Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Emociju mini pūce

100 100 2
SKU: 99-1000177831
Photo
Video

Dormeo Hoo-Hoo emociju mini pūce ir brīnišķīga dāvana ikvienam, jaunam vai vecam, kurš nebaidās paust un atklāt savas jūtas. Izvēlieties un iepazīstiet vienu no dažādajām emocijām. Tā kā šīs mīkstās rotaļlietas drīkst mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā, tās ir lieliski piemērotas maziem bērniem, kas vēl tikai apgūst dažādas emocijas, vai pieaugušajiem, kuri vēlas sevi iepriecināt ar kaut ko jauku.

Emociju mini pūce
€7,50
Club5*: €7,13
Prece pieejama pasūtīšanai.
Pasūtiet zvanot: 67 169 012
Skatīt

Dormeo Hoo-Hoo emociju mini pūce ir brīnišķīga dāvana ikvienam, jaunam vai vecam, kurš nebaidās paust un atklāt savas jūtas. Izvēlieties un iepazīstiet vienu no dažādajām emocijām. Tā kā šīs mīkstās rotaļlietas drīkst mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā, tās ir lieliski piemērotas maziem bērniem, kas vēl tikai apgūst dažādas emocijas, vai pieaugušajiem, kuri vēlas sevi iepriecināt ar kaut ko jauku.

Vairāk
Preces informācija

Pūce ikvienam noskaņojumam

Gudra pūce zina, ka izpratne par emocijām ir pamats veselīgām attiecībām gan ar sevi, gan citiem. Tagad gan jums, gan jūsu mīļajiem ir pieejams mīksts un mīlīgs pavadonis, kas ir pilnībā mazgājams, pietiekami mazs, lai visur dotos līdzi, un vienmēr gatavs samīļoties.

Emociju pūces nav parastas plīša rotaļlietas bērniem. Katra iemieso kādu emociju, palīdzot bērniem atpazīt, izprast un paust savas emocijas.

Dormeo Emotion Mini Owl Dormeo Emotion Mini Owl Dormeo Emotion Mini Owl Dormeo Emotion Mini Owl Dormeo Emotion Mini Owl Dormeo Emotion Mini Owl

Emociju apgūšana kopā ar draugu

Bērnam augot un izzinot pasauli, ir jāiepazīst arī emocijas un jāsaprot, kā tās veiksmīgi vadīt. Dormeo Hoo-Hoo emociju mini pūces sniedz iespēju sajūtu pasauli iepazīt drošā un jautrā veidā. Iepazīstiet bērnu (un savus) jaunos draugus — Dormeo emociju mini pūces — aptuveni 16 cm lielas mīkstas rotaļlietas, kas jūs sirsnīgi samīļos.

 • Dormeo Emotion Mini Owl

  SHOO-SHOO ir drosmīgā pūce. Tā palīdz pārvarēt visas bailes un īpaši drosmīgi cīnās ar sliktiem sapnīšiem. Naktī Shoo-Shoo turiet cieši piespiestu sev klāt — ja rādīsies murgi, tā pateiks „šū!“ un tādējādi aizbiedēs visus sliktos sapņus tālu prom.

 • Dormeo Emotion Mini Owl

  YUU-HUU ir priecīgā pūce. Tā itin visā saredz tikai labo, tāpēc tās optimisms un prieks pārņems arī jūs! Yuu-Huu palīdzēs saskatīt labo sev apkārt... Vai šodien bija saulaina diena? Yuu-Huu! Vai saņēmi uzslavu? Yuu-Huu! Vai šodien pasmaidīji vismaz piecas reizes? Yuu-Huu, tas ir lieliski!

 • Dormeo Emotion Mini Owl

  LOONY-COO ir palaidnīgā pūce, vienmēr gatava jautrībai. Tā parūpēsies, lai naktīs nekad nav garlaicīgi. Pūce pieaicinās draiskos un jautros sapņus, lai vienmēr rosinātu iztēli un bērns katru rītu pamostos ar smaidu sejā. Kopā ar Loony-Coo sapņojiet uz nebēdu!

 • Dormeo Emotion Mini Owl

  BLU-BLU ir miegainā pūce un palīdzēs iemigt arī Tev. Pirms miega pastāsti Blu-Blu par visu, kas šajā dienā noticis, un ko esi redzējis. Apskauj to labākiem sapnīšiem!

 • Dormeo Emotion Mini Owl

  LOVE-YOU ir mīlīgā pūce. Tā vienmēr liks justies mīlētam un iemācīs, ka mīlestību saņemt ir tikpat svarīgi kā dāvāt. Pūce motivēs un vairos pārliecību par sevi un saviem spēkiem.

 • Dormeo Emotion Mini Owl

  GRU-GRU ir dusmīgā pūce. Tā palīdzēs tev savaldīt dusmas. Paņem to rokās un vairākas reizes iesaucies «Grrrrr!», līdz atkal jūtīsies labāk.

