IZVĒLIES KATEGORIJU
Mūsu veikali
Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Matracis Air+ Comfort Ergo 27cm

Pieejams tikai veikalos
Photo
Video
-25%

Baudi labāku miegu uz izcilas kvalitātes 27 cm augsta matrača, kas gādā par perfektu mugurkaula pozīciju un sniedz perfektu atbalstu, mazinot kakla un muguras sāpes. Tam ir 3 zonu ERGO slānis, kas veidots, iedvesmojoties no mūsu mugurkaula dabiskajām kustībām un formas. Eksluzīva Adaptive apstrāde nodrošina svaigu un sausu gulēšanas vidi, savukārt dabiskās TENCEL™ modāla šķiedras ir patīkami maigas saskarē ar ādu.

Pirms pasūtījuma apstiprināšanas lūdzu pārliecinies par izvelētā izmēra atbilstību gultas rāmja izmēram.

Matracis Air+ Comfort Ergo 27cm

Pilna cena: €649,00


Īpašā cena: €486,75

Club5*: €462,41
Skatīt

Baudi labāku miegu uz izcilas kvalitātes 27 cm augsta matrača, kas gādā par perfektu mugurkaula pozīciju un sniedz perfektu atbalstu, mazinot kakla un muguras sāpes. Tam ir 3 zonu ERGO slānis, kas veidots, iedvesmojoties no mūsu mugurkaula dabiskajām kustībām un formas. Eksluzīva Adaptive apstrāde nodrošina svaigu un sausu gulēšanas vidi, savukārt dabiskās TENCEL™ modāla šķiedras ir patīkami maigas saskarē ar ādu.

Pirms pasūtījuma apstiprināšanas lūdzu pārliecinies par izvelētā izmēra atbilstību gultas rāmja izmēram.

Vairāk
Preces informācija
Dormeo Air+ Comfort Ergo Mattress Dormeo Air+ Comfort Ergo Mattress

Īpaši izstrādāts, lai mazinātu muguras un kakla sāpes

Dormeo matracis Air+ Comfort Ergo ir rūpīgi izstrādāts, lai nodrošinātu atbalstu un komfortu, izmantojot materiālus, kas pielāgojas Tava ķermeņa formai un mazina sāpes, lai Tava mugura būtu vesela. Pildījums ir veidots no 6 cm Ecocell® putu ERGO slāņiem, iedvesmojoties no Kosmodisk. Tā ribojums dinamiski reaģē uz ķermeņa kustībām un nodrošina optimālu mugurkaula pozīciju.

 • Dormeo Air+ Comfort Ergo Mattress

  Pieci dažādi slāņi – katrs ar savu uzdevumu, lai sniegtu atbilstošu atbalstu, vienlaikus nodrošinot īpašu komfortu. Un tas viss – elpojošā 27 cm augstā matracī.

 • Dormeo Air+ Comfort Ergo Mattress

  Matracim ir uzlabota dinamisko zonu sistēma: 3 komforta zonas gan ERGO, gan gaisa kabatu atsperu slāņos nodrošina labu ergonomiku un atbilstību ķermeņa kustībām, īpaši, guļot uz sāniem.

Ieskaties matrača iekšpusē

Augstums27cm

Dormeo Air+ Comfort Ergo Mattress

Pietuvini peli,   lai iegūtu vairāk informācijas par preci.

 1. 2 cm Ecocell® putas

  Šis slānis nodrošina pielāgotu komfortu ar elastīgu 3D šūnu struktūru, kas ietver sīkas, ar gaisu piepildītas šūnas, kuras pielāgojas Tava ķermeņa formai un svaram.

 2. 8 cm kabatu atsperes ievietotas trīs zonās

  Zonu atbalsts matrača apakšdaļā nodrošina lielāku stabilitāti un palielina augstumu. Turklāt šis slānis ir īpaši gaiscaurlaidīgs.

 3. 4 cm Ecocell® putas

  Papildu īpaši elastīgo putu slānis palielina komforta un atbalsta sajūtu.

 4. Unikālais 6 cm ERGO slānis no Ecocell® putām

  Iedvesmojoties no Kosmodisk mugurkaula ekspertiem, šis slānis ir matrača ‘’sirds’’. ERGO slāņa ribojums dinamiski reaģē un pielāgojas Tava ķermeņa kustībām, lai nodrošinātu optimālu mugurkaula pozīciju un samazinātu muguras sāpes. Tam ir 3 atsevišķas komforta zonas, lai nodrošinātu labu ergonomiku un atbilstību Tava ķermeņa kustībām.

