IZVĒLIES KATEGORIJU
Mūsu veikali
Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Emociju pūce

100 99 18
SKU: 99-1000177824
Pieejams tikai veikalos
Photo
Video
-40%
Dormeo Hoo-Hoo emociju pūce ir 3-vienā dāvana ikvienam, jaunam vai vecam, kurš nebaidās paust savas jūtas. Katra pūce ir kā apburoša, mīksta rotaļlieta vai spilvens, turklāt tajā iekšā ir mīksts pleds vai dvielis, tāpēc šis komplekts nozīmē, ka jūs vienmēr esat gatavs mīļumam, diendusai vai rotaļām, neatkarīgi no atrašanās vietas. Izvēlieties un iepazīstiet vienu no dažādajām emocijām.
Emociju pūce

Pilna cena: €19,99


Īpašā cena: €11,99

Club5*: €11,39
Skatīt
Dormeo Hoo-Hoo emociju pūce ir 3-vienā dāvana ikvienam, jaunam vai vecam, kurš nebaidās paust savas jūtas. Katra pūce ir kā apburoša, mīksta rotaļlieta vai spilvens, turklāt tajā iekšā ir mīksts pleds vai dvielis, tāpēc šis komplekts nozīmē, ka jūs vienmēr esat gatavs mīļumam, diendusai vai rotaļām, neatkarīgi no atrašanās vietas. Izvēlieties un iepazīstiet vienu no dažādajām emocijām.
Vairāk
Preces informācija

HOO-HOO — PŪCE IKVIENAM NOSKAŅOJUMAM

Gudra pūce zina, ka izpratne par savām un citu emocijām ir veselīgu attiecību, kā arī laimīgākas un veiksmīgākas dzīves pamats. Tagad gan jūs, gan jūsu mīļie varēsiet dalīties jūtās ar 3-vienā Dormeo Hoo-Hoo emociju pūci, kas vienlaikus ir rotaļlieta, pleds vai dvielis un spilvens, tāpēc būs noderīga, lai kurp jūs dotos.

Emociju pūces nav parastas plīša rotaļlietas bērniem. Katra iemieso kādu emociju, palīdzot bērniem atpazīt, izprast un paust savas emocijas.

Dormeo Emotion Owl Dormeo Emotion Owl Dormeo Emotion Owl Dormeo Emotion Owl Dormeo Emotion Owl Dormeo Emotion Owl

TRĪS PRAKTISKI PIELIETOJUMI VIENĀ JAUTRĀ IEPAKOJUMĀ

Komplektam ir trīs dažādi pielietojumi, tāpēc to var pasniegt kā lielisku dāvanu vai paņemt līdzi, dodoties ceļojumā. Pūce ir:

 • Jauka, mīlīga rotaļlieta, pazīstama seja un mīlošs draugs.
 • Spilvens diendusām jebkurā vietā vai brīdī, ja kārojas nedaudz papildu komforta mašīnā vai piknikā.
 • Mīksts pleds vai mikrošķiedras dvielis piemīlīgā un burvīgā iesaiņojumā. Pleds vienmēr sasildīs un būs īpaši piemērots, guļot diendusu, kā arī jebkurā vietā, kur vēlaties baudīt mājas ērtības, savukārt ātri žūstošais mikrošķiedras dvielis lieliski noderēs pēc vannošanās, peldēšanās baseinā, vai dodoties uz pludmali.

Pleda izmērs ir 130x180 cm, dvieļa izmērs ir 75x130 cm, un katra pūce ir aptuveni 33 cm liela. Gan pledu, gan dvieli, gan pūci drīkst mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā, lai tie būtu tīri un skaisti arī pēc gadiem ilgas draudzības.

Dormeo Emotion Owl

EMOCIJU APGŪŠANA KOPĀ AR DRAUGU

Bērnam augot un izzinot pasauli, ir jāiepazīst arī emocijas un jāsaprot, kā tās veiksmīgi vadīt. Dormeo emociju pūces sniedz iespēju sajūtu pasauli iepazīt drošā un jautrā veidā. Iepazīstiniet bērnus ar viņu (un jūsu) jaunajiem draugiem — Dormeo Hoo-Hoo emociju pūcēm.

