Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Jaunā tauku dedzināšanas diēta - FAT SMASH

Tas ir vairāk, nekā iespējams...

Daudziem cilvēkiem ir grūtības ieturēt diētu, jo drīz vien viņi zaudē iedvesmu un nespēj atteikties no savām vajadzībām – viņiem liekas, ka viņi ir sasnieguši maksimumu vai vienkārši vairs nespēj zaudēt lieko svaru. FAT SMASH diēta pilnībā „saprot” to un ļauj atgriezties pie programmas atkal un atkal.

Kā tā darbojas?

FAT SMASH diēta ir izstrādāta kā 90 dienu programma, kura sastāv no četrām fāzēm. Katra no tām labākajā iespējamajā veidā stimulē ķermeni un palīdz mainīt Jūsu attieksmi pret ēdienu un fiziskajām aktivitātēm uz visiem laikiem.

Šī diēta ļaus Jums iegūt nelielu, bet ļoti svarīgu mācību ne tikai attiecībā uz pārtikas produktu patēriņu, bet arī uztura principiem un uzskatiem par fiziskajām aktivitātēm un veselīgu dzīves veidu.

Katra fāze ir pamats nākamajai fāzei, tādēļ jums ir jāievēro katra no tām. Tātad, sāksim ar pirmo.

Pirmā fāze

Pirmā fāze ir deviņu dienu režīms, kura laikā Jūs atbrīvosiet ķermeni no toksīniem. Jums ir jāēd piecas reizes dienā, vēlams ik pēc trim stundām un jāuzņem uzturā šāda veida pārtika:

  • dažādi dārzeņi (izņemot avokado un kartupeļus),
  • nokrejots vai sojas piens,
  • pākšaugi un auzu pārslas.
  • Taču Jūs nedrīkstat lietot alkoholu, dzert tēju un kafiju, kā arī visam, ko ēdat vai dzerat, ir jābūt termiski neapstrādātam vai vārītam.

Otrā fāze

Nākamā fāze ilgst trīs nedēļas un tās laikā Jūs pamazām sāksiet ēst gaļu un zivis; nelielos daudzumos atļauts dzert diētiskos dzērienus un ēst sieru, taču vienlaicīgi ir jāuzsāk fiziskās aktivitātes. Veltiet sportam vismaz 35 minūtes piecas reizes nedēļā.

Trešā fāze

Trešā fāze ilgst četras nedēļas. Beidzot uzturā uzņemamo barības vielu saraksts ir papildināts ar aizliegtiem produktiem, tai skaitā, cepumiem un saldējumu. Vissvarīgākais šajā fāzē ir tas, ka Jūs trenējaties 45 minūtes piecas reizes nedēļā.

Dienā Jūs varat apēst vienu saldējuma bumbiņu, vai arī vienu cepumu, izdzert 430 ml atšķaidītas sulas, apēst 65 g siera, pusi karotes brūnā cukura un 80 g makaronu.

Ceturtā fāze

Nedaudz deserta pašām beigām. Burtiskā nozīmē. Pēdējā fāzē Jūs varat ēst visu, ko vien vēlaties, arī picu un šokolādi... Uzturs ir pilnībā normāls, taču atšķirība ir tāda, ka apēstā ēdiena daudzums ir būtiski jāsamazina.

Tas nenozīmē, ka Jums ir jāizēd turza ar čipsiem. Jūs varat apēst, piemēram, sauju čipsu, divus nelielus kruasānus, 30 gramus šķiņķa un izdzert ne vairāk 200 gramus alus... ja iespējams, ne uzreiz.

Uz šķīvja mazāk

Šīs uztura programmas būtība, pēc autora Jana Smita vārdiem, ir balstīta uz uztura ieteikumiem. Tās panākumus nodrošina divi pamatprincipi: ne pārāk daudz ēdiena uz šķīvja un samazināts ar uzturu uzņemto piesātināto tauku daudzums.

Šī tauku sadedzināšanas diēta jebkurā gadījumā ir vērsta uz to, lai palīdzētu Jums atbrīvoties no nelāgiem ieradumiem un iestrādātu citus – pozitīvus ieradumus, kuri ļaus Jums stāties pretī jauniem izaicinājumiem. ...kā teiktu Smita kungs: „Dzīvē visam ir jābūt līdzsvarā!”

Avots: Viva, Žurnāls veselīgam dzīves veidam.