Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

VĒLĀ VAKARA IEPIRKŠANĀS

VĒLĀ VAKARA IEPIRKŠANĀS - 10% papildu atlaide visam!

10% papildu atlaide visam!

 
Piedāvājums spēkā:
[banner_timer]
 

Emociju pūce

Photo
Video
Jaunums

Dormeo Hoo-Hoo lielās emociju pūces ir 3-vienā dāvana ikvienam, jaunam vai vecam, kurš nebaidās paust savas jūtas. Katra pūce ir kā apburoša, mīksta rotaļlieta vai spilvens, turklāt tajā iekšā ir mīksts pleds, tāpēc šis komplekts nozīmē, ka jūs vienmēr esat gatavs mīļumam, diendusai vai rotaļām, neatkarīgi no atrašanās vietas. Izvēlieties un iepazīstiet vienu no 4 dažādajām emocijām.

Emociju pūce
€19,95
Izvēlēties
Pasūtiet zvanot: 67 169 012
Prece pieejama pasūtīšanai.
 • Skatīt
 • Preces informācija
 • Tehniskā informācija
 • Apmaksas iespējas
Skatīt

Dormeo Hoo-Hoo lielās emociju pūces ir 3-vienā dāvana ikvienam, jaunam vai vecam, kurš nebaidās paust savas jūtas. Katra pūce ir kā apburoša, mīksta rotaļlieta vai spilvens, turklāt tajā iekšā ir mīksts pleds, tāpēc šis komplekts nozīmē, ka jūs vienmēr esat gatavs mīļumam, diendusai vai rotaļām, neatkarīgi no atrašanās vietas. Izvēlieties un iepazīstiet vienu no 4 dažādajām emocijām.

Vairāk
Preces informācija

Hoo-Hoo — pūce ikvienam noskaņojumam

Gudra pūce zina, ka izpratne par savām un citu emocijām ir veselīgu attiecību, kā arī laimīgākas un veiksmīgākas dzīves pamats. Tagad gan jūs, gan jūsu mīļie varēsiet dalīties jūtās ar 3-vienā Dormeo Hoo-Hoo lielo emociju pūci, kas vienlaikus ir rotaļlieta, pleds un spilvens, tāpēc būs noderīga, lai kurp jūs dotos.

Emociju pūces nav parastas plīša rotaļlietas bērniem. Katra iemieso kādu emociju, palīdzot bērniem atpazīt, izprast un paust savas emocijas.

Dormeo emociju pūce Dormeo emociju pūce Dormeo emociju pūce Dormeo emociju pūce

Trīs praktiski pielietojumi vienā jautrā iepakojumā

Komplektam ir trīs dažādi pielietojumi, tāpēc to var pasniegt kā lielisku dāvanu vai paņemt līdzi, dodoties ceļojumā. Pūce ir:

 • jauka, mīlīga rotaļlieta, pazīstama seja un mīlošs draugs;
 • spilvens diendusām jebkurā vietā vai brīdim, ja kārojas nedaudz papildu komforta mašīnā vai piknikā;
 • mīksts flīsa pleds, kas vienmēr sasildīs. Lieliski piemērots, guļot diendusu, kā arī jebkurā vietā, kur vēlaties baudīt mājas ērtības, turklāt tas ir piemīlīgā un burvīgā iesaiņojumā.

Segas izmērs ir 130 x 180 cm, un katra pūce ir aptuveni 26 cm liela. Gan pledu, gan pūci drīkst mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā, lai tās būtu tīras un skaistas arī pēc gadiem ilgas draudzības.

Dormeo emociju pūce

Emociju apgūšana kopā ar draugu

Bērnam augot un izzinot pasauli, ir jāiepazīst arī emocijas un jāsaprot, kā tās veiksmīgi vadīt. Dormeo emociju pūces sniedz iespēju sajūtu pasauli iepazīt drošā un jautrā veidā. Iepazīstiniet bērnus ar viņu (un jūsu) jaunajiem draugiem — Dormeo Hoo-Hoo emociju pūcēm.

 • Dormeo emociju pūce

  SHOO-SHOO

  Shoo-Shoo ir ļoti drosmīgā pūce. Tā palīdz pārvarēt visas bailes un īpaši drosmīgi cīnās ar sliktiem sapnīšiem. Naktī Shoo-Shoo turiet cieši piespiestu sev klāt — ja rādīsies murgi, tā pateiks „šū!“ un tādējādi aizbiedēs visus sliktos sapņus tālu prom.

  Shoo-Shoo pasargās un parūpēsies par drošības sajūtu.

 • Dormeo emociju pūce

  YUU-HUU

  Yuu-Huu ir priecīgā pūce. Tā itin visā saredz tikai labo, tāpēc tās optimisms un prieks pārņems arī jūs! Yuu-Huu palīdzēs saskatīt labo sev apkārt... Vai šodien bija saulaina diena? Yuu-Huu! Vai saņēmi uzslavu? Yuu-Huu! Vai šodien pasmaidīji vismaz piecas reizes? Yuu-Huu, tas ir lieliski!

