās kvalitātes mīksto putu tehnoloģija un 3D atsperes, kas izkārtotas šūnu struktūras veidā, lai nodrošinātu atsevišķo atsperu elastību. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no pozas, kādā guļat, t. i., uz sāniem, muguras vai vēdera, katra atspere dinamiski pielāgosies Jūsu ķermeņa kustībām un kontūrām, neradot spiedienu attiecībā uz Jūsu ādu un muskuļiem un nepieļaujot matrača otras puses izkustēšanos.

Iespēja lietot matraci uz abām pusēm vēl augstākam komfortam miega laikā

Tā kā katrs dod priekšroku atšķirīgam gulēšanas pamata stingrumam, Air Comfort ir izstrādāts tā, lai to varētu lietot uz abām pusēm. Matracis piedāvā 2 stingrības pakāpes vienā un otrā matrača pusē, lai Jūs varētu to apgriezt un gulēt vai nu uz cietākas, vai mīkstākas virsmas un saviem ciemiņiem nodrošināt to pašu iespēju.

Palieliniet savu komforta sajūtu ar Ecocell® jaunās paaudzes putām

Dormeo Air Comfort iekšpusē ir atsevišķi izolētas atsperes, ko aptver augstākās kvalitātes Ecocell® jaunās paaudzes putas, kas ir īpaši paredzētas stingra atbalsta un augsta komforta nodrošināšanai.

Ecocell® trīsdimensionālā šūnu struktūra nodrošina efektīvu gaisa cirkulāciju, tādējādi novēršot sasvīšanas iespēju un nevajadzīgo karstumu. Tā kā Ecocell® putas ir elastīgas, matracis atgūst sākotnējo formu pat pēc ilglaicīgas lietošanas.

Matracis nodrošina jūsu ķermenim komforta sajūtu un pielāgojamu atbalstu neatkarīgi no Jūsu svara vai tā, cik bieži jūs kustaties vai grozāties naktī

Ergonomisks atbalsts konkrētām ķermeņa zonām

Tā kā sabalansēta atbalsta funkcija ir galvenais, kas jāapsver, iegādājoties matraci, Dormeo Air Comfort ir izstrādāts, lai ne tikai maksimāli paaugstinātu Jūsu komforta sajūtu, bet arī nodrošinātu to, ka Jūsu ķermenis un visas tā zonas būtu pareizi atbalstītas miega laikā. Dažādas stingrības atsperes ir atbilstoši izvietotas konkrētās matrača daļās, lai pareizi atbalstītu dažādās Jūsu ķermeņa zonas. Dormeo Air Comfort:

 • palīdz mazināt muguras sāpes, ko var izraisīt skriemeļu pārlieka noslogošana saistībā ar ilgstošu atrašanos guļus stāvoklī,
 • pielāgojas Jūsu ķermeņa formai, nodrošinot stingrāku atbalstu gurnu zonā un mazāk stingru atbalstu plecu, jostas vietas un kāju zonā
 • piemērojas Jūsu ķermeņa dabiskajam stāvoklim neatkarīgi no tā, vai guļat uz muguras, vēdera vai sāniem.

Palīdz saglabāt sausumu, pasargā no baktērijām un putekļu ērcītes

Efektīvā gaisa ventilācijas sistēma matrača pamatnē un virskārtā nodrošina ventilāciju un palīdz to saglabāt sausu, novēršot sasvīšanas iespēju, pārlieku karstumu un mitrumu un nodrošinot optimālu higiēniskumu vidē, kurā guļat.

Lai nodrošinātu aizsardzību pret kaitīgām baktērijām un alerģiju izraisošo putekļu ērcīti, Dormeo Air Comfort virskārta ir apstrādāta ar antibakteriālo vielu CleanEffect®, kas efektīvi pasargā ne tikai virskārtu, bet arī visu matrača pamatni.

Priekšrocības:

 • apvieno kvalitatīvo putu tehnoloģiju un atsperu sistēmu, kalpojot kā augstās kvalitātes putu matracis, kas pilnībā atbalsta visu ķermeni un visas tā zonas
 • stingrā, bet elastīgā Ecocell® putu sistēma nodrošina optimālu atbalstu mugurkaulam, galvai, kaklam, rokām un kājām
 • pielāgojas ķermeņa svara sadalījumam, lai pārlieku nenoslogotu nevienu konkrētu ķermeņa daļu
 • matrača pamatne un virskārta nodrošina nepārtrauktu gaisa cirkulāciju, tāpēc matracī tiek nodrošināta ventilāciju un saglabājas sausums pat pēc ilgākas lietošanas
 • gaisa cirkulācija novērš sasvīšanas iespēju, mitrumu un pārlieku karstumu
 • Apstrāde ar CleanEffect® efektīvi pasargā no baktērijām un putekļu ērcītes
 • noņemama un veļas mašīnā mazgājama matrača virskārta

