Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Uzmanīgi izvēlieties matrača un gultas veļas materiālus

Mēs guļam ar aizvērtām acīm, taču tas nenozīmē, ka mēs neredzam. Mūsu smadzenes rada iedomātas ainas, ko dēvējam par sapņiem. Kamēr guļam, viss ķermenis intensīvi darbojas. Tas ir laiks, kad ķermenis parūpējas par sevi – tas atpūšas, atjaunojas un stiprinās. Tādēļ ir ļoti svarīgi gulēt vidē, kas ir vispiemērotākā jūsu ķermenim.

Miega laikā mums ir jāatslābinās

Kāda ir šī vide\? Visupirms tai ir jāspēj atslābināt muskulatūru. Modernā zinātne, kas pēta miega ietekmi uz cilvēka veselību, ir atklājusi, ka vissvarīgākais ir matrača materiāls. Savukārt, izcilākie lietpratēji uzreiz, reaģējot uz šo situāciju, pievērsās jaunu materiālu izstrādei, kur viens no labākajiem ir Ecocell® putas. To trīs dimensiju šūnu struktūra ir ļoti stingra un spēj nodrošināt optimālu atbalstu ķermenim. Turklāt, ja matracis ir papildināts ar memory putu kārtu, tas ķermenim ir vēl patīkamāks. Memory putas elastīgi pielāgojas ķermeņa formai, nodrošinot netraucētu asinsriti un ērtu gulēšanu, jo muskulatūra pilnībā atslābinās.

Ikviena gulta var atbilst ķermenim

Ja jums īsti nav iespēju gulēt uz gultas ar augstākminētajām īpašībām, jūs varat izmantot virsmatraci. Virsmatracis no Ecocell® un memory putām labvēlīgi ietekmēs ķermeni. Tādi papildinājumi kā sudraba šķiedras, kas ieaustas pārklājā, palīdz novadīt lieko siltumu un mitrumu, kā arī tām ir dezinficējošas un antistatiskas īpašības.

To, ko nodrošina matracis, nevajadzētu izbojāt spilvenam. No neērtas pozas miega laikā visvairāk cieš kakls.

Anatomisko spilvenu forma patiešām lieliski pielāgojas galvas un kakla formai. Visatbilstošākie materiāli spilvenam ir tādi paši kā matracim. Sejas un kakla āda vislabāk atpūšas uz anatomiska spilvena, un mēs pamostamies bez gultasveļas nospiedumiem uz ādas. Sudraba šķiedras spilvendrānā nodrošina pretiekaisuma efektu un palīdz novērst arī elpceļu alerģijas.

Mūsdienās arī daži klasiskas formas spilveni ir pildīti ar materiālu, kas ir viegli papildināms vai izņemams, lai to maksimāli pielāgotu individuālām vajadzībām.

Viens risinājums dažādām vajadzībām

To, ko esam panākuši ar matrača un spilvena palīdzību, var papildināt ar segu. Mēs bieži vien aizmirstam, ka sega ir svarīgs veselīga miega faktors. Vairāk par krāsu, ir svarīgs materiāls, no kura sega ir taisīta.  

Gaisīgas un mīkstas segas, pietiekoši siltas dažādām sezonām ir tas, kas ir nepieciešams mūsu ķermenim. Praktisks risinājums ir sega, kas sastāv no divām daļām: biezākas vatētās segas ziemai un plānākas vasarai.

Vispraktiskāk ir padomāt par veselību.

Ieklausieties savā ķermenī un nodrošiniet tā vajadzībās miega laikā. Naktī ir svarīgāk tas, ko mēs jūtam, nevis tas, ko redzam.Tādēļ gultas materiāli ir svarīgāki par sienas krāsu vai mēbelēm.

Ražotāji mūsdienās piedāvā augstas kvalitātes, taču vienkāršus risinājumus, lai apmierinātu ķermeņa komplicētās vajadzības. Vislabākie materiāli ir Ecocell® un sudrabs un visekonomiskākie ir „divi vienā” risinājumi ar vienu veļas komplektu, kas pienācīgi kalpo ķermenim dažādās temperatūrās.