IZVĒLIES KATEGORIJU
Mūsu veikali
Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Emociju pūce Ziemassvētkos

100 100 2
SKU: 99-1000211817
Photo
Video

3-vienā dāvana, kas iepriecinās gan lielus, gan mazus! Divi sezonāli jaunumi emociju pūču ģimenē – baltā pūce Merry un brūnā pūce Jolly! Katra pūce ir kā apburoša, mīksta rotaļlieta vai spilvens, turklāt tajā iekšā ir silts pleds, lai jūs vai jūsu bērns vienmēr būtu gatavs mīļumam, diendusai vai rotaļām. Abām ziemīgajām pūcītēm ir īpaša poga, kuru piespiežot pūce dziedās dziesmu „Jingle Bells“.

Emociju pūce Ziemassvētkos
€14,90
Club5*: €14,16
Prece pieejama pasūtīšanai.
Pasūtiet zvanot: 67 169 012
Skatīt

3-vienā dāvana, kas iepriecinās gan lielus, gan mazus! Divi sezonāli jaunumi emociju pūču ģimenē – baltā pūce Merry un brūnā pūce Jolly! Katra pūce ir kā apburoša, mīksta rotaļlieta vai spilvens, turklāt tajā iekšā ir silts pleds, lai jūs vai jūsu bērns vienmēr būtu gatavs mīļumam, diendusai vai rotaļām. Abām ziemīgajām pūcītēm ir īpaša poga, kuru piespiežot pūce dziedās dziesmu „Jingle Bells“.

Vairāk
Preces informācija

Brīnišķīga dāvana, kas sniegs neizmērojamu prieku

Tuvojas Ziemassvētki un, kāpēc gan neiepriecināt sevi vai mīļu cilvēku ar jauku pavadoni, kurš vienmēr būs blakus, kad būs vajadzīgs draugs, un kurš būs lielisks sabiedrotais rotaļājoties, guļot vai veicot citas nodarbes. Jaunajā Dormeo emociju pūču Ziemassvētku kolekcijā ir divas apburošas pūces – Jolly (brūna) un Merry (balta), kas abas ir gatavas ziemai un jautrībai.

Dormeo Ziemassvētku emociju pūces Dormeo Ziemassvētku emociju pūces

Trīs praktiski pielietojumi vienā priekpilnā iepakojumā

Pūcei ir trīs dažādi pielietojumi, tāpēc to var pasniegt kā lielisku dāvanu vai paņemt līdzi, dodoties ceļojumā. Katra pūce ir:

 • Dormeo Ziemassvētku emociju pūces

  Jauka, mīlīga rotaļlieta, pazīstama seja un mīlošs draugs.

 • Dormeo Ziemassvētku emociju pūces

  Mīksts flīsa pleds, kuru vienmēr ir patīkami paņemt rokās un kas vienmēr sasildīs.

 • Dormeo Ziemassvētku emociju pūces

  Spilvens diendusām jebkurā vietā vai brīdim, ja kārojas nedaudz papildu komforta mašīnā vai piknikā.

Ierobežotā daudzumā pieejamās pūcītes arī dzied

Pūcei Jolly (brūna) un pūcei Merry (balta) ir īpaša poga, kuru piespiežot, visa ģimene varēs baudīt patīkamu pārsteigumu – dziesmu „Jingle bells“.

Dormeo Ziemassvētku emociju pūces

Kas ir pūces Merry un Jolly?

Merry un Jolly ir divas jaunas pūcītes Dormeo emociju pūču ģimenē, kuru jaukā izskata un daudzpusīgā pielietojuma dēļ ir iemīļojuši tūkstošiem bērnu visā Eiropā.

 • Dormeo Ziemassvētku emociju pūces

  Merry (balta)

  Ho ho ho un hoo hoo hoo, pūce Merry ir ieradusies novēlēt jums priecīgus Ziemassvētkus! Katru ziemu šī baltā pūce atlido no tālienes, lai pavadītu dārgo laiku kopā ar ģimeni. Viņa samīļo bērnus, palīdz pūču mammai sarūpēt gardu svētku galdu, rotā eglīti ar konfektēm un uzņem neskaitāmi daudz fotogrāfiju.

