Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

1–10 no 88

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 9
 • Svarīgākais, kas tev jāzina par miega ergonomiku

  To, cik svarīgs ir ergonomisks darba vides iekārtojums, mēs visi zinām. Krēslam un galdam jābūt īstajā augstumā, datora ekrāna augšējai malai acu augstumā, zem kājām vēlams neliels paaugstinājums un tā tālāk. Bet kā ir ar gulēšanu? Vai esi aizdomājies par to, ka arī visas nakts garumā ķermenim nepieciešams nodrošināt ergonomisku pozīciju, ļaujot muskuļiem atslābt, bet mugurkaulam saglabāt dabisko pozīciju, neatkarīgi no ķermeņa pozas?

 • Inovatīvs matracis, kas pielāgojas ikvienam

  Viens no ergonomiskākajiem matračiem Eiropas tirgū – “Ergo Comfort”. Inovācija, kurā apvienotas slavenā “Kosmodisk” pozitīvās īpašības uz mugurkaula veselību un lielisks dizains, kas spēj apmierināt pat visaugstākās prasības pret izcilu gulēšanas vidi.

 • Dukuri dalās pieredzē – ko ņemt vērā, iekārtojot guļvietu

  Miks un Laura Dukuri atzīst, ka viņu ģimene turas pie principa – neapaugt ar lietām, kas nav nepieciešamas. „Ja mēs kaut ko iegādājamies, tad ir svarīgi, lai to varētu pienācīgi izmantot, nevis tas tikai stāvētu un aizņemtu vietu,” atzīst Dukuru ģimene.

 • 5 iemesli, kāpēc cilvēki izvēlas virsmatraci Roll Up

  Guli uz izvelkamā dīvāna? Nepieciešams izguldīt viesus? Dzīvo pagaidu mājvietā un nevēlies tērēt kaudzi naudas par jaunu, kvalitatīvu matraci? Vai arī vienkārši gribi justies kā mājās visur, kur dodies? Tad šis ir radīts tev! Jaunā, uzlabotā Dormeo virsmatrača Roll Up versija ar zaļās tējas mikrokapsulām, hipoalerģisku apstrādi pret putekļu ērcītēm un baktērijām, kā arī neslīdošu pārklājumu matrača apakšā. Vienkārši ņem un pārliecinies pats.

 • Kā diendusa var būtiski uzlabot tavu dzīves kvalitāti

  Vai jums ir nācies dzirdēt par siestu? Tā ir īsa pēcpusdienas diendusa, kas ir ārkārtīgi populāra daudzās valstīs, tomēr citās valstīs atkal šo paradumu uzskata par slinkuma pazīmi, bet par to nav jāraizējas, jo diendusas padara jūs daudz darbspējīgāku, efektīvāku, kā arī palielina vēlēšanos palīdzēt citiem, savu pozitīvo enerģiju nododot tālāk. Ja vēlaties kvalitatīvu dzīvi, siesta var būt patiesi lieliska ideja...

 • Kurš nozaga manu stundu miega?

  Lai gan katru gadu rudeņos un pavasaros mēs griežam pulksteni turp un šurp, daudzi cilvēki joprojām nespēj pie tā pierast un izjūt diskomfortu.
 • No mazuļa gultas uz lielo. Kā veiksmīgāk piedzīvot pārmaiņas?

  Kad mazais vairs nav nemaz tik mazs, ir laiks lielo bērnu gultai. Ja neesi drošs, kad un kā labāk īstenot pārmaiņas, dosim dažus padomus.
 • Sāp mugura! Vainīgs matracis vai gulēšanas poza?

  Vai zināji, ka visvairāk cilvēku pasaulē cieš tieši no sāpēm muguras lejasdaļā, krustu rajonā? Un, ja tu esi viens no viņiem, droši vien zini, cik nepatīkami tas ir. Taču interesanti, ka šīs sāpes neizraisa kāda konkrēta saslimšana. Visbiežāk tās ir dzīvesveida sekas. Pie vainas ir stress, ilgstoša, nemainīga poza darbā vai savādi gulēšanas paradumi. Tieši par gulēšanu šoreiz arī parunāsim.

 • Kādai jābūt bērna guļamistabai, lai gūtu panākumus ikdienā?

  Tuvojoties jaunajam mācību gadam, visapkārt runā par to, kāda vide bērnam nepieciešama skolā un mājās, kā izvēlēties īsto mugursomu vai rakstāmgaldu un cik daudz laika vajadzētu pavadīt, pildot mājasdarbus. Bet cik daudz tu zini par to, kā iekārtot bērna guļamistabu, lai viņš katru nakti pilnvērtīgi izgulētos un ik rītu dotos uz skolu lieliskā noskaņojumā?

 • Kā izvēlēties sev piemērotāko matraci?

  Tu droši vien piekritīsi, ka matrača izvēle nav no vienkāršākajiem uzdevumiem, vai ne? Plašajā piedāvājumā ir viegli apjukt. Kāpēc viens matracis maksā 100 eiro, bet cits – sešreiz dārgāk? Un ko nozīmē visi sarežģītie materiālu nosaukumi un apstrādes?