Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Kā izvēlēties ideālo matraci?

Kad pienāk laiks iegādāties jaunu matraci, mēs pēkšņi atklājam, ka tirgus piedāvā plašas izvēles iespējas. Daudziem ir līdzīgs piedāvājums, citiem – pilnīgi atšķirīgs. Vieniem matračiem ir atsperes, citi izgatavoti no lateksa, bet vēl citi – no memory putām, u.tml. Taču joprojām mūs interesē viens – baudīt mierīgu, atspirdzinošu un atjaunojošu miegu. Lai palīdzētu jums atrast piemērotāko matraci, esam sagatavojuši padomus, kas palīdzēs jums izvēlēties savu Dormeo matraci. Sagatavojieties labam naktsmieram!

Kad pienāk laiks iegādāties jaunu matraci, mēs pēkšņi atklājam, ka tirgus piedāvā plašas izvēles iespējas. Daudziem ir līdzīgs piedāvājums, citiem – pilnīgi atšķirīgs. Vieniem matračiem ir atsperes, citi izgatavoti no lateksa, bet vēl citi – no memory putām, u.tml. Taču joprojām mūs interesē viens – baudīt mierīgu, atspirdzinošu un atjaunojošu miegu.

Dormeo matrači ir izgatavoti no rūpīgi izvēlētiem, videi draudzīgiem materiāliem, kas ir piemēroti mūsdienīga cilvēka vajadzībām. Jums ir iespēja izvēlēties matračus, kuri apvieno modernas tehnoloģijas ar augstākās kvalitātes standartiem, tādā veidā nodrošinot mierīgu un atjaunojošu miegu gadiem ilgi.

Lai palīdzētu jums atrast sev piemērotāko matraci, mēs esam sagatavojuši padomus, kas palīdzēs jums izvēlēties savu matraci Dormeo. Sagatavojieties labam naktsmieram!

Kas ir jāņem vērā, izvēloties jaunu matraci?

Pirms izlemjat iegādāties konkrētu matraci, jums ir jāņem vērā savas vajadzības un miega paradumi. Sākumā jums iesakām atbildēt sev uz dažiem jautājumiem (ja jūs un jūsu dzīvesbiedrs guļat uz viena matrača, atbildiet uz šiem jautājumiem kopā):

 • Kādā pozā jūs parasti guļat?
 • Vai jums patīk gulēt uz mīksta vai stingra matrača?
 • Vai jums ir problēmas ar muguru vai mugurkaulu spranda daļā?
 • Vai jūs vēlaties matraci, kas pārsvarā ir izgatavots no dabiskiem materiāliem?
 • Vai jums ir alerģija pret putekļiem un/vai putekļu ērcītēm?
 • Vai parasti jūs miega laikā svīstat?

Saskaņā ar šo informāciju jūs atradīsiet mūsu ieteikumus, izvēloties savām vajadzībām atbilstošu matraci. Taču mēs iesakām jums izmantot arī Dormeo produktu meklētāju, kas jums palīdzēs izvēlēties ideālu gultu.

Izvēlieties matraci, atkarībā no savas pozas miega laikā

Izvēloties jaunu matraci, cilvēki reti ņem vērā raksturīgāko pozu miega laikā, lai gan tas ir ļoti svarīgs faktors. Dažādas pozas miega laikā noslogo dažādas ķermeņa daļas, tādēļ matracis ir jāizvēlas saskaņā ar to, kādā pozā cilvēks biežāk guļ.

Ja jūs parasti guļat uz muguras:

Jums ir jāizvēlas stingrāka gulta. Šajā pozā ķermeņa svars ir sadalīts pa visu gultu, bet mugurkaulam ir nepieciešams stingrs atbalsts.

Ja parasti guļat uz vēdera:

izvēlieties vidēji stingru matraci, kas pielāgojas ķermeņa formai un svara sadalījumam. Šajā gadījuma jums vispiemērotākie matrači ir tādi, kuros ir pārdomāti apvienoti mīkstums un stingrums, kas nodrošina optimālu ērtumu, taču joprojām saglabā lielisku atbalstu mugurkaulam.

Ja parasti guļat uz sāna:

izvēlieties mīkstāku matraci, lai saudzētu plecus, gurnus un ceļgalus. Guļot uz pārāk cieta matrača, var rasties asinsrites traucējumi, kas izraisa grozīšanos vai pat pamošanos.

Ja jums nav noteiktas pozas miega laikā:

iesakām jums izvēlēties mīkstu vai vidēji stingru matraci, kas saudzē izliektās ķermeņa daļām (plecus, gurnus, ceļgalus, u.c.). Kārtīgi apdomājiet, kam jūs dodat priekšroku un izvēlieties tādu mīkstuma pakāpi, kas jums ir vispiemērotākā.

Izvēlieties matraci atkarībā no tā stingrības pakāpes

Izvēloties, tas ir svarīgs kritērijs un ir līdzīgs iepriekšējiem – jūsu individuālajām vēlmēm, iegādājoties mīkstāku vai stingrāku matraci.

Ja jūs vēlaties cietāku, stingrāku matraci …

izvēlieties stingrākus materiālus, kas ir arī gaisīgi, piemēram, Ecocell®. Šis progresīvais materiāls nodrošina pilnīgu atbalstu mugurai, taču tas labi „elpo”, nodrošinot ērtības, kas nepieciešamas miega laikā.