Šūnu struktūras pamatne ar polsterētām 3D atsperēm

Dormeo Air Comfort matrača pamatne ir veidota no viena 5 cm bieza šūnu struktūrā izkārtotu putu atsperu slāņa. Octa dizains ar 8 atbalsta kolonnām nodrošina 3D pielāgošanos gan formas, gan arī funkcionalitātes ziņā. Katra atspere dinamiski pielāgojas Jūsu ķermeņa kontūrām un kustībām neatkarīgi no jūsu gulēšanas pozās, t. i., neatkarīgi no tā, vai guļat uz sāniem, muguras vai vēdera.

Papildu atbalstam katru atsperi aptver polsterējums, ko veido elastīgās un elpojošās Ecocell® putas apakšpusē, sānos un augšpusē. Tas nodrošina efektīvu gaisa cirkulāciju un pielāgošanās punktus, vienlaikus ļaujot matrača pamatnei piemēroties Jūsu ķermeņa kontūrām.

Tā kā atsperes matrača centrā ir stingrākas, nekā tās, kuras izvietotas ārpusē, Jūsu ķermenis saņems optimālu atbalstu tieši tur, kur tas nepieciešams: stingrāku atbalstu gurnu zonā un mugurkaula lejasdaļas zonā, bet mazāk stingru atbalstu plecu, jostas vietas un kāju zonā. Atsperu/Ecocell apvienojums:

 • nodrošina pielāgojamu atbalstu visam Jūsu ķermenim un konkrētām tā zonām
 • efektīvi pielāgojas ķermeņa svara sadalījumam
 • pielāgojas ķermeņa formai un to maigi atbalsta
 • nodrošina efektīvu gaisa cirkulāciju, novēršot pārlieku karstumu un sasvīšanas iespēju
 • neļauj izkustēties otrai matrača pusei

3 komforta zonas optimālam komfortam un sabalansētībai

Dažādo funkciju un dažādās stingrības atsperes matrača iekšpusē ir izkārtotas tā, lai tās veicinātu komforta sajūtu miega laikā un un atbilstu dažādai cilvēka ķermeņa dinamikai.

Vidējās pelēkās atsperes vidus zonā nodrošina stingrāku atbalstu jūsu gurniem. Divas ārējās zonas sastāv no baltām atsperēm, kas mazāk stingri balsta Jūsu ķermeņa augšējās un apakšējās ekstremitātes.

Guļot uz Jūsu ķermeni gravitācijas spēks iedarbojas citādi, nevis tā, kā stāvot, tāpēc nepieciešams pilnvērtīgs atbalsts, ko var sniegt matracis un tā balstošo sistēmu struktūras. Matrača Dormeo Air Comfort ergonomiskais dizains un īpašās funkcijas tam ļauj pielāgoties Jūsu ķermenim, nodrošinot sabalansētību un komfortu un novēršot nelabvēlīgu iedarbību uz jūsu muskuļiem un ādu.

Uz abām pusēm lietojamā matrača pamatne ļauj pielāgot gulēšanas virsmas stingrības līmeni

Jūs varat vienkārši izvēlēties gulēšanai to matrača pusi, kurai dodat priekšroku, vadoties pēc konkrētās puses apzīmējošajiem elementiem: rozā matrača puse ir mazāk stingra un zilā matrača puse ir stingra.

Efektīva higiēniskā, antibakteriālā aizsardzība un putekļu ērcītes novēršana

Efektīvā pamatnes ventilācijas sistēma nodrošina nepārtrauktu gaisa plūsmu, lai garantētu, ka vide, kurā guļat, saglabā svaigumu un sausumu ik nakti. Virskārtā izmantotais 3D Airmesh audums matrača pamatnes ventilācijas sistēmu papildina, nodrošinot pilnīgu sausumu un higiēniskus apstākļus virsmai, uz kuras guļat.

Matrača virskārtas apstrāde ar antibakteriālo vielu CleanEffect® aizsargā ne tikai virskārtu, bet arī visu matraci kopumā. Pateicoties atbilstošai matrača pamatnes struktūrai, matracis kalpos jums daudzus gadus un jūs varēsiet pārliecināties, ka jums ir nodrošināta labākā iespējamā aizsardzība pret baktērijām un putekļu ērcīti optimālai higiēnai.

