Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Veselība un Memory foam matracis

Kā Memory Foam matracis uzlabo manu veselību?

Memory putu (foam) matrači ir visvairāk rekomendētie matrači tiem cilvēkiem, kas ikdienā cieš no sāpēm un citām problēmām, saistītām ar locītavām. Kāpēc? Vienkārši tāpēc, ka tam ir remdējošs efekts un tas spēj nodrošināt sāpošajām ķermeņa zonām nepieciešamo komfortu. Kā?

Vispirms mums vajadzētu noskaidrot veselīga un cieša miega galvenos faktorus.

Veselīgs nakts miegs nozīme:

  • Jūsu koncentrēšanās spēju uzlabošanos
  • Jūsu garastāvokļa uzlabošanos
  • Jūsu atmiņa kļūst labāka
  • Stiprinās un līdzsvarojas imūnsistēma un hormonu darbība
  • Un pats svarīgākais – Jūs jūtaties atpūties.

Lai augstāk minētie faktori attiektos arī uz Jums, Jums nepieciešams labs, veselīgs un ciešs nakts miegs. Un šeit lielu lomu spēlē Memory putu matracis. No galvas līdz pat papēžiem mūsu ķermenim ir liekta forma. Līdz ar to, šī ķermeņa īpatnība faktiski liedz mums gulēt uz cietiem matračiem.

Kas īsti ir tas, kas padara Memory putu matračus tik atšķirīgus?

Memory putu matrači ir jutīgi attiecībā pret Jūsu ķermeni un arī tā svaru. Tas viegli ieņem Jūsu ķermeņa izliekumu formu un nodrošina atbalstu jebkurā Jūsu ieņemtajā gulēšanas pozā. Nav svarīgi, kā Jūs esat ieradis gulēt, Jūs jutīsieties ērti.

Memory putu (foam) matrači atbalsta arī spiediena punktus.

Spiediena punkti ir tās ķermeņa zonas, kuras balsta svaru. Piemēram, Jūsu gurni un pleci. Kad Jūs guļat vienā pozā uz šiem spiediena punktiem, Jūs jūtaties neērti, pašam to īsti neapzinoties. Dažreiz šīs zonas sāk sāpēt, kas liek Jums visu nakti grozīties gultā, meklējot piemērotākas pozas. Memory putu matrači absorbē šo svaru un Jūs jūtaties daudz ērtāk. Šie matrači vienmērīgi sadala Jūsu svaru.

Pretēji standarta atsperu matračiem, kuros mitinās putekļu ērcītes, kuras, savukārt, var izraisīt astmu un alerģiju saasināšanos, Memory putu matrači nerada labvēlīgu vidi putekļu ērcītēm, jo tie ir daudz tīrāki par parastajiem standarta matračiem.

Memory putu matraču priekšrocības ir bezgala daudz. Ja Jūs meklējat matraci, kas varētu palīdzēt Jums atgūt veselīgu un ciešu nakts miegu, kā arī samazināt sāpes, Memory putu matrači ir Jūsu piemērotākā izvēle.