Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Šovasar zvaigznēs rakstīts...

Vasarā mēs ar nepacietību gaidām it visu, ko tā piedāvā. Garas un saulainas dienas, siltas un patiesi izbaudāmas naktis, prātam neaptverama piedzīvojumu pārpilnība... Vasara pat vēl nav pusē un viss vēl priekšā, tāpēc ieskatījāmies tajā, ko rāda zvaigznes, lai pastāstītu, ko tās paredz...

Mežāzis (22.12. – 20.1.)

Mežāzim, iespējams, vasara nav tas iemīļotākais gadalaiks, tomēr šovasar tas pavisam noteikti piemirsīsies. Jums pat vairs netraucēs karstums — jūsu dzīvē notiks tik daudz kas aizraujošs, ka nemaz nejutīsiet, ka ārā ir tik karsts.

Mīlestība un sekss

Jau pavasarī jums izdevās iegūt daudz jaunu kontaktu un sakaru, gan attiecībā uz sociālo, gan arī romantisko dzīves jomu. Tas nozīmē, ka tas ir lielisks sākums visai vasarai, kad to varēsiet turpināt, tāpēc ir svarīgi, lai jūs rīkotos pareizi. Arī tad, ja lielā un ilgi gaidītā mīlestība vēl neatnāks, notiks daudz kas cits, un kas to lai zina, pie kā tas viss var novest.

Ja jūs jau esat ar kādu kopā, tad jūsu vasara būs diezgan mierīgi. Nebūs ne problēmu, ne pārpratumu, tomēr pārāk daudz kaisles arī nebūs. Ja vēlaties asākas izjūtas, jums pie tā būs īpaši jāpiedomā — šajā ziņā zvaigznes īpaši nepalīdzēs.

Piedzīvojumi un izklaides

Šī patiešām varētu būt labākā jūsu dzīves vasara attiecībā uz izklaidēm un piedzīvojumiem. Pateicoties neskaitāmajiem jaunajiem kontaktiem, jūs aicinās uz ballītēm un citiem sabiedriskiem pasākumiem, tāpēc kluss un mierīgs vakars mājās jums diez vai šovasar ir paredzams. Ja sajutīsiet, ka visa kā ir par daudz, nebaidieties atteikt un veltiet laiku sev — mēs zinām, ka jums tas ir nepieciešams.

Daudzi jauni kontakti jums radīsies arī 2015. gada vasaras mēnešu laikā, un tie būs visdažādākie cilvēki. Daži no tiem kļūs par vērtīgiem sadarbības partneriem, citi — par mūža draugiem, savukārt, iespējams, ka ar kādu no viņiem jums var izveidoties arī kas vairāk.

Karjera un nauda

Karstie vasaras mēneši jums var izrādīties ārkārtīgi ienesīgi, ja vien strādāsiet pietiekami uzcītīgi. Tas nebūs viegli līdzās visiem piedzīvojumiem, kas tajā laikā būs aktuāli, tomēr jums ir iespēja gūt ievērojamus panākumus, kas noteikti būs tā vērti gan šogad, gan arī nākamgad.

Zvaigznes rāda, ka uzcītīgais darbs 2015. gada vasarā jums nodrošinās daudzsološu nākotni, un tā rezultāts var būt vērojams ilgāk, nekā jūs varat iedomāties. Tomēr, aizraujoties ar savu sapņu īstenošanu, pievērsiet uzmanību arī savai finansiālajai situācijai: nauda vasaras laikā tērēsies daudz ātrāk, nekā to pelnīsiet, tāpēc neaizmirstiet pārliecināties par to, ka neizšķiežat naudu nevajadzīgām lietām.

Ūdensvīrs (21.1. – 18.2.)

Ūdensvīram šī vasara būs intensīva un notikumiem bagāta. Un mēs ceram, ka ar pilnu sparu spēsiet ļauties visam, kas notiks turpmākos mēnešus. Ja pareizi rīkosieties, jūsu dzīve var ievērojami uzlaboties, tāpēc noteikti ir vērts censties.

