Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Koka palete Cozy

Photo
Video

Izveidojiet videi draudzīgu, mājīgu stūrīti gan iekštelpās, gan ārā, izmantojot Dormeo kolekciju Cozy, kuru var papildināt ar šo 100% koka paleti. Izgatavota no augstas kvalitātes Norvēģijas egles un termiski apstrādāta, lai nodrošinātu stabilitāti, daudzpusīgu lietošanu, izturību un aizsardzību pret puvi vai sēnītēm. Iekārtojiet ērtu guļvietu vai sēdvietu, kuru jebkurā brīdī varēs pārveidot!

Koka palete Cozy
€57,90
Club5*: €55,01
Piegāde līdz 2 mēnešiem.
Pasūtiet zvanot: 67 169 012
Skatīt

Izveidojiet videi draudzīgu, mājīgu stūrīti gan iekštelpās, gan ārā, izmantojot Dormeo kolekciju Cozy, kuru var papildināt ar šo 100% koka paleti. Izgatavota no augstas kvalitātes Norvēģijas egles un termiski apstrādāta, lai nodrošinātu stabilitāti, daudzpusīgu lietošanu, izturību un aizsardzību pret puvi vai sēnītēm. Iekārtojiet ērtu guļvietu vai sēdvietu, kuru jebkurā brīdī varēs pārveidot!

Vairāk
Preces informācija

Padariet mājokli ērtāku

Palutiniet sevi un savu ģimeni ar jaunu atpūtas stūrīti, kuru varat radīt, izmantojot DORMEO kolekciju COZY – savstarpēji kombinējamus spilvenus un koka paletes, kurus varat izkārtot pēc saviem ieskatiem un tādējādi savu mājokli padarīt īpašu.

Izveidojiet atpūtas stūrīti

Kolekcijas pamatideja ir radīt maināmu un personalizētu atpūtas stūrīti no trīs dažāda izmēra spilvenu komplektiem un paletēm – izveidot mājīgu sēdvietu, dīvānu, lasīšanas stūri vai pat gultu. Vienkārši izvēlieties gaiši pelēkos vai tumši pelēkos spilvenus, un izkārtojiet tos uz grīdas, dīvāna, gultas vai uz īpaša dizaina atsevišķi nopērkamām paletēm, kuras varat izkārtot atbilstoši savām vēlmēm.

Palešu mēbeles – videi draudzīga tendence

Dabīgu koka palešu izmantošana ir videi draudzīgs veids, kā mājoklī ienest modernus elementus par saprātīgām cenām. Palešu un spilvenu modulārais dizains nozīmē, ka jūs varat ātri un ērti mainīt to izvietojumu – krēslu pārveidot par dīvānu vai pat gultu bez papildu izdevumiem un instrumentiem.

Atrodiet savu paleti vai iegādājieties jaunu

Ja jums nav iespēja sagādāt lietotu koka paleti, varat iegādāties jaunu – Dormeo koka paleti Cozy, kas ir izgatavota no augstas kvalitātes 100 % Norvēģijas egles. Palete, kas ir piejama toņos no krēmkrāsas līdz gaiši dzeltenai, kalpos kā lieliska pamatne spilveniem. Īpaša termiska apstrāde augstā temperatūrā, kas tiek veikta vidē ar zemu skābekļa līmeni, lai novērstu aizdegšanos, koksni padara izturīgāku un vienlaikus noturīgu pret puvi un sēnītēm.

Izmērs ir pielāgots kolekcijai Cozy

Koka paletei Cozy izmērs ir 120 x 80 x 12,8 cm, savukārt gaiši pelēkie un tumši pelēkie spilveni ir pieejami trīs izmēros. Sēžamās daļas spilvens (L izmērs), aptuveni 120 x 80 x 16 cm, atzveltnes daļas spilvens (M izmērs), aptuveni 120 x 45 x 16 cm un atzveltnes daļas spilvens (S izmērs), aptuveni 65 x 45 x 16 cm.

Tehniskā informācija
Dormeo programma dzīvojamā istaba
Izmēri 120x80x12,8cm
Maks. lietotaja svars 700kg
Materiāls spruce wood
Apmaksas iespējas

Kādas ir Jūsu maksāšanas iespējas?

Maksājums ar bankas karti

Veiciet maksājumu ar bankas karti. Pakalpojums pieejams tikai VISA, MasterCard klientiem.

Apmaksa par preci skaidrā naudā

Apmaksu par preci skaidrā naudā Jūs veiksiet preces saņemšanas brīdī. Saņemot apmaksu, kurjers izsniedz pirkuma apliecinošus dokumentus – preču pavadzīmi-rēķinu un kvīti par skaidras naudas saņemšanu. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu.

Par pasūtījumu Jums ir jāmaksā tikai tad, kad Jūs saņemat savu pasūtījumu.

Līzinga iespējas

Mūsu klientiem ir iespēja paņemt preces līzinga, izmantojot mūsu līzinga sadarbības partnerus “Aizdevums.lv” un “INBANK Latvija” piedāvājumus.

Vairāk par līzingu jautājiet operatoram, kad viņš Jums atzvanīs lai apstiprinātu pasūtījumu vai pa tālruni: 67807674

SIA “INBANK Latvija”
Reģ.Nr.:4010382136
Adrese: Akmeņu iela 14, Rīga, LV-1048

SIA “AIZDEVUMS.LV”
Reģ.Nr.:40003468776
Adrese: Cēsu iela 31 k-3, Rīga, LV-1012

Līzinga nosacījumi

  • Iespēja iegādāties preces līzingā ir personām, no 18 gadiem, kam ir pastāvīgie ikmēneša ienākumi. Iegūtie dati (vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, neto ienākumi mēnesī, darba vietas nosaukums, dzīves vietas adresi) tiek nodoti līzinga kompānijai maksātspējas izvērtēšanai un netiek uzglabāti, neskaitot tos datus, kas saistīti ar maksājumu apstrādi, kas nokļūst grāmatvedībā.
  • Atsevišķos gadījumos līzinga kompānija, var pieprasīt (VSAA izziņu, konta pārskatu) vai galvotāju.
  • Aizdevuma summa ir 70 – 4000 eur.
  • Sastādot līgumu, līzinga kompānija sarēķinās ikmēneša maksājuma summu, vadoties no Jūsu sniegtajiem datiem.
  • Pasūtījuma saņemšanas brīdī klientam, obligāti, jāiesniedz kurjeram pases vai ID kopija no abām pusēm. Jā klients ir nerezidents, tad ir jāiesniedz LR izsniegto uzturēšanās atļaujas kopiju no abām pusēm.

Maksājums Swedbank internetbankā

Veiciet maksājumu 'Swedbank' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'Swedbank' klientiem.

Maksājums SEB Bankas internetbankā

Veiciet maksājumu 'SEB Banka' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'SEB Banka' klientiem.

Klientu atsauksmes (0 Atsauksme(s))

Esi pirmais, kas atstāj atsauksmi

Jūsu viedoklis par šo preci *

1 1 zvaigzne
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star