 • Dormeo Emotion Owl

  Yuppi-Hoo

  Yuppi-Hoo ir krāsainā pūce. Tai visa pasaule ir aizraujošu brīnumu un piedzīvojumu pilna, kas to vien gaida, lai tie tiktu atklāti. Viss ir iespējams!

  Yuppi-Hoo pūcei iekšā atrodams mikrošķiedras dvielis.

  VARAVĪKSNE ir cerības, veiksmes un panākumu simbols; un arī apzīmē dažādu emociju paleti. Lai gan katra krāsa un emocijas ir atšķirīgas, saplūstot, tās rada daudzkrāsainu jautrības, daudzveidības un optimisma pasauli.

 • Dormeo Emotion Owl

  Dully-Hoo

  Dully-Hoo ir melnbaltā pūce. Tā iemācīs, ka mēs visi dažreiz garlaikojamies un tas ir tikai normāli, jo tieši garlaikošanās veicina radošumu, iztēli un paver durvis uz interesantāku ikdienu.

  Dully-Hoo pūcei iekšā atrodams mikrošķiedras dvielis.

  MELNBALTS ir neitrāls, bet spēcīgs, vienmērīgs un līdzsvarots tonis, jo tas ir kompromiss starp melno un balto. Kombinācijā ar tumšāku krāsu tas kļūst dramatiskāks un noslēpumaināks, bet tas vienmēr ir aktuāls.

 • Dormeo Emotion Owl

  Shoo-Shoo

  Shoo-Shoo ir drosmīgā pūce. Tā palīdz pārvarēt visas bailes un īpaši drosmīgi cīnās ar sliktiem sapnīšiem. Naktī Shoo-Shoo turiet cieši piespiestu sev klāt — ja rādīsies murgi, tā pateiks „šū!“ un tādējādi aizbiedēs visus sliktos sapņus tālu prom. Shoo-Shoo pasargās un parūpēsies par drošības sajūtu.

  Shoo-Shoo pūcei iekšā atrodams mīksts pleds.

  PELĒKĀ KRĀSA ir vienīgā krāsa, kurai nepiemīt tiešas psiholoģiskās īpašības. Tā ir vēsa, miera un līdzsvara krāsa, kas neraisa emocijas un neietekmē noskaņojumu — tiek uzskatīta ne tikai par blāvu un netīru, bet arī formālu, konservatīvu un izsmalcinātu. Tā kā šī krāsa neietekmē ne noskaņojumu, ne emocijas, tā ir stabila un rada miera un līdzsvara sajūtu, kas ļauj atpūsties no haotiskās pasaules. Tā ir vienmēr aktuāla un praktiska krāsa.

 • Dormeo Emotion Owl

  Yuu-Hoo

  Yuu-Huu ir priecīgā pūce. Tā itin visā saredz tikai labo, tāpēc tās optimisms un prieks pārņems arī jūs! Yuu-Huu palīdzēs saskatīt labo sev apkārt... Vai šodien bija saulaina diena? Yuu-Huu! Vai saņēmi uzslavu? Yuu-Huu! Vai šodien pasmaidīji vismaz piecas reizes? Yuu-Huu, tas ir lieliski! Yuu-Huu palīdzēs pievērt acis un saprast, ka pasaulē ir tik daudz, par ko priecāties.

  Yuu-Huu pūcei iekšā atrodams mīksts pleds.

  DZELTENĀ KRĀSA ir visdzīvespriecīgākā no visām krāsām. Tā atspoguļo gudrību un laipnību, izstaro siltumu, prieku, entuziasmu, jautrību un iedvesmu. Dzeltenā krāsa ir relatīvi gaišāka krāsa, un tāpēc tai piemīt atsvaidzinoša iedarbība. Ņemot vērā, ka tā arī ietekmē atmiņu, motivāciju un uzmanību, šī krāsa ir piemērota izmantošanai bērnistabās. Tomēr pārāk intensīvs dzeltenais tonis var izraisīt saspringumu un dusmas.