Mīlestība un sekss

Daži iepriekšējie mēneši ir devuši diezgan daudz iespēju satikt kādu īpašu cilvēku, un, visticamāk, arī jums tas ir izdevies. Tomēr ir viena problēma: jums piemīt neizlēmība un dažkārt ir grūti pieņemt pareizo lēmumu attiecībā uz to, vai šis īpašais cilvēks ir tas, ar kuru vēlaties pavadīt kopā visu atlikušo dzīvi (vai vismaz kādu noteiktu laiku). Un arī tad, ja tā nav, jums ir grūtības veidot attiecības, jo jums ārkārtīgi patīk brīvība. Izdariet savu izvēli, un drīzumā viss kļūs skaidrāks.

Ja jums jau ir attiecības, iesakām uzmanīties. Daudz problēmu jums neradīsies, tomēr jūsu dzīvē būs vairāki nelieli pārpratumi, kas var traucēt jūsu attiecībām. Pārliecinieties par to, ka abi ar savu partneri viens otru saprotat pareizi, apbruņojieties ar maksimālu pacietību, izrunājiet visu, kas runājams, ja rodas problēmas, un veltiet vairāk laika tam, lai padomātu par savām attiecībām, tad arī viss būs kārtībā.

Piedzīvojumi un izklaides

Jūsu magnētiskā personība un imidžs, ko par sevi radāt sabiedrībā, ir iemesls jūsu popularitātei, un attiecībā uz šo lietu šovasar pārmaiņu nebūs. Tas nozīmē, ka varat neraizēties, jo šovasar arī saņemsiet vairākus uzaicinājumus uz svarīgākajiem sabiedriskajiem pasākumiem.

Kamēr izbaudāt savas dzīves labāko laiku, uztveriet lietas mierīgi, jo pretējā gadījumā jūs var kāds sāpināt. Daži jums dotie solījumi var tikt lauzti, tāpēc pārāk nepaļaujieties uz to, ko jums kāds sola. Tas, protams, nenozīmē, ka cilvēkiem nevarētu uzticēties — galvenais neaizraujieties un nepaļaujieties uz pilnīgi visu, ko jums saka.

Karjera un nauda

Jūsu darbs pašlaik jums šķiet apmierinošs un pilnvērtīgs, un tā tas būs visu vasaru. Tas nozīmē, ka vasaras mēnešos varēsiet rēķināties ar lieliskiem sasniegumiem, ja darba uzdevumiem veltīsiet pietiekami daudz uzmanības.

No otras puses, neaizmirstiet arī par atpūtai nepieciešamo laiku. Dzīve var kļūt intensīvāka un un stresa pilna, tāpēc var gadīties, ka darbā ar kādu var nākties sastrīdēties. Saglabājiet vēsu prātu un apbruņojieties ar pacietību arī šajā ziņā, lai tādējādi tiktu šim periodam pāri bez ievērojamām problēmām. Ja plānojat uzsākt savu biznesu vai jums jau tāds ir, šis ir īpaši piemērots laiks, kad biznesam pavērsies lieliskas visdažādākās iespējas.

Zivis (19.2. – 20.3.)

Zivīm, godīgi sakot, šī vasara nebūs bezrūpīgi viegla. Zvaigznes nav izkārtojušās jums par labu, un jums nāksies piedzīvot vairākas nepatīkamas situācijas. Tomēr tas, protams, nenozīmē, ka nav gaidāms nekas labs: līdzās nepatīkamajiem brīžiem jums būs arī par ko priecāties, bet vasaras nobeigumā jums būs daudz vairāk spēka un daudz lielāks prieks par dzīvi.

Mīlestība un sekss

Ja jums ir attiecības ar kādu, mēs iesakām uzmanīties dažus turpmākos mēnešus. Jūsu partneris var jūs sāpināt vairākas reizes, un pastāv arī risks, ka jūsu attiecības var izbeigties. Ja tā notiks, varat droši zināt, ka sāpes ir tā vērtas un jums ir nepieciešams uzsākt kaut ko jaunu. Tādā gadījumā tas nozīmēs, ka jūs vairs viens otram nebijāt pietiekami tuvi un bija īstais laiks šādas attiecības izbeigt. No otras puses, ja jūs ar partneri šo periodu izturēsiet kopā, varēsiet zināt, ka kopīgiem spēkiem tiksiet galā ar visu. Tādējādi šī vasara patiešām būs jūsu izturības pārbaudījums: ja jums tas izdosies, ziniet, ka viss būs kārtībā.

