IZVĒLIES KATEGORIJU
Mūsu veikali
Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Emociju mini pūču ģimene

Photo
Video

Dormeo emociju mini pūce ir brīnišķīga dāvana ikvienam, jaunam vai vecam, kurš nebaidās paust savas jūtas. Tā kā šīs mīkstās rotaļlietas ir pilnībā mazgājama 30°C temperatūrā, tās ir lieliski piemērotas maziem bērniem, kas vēl tikai apgūst dažādas emocijas, vai pieaugušajiem, kuri vēlas sevi jauki iepriecināt. Pūču ģimenē ir 6 dažādas pūces - pūču mamma, tētis, dēls, meita, vecmāmiņa, vectētiņš.

Emociju mini pūču ģimene
€4,90
Club5*: €4,66
Prece pieejama pasūtīšanai.
Pasūtiet zvanot: 67 169 012
Skatīt

Dormeo emociju mini pūce ir brīnišķīga dāvana ikvienam, jaunam vai vecam, kurš nebaidās paust savas jūtas. Tā kā šīs mīkstās rotaļlietas ir pilnībā mazgājama 30°C temperatūrā, tās ir lieliski piemērotas maziem bērniem, kas vēl tikai apgūst dažādas emocijas, vai pieaugušajiem, kuri vēlas sevi jauki iepriecināt. Pūču ģimenē ir 6 dažādas pūces - pūču mamma, tētis, dēls, meita, vecmāmiņa, vectētiņš.

Vairāk
Preces informācija

Laimīgas dzīves pamats ir ģimene

Izrādot cieņu ģimeniskām vērtībām, palīdziet bērniem radīt drošu, veselīgāku un atbalstošāku vidi. Attiecības un mīlestības saites, kas ar tuvākajiem veidojas jau agrā bērnībā, sniedz spēku un pārliecību, kas nepieciešama, lai stātos pretī izaicinājumiem, ar kuriem sastopamies mēs visi – gan lieli, gan mazi, un var būt nebeidzams mierinājuma un prieka avots visas dzīves garumā.

Dormeo emociju mazo pūču ģimene Dormeo emociju mazo pūču ģimene Dormeo emociju mazo pūču ģimene Dormeo emociju mazo pūču ģimene Dormeo emociju mazo pūču ģimene Dormeo emociju mazo pūču ģimene

Iepazīstiet savus jaunos draugus – emociju pūču ģimenīti!

Jaunās 16 cm emociju mini pūces ir ģimene, ar kuru draudzēties, spēlēties un dalīties noslēpumos. Ģimene ir vieta, kur bērni izzina šo pasauli un sevi. Viņi apgūst prasmes izdzīvot un attīstīties, kā arī spējas izmantot savas maņas un nostiprināt vērtības.

 • Dormeo emociju mazo pūču ģimene

  Pūču mamma

  Viņa māca bērniem labo un slikto, kā arī samīļo un sabužina, jo īpaši, ja viņi, ārā spēlējoties, saskrāpē ceļgalus.

  Viņa ļoti lepojas ar bērnu sasniegumiem, neatkarīgi no tā, cik tie ir mazi, un vienmēr mudina savus mazos pūcēnus darīt to, kas viņiem patīk vislabāk un nav svarīgi – spēlēt futbolu vai bungas.

 • Dormeo emociju mazo pūču ģimene

  Pūču tētis

  Viņš māca bērniem dzīvi tvert kā vienu lielu piedzīvojumu, mācot braukt ar velosipēdu, kāpt augstākajos kokos un peldēt dziļākajās jūrās. Viņš arī zina, ka dažkārt, mācoties un augot, var kļūdīties, un ir viņu drošības tīkls brīžos, kad bērni cenšas, bet viņiem neizdodas.

  Viņš arī vienmēr uzrauga mazos pūcēnus, sargājot no briesmām, tomēr vienlaikus mudinot būt neatkarīgiem, stipriem un pārliecinātiem.

 • Dormeo emociju mazo pūču ģimene

  Pūču vecmāmiņa

  Viņai patīk skatīties fotoalbumus, atklājot bērniem, ka dzīve ir visskaistākā, ja blakus ir mīloša ģimene, ar kuru kopā veidot neaizmirstamas atmiņas.