 • Dormeo Emotion Owl

  Loony-Coo

  Loony-Coo ir palaidnīgā pūce, vienmēr gatava jautrībai. Tā parūpēsies, lai naktīs nekad nav garlaicīgi. Pūce pieaicinās draiskos un jautros sapņus, lai vienmēr rosinātu iztēli un bērns katru rītu pamostos ar smaidu sejā. Kopā ar Loony-Coo sapņojiet uz nebēdu! Loony-Coo atgādinās, kā saglabāt bērnišķīgās nebēdnības dzirksti un, ka dzīvei jābūt kaut nedaudz trakulīgai!

  Loony-Coo pūcei iekšā atrodams mīksts pleds.

  ROZĀ KRĀSA pozitīvi ietekmē fizisko pašsajūtu. Tā ir nomierinoša, silta un dziedinoša. Psiholoģiski šī ir spēcīga krāsa. Tā simbolizē dzīvības procesu nepārtrauktību, kā arī sievišķību. Centieties nelietot rozā krāsu pārāk daudz, jo tā var radīt nogurdinošu un nomācošu efektu. Kautrīgu un intravertu bērnu istabās tā var vēl vairāk pastiprināt šīs rakstura iezīmes. Tomēr mazākās devās šī krāsa izstaro siltumu un mieru.

 • Dormeo Emotion Owl

  Blu-Blu

  Blu-Blu ir miegainā pūce un palīdzēs iemigt arī Tev. Pirms miega pastāsti Blu-Blu par visu, kas šajā dienā noticis, un ko esi redzējis. Apskauj to labākiem sapnīšiem! Blu-Blu vienmēr ir gatava palīdzēt un saldi nosnausties.

  Blu-Blu pūcei iekšā atrodams mīksts pleds.

  ZILĀ KRĀSA ir vēsa un patīkama, un tās nomierinošās iedarbības dēļ krāsa ir piemērota lietošanai aktīvu un enerģisku bērnu istabās: tā pazemina ķermeņa temperatūru, asinsspiedienu un pulsu, rada apmierinātības, plašuma un komforta sajūtu. To bieži iesaka lietot bērnistabās, jo īpaši zīdaiņu istabās, jo zilā krāsa palīdz mazulim vieglāk un mierīgāk iemigt.

EMOCIONĀLĀS VESELĪBAS PRIEKŠROCĪBAS

Pētījumi rāda, ka emocionālā veselība var palīdzēt dzīvot laimīgāku un piepildītāku dzīvi. Cilvēkiem, kuri spēj vadīt savas emocijas un izprot citu emocijas, ir:

 • laimīgākas un stabilākas attiecības,
 • augstāka pašapziņa un pozitīvāks skatījums gan uz sevi, gan pasauli kopumā,
 • veiksmīgāki rādītāji gan skolā, gan darbā,
 • mazāk uzvedības problēmu,
 • labākas koncentrēšanās spējas.
Dormeo Emotion Owl

KRĀSU IETEKME UZ BĒRNIEM

Ar enerģiju, ko rada gaisma, krāsas ietekmē ķermeņa funkcijas, domas un emocijas. Pētījumi pierāda krāsu pozitīvo ietekmi uz smadzeņu attīstību, radošumu, produktivitāti un mācībām.

Krāsas bērnus var ietekmēt dažādi: satraukt, nomierināt, iedvesmot, nomākt, radīt spriedzi vai, gluži pretēji, sniegt miera sajūtu. Krāsu ietekme izteiktāk ir novērojama tieši bērniem, jo līdz 5–6 gadu vecumam notiek intensīvāka smadzeņu attīstība.

