Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Atvēsinošs matrača vai virsmatrača pārklājs

Photo
Video

Elegantais atvēsinošais matrača pārklājs matraci padara ērtāku un augstāku. Tas ir viegls un ļoti patīkams pieskārienam. Tāpat tas regulē gulēšanas virsmas temperatūru, palīdzot guļvietā saglabāt patīkamu vēsumu. Inovatīvais matrača pārklājs novērš pārkaršanas iespēju — tieši tas, kas ir vajadzīgs gada siltākajā laikā. Var mazgāt 40 °C temperatūrā.

Atvēsinošs matrača vai virsmatrača pārklājs
€49,90
Izvēlēties
Pasūtiet zvanot: 67 169 012
Prece pieejama pasūtīšanai.
  • Skatīt
  • Preces informācija
  • Tehniskā informācija
  • Apmaksas iespējas
Skatīt

Elegantais atvēsinošais matrača pārklājs matraci padara ērtāku un augstāku. Tas ir viegls un ļoti patīkams pieskārienam. Tāpat tas regulē gulēšanas virsmas temperatūru, palīdzot guļvietā saglabāt patīkamu vēsumu. Inovatīvais matrača pārklājs novērš pārkaršanas iespēju — tieši tas, kas ir vajadzīgs gada siltākajā laikā. Var mazgāt 40 °C temperatūrā.

Vairāk
Preces informācija

Nodrošina patīkamu vēsumu jūsu guļvietā

Ja jūs nakts vidū pamostaties nosvīdis un jūsu partneris šķiet karsts kā uguns, tad matrača pārklājs Dormeo ir labākais, ar ko varat papildināt savus gultas piederumus. Šajā vienkāršajā produktā ir iestrādātas šķiedras, kas pazemina temperatūru, tādējādi jūsu karsto guļvietu padarot daudz komfortablāku, tāpēc jums vairs nekad nebūs jāpamostas klātam sviedriem vai sakarsušam.

Maksimālam komfortam gultā

Atvēsinošais matrača pārklājs Dormeo ir biezs un polsterēts, un ar to pārklāj matrača vai virsmatrača gulēšanas virsmu. Tas ir veidots, lai jūsu matraci padarītu vēl ērtāku, to paaugstinot, bet gultas virsmu padarītu stingrāku vai mīkstāku. Turklāt tam ir īpaša atvēsinoša funkcija, kas būs īpaši piemērota ikvienam, kas naktīs mēdz pārkarst.

Kā darbojas atvēsinošais matrača pārklājs Dormeo?

Atvēsinošais matrača pārklājs Dormeo regulē temperatūru guļvietā, nodrošinot patīkamu vēsumu un neitrālas temperatūras vidi. Tā sastāvā ir atsvaidzinošas šķiedras, kas no guļvietas novada lieko karstumu, tādējādi novēršot pārkaršanas iespēju. Gulētāja ķermeņa temperatūrai pazeminoties, uzkrātais karstums tiek novadīts atpakaļ uz guļvietu, tādējādi vienmēr nodrošinot vispiemērotāko gulēšanas vidi.

Dabiska un veselīga gulēšanas vide

Atvēsinošajam matrača pārklājam Dormeo ir četras lentes, tāpēc to ir viegli piestiprināt pie matrača stūriem. Pārvalka audums ir darināts no labākajiem dabas sniegtajiem materiāliem — kokvilnas un neilona, kas nodrošina mīkstumu un gaisa caurlaidību, bet tā sānu daļās ir iestrādāts AirX System audums. Pildījuma sastāvā ir Tencel™ Lyocell šķiedras, kas ir darinātas no eikalipta augiem, lai nodrošinātu labāku mitrumapmaiņu un mitruma uzsūkšanu. Atvēsinošais matrača pārklājs Dormeo ir pieejams vairākos izmēros, un to drīkst mazgāt veļas mazgājamā mašīnā 40 °C.

Tehniskā informācija
Dormeo līnija Vitality
Dormeo programma gulēšana
Pildījums 50% polyester 50% lyocell (Tencel™ Lyocell)
Pārklājs 60% cotton / 40% nylon
Apmaksas iespējas

Kādas ir Jūsu maksāšanas iespējas?

Izvēlieties maksājuma veidu, kas ir Jums piemērots. Precei piedāvājam šādus maksājuma veidus:

Maksājums ar bankas karti

Veiciet maksājumu ar bankas karti. Pakalpojums pieejams tikai VISA, MasterCard klientiem.

Apmaksa par preci skaidrā naudā

Apmaksu par preci skaidrā naudā Jūs veiksiet preces saņemšanas brīdī. Saņemot apmaksu, kurjers izsniedz pirkuma apliecinošus dokumentus – preču pavadzīmi-rēķinu un kvīti par skaidras naudas saņemšanu. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu.

Par pasūtījumu Jums ir jāmaksā tikai tad, kad Jūs saņemat savu pasūtījumu.

Līzinga iespējas

Mūsu klientiem ir iespēja paņemt preces līzinga, izmantojot mūsu līzinga sadarbības partnerus “Aizdevums.lv” un “INBANK Latvija” piedāvājumus.

Vairāk par līzingu jautājiet operatoram, kad viņš Jums atzvanīs lai apstiprinātu pasūtījumu vai pa tālruni: 67807674

SIA “INBANK Latvija”
Reģ.Nr.:4010382136
Adrese: Akmeņu iela 14, Rīga, LV-1048

SIA “AIZDEVUMS.LV”
Reģ.Nr.:40003468776
Adrese: Cēsu iela 31 k-3, Rīga, LV-1012

Līzinga nosacījumi

  • Iespēja iegādāties preces līzingā ir personām, no 18 gadiem, kam ir pastāvīgie ikmēneša ienākumi. Iegūtie dati (vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, neto ienākumi mēnesī, darba vietas nosaukums, dzīves vietas adresi) tiek nodoti līzinga kompānijai maksātspējas izvērtēšanai un netiek uzglabāti, neskaitot tos datus, kas saistīti ar maksājumu apstrādi, kas nokļūst grāmatvedībā.
  • Atsevišķos gadījumos līzinga kompānija, var pieprasīt (VSAA izziņu, konta pārskatu) vai galvotāju.
  • Aizdevuma summa ir 70 – 4000 eur.
  • Sastādot līgumu, līzinga kompānija sarēķinās ikmēneša maksājuma summu, vadoties no Jūsu sniegtajiem datiem.
  • Pasūtījuma saņemšanas brīdī klientam, obligāti, jāiesniedz kurjeram pases vai ID kopija no abām pusēm. Jā klients ir nerezidents, tad ir jāiesniedz LR izsniegto uzturēšanās atļaujas kopiju no abām pusēm.

Maksājums Swedbank internetbankā

Veiciet maksājumu 'Swedbank' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'Swedbank' klientiem.

Maksājums SEB Bankas internetbankā

Veiciet maksājumu 'SEB Banka' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'SEB Banka' klientiem.

Klientu atsauksmes 0 Atsauksme(s)

Jūsu viedoklis par šo preci *

1 1 zvaigzne
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Mūsu veikali strādā kā preču izsniegšanas punkti.

Pasūti internetā vai zvani.