IZVĒLIES KATEGORIJU
Mūsu veikali
Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.
zīmola prezentācija zīmola prezentācija

Labs naktsmiegs var palīdzēt piepildīties jūsu sapņiem

Dormeo ir zīmols, kurā darbojas jomas eksperti, tāpēc katra mājoklim un gulēšanai paredzētā prece tiek radīta, domājot par harmonisku miegu. Mūsu stāsts sākās tālajā 2002. gadā, kad mēs kļuvām par vietējo labāko pārdevēju, bet dažus gadus vēlāk zem viena nosaukuma sākām piedāvāt plašu augstas kvalitātes produktu klāstu. Visas piedāvājumā esošās preces ir ražotas ar nolūku nodrošināt nevainojamu komfortu un atbalstu, un to funkcionalitāte ir pārbaudīta visā pasaulē.

 • zīmola prezentācija

  Starptautisks zīmols

  Piedāvājam inovācijas, kvalitatīvas preces par saprātīgu cenu, drošus pirkumus un labākos pakalpojumus.

  vairāk nekā 40 valstīs

 • zīmola prezentācija

  Augstas kvalitātes vislabākie materiāli

  Visas preces ir ražotas, pielietojot inovatīvas tehnoloģijas un kvalitatīvus materiālus.

 • zīmola prezentācija

  Miljoniem apmierinātu klientu

  300 preces piedāvājumā, miljoniem apmierinātu klientu un miljoniem pārdotu preču visā pasaulē.

zīmola prezentācija

Kvalitāte aizrauj!

Komforts, atbalsts un augstas kvalitātes materiāli nevainojamā līdzsvarā

Katra prece sākas un beidzas ar idejām un procesiem, kuros ir iesaistīts ikviens Dormeo komandas loceklis.

Neskatoties uz to, vai tiek izstrādāta jauna prece vai uzlabota kāda no esošajām, mūsu degsme pēc kvalitātes un funkcionalitātes atspoguļojas katrā no ražotnes izvestajā precē. Šī iemesla dēļ Dormeo ir kļuvis par uzticamu miega eksperta zīmolu ar miljoniem apmierinātu klientu un miljoniem pārdotu preču visā pasaulē.

Atrodiet meklēto >>

Vai esat gatavi lieliskam naktsmiegam?

Piesakieties Dormeo jaunumiem e-pastos, lai saņemtu ekskluzīvus piedāvājumus un informāciju par jaunākajām precēm.

* Obligāti aizpildāmie lauki

 • Jūsu e-pasta adrese
zīmola prezentācija

Klīniski pārbaudīts

Aiz katra veiksmīga produkta ir spēcīga kvalitātes kontroles programma, kas nodrošina atbilstību prasībām attiecībā uz funkcionalitāti, izturību un sertifikāciju. Mēs garantējam, ka mūsu ražojumi un uzņēmējdarbības principi atbilst nozares visprecīzāko pārbaužu un sertifikācijas augstajiem standartiem.

Konkurētspējīgās priekšrocības un pasaulē patentētas tehnoloģijas nodrošina, ka visi Dormeo produkti ir saņēmuši atzinīgu novērtējumu no neatkarīgiem ekspertiem un ir sertificēti visā pasaulē.

Atrodiet meklēto >>
zīmola prezentācija zīmola prezentācija

Līdz pat 100 izmēģinājuma naktīm

Mājas ir vislābākā vieta, kur izmēģināt mūsu produktus. Precīzs izmēģinājuma nakšu skaits ir atkarīgs no matrača modeļa. Mēs vēlamies būt pārliecināti, ka jums tiek dots pietiekami daudz laika sava pirkuma iemēģināšanai, lai turpmākajos gados jums būtu nevainojams naktsmiegs, kādu sen jau esat pelnījuši. Ja pēc pietiekami ilga pārbaudes laika jūs sapratīsiet, ka matracis tomēr nav jums piemērots, mēs noorganizēsim tā aizvešanu un atgriezīsim samaksāto naudu.

zīmola prezentācija

Videi nekaitīgi

Iegādājoties matraci, ir jāizvērtē vairāki faktori. Pārāk bieži netiek ņemta vērā ietekme uz vidi un cilvēka veselību. Tam tā nevajadzētu būt. Mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus, kas ir izgatavoti, domājot par apkārtējo vidi un kuru ražošanā nav izmantotas bīstamas vielas. Mēs uzskatām, ka videi nekaitīgu materiālu izmantošanai ir būtiska nozīme, domājot par mūsu planētas un tās iedzīvotāju veselību. Mūsu apņemšanās ir darīt visu iespējamo, lai piepildītu jūsu sapņus.  

zīmola prezentācija zīmola prezentācija

Sociāli atbildīgs

Dormeo ienes svaigas dvesmas matraču ražošanas nozarē, jo mums rūp labāka rītdiena. Mūsu pienākums balstās uz mūsu apņemšanos pozitīvi sociāli ietekmēt pasauli un tajā dzīvojošos cilvēkus, nodrošinot atbildīgas darba vietas visiem mūsu darbiniekiem un ziedojot līdzekļus vairākām labdarības organizācijām.