Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
 • Izņemiet preci bez piegādes maksas
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
 • Iegādājieties preces līzingā

Savstarpējās attiecības

1–10 no 30

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • 8 nenopietni fakti par skūpstiem

  8 nenopietni fakti par skūpstiem

  Kam gan nepatīk skūpstīties? Siltu pieskāriens lūpām, satraukumā pukstoša sirds, patīkamā sajūtu esot pavisam tuvu citam cilvēkam... Jebkurā gadījumā mēs visi zinām, kā tas ir, bet ir daudzas lietas, ko iespējams nezinām par skūpstiem. Lūk, 9 nenopietni fakti par skūpstīšanos.
 • 7 seksa dievietes noslēpumi

  7 seksa dievietes noslēpumi

  Vai esat nogurusi no rutīnas, vēlaties saglabāt kaisli attiecībās, papildinot tās ar aizraujošiem seksa piedzīvojumiem? Ja nebaidaties riskēt, un vēlaties savu vīrieti apmierināt kā nekad iepriekš, tad šis raksts ir paredzēt Jums – neatkārtojamai seksa dievietei!

 • 25 idejas, ko darīt svētkos, ja pavadāt tos divatā?

  25 idejas, ko darīt svētkos, ja pavadāt tos divatā?

  Ziemassvētki ir mīļuma, siltuma, mīlestības un došanas piepildīts laiks. Tas ir laiks, kad visi tuvie sanāk kopā un pāri dāvā viens otram vairāk mīlestības. Ja šogad esat izlēmuši svētku laikā pabūt divātā, tas nenozīmē, ka Jums būtu viss laiks jāpavada bezdarbībā pie televīzora. Lai gan tas arī ir variants, ja neko citu negribas. Tomēr ir tik daudz lietas, kā jauki pavadit ne tikai svētkus, bet arī jebkuru citu brīvu ziemas dienu. Smelieties idejas un dariet lietas par kurām parasti aizmirstat.

 • Kā būt laimīgam attiecībās?

  Mēs visi vēlamies būt laimīgi attiecībās. Tomēr, mēs ļoti maz zinām par to, kā būt laimīgiem. Diezgan reti mēs satiekam cilvēku, kas apgalvo, ka zina, kā vienmēr būt laimīgam attiecībās. Mūsu prasībām, attiecībā uz savstarpējām attiecībām, šķiet nekad nav gala. Mūsu vēlmes nav pastāvīgas un katru dienu mēs tiecamies pēc jauniem mērķiem. 

 • 10 kļūdas, ko vīrieši pieļauj attiecībās

  Ja Jums šķiet, ka attiecībās ar sievietēm Jums neveicas, ka viņas Jūs pamet pirms lietas vispār ir sākušas attīstīties … ja Jūs tiekat atraidīts pirms paspējat parādīt, cik mīlošs un brīnišķīgs cilvēks Jūs esat, tad pavisam noteikti Jūs darāt kaut ko nepareizi.

 • Laulība briesmās? Turpināt vai pārtraukt?

  Katrās attiecībās, laulības vai ārlaulības, pienāk brīdis, kad partneri sāk sajust attiecībās krīzi. Ne vienmēr šajās krīzēs jāvaino sekss, ir vesela virkne citu iemeslu, kāpēc attiecības tiek bojātas vai pat pārtrauktas.

 • Kļūstiet par sava priekšnieka draugu

  Viss sākas ar to, kā jūs raugāties uz savu priekšnieku – tikai kā uz personu vai kā autoritāti? Runājot atklāti, jūsu boss, iespējams, vēlas nodibināt ar saviem padotajiem ciešākas attiecības, tāpat kā jūs ...

 • Kā apvienot divas svarīgas dzīves daļas?

  Karjera ieņem ar vien svarīgāku daļu modernas sievietes dzīvē, bet mīloša ģimene ir viņas patvērums, kur viņa vienmēr var atgriezties. Un tomēr - ar vien vairāk sievietēm rodas problēmas savienot savu karjeru, kura prasa daudz enerģijas un laika, un ģimeni, kura arī prasa daudz uzmanības.

 • Ko sievietes neizprot vīriešos?

  Paradums visu laiku tupēt pie datora vai neizlaist no rokām televizora pulti pat uz mirkli, padara sievietes trakas. Kādēļ tā?

 • Pieci soļi, lai radītu lielisku iespaidu

  Puiši pirmo tikšanos ar draudzenes vecākiem parasti uzskata par nozīmīgu soli attiecībās. Tā var būt ļoti patīkama pieredze, bet var arī izvērsties pilnīgā neveiksmē.

1–10 no 30

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3