 5. 6 cm papildu Ecocell® putu slānis

  Papildu īpaši elastīgo putu slānis palielina komforta un atbalsta sajūtu.

 6. Pārvalks ar CleanEffect ® un Adaptive apstrādi un TENCEL™ modāla šķiedrām.

  Termoregulācijas apstrāde Adaptive darbojas kopā ar dabīgajām TENCEL ™ Modal šķiedrām pārvalkā, lai nodrošinātu sausu un svaigu gulēšanas vidi. CleanEffect® apstrāde nodrošina aizsardzību pret putekļu ērcītēm, baktērijām un mikrobiem.

 7. Mazgājams pārvalks ar rāvējslēdzēju

  Pārvalka augšpuse ir noņemama un mazgājama, nodrošinot labāku higiēnu.

Sajūtiet izcilu mugurkaula atbalstu

Matrača pildījums ir izgatavots no 6 cm ERGO Ecocell® putu slāņiem, iedvesmojoties no Kosmodisk. Virsma ir sadalīta 3 komforta zonās, nodrošinot vislabāko ergonomisko atbalstu un rūpējoties par to, lai mugura nesāpētu.

Ergo slāņa ribojums dinamiski reaģē un pielāgojas ķermeņa kustībām, lai nodrošinātu optimālu mugurkaula pozīciju un samazinātu muguras sāpes.

Papildus tam ir pievienotas 8 cm kabatas atsperes ar zonālo atbalstu matrača apakšā, lai nodrošinātu lielāku stabilitāti, augstumu un gaiscaurlaidību.

Dormeo Air+ Comfort Ergo Mattress

Nepārtraukti pielāgojas Tava ķermeņa vajadzībām.

Trīs Ecocell® jaunās paaudzes Memory putu slāņi, kas izgatavoti no sīkām, īpaši elastīgām un ar gaisu pildītām 3D šūnām, pielāgojas Tava ķermeņa formai un svaram, nodrošinot ne tikai atbalstu, bet arī lielisku komfortu.

Dormeo Air+ Comfort Ergo Mattress

Salds miegs līdz pat rītam

Papildus gaisa kanāliem ERGO slānī un dinamiskajām gaisa kabatu atsperēm ir padomāts arī par to, lai Tavs jaunais matracis būtu gaiscaurlaidīgs, tīrs un higiēnisks. 

Pārvalks:

 • satur TENCEL™ modāla šķiedras: tas ir mīksts, elpojošs audums, kas ražots no dabiski audzētas dižskābarža koksnes, izmantojot videi draudzīgu procesu. Veicina temperatūras un mitruma regulēšanu.
 • ir uzlabots ar Adaptive apstrādi, kas reaģē uz ķermeņa temperatūru un svīšanu, lai ziemā uz matrača būtu siltāk, bet vasarā – vēsāk.
Dormeo Air+ Comfort Ergo Mattress

Atvadies no alerģijām

Elpojošs matracis, kas nodrošina pietiekamu gaisa plūsmu, ir pats galvenais, lai regulētu virsmas mitrumu un siltumu, kur visbiežāk attīstās baktērijas. Tomēr, lai Tavs matracis būtu vēl labāk pasargāts no baktērijām, putekļu ērcītēm un nepatīkamiem aromātiem, pārvalkam ir veikta arī Cleaneffect® apstrāde.

Ja Tu ciet no alerģijām vai Tev ir jutīga āda, Tu būsi priecīgi, uzzinot, ka pārvalks ir noņemams un mazgājams 40 °C temperatūrā.

Dormeo Air+ Comfort Ergo Mattress

Matraci lietošanai var sagatavot pavisam vienkārši un ātri

Tavs jaunais matracis tiks piegādāts līdz Tavām durvim sapresētā un sarullētā formā un vakuumā, lai tas būtu aizsargāts transportēšanas laikā. Tas būs iepakots DIVOS plastmasas slāņos. Visi mūsu matrači tiek piegādāti sapresēti un vakuumā, nodrošinot videi draudzīgu transportēšanas procesu un aizsardzību.

 • 1
  Unpacking Mattress - Step 1

  Uzmanīgi pārgriez ārējo slāni ar šķērēm, pieraugot, lai nesagrieztu plastmasas slāni iekšpusē. Negriez ar nazi.

 • 2
  Unpacking Mattress - Step 2

  Izritini vakuumā iepakoto matraci uz gultas. Uzmanīgi pārgriez nākamo plastmasas sāni gar malām un noņem šo plastmasas slāni.

 • 3
  Unpacking Mattress - Step 3

  Nogaidi 6 stundas, kamēr matracis pilnībā ieņem pareizo formu.