Dormeo Emotion Owl

IEPAZĪSTIETIES AR DORMEO MINI PŪCĒM

Katrai 3-vienā komplekta emociju pūcei ir aptuveni 16 cm liels, vienmēr gatavs samīļoties, mini draugs - tā ir apburoša un mīksta rotaļlieta, ko var iegādāties atsevišķi. Turklāt emociju mini pūces ir pietiekami mazas, lai tās visur varētu paņemt līdzi. Vai tās nav burvīgas?

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk >>

 • Dormeo Emotion Owl

  Mini Blu-Blu un Loony-Coo kopā šūpolēs.

 • Dormeo Emotion Owl

  Mini Yuppi-Hoo un Dully-Hoo, baudot dienu pludmalē.

Emociju pūces ir iekarojušas tūkstošiem cilvēku sirdis

Neliels ieskats pūcīšu ikdienā:

 • Dormeo Emotion Owl
 • Dormeo Emotion Owl
 • Dormeo Emotion Owl
 • Dormeo Emotion Owl
 • Dormeo Emotion Owl
 • Dormeo Emotion Owl
Tehniskā informācija
Dormeo programma dzīvojamā istaba
Izmēri Sega: 130x180 cm; Pūce: A - 33 cm, W - 27 cm
Materiāls 100% poliesters
Preču pieejamība veikalos
Preču pieejamībai veikalos ir informatīvs raksturs, tas mainās vairākas reizes dienā. Ja vēlaties rezervēt preces, vienmēr sazinieties ar konkrēto veikalu un noskaidrojiet vai prece būs pieejama nepieciešamajā daudzumā.

Veikalu konktakti atrodami sadaļā "Mūsu veikali"
Apmaksas iespējas

Kādas ir Jūsu maksāšanas iespējas?

Izvēlieties maksājuma veidu, kas ir Jums piemērots. Precei piedāvājam šādus maksājuma veidus:

Maksājums ar bankas karti

Veiciet maksājumu ar bankas karti. Pakalpojums pieejams tikai VISA, MasterCard klientiem.

Apmaksa par preci skaidrā naudā

Apmaksu par preci skaidrā naudā Jūs veiksiet preces saņemšanas brīdī. Saņemot apmaksu, kurjers izsniedz pirkuma apliecinošus dokumentus – preču pavadzīmi-rēķinu un kvīti par skaidras naudas saņemšanu. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu.

Par pasūtījumu Jums ir jāmaksā tikai tad, kad Jūs saņemat savu pasūtījumu.

Līzinga iespējas

Mūsu klientiem ir iespēja paņemt preces līzinga, izmantojot mūsu līzinga sadarbības partnerus “Aizdevums.lv” un “INBANK Latvija” piedāvājumus.

Vairāk par līzingu jautājiet operatoram, kad viņš Jums atzvanīs lai apstiprinātu pasūtījumu vai pa tālruni: 67807674

SIA “INBANK Latvija”
Reģ.Nr.:4010382136
Adrese: Akmeņu iela 14, Rīga, LV-1048

SIA “AIZDEVUMS.LV”
Reģ.Nr.:40003468776
Adrese: Cēsu iela 31 k-3, Rīga, LV-1012

Līzinga nosacījumi

 • Iespēja iegādāties preces līzingā ir personām, no 18 gadiem, kam ir pastāvīgie ikmēneša ienākumi. Iegūtie dati (vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, neto ienākumi mēnesī, darba vietas nosaukums, dzīves vietas adresi) tiek nodoti līzinga kompānijai maksātspējas izvērtēšanai un netiek uzglabāti, neskaitot tos datus, kas saistīti ar maksājumu apstrādi, kas nokļūst grāmatvedībā.
 • Atsevišķos gadījumos līzinga kompānija, var pieprasīt (VSAA izziņu, konta pārskatu) vai galvotāju.
 • Aizdevuma summa ir 70 – 4000 eur.
 • Sastādot līgumu, līzinga kompānija sarēķinās ikmēneša maksājuma summu, vadoties no Jūsu sniegtajiem datiem.
 • Pasūtījuma saņemšanas brīdī klientam, obligāti, jāiesniedz kurjeram pases vai ID kopija no abām pusēm. Jā klients ir nerezidents, tad ir jāiesniedz LR izsniegto uzturēšanās atļaujas kopiju no abām pusēm.