Ja jūs vēlaties vidēji stingru, taču drīzāk mīkstāku matraci…

izvēlieties matraci ar Ecocell® putām un papildkārtu, kas izgatavota no mīkstāka materiāla, kas maigi ieskaus jūsu ķermeni ērtībā un siltumā. Labākā izvēle ir siltumjutīgās, pilnīgi elastīgās memory putas, kuras labvēlīgi ietekmē ķermeni, mazina muguras sāpes un sniedz bezsvaram līdzīgas sajūtas.

Ja jums ir nepieciešams mīksts matracis …

izvēlieties matraci ar biezu memory putu kārtu.

Izvēlieties matraci atkarībā jūsu muguras veselības problēmām

Ja jums ir muguras veselības problēmas, piemērotu matraci ir jāizvēlas, konsultējoties ar ģimenes ārstu vai ārstējošo ārstu. Taču esam sagatavojuši dažas vispārīgas vadlīnijas, kas būtu jāņem vērā izplatītāko muguras problēmu gadījumā.

Ja jūs nomoka sāpes muguras lejasdaļā …

izvēlieties stingru matraci, kas balsta ķermeni un notur to ergonomiski pareizā stāvoklī. Jums piemērotā izvēle ir matracis ar augstu ortopēdisko rādītāju.

Ja jūs bieži nomoka dažādas locītavu vai kaulu problēmas…

izvēlieties triju zonu matraci, kas pielāgojas ķermeņa svaram un trim tā galvenajām daļām:

 • pirmā daļa balsta vieglākās ķermeņa daļas, tādēļ šī matrača daļa ir mīkstāka un anatomiskāka;
 • centrālā daļa balsta ķermeņa smagāko daļu - vidusdaļu. Salīdzinājumā ar pārējām divām daļām, šeit matracis ir stingrāks un ortopēdiskāks, jo nodrošina optimālu atbalstu mugurkaulam;
 • trešā daļa balsta kājas un ir līdzīga pirmajai. Tā ir mīksta un ērta, mazinot sāpes iegurnī un papēžos.

Kā izvēlēties matraci, ja izvēlaties dabīgus materiālus

Ja vēlaties gulēt uz matrača, kas ir izgatavots no dabiskiem materiāliem, izvēlieties tādu, kas pozitīvi ietekmē veselību un labsajūtu. Dažkārt labāko rezultātu var iegūt, pievienojot esošajiem materiāliem dabiskus materiālus. Dormeo intensīvi strādā pie tā, lai piedāvātu jums ideālu materiālu kombināciju, kas nodrošina lieliskas ērtības un ciešu miegu, vienlaikus “domājot zaļi”. Visi matračos Dormeo izmantotie materiāli ir otrreiz pārstrādājami!

Kā izvēlieties matraci, ja miega laikā bieži svīstat

Intensīva svīšana miega laikā ir neērtības, ar kurām saskaras daudzi cilvēki. Ja matracis var palīdzēt jums regulēt svīšanu un tam ir antibakteriālas īpašības, tas ir liels ieguvums.

 • matracī iestrādātās papildu sudraba šķiedras palīdz regulēt temperatūru, uzsūcot un atbrīvojot siltumu, ko rada cilvēka ķermenis. Sudrabam piemīt arī antibakteriālas īpašības, ļaujot novērst nepatīkamu smaku rašanos;
 • papildu bambusa šķiedras darbojas kā dabisks dezodorants, jo bambuss absorbē četras reizes vairāk mitruma, nekā kokvilna. Tādēļ šis matracis ar papildu bambusa šķiedrām saglabā svaigumu jūsu miega laikā un atrisina svīšanas problēma.

Kā izvēlēties matraci, ja esat alerģiski

Visi matrači Dormeo ir aizsargāti pret putekļiem un putekļu ērcītēm ar vienu vai vairākām aizsargsistēmām:

 • SANITIZED® impregnēšanas sistēma ir pasaulē atzīta procedūra, kas aizsargā audumu pret dažādiem mikroorganismiem. Dormeo matrači ir ilgtermiņā aizsargāti pret putekļu ērcītēm, baktērijām un sēnītēm – maksimālai aizsardzībai pret alerģiskām reakcijām;
 • ar papildus oglekļa šķiedru palīdzību Resistat® sistēma novada statisko elektrību, turklāt tajā nedzīvo putekļu ērcītes. Resistat® novērš arī putekļu uzkrāšanos un tādēļ paaugstina vispārējo labsajūtas līmeni;
 • Dormeo matraču ražošanā izmantotie materiāli, to struktūras dēļ, ir noturīgi pret putekļu ērcīšu iemitināšanos.

Matračus Dormeo jūs varat apskatīt, uzklikšķinot šeit. Te ir atrodami detalizēti Dormeo matraču apraksti.

Ja Jums vēl aizvien ir jautājumi, gaidīsim Jūsu zvanu Dormeo konsultantiem pa bezmaksas tālruni 67 169 012 . Mūsu konsultanti labprāt sniegs Jums izsmeļošas atbildes par visiem mūsu rīcībā esošajiem produktiem, kā arī ieteiks Jums piemērotāko matraci.