Tehniskā informācija
Antibakteriāls
Apgriežama pamatne
Augstums 27 cm
Dormeo līnija Harmony
Dormeo programma gulēšana
Garantija 15 gadu
Materiāls Ecocell® putas, kabatatsperes
Mazgājams pārvalks
Pildījums Ecocell® putas, Ergo slānis, kabatu atsperes
Stingrība Vidēji ciets
Preču pieejamība veikalos
Preču pieejamībai veikalos ir informatīvs raksturs, tas mainās vairākas reizes dienā. Ja vēlaties rezervēt preces, vienmēr sazinieties ar konkrēto veikalu un noskaidrojiet vai prece būs pieejama nepieciešamajā daudzumā.

Veikalu konktakti atrodami sadaļā "Mūsu veikali"
Apmaksas iespējas

Kādas ir Jūsu maksāšanas iespējas?

Izvēlieties maksājuma veidu, kas ir Jums piemērots. Precei piedāvājam šādus maksājuma veidus:

Maksājums ar bankas karti

Veiciet maksājumu ar bankas karti. Pakalpojums pieejams tikai VISA, MasterCard klientiem.

Apmaksa par preci skaidrā naudā

Apmaksu par preci skaidrā naudā Jūs veiksiet preces saņemšanas brīdī. Saņemot apmaksu, kurjers izsniedz pirkuma apliecinošus dokumentus – preču pavadzīmi-rēķinu un kvīti par skaidras naudas saņemšanu. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu.

Par pasūtījumu Jums ir jāmaksā tikai tad, kad Jūs saņemat savu pasūtījumu.

Līzinga iespējas

Mūsu klientiem ir iespēja iegādāties preces uz nomaksu, izmantojot mūsu uzticamo sadarbības partneru “Aizdevums. lv”, “INBANK Latvija” un “ESTO LV“ piedāvājumus. Izvēloties “ESTO LV“ pakalpojumu, kreditēšanas līgumu iespējams noslēgt tiešsaistē. Izvēloties “Aizdevums. lv” un “INBANK Latvija” kreditēšanas iespēju, ar Jums sazināsies mūsu konsultants. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar mūsu konsultantiem, zvanot pa tālruni 67807674, rakstot uz info@top-shop.lv.

SIA “INBANK Latvija”
Reģ.Nr.: 4010382136
Adrese: Akmeņu iela 14, Rīga, LV-1048

Līzinga nosacījumi

SIA “AIZDEVUMS.LV”
Reģ.Nr.: 40003468776
Adrese: Cēsu iela 31 k-3, Rīga, LV-1012

Līzinga nosacījumi

"ESTO LV " AS
Reģ.Nr.: 40103050993
Adrese: Gustava Zemgala gatve 74, Riga, LV-1039

Līzinga nosacījumi

Līzinga nosacījumi

 • Iespēja iegādāties preces līzingā ir personām, no 18 gadiem, kam ir pastāvīgie ikmēneša ienākumi. Iegūtie dati (vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, neto ienākumi mēnesī, darba vietas nosaukums, dzīves vietas adresi) tiek nodoti līzinga kompānijai maksātspējas izvērtēšanai un netiek uzglabāti, neskaitot tos datus, kas saistīti ar maksājumu apstrādi, kas nokļūst grāmatvedībā.
 • Atsevišķos gadījumos līzinga kompānija, var pieprasīt (VSAA izziņu, konta pārskatu) vai galvotāju.
 • Aizdevuma summa ir 70 – 4000 eur.
 • Sastādot līgumu, līzinga kompānija sarēķinās ikmēneša maksājuma summu, vadoties no Jūsu sniegtajiem datiem.
 • Pasūtījuma saņemšanas brīdī klientam, obligāti, jāiesniedz kurjeram pases vai ID kopija no abām pusēm. Jā klients ir nerezidents, tad ir jāiesniedz LR izsniegto uzturēšanās atļaujas kopiju no abām pusēm.

ESTO līzings (JAUNUMS)

Turpmāk pirkumiem no 60€ un vairāk, Jūs varat izmantot ESTO līzinga pakalpojumus un norēķināties par pirkumu uz nomaksu bez papildu maksas. Vairāk informācijas >>

Maksājums Swedbank internetbankā

Veiciet maksājumu 'Swedbank' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'Swedbank' klientiem.

Maksājums SEB Bankas internetbankā

Veiciet maksājumu 'SEB Banka' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'SEB Banka' klientiem.

Klientu atsauksmes (0 Atsauksme(s))

Esi pirmais, kas atstāj atsauksmi

Jūsu viedoklis par šo preci *

1 1 zvaigzne
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star