Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Delimano Aerogrila Air Fryer reste

Nav noliktavā
Photo
Video

Ar šo resti varēsiet nodrošināt vēl daudzpusīgāku pielietojumu aerogrilam Air Fryer - ierīcei, kurā ar vienu pogas spiedienu iespējams pagatavot veselīgu, ceptu ēdienu, bez liekām kalorijām un taukvielām. Izmantojot šo īpaši izstrādāto resti, jūs varēsiet gatavot divos līmeņos vienlaikus, tādējādi efektīvāk izmantojot ierīci un pagatavojot vairāk garšīga ēdiena.

Delimano Aerogrila Air Fryer reste
€9,90
Club5*: €9,41
Preces šobrīd nav noliktavā, par preces pasūtīšanu zvaniet pa tālr.: 67 169 012
Skatīt

Ar šo resti varēsiet nodrošināt vēl daudzpusīgāku pielietojumu aerogrilam Air Fryer - ierīcei, kurā ar vienu pogas spiedienu iespējams pagatavot veselīgu, ceptu ēdienu, bez liekām kalorijām un taukvielām. Izmantojot šo īpaši izstrādāto resti, jūs varēsiet gatavot divos līmeņos vienlaikus, tādējādi efektīvāk izmantojot ierīci un pagatavojot vairāk garšīga ēdiena.

Vairāk
Preces informācija

Vairāk gardu ēdienu, mazāk kaloriju

Delimano aerogrils Air Fryer virtuvē izraisīs revolūciju, ļaujot jums pagatavot ceptus gardumus un saldos ēdienus, neizmantojot eļļu, turklāt ar tikpat lielisku garšu, bet mazāk kalorijām. Lai gan Delimano aerogrils Air Fryer jau ir aprīkots ar visu nepieciešamo, lai jūs nokļūtu veselīgāku un gardāku ēdienu pasaulē, tā funkcionalitāti var vēl vairāk uzlabot ar Delimano aerogrila Air Fryer resti.

divkāršo gatavošanas laukumu ierīcē, tāpēc tagad jūs Delimano aerogrilā varēsiet ielikt vēl vienu pārtikas kārtu, tādējādi palielinot tā efektivitāti, saīsinot gatavošanas laiku un iegūstot iespēju pasniegt vairāk un dažādākus ēdienus.

Ērts, izturīgs un noderīgs piederums jūsu virtuvē

Restei ir vēl viena priekšrocība — pat, ja tā netiek izmantota aerogrilā, šī reste joprojām ir noderīgs papildinājums jūsu virtuvē. Aerogrila resti, kuras diametrs ir 17 cm un augstums 4,7 cm, var droši izmantot līdz pat 230 °C karstumā. Tas nozīmē, ka to var izmantot citos katlos ēdiena tvaicēšanai, cepeškrāsnī grilēšanai vai kā paliktni, pasniedzot karstu ēdienu.

 

Apmaksas iespējas

Kādas ir Jūsu maksāšanas iespējas?

Izvēlieties maksājuma veidu, kas ir Jums piemērots. Precei piedāvājam šādus maksājuma veidus:

Maksājums ar bankas karti

Veiciet maksājumu ar bankas karti. Pakalpojums pieejams tikai VISA, MasterCard klientiem.

Apmaksa par preci skaidrā naudā

Apmaksu par preci skaidrā naudā Jūs veiksiet preces saņemšanas brīdī. Saņemot apmaksu, kurjers izsniedz pirkuma apliecinošus dokumentus – preču pavadzīmi-rēķinu un kvīti par skaidras naudas saņemšanu. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu.

Par pasūtījumu Jums ir jāmaksā tikai tad, kad Jūs saņemat savu pasūtījumu.

Līzinga iespējas

Mūsu klientiem ir iespēja paņemt preces līzinga, izmantojot mūsu līzinga sadarbības partnerus “Aizdevums.lv” un “INBANK Latvija” piedāvājumus.

Vairāk par līzingu jautājiet operatoram, kad viņš Jums atzvanīs lai apstiprinātu pasūtījumu vai pa tālruni: 67807674

SIA “INBANK Latvija”
Reģ.Nr.:4010382136
Adrese: Akmeņu iela 14, Rīga, LV-1048

SIA “AIZDEVUMS.LV”
Reģ.Nr.:40003468776
Adrese: Cēsu iela 31 k-3, Rīga, LV-1012

Līzinga nosacījumi

  • Iespēja iegādāties preces līzingā ir personām, no 18 gadiem, kam ir pastāvīgie ikmēneša ienākumi. Iegūtie dati (vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, neto ienākumi mēnesī, darba vietas nosaukums, dzīves vietas adresi) tiek nodoti līzinga kompānijai maksātspējas izvērtēšanai un netiek uzglabāti, neskaitot tos datus, kas saistīti ar maksājumu apstrādi, kas nokļūst grāmatvedībā.
  • Atsevišķos gadījumos līzinga kompānija, var pieprasīt (VSAA izziņu, konta pārskatu) vai galvotāju.
  • Aizdevuma summa ir 70 – 4000 eur.
  • Sastādot līgumu, līzinga kompānija sarēķinās ikmēneša maksājuma summu, vadoties no Jūsu sniegtajiem datiem.
  • Pasūtījuma saņemšanas brīdī klientam, obligāti, jāiesniedz kurjeram pases vai ID kopija no abām pusēm. Jā klients ir nerezidents, tad ir jāiesniedz LR izsniegto uzturēšanās atļaujas kopiju no abām pusēm.

Maksājums Swedbank internetbankā

Veiciet maksājumu 'Swedbank' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'Swedbank' klientiem.

Maksājums SEB Bankas internetbankā

Veiciet maksājumu 'SEB Banka' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'SEB Banka' klientiem.

Klientu atsauksmes (0 Reviews)

Esi pirmais, kas atstāj atsauksmi

Jūsu viedoklis par šo preci *

1 1 zvaigzne
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star