Viegla kopšana, mazgājama matrača virskārta

Lai paildzinātu matrača lietošanas laiku, auduma virskārta ir noņemama un mazgājama veļas mašīnā 40 °C temperatūrā. Mēs iesakām to mazgāt atsevišķi veļas mašīnā, kas paredzēta 5k vai lielāka svara veļas mazgāšanai.

 • ikvienam, kuram nepieciešams augstas kvalitātes putu matracis, kas pasargā no lieka karstuma vai mitruma
 • cilvēkiem, kuriem nepieciešams ergonomisks matracis, kas nodrošina optimālu atbalstu mugurkaulam un pielāgotu atbalstu konkrētām ķermeņa zonām
 • cilvēkiem, kuri vēlas uz abām pusēm lietojamu matraci, lai pielāgotu gulēšanas virsmas stingrības pakāpi
 • ikvienam, kuram nepieciešams matracis ar atsevišķi izvietotām atsperēm, kas novērš matrača izkustēšanos otrā gultas pusē
 • ikvienam, kam nepieciešama efektīva aizsardzība pret baktērijām un putekļu ērcīti
 • ikvienam, kam nepieciešams izturīgs un daudzus gadus kalpojošs matracis veselīgam un pilnvērtīgam miegam un spēku atgūšanai naktī
Tehniskā informācija
Dormeo līnija Harmony
Dormeo programma gulēšana
Materiāls Ecocell®, Octaspring/putu atsperes
Stingrība Regulējams, Vidēji ciets, Stingrs
Apmaksas iespējas

Kādas ir Jūsu maksāšanas iespējas?

Izvēlieties maksājuma veidu, kas ir Jums piemērots. Precei piedāvājam šādus maksājuma veidus:

Maksājums ar bankas karti

Veiciet maksājumu ar bankas karti. Pakalpojums pieejams tikai VISA, MasterCard klientiem.

Apmaksa par preci skaidrā naudā

Apmaksu par preci skaidrā naudā Jūs veiksiet preces saņemšanas brīdī. Saņemot apmaksu, kurjers izsniedz pirkuma apliecinošus dokumentus – preču pavadzīmi-rēķinu un kvīti par skaidras naudas saņemšanu. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu.

Par pasūtījumu Jums ir jāmaksā tikai tad, kad Jūs saņemat savu pasūtījumu.

Līzinga iespējas

Mūsu klientiem ir iespēja paņemt preces līzinga, izmantojot mūsu līzinga sadarbības partnerus “Aizdevums.lv” un “INBANK Latvija” piedāvājumus.

Vairāk par līzingu jautājiet operatoram, kad viņš Jums atzvanīs lai apstiprinātu pasūtījumu vai pa tālruni: 67807674

SIA “INBANK Latvija”
Reģ.Nr.:4010382136
Adrese: Akmeņu iela 14, Rīga, LV-1048

SIA “AIZDEVUMS.LV”
Reģ.Nr.:40003468776
Adrese: Cēsu iela 31 k-3, Rīga, LV-1012

Līzinga nosacījumi

 • Iespēja iegādāties preces līzingā ir personām, no 18 gadiem, kam ir pastāvīgie ikmēneša ienākumi. Iegūtie dati (vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, neto ienākumi mēnesī, darba vietas nosaukums, dzīves vietas adresi) tiek nodoti līzinga kompānijai maksātspējas izvērtēšanai un netiek uzglabāti, neskaitot tos datus, kas saistīti ar maksājumu apstrādi, kas nokļūst grāmatvedībā.
 • Atsevišķos gadījumos līzinga kompānija, var pieprasīt (VSAA izziņu, konta pārskatu) vai galvotāju.
 • Aizdevuma summa ir 70 – 4000 eur.
 • Sastādot līgumu, līzinga kompānija sarēķinās ikmēneša maksājuma summu, vadoties no Jūsu sniegtajiem datiem.
 • Pasūtījuma saņemšanas brīdī klientam, obligāti, jāiesniedz kurjeram pases vai ID kopija no abām pusēm. Jā klients ir nerezidents, tad ir jāiesniedz LR izsniegto uzturēšanās atļaujas kopiju no abām pusēm.

Maksājums Swedbank internetbankā

Veiciet maksājumu 'Swedbank' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'Swedbank' klientiem.

Maksājums SEB Bankas internetbankā

Veiciet maksājumu 'SEB Banka' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'SEB Banka' klientiem.

Klientu atsauksmes 0 Atsauksme(s)

Jūsu viedoklis par šo preci *

1 1 zvaigzne
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star