Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Uz pludmali ar savu labāko draugu - grāmatu!

Gabaliņš nezināmas un satraucošas pasaules uz papīra...

Ir aktīvais atvaļinājumu laiks, tātad īstais brīdis, lai atpūstos un atbrīvotos no ikdienas rutīnas, stresa un saspringtā dzīves ritma. Šis laiks ir ideāli piemērots, lai paņemtu rokās labu grāmatu un ļautos brīvam iztēles lidojumam!

Grāmatas ir ļoti vērtīgs zināšanu un iztēles avots. Tās veicina inteliģences un radošo līmeni, jo tās ir brīnišķīgs smadzeņu lietots rīks, kas paplašina zināšanu krājumus.

Un kādas grāmatas būtu piemērotas katram no mums?

Ir pat veselas grāmatu sērijas, kuras spēj sniegt nenovērtējamu ieguldījumu radošuma un inteliģences līmeņa celšanā.

  • Tie, kam nepieciešams uzbudinājums, lasa piedzīvojumu grāmatas un detektīvromānus.
  • Mūžīgie romantiķi iedvesmu rod lubenēs.
  • Zinātkāri cilvēki iegrims vēsturiskos romānos vai pat enciklopēdijās.

Fantastikas stāsti

Visi šie stāsti liek izmantot ļoti lielu iztēli. Vai tie būtu zinātniskās fantastikas romāni vai episki stāsti, kas ieved mūs citā pasaulē. Ieskatoties domās tam, kam ir šāda iztēle, liks Jūsu iztēlei pārkāpt smadzeņu uzliktās robežas.

Vēstures grāmatas

Vēstures grāmatas ļauj Jums ieskatīties un izprast cilvēkus pagātnes darbību kontekstā. Šādi Jūs varat veidot savus dzīves principus, ņemot par piemēru pagātnes notikumus un tajos iesaistītos indivīdus. Izmantojiet to savā dzīvē un ar to palīdzību veidojiet savu nākotni. Analizējot vēsturiskos notikumus, Jūs daudz vienkāršāk saprotat esošos.

Rokasgrāmatas dzīvei

Zinātne ietver gandrīz visas nozares. Vai tā būtu bioloģija, tehnika, socioloģija, matemātika, psiholoģija … Bieži vien tās tiek kombinētas viena ar otru, lai izskaidrotu šo sarežģīto pasauli. Pasaules kārtību spēj izskaidrot arī cilvēks, kas ir pieredzējis dzīves gaišās un tumšās puses, un galu galā atklājis dzīves centienu garšu… Šādu grāmatu lasīšana palīdzēs Jums ielūkoties jaunos ideju realizācijas, problēmu risinājumu aspektos, kā rezultātā Jūs sākat uztvert dzīvi savādāk.

Biogrāfijas

Ievērojamu, harizmātisku, parastu, pozitīvu vai negatīvu cilvēku dzīvesstāsti – biogrāfijas sniedzas dziļi cilvēku iekšējo noslēpumu dzīlēs, to cilvēku, kas atstājuši savus parakstus cilvēces attīstības lappusēs, stāsti par šādiem cilvēkiem ir vienreizēji un ļoti aizraujoši.

Viss, kas Jums ir jāizdara – jāieliek grāmata somā…

… un jāiegrimst neparastos, interesantos, atšķirīgos un šarmantos stāstos … un, kamēr Jūs baudīsiet grāmatas burvību, Jūs iedosies atslodzi savam prātam no ikdienas steigas, pienākumiem un rutīnas, un, tajā pašā laikā, nodarbināsiet savas pelēkās šūnas.