Emocionālās veselības priekšrocības

Pētījumi rāda, ka emocionālā veselība var palīdzēt dzīvot laimīgāku un piepildītāku dzīvi. Cilvēkiem, kuri spēj vadīt savas emocijas un izprot citu emocijas, ir:

 • laimīgākas un stabilākas attiecības,
 • augstāka pašapziņa un pozitīvāks skatījums gan uz sevi, gan pasauli,
 • veiksmīgāki rādītāji gan skolā, gan darbā,
 • mazāk uzvedības problēmu,
 • labākas koncentrēšanās spējas.
Dormeo Emotion Mini Owl

Daļa no jaunā piedāvājumu klāsta bērniem un tiem, kuri sirdī jauni

Dormeo emociju mini pūces ir daļa no kolekcijas, kurā ir arī 3-vienā komplekts ar (26 cm) Dormeo Hoo-Hoo emociju pūci, kuru var izmantot kā rotaļlietu, spilvenu vai pieskaņotu, mīkstu flīsa pledu un baudīt saldus sapņus, lai kur jūs atrastos. Vai jums jau ir savs komplekts?

Dormeo Emotion Mini Owl

Dormeo Hoo-Hoo emociju pūces 3-vienā

Mīksta rotaļlieta, spilvens, pleds (130x180 cm). Tās ir pieejamas tādās pašās krāsās kā Dormeo Hoo-Hoo emociju mini pūces. Tās var apskatīt zemāk.

 • Dormeo Emotion Mini Owl

  Blu-Blu

 • Dormeo Emotion Mini Owl

  Shoo-Shoo

 • Dormeo Emotion Mini Owl

  Yuu-Huu

 • Dormeo Emotion Mini Owl

  Loony-Coo

 • Dormeo Emotion Mini Owl

  Love-You

 • Dormeo Emotion Mini Owl

  Gru-Gru

Tehniskā informācija
Dormeo programma dzīvojamā istaba
Izmēri H - 16 cm; W - 14 cm
Materiāls 100% polyester
Apmaksas iespējas

Kādas ir Jūsu maksāšanas iespējas?

Izvēlieties maksājuma veidu, kas ir Jums piemērots. Precei piedāvājam šādus maksājuma veidus:

Maksājums ar bankas karti

Veiciet maksājumu ar bankas karti. Pakalpojums pieejams tikai VISA, MasterCard klientiem.

Apmaksa par preci skaidrā naudā

Apmaksu par preci skaidrā naudā Jūs veiksiet preces saņemšanas brīdī. Saņemot apmaksu, kurjers izsniedz pirkuma apliecinošus dokumentus – preču pavadzīmi-rēķinu un kvīti par skaidras naudas saņemšanu. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu.

Par pasūtījumu Jums ir jāmaksā tikai tad, kad Jūs saņemat savu pasūtījumu.

Līzinga iespējas

Mūsu klientiem ir iespēja paņemt preces līzinga, izmantojot mūsu līzinga sadarbības partnerus “Aizdevums.lv” un “INBANK Latvija” piedāvājumus.

Vairāk par līzingu jautājiet operatoram, kad viņš Jums atzvanīs lai apstiprinātu pasūtījumu vai pa tālruni: 67807674

SIA “INBANK Latvija”
Reģ.Nr.:4010382136
Adrese: Akmeņu iela 14, Rīga, LV-1048

SIA “AIZDEVUMS.LV”
Reģ.Nr.:40003468776
Adrese: Cēsu iela 31 k-3, Rīga, LV-1012

Līzinga nosacījumi

 • Iespēja iegādāties preces līzingā ir personām, no 18 gadiem, kam ir pastāvīgie ikmēneša ienākumi. Iegūtie dati (vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, neto ienākumi mēnesī, darba vietas nosaukums, dzīves vietas adresi) tiek nodoti līzinga kompānijai maksātspējas izvērtēšanai un netiek uzglabāti, neskaitot tos datus, kas saistīti ar maksājumu apstrādi, kas nokļūst grāmatvedībā.
 • Atsevišķos gadījumos līzinga kompānija, var pieprasīt (VSAA izziņu, konta pārskatu) vai galvotāju.
 • Aizdevuma summa ir 70 – 4000 eur.
 • Sastādot līgumu, līzinga kompānija sarēķinās ikmēneša maksājuma summu, vadoties no Jūsu sniegtajiem datiem.
 • Pasūtījuma saņemšanas brīdī klientam, obligāti, jāiesniedz kurjeram pases vai ID kopija no abām pusēm. Jā klients ir nerezidents, tad ir jāiesniedz LR izsniegto uzturēšanās atļaujas kopiju no abām pusēm.

Maksājums Swedbank internetbankā

Veiciet maksājumu 'Swedbank' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'Swedbank' klientiem.

Maksājums SEB Bankas internetbankā

Veiciet maksājumu 'SEB Banka' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'SEB Banka' klientiem.

Klientu atsauksmes (2 Reviews)

5

2 Atsauksme(s)

2 atsauksmes

Jūsu viedoklis par šo preci *

1 1 zvaigzne
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Vita

www.dormeo.lv

Ļoti patīk.
Mazmeitiņa ļoti priecīga par mazajām pūcītēm un lielo komplektu.

Lida

www.top-shop.lv

Patīk
Mini pūcīte ļoti patīk mazmeitai,esmu ļoti apmierināta.Paldies.