  Viņa vienmēr izdomā jaunas spēles, un tās vienmēr kļūst par ģimenes tradīciju – šogad viņa organizēs karaoke vakaru, jo vairāk par visu pasaulē viņai patīk dziedāt Ziemassvētku dziesmas.

 • Dormeo Ziemassvētku emociju pūces

  Jolly (brūna)

  Brūnā pūce Jolly ir jautra, smieklīga un Ziemassvētkos vienmēr sagādā lielāko prieku. Viņai patīk Ziemassvētku filmas, kopā ar bērniem dziedāt Ziemassvētku dziesmas un gatavot apsveikumu kartītes un sūtīt tās citām pūcēm.

  Viņa arī dievina naksnīgus izbraucienus ar kamaniņām un celt sniega pūces, knābja vietā tām liekot burkānu. Pūču ģimene tai vienmēr sarūpē piena un cepumu krājumus, jo viņai tie ļoti garšo pat vairāk nekā Ziemassvētku vecītim. Un, lai gan pūce Jolly vienmēr ir sagatavojusi daudz dāvanu visai ģimenei, viņas labākā dāvana ir nenovērtējama – skaļi un priecīgi smiekli!

Patiesais Ziemassvētku gars ir bērna sirdī

Dormeo pūces Merry un Jolly ir kas daudz vairāk par mīkstām plīša rotaļlietām, kas radītas, lai palīdzētu vairot Ziemassvētku prieku. Tās mudinās bērnus izprast šo īpašo svētku dziļāko būtību.

 • Ar pūču Merry un Jolly palīdzību māciet bērniem, ka Ziemassvētku burvība nav atrodama zem eglītes – tā ir mūsu sirdīs! Tas ir laiks, ko mēs vairāk veltām ģimenei, viens otru lolojam, kopā pavadām laiku, kā arī radām atmiņas, ko atcerēties visu mūžu.
 • Izmantojiet pūces Merry un Jolly, lai mācītu savas ģimenes vērtības un tradīcijas. Tas stiprina saites starp ģimenes locekļiem, veido kultūru un mantojumu un palīdz attīstīt bērnu personisko identitāti.
Dormeo Ziemassvētku emociju pūces

Pildītas ar mīkstām un maigām šķiedrām

Šo apbrīnojami mīksto pūču noslēpums ir Wellsleep® uzlaboto mikrošķiedru pildījums – tas pats materiāls, ko Dormeo izmanto saviem neticami ērtajiem spilveniem. Unikālā šķiedru struktūra veido gaisa kabatas, kas to padara vieglu, mīkstu un pūkainu, kā arī pietiekami lielu, lai būtu ko apskaut.

Pūces virskārta ir darināta no 100 % maigiem flīsa materiāliem, kas ir patīkami saskarsmē ar ādu un saglabā krāsu pēc mazgāšanas 30 °C temperatūrā.

Dormeo Ziemassvētku emociju pūces

Sasveicinieties ar Dormeo emociju mini pūcēm Ziemassvētkos

Katrai 3-vienā komplekta emociju pūcei ir aptuveni 16 cm mazs draugs - emociju mini pūce, kas ir apburoša un mīksta rotaļlieta, ko var iegādāties atsevišķi. Turklāt emociju mini pūces ir pietiekami mazas, lai tās visur varētu paņemt līdzi. Vai tās nav burvīgas?

Apskatīt emociju mini pūces Ziemassvētkos

Dormeo Ziemassvētku emociju pūces
Tehniskā informācija
Dormeo līnija Trends
Dormeo programma dzīvojamā istaba
Preču pieejamība veikalos
Preču pieejamībai veikalos ir informatīvs raksturs, tas mainās vairākas reizes dienā. Ja vēlaties rezervēt preces, vienmēr sazinieties ar konkrēto veikalu un noskaidrojiet vai prece būs pieejama nepieciešamajā daudzumā.

Veikalu konktakti atrodami sadaļā "Mūsu veikali"
Apmaksas iespējas

Kādas ir Jūsu maksāšanas iespējas?

