Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Vai viņš ar jums flirtē?

Mums visām tā ir bijis - ir nācies satikt izskatīgu puisi, kuru, šķiet, interesē, kas vairāk nekā tikai pieklājīga saruna, tomēr, kā droši zināt, vai viņš patiešām flirtē? Turpmāk no šādām neskaidrām situācijām varēsiet izvairīties, jo zināsiet 10 lietas, kas liecina, ka puisis ar jums flirtē.

1. nepārprotamā pazīme: ilgāks smaids

Nekļūdieties, uzskatot, ka katrs smaids nozīmē flirtu, jo tā nebūt nav. Kāds var vienkārši censties būt pieklājīgs vai pasmaidīt automātiski, uz jums skatoties. Tomēr, ja puisis smaida ilgāku laiku, pastāv liela iespēja, ka viņš ar jums flirtē. Tātad, cik ilgs smaids nozīmē flirtu? To ir grūti precīzi pateikt, tomēr smaids, kas ir ilgākas par 5 sekundēm, ir skaidra pazīme gandrīz attiecībā uz visiem gadījumiem.

2. nepārprotamā pazīme: īpašs pieskāriens

Protams, arī katrs pieskāriens nav flirts. Daži pieskārieni var būt netīši, citi — pavisam platoniski, savukārt dažreiz pieskārieni var būt arī neķītri (noteikti turieties pa gabalu no puišiem, kuri neķītri cenšas pieskarties). Taču īpašs pieskāriens, kas nav pārāk uzmācīgs, bet ir nedaudz intīms, piemēram, pieskāriens pie muguras ar roku, ejot jums aiz muguras, vai apsēšanās jums cieši blakus, patiešām var būt flirta pazīme.

3. nepārprotamā pazīme: kustību atdarināšana

Mēs, protams, runājam par neapzinātu atdarināšanu, jo kāds, kas apzināti cenšas atdarināt otra kustības, varētu šķist patiešām dīvains. Bet tad, ja puisis neapzināti smaida, kad smaidāt jūs, skatās uz leju, ja tā darāt jūs, vai arī pieskaras matiem, ja jūs pieskaraties savējiem, tas patiešām varētu būt flirts. Galu galā, mēs zināmā mērā vienmēr atdarinām to, kas mums patīk, tāpēc jūsu kustību atdarināšana noteikti liecina par to, ka jūs viņam patīkat. Ļoti, ļoti patīkat.

4. nepārprotamā pazīme: noliekta galva

Protams, noliekta galva var liecināt arī par muskuļu sāpēm kakla zonā, tomēr, ja to var izslēgt, tad parasti tas nozīmē kaut ko pavisam citu — to, ka jūs viņam ļoti patīkat un viņš uzmanīgi klausās, cenšoties nepalaist garām ne vārdu, ko sakāt. Un tas vairumā gadījumu ir skaidra flirta pazīme.

5. nepārprotamā pazīme: sarkšana

Kautrīgie puiši parasti nav tie, par ko fantazē sievietes, tomēr tas nenozīmē, ka kautrīgajiem nav ko piedāvāt. Parasti ir tieši otrādi, un visskaidrākā pazīme tam, ka kautrīgs puisis ar jums flirtē (ko dažreiz ir grūti atpazīt), ir viņa sarkšana. Tā gluži vienkārši ir: viņi sarkst, runājot ar pievilcīgu meiteni (vai dažreiz pat, vienkārši paskatoties uz pievilcīgu meiteni), tāpēc uztveriet to kā savu pirmo komplimentu.

6. nepārprotamā pazīme: uzrautas uzacis

Uzrautas uzacis arī var par daudz ko liecināt. Ja puisis uzrauj uzacis (līdzīgi kā pārsteigumā), tas arī var liecināt par to, ka viņam patīkat. Un tad, ja uzacis ir uzrautas ilgāku laiku, kamēr runājat, varat gandrīz droši zināt, ka tas ir flirts.

7. nepārprotamā pazīme: smiešanās par jūsu jokiem

Ja jokošana nav jūsu stiprā puse (vai jums tā galīgi nepadodas), bet viņš smejas par praktiski visu, ko sakāt, situācija ir diezgan skaidra — jūs viņam patīkat un viņš mēģina ar jums flirtēt, parādot aizraušanos attiecībā uz visu, ko sakāt vai darāt. Lai būtu pavisam droši, pasakiet kādu patiešām stulbu joku: ja viņš smejas, tad noteikti viņam ir interese attiecībā uz jums.

8. nepārprotamā pazīme: piedāvājums izmaksāt dzērienu

Tā ir klasika un viena no nepārprotamākajām pazīmēm — puiši parasti izrāda simpātijas, piedāvājot izmaksāt dzērienu. Tas, ko jūs domājat par šādiem neoriģināliem piedāvājumiem, ir jūsu darīšana, tomēr tā noteikti ir flirta pazīme. Ko gan tur vairāk piebilst... Vīrieši domā, ka alkohols un aizraujošs sekss nostrādā vienmēr.

9. nepārprotamā pazīme: elpas atsvaidzināšana

Viņš var izmantot mentola konfekti, košļājamo gumiju vai vienkārši ūdens malku, bet, ja viņš cenšas atsvaidzināt elpu pirms sarunas ar jums, tā vienmēr ir laba pazīme. Protams, tad, ja vēlaties, lai viņš ar jums flirtē. Ja to nevēlaties, tad ir laiks sākt domāt atrunas, lai tiktu prom.

10. nepārprotamā pazīme: „Tu lieliski izskaties”

Protams, ka arī šāds kompliments par to, kā izskatāties (pozitīvs kompliments), ir skaidra pazīme, ka puisis ar jums flirtē (99 % gadījumu). Kāds tad ir iemesls pārējos gadījumos? Pārējos gadījumos puiši, kas kaut ko cenšas pārdot, izmanto komplimentus, lai panāktu no jums vēlamo reakciju.