  Yuu-Huu palīdzēs pievērt acis un saprast, ka pasaulē ir tik daudz, par ko priecāties.

 • Dormeo emociju pūce

  LOONY-COO

  Loony-Coo ir palaidnīga pūce, vienmēr gatava jautrībai. Tā parūpēsies, lai naktīs nekad nav garlaicīgi. Pūce pieaicinās draiskos un jautros sapņus, lai vienmēr rosinātu iztēli un bērns katru rītu pamostos ar smaidu sejā. Kopā ar Loony-Coo sapņojiet uz nebēdu!

  Loony-Coo atgādinās, kā saglabāt bērnišķīgās nebēdnības dzirksti un, ka dzīvei jābūt kaut nedaudz trakulīgai!

 • Dormeo emociju pūce

  BLU-BLU

  Blu-Blu ir miegainā pūce un palīdzēs iemigt arī Tev. Pirms miega pastāsti Blu-Blu par visu, kas šajā dienā noticis un ko esi redzējis. Apskauj to labākiem sapnīšiem!

Emocionālās veselības priekšrocības

Pētījumi rāda, ka emocionālā veselība var palīdzēt dzīvot laimīgāku un piepildītāku dzīvi. Cilvēkiem, kuri spēj vadīt savas emocijas un izprot citu emocijas, ir:

 • laimīgākas un stabilākas attiecības,
 • augstāka pašapziņa un pozitīvāks skatījums gan uz sevi, gan pasauli kopumā,
 • veiksmīgāki rādītāji gan skolā, gan darbā,
 • mazāk uzvedības problēmu,
 • labākas koncentrēšanās spējas.
Dormeo emociju pūce

Krāsu ietekme uz bērniem

Ar enerģiju, ko rada gaisma, krāsas ietekmē ķermeņa funkcijas, domas un emocijas. Pētījumi pierāda krāsu pozitīvo ietekmi uz smadzeņu attīstību, radošumu, produktivitāti un mācībām. Krāsas bērnus var ietekmēt dažādi: satraukt, nomierināt, iedvesmot, nomākt, radīt spriedzi vai, gluži pretēji, sniegt miera sajūtu. Krāsu ietekme izteiktāk ir novērojama tieši bērniem, jo līdz 5–6 gadu vecumam notiek intensīvāka smadzeņu attīstība.

Tālāk lasiet, kādu ietekmi uz bērnu var atstāt krāsainās Dormeo emociju pūces.

Dormeo emociju pūce

DZELTENĀ KRĀSA ir visdzīvespriecīgākā no visām krāsām. Tā atspoguļo gudrību un laipnību, izstaro siltumu, prieku, entuziasmu, jautrību un iedvesmu. Dzeltenā krāsa ir relatīvi gaišāka krāsa, un tāpēc tai piemīt atsvaidzinoša iedarbība.

Ņemot vērā, ka tā arī ietekmē atmiņu, motivāciju un uzmanību, šī krāsa ir piemērota izmantošanai bērnistabās. Tomēr pārāk intensīvs dzeltenais tonis var izraisīt saspringumu un dusmas.

Dormeo emociju pūce

ROZĀ KRĀSA pozitīvi ietekmē fizisko pašsajūtu. Tā ir nomierinoša, silta un dziedinoša. Psiholoģiski šī ir spēcīga krāsa. Tā simbolizē dzīvības procesu nepārtrauktību, kā arī sievišķību.

Centieties nelietot rozā krāsu pārāk daudz, jo tā var radīt nogurdinošu un nomācošu efektu. Kautrīgu un intravertu bērnu istabās tā var vēl vairāk pastiprināt šīs rakstura iezīmes. Tomēr mazākās devās šī krāsa izstaro siltumu un mieru.

Dormeo emociju pūce

ZILĀ KRĀSA ir vēsa un patīkama, un tās nomierinošās iedarbības dēļ krāsa ir piemērota lietošanai aktīvu un enerģisku bērnu istabās: tā pazemina ķermeņa temperatūru, asinsspiedienu un pulsu, rada apmierinātības, plašuma un komforta sajūtu.

To bieži iesaka lietot bērnistabās, jo īpaši zīdaiņu istabās, jo zilā krāsa palīdz mazulim vieglāk un mierīgāk iemigt.

Dormeo emociju pūce

Tīra PELĒKA KRĀSA ir vienīgā krāsa, kurai nepiemīt tiešas psiholoģiskās īpašības. Tā ir vēsa, miera un līdzsvara krāsa, kas neraisa emocijas un neietekmē noskaņojumu — tiek uzskatīta ne tikai par blāvu un netīru, bet arī formālu, konservatīvu un izsmalcinātu.

Tā kā šī krāsa neietekmē ne noskaņojumu, ne emocijas, tā ir stabila un rada miera un līdzsvara sajūtu, kas ļauj atpūsties no haotiskās pasaules. Tā ir vienmēr aktuāla un praktiska krāsa.