Ja jums attiecību nav, šis var arī nebūt īstais laiks mūža mīlestības meklēšanai. Vasaras mēnešos uzsāktās attiecības, visticamāk, būs īslaicīgas un problēmu pilnas, tāpēc iesakām vasarā iztikt ar gadījuma sakariem un kaut ko ilgstošu plānot tikai rudenī.

Piedzīvojumi un izklaides

Ņemot vērā to, ka jūsu romantiskā dzīve nebūs gluži tāda, kā jūs to vēlētos, jums būs daudz laika koncentrēties uz citām dzīves jomām. Tas kopumā ir labi: jūs mēdzat pārāk daudz domāt par romantiskām lietām un aizmirstat par visu pārējo.

Izmantojiet šo laiku, lai izpriecātos pēc sirds patikas — jūs beidzot to varat darīt un jums tas noteikti jāizmanto. Apmeklējiet pēc iespējas vairāk ballītes, ceļojiet, riskējiet un izmēģiniet kaut ko nepieredzētu. Kas zina, varbūt sevī atklāsiet kaut ko pavisam jaunu.

Karjera un nauda

Situācija darbā būs grūta un sarežģīta, tomēr uztraukumam nav pamata. Tā kā jums nāksies strādāt centīgāk, jūs sevī atklāsiet prasmes un īpašas spējas, par kuru esamību nemaz nezinājāt, tāpēc uzcītīgais darbs var novest pie nākamā pakāpiena pa karjeras kāpnēm vai pat pie ievērojama paaugstinājuma. Un tas taču vienmēr ir lieliski, vai ne?

Ja plānojat ievērojamus ieguldījumus, uzmaniet savu naudu mazliet vairāk nekā parasti. Protams, nākotne būs daudzsološāka, tomēr tagad jūsu ienākumi ir tādi, kādi tie ir, un jums ir jācenšas nevajadzīgiem pirkumiem līdzekļus netērēt.

 

Auns (21.3. – 20.4.)

Auna dzīvē pēdējā laikā notiek ievērojamas pārmaiņas, un tas turpināsies arī visu vasaru. Jums priekšā stāv kaut kas patiesi lielisks, tāpēc jums to vajadzētu ar nepacietību gaidīt. Šī jums būs ļoti dzīvīga vasara, tāpēc ievelciet dziļu elpu un sagatavojieties visam, ko tā jums sniegs!

Mīlestība un sekss

Līdz pat augusta vidum jūsu romantiskā dzīve būs pasakaina. Un neuztraucieties, tas nenozīmē, ka rudenī gaidāms kaut kas slikts: vienkārši vasara mīlas jomā būs ārkārtīgi aizraujoša. Jūs satiksiet daudz jaunu cilvēku, jums radīsies dažādi īpaši kontakti un jums, visticamāk, būs iespēja izvēlēties cilvēku, ar kuru saistīt savu dzīvi, kā arī to, kad to vislabāk darīt.

Ja jums jau ir attiecībās, jūs varat sākt sagatavoties savas dzīves fantastiskākajiem mēnešiem. Jūs varēsiet kopā pavadīt lielisku laiku, un viss noritēs kā pēc plāna. Jūsu attiecības joprojām būs svaigas, taureņi vēderā nepazudīs, un šī vasara būs patiešām neaizmirstama.

Piedzīvojumi un izklaides

Aizraujoša šovasar būs arī jūsu sabiedriskā dzīve, un jūs, visticamāk, būsiet katras ballītes centrā. Baudiet laiku kopā ar cilvēkiem, kuri jums rūp visvairāk, tomēr vienlaikus nepalaidiet garām iespēju iegūt jaunus draugus un iepazīt citas cilvēku aprindas — jūs taču nekad nezināt, kādi sakari kādreiz var noderēt!

