Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Spilvens – praktiska dāvana Taviem mīļajiem

Dāvana, kas ir vēl labāka par kaut ko tradicionāli veselīgu!

Vitamīniem bagāts augļu grozs, protams, ir ārkārtīgi laba un veselīga dāvana. Veselīgs uzturs ir svarīgs, tomēr kvalitatīvs miegs ir vēl svarīgāks. Un kvalitatīvs miegs naktī bez laba spilvena nav iespējams. Spilvens ir vienīgais no gulēšanas piederumiem, ko ir patiešām svarīgi regulāri mainīt.

Katru nakti tas paliek mitrs no mūsu sviedriem, mēs to reti mazgājam, tas zaudē elastību, kā arī ir pilns ar putekļu ērcītēm un baktērijām. Tāpat tas ar laiku ļoti sāk kaitēt mūsu kaklam.

Spilvens ir jāmaina vismaz reizi divos vai trīs gados. Vislabākā izvēle ir spilveni, kas ir mazgājami vai darināti no materiāliem, kas nepiesaista putekļu ērcītes un baktērijas.

Kāda ir pareizā gulēšanas poza?

Guļot gultā, kaklam ir jābūt taisnā līnijā paralēli matracim. Tas nebūt nav viegli, ņemot vērā mūsu ķermeņa kontūras. Un tieši tāpēc anatomiskie spilveni iekaroja tirgu. Tie tika radīti, lai noturētu kaklu pareizā pozā neatkarīgi no veida, kā guļam. Ecocell® ir materiāls, kas ir īpaši piemērots anatomiskajiem spilveniem, jo tas ir ārkārtīgi stingrs un elastīgs. Ecocell® pamatne parasti ir pārklāta ar Memory putu slāni, kas ir ārkārtīgi mīksts.

Stingrības un mīkstuma ziņā pat šodienas labākie tradicionālie spilveni var tikt pielāgoti cilvēka individuālajām vajadzībām. Pildījumu var izņemt un ielikt, lai spilvens būtu tieši tāds, kādu mums katram ir ērti lietot. Ja mūsu vēlmes vai paradumi mainās, mēs varam turpināt lietot to pašu spilvenu, vienkārši to pielāgojot.

Kvalitatīvs miegs naktī ir vislabākā un praktiskākā dāvana!

Lai atgūtu spēkus, mums visiem naktī ir labi jāizguļas. Tāpēc spilvens būs ārkārtīgi praktiska un noderīga dāvana ikvienam. Tas pats attiecas uz spilvena pārvalkiem.

Vēl viens gudrs risinājums ir matrača pārvalks, kas lieliski uzlabo matrača kvalitāti. Labākie matrača pārvalki ir darināti no Ecocell®, Memory putām un sudraba šķiedrām, kas lieliski balsta ķermeni un rūpējas par ādu.

Tās ir dāvanas, ko sāks lietot uzreiz un varēs lietot gadiem ilgi, tāpēc tās tiešām ir lietas, ko vajadzētu dāvināt gan sev, gan saviem mīļajiem.