Iepazīstieties ar Dormeo mazajām emociju pūcēm

Katrai 3-vienā komplekta lielajai pūcei ir aptuveni 16 cm mazs, vienmēr gatavs samīļoties, mini draugs - tā ir apburoša un mīksta rotaļlieta, ko var iegādāties atsevišķi. Turklāt emociju mini pūces ir pietiekami mazas, lai tās visur varētu paņemt līdzi. Vai tās nav burvīgas?

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk >>

 • Dormeo emociju pūce

  Mazā Blu-Blu un Loony-Coo kopā šūpolēs.

 • Dormeo emociju pūce

  Mazā Yuu-Huu un Shoo-Shoo izpēta pasauli.

Tehniskā informācija
Dormeo programma dzīvojamā istaba
Izmēri Blanket: 130x180 cm; Owl: H - 33 cm, W - 27 cm
Materiāls 100% polyester
Apmaksas iespējas

Kādas ir Jūsu maksāšanas iespējas?

Izvēlieties maksājuma veidu, kas ir Jums piemērots. Precei piedāvājam šādus maksājuma veidus:

Maksājums ar bankas karti

Veiciet maksājumu ar bankas karti. Pakalpojums pieejams tikai VISA, MasterCard klientiem.

Apmaksa par preci skaidrā naudā

Apmaksu par preci skaidrā naudā Jūs veiksiet preces saņemšanas brīdī. Saņemot apmaksu, kurjers izsniedz pirkuma apliecinošus dokumentus – preču pavadzīmi-rēķinu un kvīti par skaidras naudas saņemšanu. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu.

Par pasūtījumu Jums ir jāmaksā tikai tad, kad Jūs saņemat savu pasūtījumu.

Līzinga iespējas

Mūsu klientiem ir iespēja paņemt preces līzinga, izmantojot mūsu līzinga sadarbības partnerus “Aizdevums.lv” un “INBANK Latvija” piedāvājumus.

Vairāk par līzingu jautājiet operatoram, kad viņš Jums atzvanīs lai apstiprinātu pasūtījumu vai pa tālruni: 67807674

SIA “INBANK Latvija”
Reģ.Nr.:4010382136
Adrese: Akmeņu iela 14, Rīga, LV-1048

SIA “AIZDEVUMS.LV”
Reģ.Nr.:40003468776
Adrese: Cēsu iela 31 k-3, Rīga, LV-1012

Līzinga nosacījumi

 • Iespēja iegādāties preces līzingā ir personām, no 18 gadiem, kam ir pastāvīgie ikmēneša ienākumi. Iegūtie dati (vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, neto ienākumi mēnesī, darba vietas nosaukums, dzīves vietas adresi) tiek nodoti līzinga kompānijai maksātspējas izvērtēšanai un netiek uzglabāti, neskaitot tos datus, kas saistīti ar maksājumu apstrādi, kas nokļūst grāmatvedībā.
 • Atsevišķos gadījumos līzinga kompānija, var pieprasīt (VSAA izziņu, konta pārskatu) vai galvotāju.
 • Aizdevuma summa ir 70 – 4000 eur.
 • Sastādot līgumu, līzinga kompānija sarēķinās ikmēneša maksājuma summu, vadoties no Jūsu sniegtajiem datiem.
 • Pasūtījuma saņemšanas brīdī klientam, obligāti, jāiesniedz kurjeram pases vai ID kopija no abām pusēm. Jā klients ir nerezidents, tad ir jāiesniedz LR izsniegto uzturēšanās atļaujas kopiju no abām pusēm.

Maksājums Swedbank internetbankā

Veiciet maksājumu 'Swedbank' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'Swedbank' klientiem.

Maksājums SEB Bankas internetbankā

Veiciet maksājumu 'SEB Banka' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'SEB Banka' klientiem.

Klientu atsauksmes 6 Atsauksme(s)

4,85

6 Atsauksme(s)

6 atsauksmes

Jūsu viedoklis par šo preci *

1 1 zvaigzne
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

iloniija2

www.dormeo.lv

Mīkstas patīkamas rotaļlietas. Lietojam kā gultas dekoru, kā arī kā spilvenu.
Emociju pūces.

Alise

www.dormeo.lv

Spilvens
Mīksta, ceļojumos vienmēr līdzi.
Kvalitāte super.

Antra

www.dormeo.lv

Mīksta, patīkama, bērni sajūsmā
Lieliska prece, par lielisku cenu

Laima.

www.top-shop.lv

Prece atbilst cenai.
Pati par sevi šī rotaļlieta- pleds ir ļoti jauka un patīkama, mazbērni priecīgi. Vienīgi- varētu būt mazliet lielāks (garāks) atvērums, kur pledu ievietot. Tas ir pagrūti pieaugušajam, bērni nevarēja to izdarīt.

Dačuka

www.top-shop.lv

Super
Super patīk gan lielākiem gan mazākiem bērniem

JOLANTA

www.top-shop.lv

Super!
Superīgi mīkstas par adekvātu cenu!

6 atsauksmes