Izvēlieties maksājuma veidu, kas ir Jums piemērots. Precei piedāvājam šādus maksājuma veidus:

Maksājums ar bankas karti

Veiciet maksājumu ar bankas karti. Pakalpojums pieejams tikai VISA, MasterCard klientiem.

Apmaksa par preci skaidrā naudā

Apmaksu par preci skaidrā naudā Jūs veiksiet preces saņemšanas brīdī. Saņemot apmaksu, kurjers izsniedz pirkuma apliecinošus dokumentus – preču pavadzīmi-rēķinu un kvīti par skaidras naudas saņemšanu. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu.

Par pasūtījumu Jums ir jāmaksā tikai tad, kad Jūs saņemat savu pasūtījumu.

Līzinga iespējas

Mūsu klientiem ir iespēja iegādāties preces uz nomaksu, izmantojot mūsu uzticamo sadarbības partneru “Aizdevums. lv”, “INBANK Latvija” un “ESTO LV“ piedāvājumus. Izvēloties “ESTO LV“ pakalpojumu, kreditēšanas līgumu iespējams noslēgt tiešsaistē. Izvēloties “Aizdevums. lv” un “INBANK Latvija” kreditēšanas iespēju, ar Jums sazināsies mūsu konsultants. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar mūsu konsultantiem, zvanot pa tālruni 67807674, rakstot uz info@top-shop.lv.

SIA “INBANK Latvija”
Reģ.Nr.: 4010382136
Adrese: Akmeņu iela 14, Rīga, LV-1048

Līzinga nosacījumi

SIA “AIZDEVUMS.LV”
Reģ.Nr.: 40003468776
Adrese: Cēsu iela 31 k-3, Rīga, LV-1012

Līzinga nosacījumi

"ESTO LV " AS
Reģ.Nr.: 40103050993
Adrese: Gustava Zemgala gatve 74, Riga, LV-1039

Līzinga nosacījumi

Līzinga nosacījumi

 • Iespēja iegādāties preces līzingā ir personām, no 18 gadiem, kam ir pastāvīgie ikmēneša ienākumi. Iegūtie dati (vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, neto ienākumi mēnesī, darba vietas nosaukums, dzīves vietas adresi) tiek nodoti līzinga kompānijai maksātspējas izvērtēšanai un netiek uzglabāti, neskaitot tos datus, kas saistīti ar maksājumu apstrādi, kas nokļūst grāmatvedībā.
 • Atsevišķos gadījumos līzinga kompānija, var pieprasīt (VSAA izziņu, konta pārskatu) vai galvotāju.
 • Aizdevuma summa ir 70 – 4000 eur.
 • Sastādot līgumu, līzinga kompānija sarēķinās ikmēneša maksājuma summu, vadoties no Jūsu sniegtajiem datiem.
 • Pasūtījuma saņemšanas brīdī klientam, obligāti, jāiesniedz kurjeram pases vai ID kopija no abām pusēm. Jā klients ir nerezidents, tad ir jāiesniedz LR izsniegto uzturēšanās atļaujas kopiju no abām pusēm.

ESTO līzings (JAUNUMS)

Turpmāk pirkumiem no 60€ un vairāk, Jūs varat izmantot ESTO līzinga pakalpojumus un norēķināties par pirkumu uz nomaksu bez papildu maksas. Vairāk informācijas >>

Maksājums Swedbank internetbankā

Veiciet maksājumu 'Swedbank' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'Swedbank' klientiem.

Maksājums SEB Bankas internetbankā

Veiciet maksājumu 'SEB Banka' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'SEB Banka' klientiem.

Klientu atsauksmes (2 Atsauksme(s))

5

2 Atsauksme(s)

2 atsauksmes

Jūsu viedoklis par šo preci *

1 1 zvaigzne
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Lelde

www.dormeo.lv

Forša
Meita saņēma dāvanā.
Superīga pūce, pleds liels un silts, kad izņem no pūces, pūce savu lielumu nemaina.
Praktiski, jo pleds nemētājas, kad to neizmanto, ieliekam pledu pūcē un pūce skaisti sēž gultā.

Vineta

www.dormeo.lv

Forša pūce
Superīga pūce! Patīk prece...