Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Vai esat noguris būt noguris?

Labs nakts miegs ir svarīgs vispārējai labklājībai. Ja labi izguļaties, pamostaties atpūties un možs.

Gultā mēs pavadam trešo daļu no sava mūža un no tā, kā mēs to pavadam, ir atkarīga katra diena. Aizmiedziet ātri, kad esat gatavs doties pie miera, bet mostieties, kad vēlaties un jūtieties atpūties un gatavs dienai. Tas viss norāda uz labu nakts miegu.

Diemžēl daudzi uzskata, ka matracim nav nozīmes miega kvalitātes pilnveidošanā, bet viņi patiešām kļūdās. Un tikai tad, kad sāk parādīties pirmās pazīmes, kas liecina par sliktu miegu, aizdomājas, ka matracim ir nozīme, lai justos komfortabli un atpūties katru dienu.

Izvēlieties savu jauno Dormeo matraci balstoties uz Jūsu specifiskajām miega vajadzībām. Dormeo matrači ir izstrādāti no dažādiem materiāliem, lai Jūs varētu piemeklēt tādu, kas pilnībā atbilst Jūsu individuālajām komforta vajadzībām. Dormeo piedāvājā matračus dažādos izmēros, ar dažādu cietību un pielāgošanās līmeni.

JAUNĀKĀS PAAUDZES PUTU MATERIĀLS MAKSIMĀLAM MIEGA KOMFORTAM

Mēs apgulstamies gultā, lai iegūtu maksimālu komfortu un relaksētos. Mēs to darām, lai atpūstos un pamostamies atjaunojuši spēkus jaunai dienai. Lai to panāktu, Jums ir vajadzīga gulta, kas ļauj pilnībā atslābināties un nodrošinātu komfortablus apstākļus.

Kad atbalss un komforts ir viens vesels

  • Dormeo Comfort nodrošina ideālu miega komfortu un veselīgu atpūtu neradot spiedienu uz ķermeni, kā tas parasti ir ar cietiem matračiem.
  • Dormeo Comfort atšķiras no citiem putu matračiem, jo tā jaunās paaudzes augstākās kvalitātes putas, kuras tiek dēvētas par ECOCELL®, nodrošina komfortablu un patīkamu atpūtu, nerada pārmērīgu spiedienu, kā arī nav pārāk stingrs.
  • Turklāt Dormeo Comfort nodrošina aizsardzību pret alerģijām, baktērijām un putekļu ērcītēm, jo RESISTAT aizsardzība rada antistatisku vairogu, nodrošinot bezrūpīgu un baudāmu atpūtu.

Ja matraču materiālu vidū būtu slavenība, tad tā viennozīmīgi būtu memory putas.

MEMORY FOAM putas sajūt jūsu ķermeņa masu un temperatūru un „atceras” to. Jau nākamajā naktī tas spēj nodrošināt lielisku atbalstu, kas nepieciešams jūsu ķermenim, lai Jūs varētu atpūsties un gulēt maksimāli komfortablos apstākļos. Memory putas reaģē uz Jūsu ķermeņa pozu un formu, un attiecīgi pielāgojas, lai atbilstu Jūsu ķermeņa vajadzībām.

Bezsvara sajūtas.

  • Dormeo Memory 2+12 ir bagātinātas ar MEMORY FOAM putu kārtiņu. Šis tehnoloģiski progresīvais materiāls miega laikā nodrošina bezsvara sajūtu.
  • Guļot uz Dormeo Memory 2+12, jūs uzreiz atradīsiet ideālo miega pozu, kas neļaus veidoties koncentrētiem spiediena punktiem.
  • Dormeo Memory 2+12 samazina grozīšanos, uzlabo asinsriti un ļauj muskuļiem atjaunoties miega laikā. Pateicoties 12 cm ECOCELL® kārtiņai, Dormeo Memory 2+12 nodrošina papildus ortopēdisko atbalstu un tā rezultātā matracis ne tikai balsta, bet arī pielāgojas ķermenim.
  • Dormeo Memory 2+12 aizsargā pret alerģijām, baktērijām un putekļu ērcītēm, bet pievienotā RESISTAT aizsardzība rada antistatisku vairogu, nodrošinot bezrūpīgu un baudāmu atpūtu.

IDEĀLS RISINĀJUMS SITUĀCIJĀS, KAD NEPIECIEŠAMS IMPROVIZĒT!

Dzīvē jūs nevarat ieplānot daudz ko, bet, ja Jums būs papildus matracis, kas sniedz visas priekšrocības, ko nodrošina ērta gulta, tas pilnīgi noteikti būs solis pareizajā virzienā. Galvenā papildus matrača vai virsmatrača priekšrocība ir tāda, ka tas ievērojami palielina miega komforta līmeni, lai kur Jūs būtu.

To var izmantot kā papildus matraci jau esošajam un tas palielinās esošā matrača mūža ilgumu. Papildus matracis ir viegls, vienkārši lietojams un tam ir ļoti pieejama cena.

Izgatavots no augstas kvalitātes īpaši apstrādātām putām,Dormeo Roll Up virsmatracisnodrošina vajadzīgo atbalstu ķermenim, sniedzot gan atpūtas, gan atpūšanās iespējas.

Pateicoties papildus antialerģiskai silikona kārtiņai, Roll Up ir ne tikai praktisks, bet arī vitāli nepieciešams tiem cilvēkiem, kuri cieš no alerģijām. Neļaujiet, lai neredzami apstākļi vai vietas maiņa liegtu Jums labu nakts miegu. Esiet gatavsDormeo Roll Up, kuru varat glabāt sarullētu, vienmēr ērti paņemt līdzi.