Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Kādas ir Dormeo matraču priekšrocības?

Dormeo - tas ir kas vairāk, nekā tikai matrači: astoņu gadu laikā Dormeo ir kļuvis par sinonīmu ērtam miegam, laimīgai un mierīgai dzīvei. Mūsu uzdevums ir uzlabot katra un ikviena cilvēka miega vidi.

Dormeo - tas ir kas vairāk, nekā tikai matrači: 10 gadu laikā Dormeo ir kļuvis par sinonīmu ērtam miegam, laimīgai un mierīgai dzīvei. Mūsu uzdevums ir uzlabot katra un ikviena cilvēka miega vidi.

Ļaujiet iepazīstināt jūs ar vairākām Dormeo matraču priekšrocībām

Dormeo ir svarīga jūsu veselība. Tas, cik veseli mēs esam, ir atkarīgs no miega kvalitātes. Matračos Dormeo ir apvienotas vairākas pozitīvas iezīmes, kuras palīdz mazināt sāpes un maigi ieaijā ciešā miegā. Katrs punkts paskaidro vienu no īpašībām, kura matračus Dormeo padara īpašus citu matraču vidū.

1. Visi Dormeo matrači ir anatomiski un ortopēdiski

Dormeo matrači ir ļoti ērti un atbilst moderna cilvēka vajadzībām. Matraču pamatnes ir izgatavotas no augstākās kvalitātes materiāliem, kuri pilnībā pielāgojas ķermenim tā, lai miega laikā uz ķermeni neiedarbotos cietas virsmas pretspiediens. Matrači nodrošina pareizu ķermeņa stāvokli un tādēļ novērš sāpes mugurā, kā arī spranda un gurnu apvidū.

Visi Dormeo matrači ir marķēti ar noteiktu ortopēdisko un anatomisko līmeni, lai ikviens varētu izvēlēties savām vajadzībām vispiemērotāko.

2. Matrači ir aizsargāti pret putekļu ērcītēm, baktērijām un sēnītēm

Dormeo matrači aizsargā jūsu veselību pret putekļu ērcītēm, baktērijām un sēnītēm, jo visi pārvalki tiek pakļauti apstrādei ar CleanEffect®. Šī ir pasaulē plaši atzīta procedūra audumu aizsardzībai pret putekļu ērcītēm, baktērijām un sēnītēm. Tādēļ Dormeo matračus mēs īpaši iesakām astmas slimniekiem, kā arī alerģiskiem cilvēkiem.

3. Papildu aizsardzība pret alerģijām

Vairākumā matraču esam pievienojuši hipoalerģisko silikona polsterējuma kārtiņu, kas aizsargā pret putekļu ērcītēm, baktērijām un alergēniem.

4. Resistat® aizsardzība mierpilnām naktīm bez sprakšķošiem trokšņiem un dzirkstelēm

Parasti cilvēki miega laikā grozās, kārto spilvenus un segas. Šāda kustēšanās saskarē ar materiālu ļoti bieži atbrīvo statisko elektrību, kas negatīvi ietekmē mūsu veselību. Statiskā elektrība tiek novērota dzirksteļu veidā un tās izlāde var būt nepatīkama, pat sāpīga.

Tādēļ vairākuma Dormeo matraču pārvalkos ir iestrādātas oglekļa šķiedras (Resistat®), kas izlādē statisko elektrību. Tādēļ jūs miega laikā vairs nepiedzīvosiet nepatīkamus pārsteigumus.

Turklāt Resistat® aizsargā arī pret putekļiem un putekļu ērcītēm.

5. Dormeo – līdzsvarā ar dabu

Savā matraču ražotnē mēs cenšamies izmantot dabiskus augstākās kvalitātes materiālus, kuri ir saudzīgi pret ādu un veselību. Lai radītu ideālu vidi miegam, Dormeo preču ražošanai tiek izmantota kokvilna, bambuss, soja, sudrabs, alveja, dabīgais latekss un citi materiāli, kas kombinēti ar rūpīgi izvēlētiem mākslīgajiem materiāliem, kuri labvēlīgi ietekmē pat alerģiskus cilvēkus.

6. Dormeo matrači „elpo”

Laba vēdināšana ir arī laba miega un ilgas matrača kalpošanas pamats. Dažādie Dormeo matraču ražošanā izmantotie materiāli ir ļoti gaisīgi un labi „elpo”. Ecocell®, Talalay un citiem materiāliem ir unikāla šūnu struktūra, kas nodrošina netraucētu gaisa plūsmu un ļauj novadīt lieko mitrumu. Tādēļ jūsu matracis paliek sauss, ļaujot katru nakti iegrimt tajā un izjust svaigumu.

Lai palielinātu matrača gaisu caurlaidību, ir svarīgi lietot gultas pamatni ar režģi, jo tā nodrošina miega laikā izdalītā mitruma iztvaikošanu.

7. Mēs izmantojam videi draudzīgus materiālus

Dormeo matrači ir izgatavoti no tehnoloģiski progresīviem un videi draudzīgiem, otrreiz pārstrādājamiem materiāliem. Mēs nemitīgi zinātniski uzlabojam savus materiālus, lai mūsu preces un to ražošana nodrošinātu mūsu planētai tīrāku nākotni.

8. Garantijas

Visiem Dormeo matračiem ir garantija, kas attiecas ne tikai uz pārvalkiem, bet arī matraču pamatnēm. Atkarībā no matrača veida, pamatnei mēs nodrošinām 6, 12 vai 15 gadu garantiju, bet matrača pārvalkam ir viena gada garantija.

Ja garantijas laikā novērojat nevēlamas izmaiņas, mūsu konsultanti palīdzēs jums novērst problēmu vai arī, ja tas būs nepieciešams, nomainīt matraci pret jaunu.

9. Mēs nogādāsim Dormeo matraci tieši jūsu guļamistabā

Smaga un liela matrača novietošana uz gultas pamatnes var būt visai stresa pilna. Matrača Dormeo pircējiem mūsu aģenti to piegādās tieši mājās un novietos uz gultas pamatnes. Jau pēc dažām stundām jūs varēsiet saklāt gultu un doties pie miera.

10. Iespēja bez maksas izmēģināt matraci 30 dienas

Matrača izvēle nav vienkārša. Tikai vairākas nedēļas guļot uz matrača, jūs varēsiet pārliecināties par to, vai izvēlētais matracis jums būs piemērots. Tikai tad jūs varēsiet apstiprināt tā ietekmi uz jūsu veselību un labsajūtu.

Tieši tādēļ Dormeo piedāvā jums ekskluzīvu iespēju nepārtraukti lietot matraci 30 dienas. Ja matracis Dormeo neattaisnos jūsu cerības, jūs varēsiet to atgriezt mums un mēs atmaksāsim jums naudu, negaidot nekādus paskaidrojumus. (Tas neattiecas uz matračiem, kas izgatavoti pēc pasūtījuma.)