  Viņa vienmēr ir atbalsta plecs un dāvā gudrus padomus vai vienkārši klusi apskauj un noslauka asaras, kad pūcēni jūtas bēdīgi.

 • Dormeo emociju mazo pūču ģimene

  Pūču vectētiņš

  Viņam patīk risināt krustvārdu mīklas, likt puzles un būvēt lietas no nekā, viņš stāsta smieklīgākos jokus, māca kāršu spēles un trikus, un iepazīstina bērnus ar jaunu mūziku, lai gan patiesībā tā nebūt nav jauna.

  Bērni ar viņu var dalīties savos noslēpumos, jo viņš nekad par tiem nesmiesies un nevienam neatklās. Viņš ir cilvēks, uz kuru viņi vienmēr var paļauties.

 • Dormeo emociju mazo pūču ģimene

  Pūču māsa

  Viņai ir visspilgtākā iztēle pasaulē. Dažreiz viņa dzied karaoke un izliekas, ka ir mūzikas videoklipā, un dažreiz viņa lēkā pa batutu, izliekoties, ka ir astronaute.

  Viņa brālim māca slepenu zīmju valodu, ko saprot tikai viņi, un savā istabā bauda vēlas nakts sarunas, kad mamma un tētis domā, ka viņi guļ.

 • Dormeo emociju mazo pūču ģimene

  Pūču brālis

  Viņš vienmēr ir gatavs jautrībai, it īpaši, ja tas ir saistīts ar nelielu sasmērēšanos. Viņam patīk visi āra sporta veidi, nevainīgas palaidnības un rotaļas no saullēkta līdz saulrietam.

  Viņš māca māsai pastāvēt par sevi un ir gan viņas pozitīvais paraugs, gan atbalsts. Viņš vienmēr uzklausīs māsu bez nosodījuma, un viņa var būt pārliecināta, ka viņai ir labākais draugs uz mūžu.

Ģimenei ir vislielākā ietekme uz bērna dzīvi

Dormeo emociju mini pūču ģimene tika radīta, lai mācītu bērniem to, cik svarīga ir ģimene. Pūcītes nav tikai burvīgas un ļoti mīkstas plīša rotaļlietas, ar kurām bērni var gulēt vai samīļoties.

 • Izmantojiet pūču ģimeni, lai palīdzētu bērniem saprast, ka attiecības ģimenē ir dinamiskas, lai stiprinātu saites savā ģimenē un daudz ko citu.
 • Izmantojiet pūču ģimeni lomu spēlēm, iztēli rosinošām spēlēm, sarunām ar bērniem par ģimenes nozīmi un ģimenes vēstures mācīšanai.
Dormeo emociju mazo pūču ģimene

Īpašas saspraudītes ļauj pūcēm vienai otru apskaut

Visām mini pūcēm ir arī īpašs jaunums – saspraudītes uz spārniem, lai tās varētu viena otru apskaut. Tik mīļi! Jo apskāvien ir viena no spēcīgākajām mīlestības izpausmēm.

Dormeo emociju mazo pūču ģimene

Iepazīstieties ar Dormeo emociju pūcēm 3-vienā

Katrai 16 cm mazajai emociju mini pūcei ir 33 cm liels draugs. Lielās emociju pūces var izmantot kā mīkstās rotaļlietas vai spilvenus, turklāt to komplektā ir mīksts flīsa pleds, kas nozīmē, ka jūs vienmēr būsiet gatavi diendusai vai rotaļām.

Apskatīt Dormeo emociju pūču ģimeni

Dormeo emociju mazo pūču ģimene

Daļa no emociju pūču kolekcijas

Šīs pūces ir daļa no Dormeo emociju pūču kolekcijas, un tām var pieskaņot atbilstošu, burvīgu gultas veļas komplektu, spilvenu, segu vai matraci, kas bērna guļamistabu padarīs vēl mājīgāku un mīlīgāku, nodrošinot labu miegu un veselīgu attīstību.