ESTO līzings (JAUNUMS)

Turpmāk pirkumiem no 60€ un vairāk, Jūs varat izmantot ESTO līzinga pakalpojumus un norēķināties par pirkumu uz nomaksu bez papildu maksas. Vairāk informācijas >>

Maksājums Swedbank internetbankā

Veiciet maksājumu 'Swedbank' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'Swedbank' klientiem.

Maksājums SEB Bankas internetbankā

Veiciet maksājumu 'SEB Banka' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'SEB Banka' klientiem.

Klientu atsauksmes (10 Atsauksme(s))

4,95

18 Atsauksme(s)

1–10 no 18

Page:
 1. 1
 2. 2

Jūsu viedoklis par šo preci *

1 1 zvaigzne
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

jojo

www.dormeo.lv

patīk
mīksta, patīkama, berni sajūsmā
pūce
Paldies par jauko atsauksmi! :)
Zane

Agnese

www.dormeo.lv

Iesaku - laba dāvana, ja negribas dāvināt vienkārši kārtējo mantu!
Pirku kā dāvanu - rotaļlietu, bet bērns novērtēja pat labāk. Pleds ļooooti mīksts. Kad guļot zem parastās segas ir pas karstu, tad guļ ar šo pledu. Ļoti laba dāvana, jo kalpo gan kā mantiņa, gan praktiska lieta. Iesaku!

Inga

www.dormeo.lv

Pelākā ir ļoti, ļoti forša
Perfekti mīksta, sedziņa vispār kā pūciņa. Izvēlējos pelēko, nu fantastiski forša. Krustmeita sedziņu izmanto kā plīvuru, ņurca visu dienu.

Lāsma

www.dormeo.lv

Super foršas mīkstas pūcītes.
Gribēju meitiņai uzdāvināt uz dzimšanas dienu,bet tā kā līdz viņas dzimšanas dienai nebija vēl pūcīte atnākusi tad dāvināšu Ziemassvētkos...Esmu ar preci apmierināta ļoti patīk.Pasūtīju māsas bērniem arī pūcītes uz Ziemassvētkiem.Bērni būs sajūsmā.Žēl tikai,kad nebija sarkanā pūcīte kad sūtīju.Ilgi jāgaida kamēr piegādā tādēļ iesaku visiem iegādāties ātrāk...

Vita

www.dormeo.lv

Super!
Lieliska aukle ceļojumos!

Lāsma

www.dormeo.lv

Super!!!
Pasūtīju bērniņam uz dzimšanas dienu šādu pūci,bet līdz dzimšanas dienai nebija vēl atnākusi tapēc izdomāju uzdāvināt uz Ziemassvētkiem..Man ļoti patika un domāju,ka bērniņam arī patiks...Izdomāju māsas bērniņiem arī šādas dāvanas nopirkt.Pasūtīju,bet pagaidām nava vēl pienācis..Gaidam!!! Tikai žēl,ka pasūtīšanas brīdī nebija pieejama sarkanā pūcīte gribējās katram bērnam savādāku,lai nava vienādas krāsas...

Jeļena

www.dormeo.lv

Jauka un mīksta
Super mīļa un mīksta rotaļļieta, bērnam ļoti patīk ar to gulēt.

Lita

www.dormeo.lv

Łoti labi
Bērniem łoti patīk!Pleds mīksts un patīkams.Vienīgi tas rāvējslēdzējs varētu būt garāks,lai vieglāk pledińu izvilkt.

iloniija2

www.dormeo.lv

Mīkstas patīkamas rotaļlietas. Lietojam kā gultas dekoru, kā arī kā spilvenu.
Emociju pūces.

Alise

www.dormeo.lv

Spilvens
Mīksta, ceļojumos vienmēr līdzi.
Kvalitāte super.