Apskatīt Dormeo emociju pūču kolekciju

Tehniskā informācija
Dormeo līnija Trends
Dormeo programma dzīvojamā istaba
Materiāls poliesters
Papildus funkcijas mazgājama 30°C temperatūrā
Preču pieejamība veikalos
Preču pieejamībai veikalos ir informatīvs raksturs, tas mainās vairākas reizes dienā. Ja vēlaties rezervēt preces, vienmēr sazinieties ar konkrēto veikalu un noskaidrojiet vai prece būs pieejama nepieciešamajā daudzumā.

Veikalu konktakti atrodami sadaļā "Mūsu veikali"
Apmaksas iespējas

Kādas ir Jūsu maksāšanas iespējas?

Izvēlieties maksājuma veidu, kas ir Jums piemērots. Precei piedāvājam šādus maksājuma veidus:

Maksājums ar bankas karti

Veiciet maksājumu ar bankas karti. Pakalpojums pieejams tikai VISA, MasterCard klientiem.

Apmaksa par preci skaidrā naudā

Apmaksu par preci skaidrā naudā Jūs veiksiet preces saņemšanas brīdī. Saņemot apmaksu, kurjers izsniedz pirkuma apliecinošus dokumentus – preču pavadzīmi-rēķinu un kvīti par skaidras naudas saņemšanu. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu.

Par pasūtījumu Jums ir jāmaksā tikai tad, kad Jūs saņemat savu pasūtījumu.

Līzinga iespējas

Mūsu klientiem ir iespēja iegādāties preces uz nomaksu, izmantojot mūsu uzticamo sadarbības partneru “Aizdevums. lv”, “INBANK Latvija” un “ESTO LV“ piedāvājumus. Izvēloties “ESTO LV“ pakalpojumu, kreditēšanas līgumu iespējams noslēgt tiešsaistē. Izvēloties “Aizdevums. lv” un “INBANK Latvija” kreditēšanas iespēju, ar Jums sazināsies mūsu konsultants. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar mūsu konsultantiem, zvanot pa tālruni 67807674, rakstot uz info@top-shop.lv.

SIA “INBANK Latvija”
Reģ.Nr.: 4010382136
Adrese: Akmeņu iela 14, Rīga, LV-1048

Līzinga nosacījumi

SIA “AIZDEVUMS.LV”
Reģ.Nr.: 40003468776
Adrese: Cēsu iela 31 k-3, Rīga, LV-1012

Līzinga nosacījumi

"ESTO LV " AS
Reģ.Nr.: 40103050993
Adrese: Gustava Zemgala gatve 74, Riga, LV-1039

Līzinga nosacījumi

Līzinga nosacījumi

 • Iespēja iegādāties preces līzingā ir personām, no 18 gadiem, kam ir pastāvīgie ikmēneša ienākumi. Iegūtie dati (vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, neto ienākumi mēnesī, darba vietas nosaukums, dzīves vietas adresi) tiek nodoti līzinga kompānijai maksātspējas izvērtēšanai un netiek uzglabāti, neskaitot tos datus, kas saistīti ar maksājumu apstrādi, kas nokļūst grāmatvedībā.
 • Atsevišķos gadījumos līzinga kompānija, var pieprasīt (VSAA izziņu, konta pārskatu) vai galvotāju.
 • Aizdevuma summa ir 70 – 4000 eur.
 • Sastādot līgumu, līzinga kompānija sarēķinās ikmēneša maksājuma summu, vadoties no Jūsu sniegtajiem datiem.
 • Pasūtījuma saņemšanas brīdī klientam, obligāti, jāiesniedz kurjeram pases vai ID kopija no abām pusēm. Jā klients ir nerezidents, tad ir jāiesniedz LR izsniegto uzturēšanās atļaujas kopiju no abām pusēm.

ESTO līzings (JAUNUMS)

Turpmāk pirkumiem no 60€ un vairāk, Jūs varat izmantot ESTO līzinga pakalpojumus un norēķināties par pirkumu uz nomaksu bez papildu maksas. Vairāk informācijas >>

Maksājums Swedbank internetbankā

Veiciet maksājumu 'Swedbank' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'Swedbank' klientiem.

Maksājums SEB Bankas internetbankā

Veiciet maksājumu 'SEB Banka' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'SEB Banka' klientiem.

Klientu atsauksmes (0 Atsauksme(s))

Esi pirmais, kas atstāj atsauksmi

Jūsu viedoklis par šo preci *

1 1 zvaigzne
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star