Šī ir pārmaiņu un izaugsmes vasara, tāpēc noteikti ļaujieties piedzīvojumiem un visam, kas jums stāv priekšā! Tas viss patiešām var mainīt jūsu dzīvi un, visticamāk, uz labo pusi. Nebaidieties mazliet riskēt, un lielisks rezultāts būs garantēts!

Karjera un nauda

Jaunas iespējas, izaicinājumi un sasniegumi — tā īsumā būtu raksturojama jūsu vasara. Protams, svarīgs ir arī jūsu ieguldījums darbā, ja vēlaties labu rezultātu, tomēr zvaigznes ir jūsu pusē un jums to vajadzētu izmantot.

Ja domājat par sava biznesa uzsākšanu, tagad varētu būt īstais laiks, lai rastu drosmi un uzsāktu tiekšanos pēc nezināmā. Protams, tas viss būs mazliet bailīgi, tomēr arī efektīvi, tāpēc, ja vēlaties nopelnīt vairāk naudas, tagad tas var notikt.

Vērsis (21.4. – 20.5.)

Vērsim vasaras sākums var būt mierīgs, tomēr vasaras nobeigumā viss noritēs daudz straujāk. Viss, kas jums vajadzīgs, ir pacietība, un jūs noteikti zināt to teicienu, ka labs nāk ar gaidīšanu. Neuztraucieties, vasaras otrā puse būs gana interesanta...

Mīlestība un sekss

Jūsu vasara šajā ziņā būs aizraujoša un romantiska, tomēr patiesi ievērojamas pārmaiņas notiks tikai vasaras otrajā pusē. Augusts būs īpaši interesants, un, lai arī satiksiet daudz jaunu un interesantu cilvēku visas vasaras laikā, pēdējās vasaras nedēļās jums vajadzētu īpaši turēt acis un ausis (un sirdi) vaļā. Ja jums nav attiecību, nesēdiet mājās un nepavadiet vasaru iekštelpās! Tas jums jebkurā gadījumā nenāks par labu, kā arī tā jūs varat palaist garām savu mūža mīlestību.

Ja esat kopā ar kādu, tad šī jums abiem būs vienkārši lieliska vasara. Jūsu attiecības stiprināsies un uzlabosies, un par to jums noteikti vajadzētu priecāties! Iespējams, ka sāksiet pat dzīvot ar kādu kopā vai apprecēsieties, un jūsu vasara būs mīlestības, romantikas un aizraujošu notikumu pārpilna. Jūsu attiecības būs tādas, it kā jūs būtu tikko iepazinušies, tāpēc jums šī vasara būs ārkārtīgi aizraujoša.

Piedzīvojumi un izklaides

Piedzīvojumu un aizraujošo aktivitāšu daudzums šovasar būs atkarīgs tikai un vienīgi no jums. Iespēju būs ārkārtīgi daudz, tomēr no jums būs atkarīgs tas, vai pratīsiet tās izmantot vai ne. Ja vēlēsieties, jūs vienmēr atradīsiet kaut ko aizraujošu, ko darīt, tomēr, no otras puses, ja gribēsiet mazliet miera un klusuma, tas jums arī izdosies.

Tā kā jūs nodarbinās visdažādākās lietas, iespējams, šovasar paliks mazāk laika ballītēm. Tomēr centieties nesēdēt mājās, birojā vai kaut kur citur, kur trūkst labas kompānijas: tādējādi varat palaist garām ārkārtīgi daudz.

Karjera un nauda

Šī vasara būs lielisks laiks karjerai, tomēr, lai kaut ko sasniegtu, jums vajadzēs rosīties ļoti aktīvi. Iespējams, ir laiks atsākt mācības, apgūt kaut ko papildus kursos, pasēdēt bibliotēkā vai atrast citu veidu, kā sevi pilnveidot.

Nebaidieties no pārmaiņām, jo tām vajadzētu būt tikai pozitīvām! Jums tikai jāsper pirmais solis ceļā uz savu sapņu piepildījumu, un visam vajadzētu izdoties. Atcerieties, ka zvaigznes šovasar ir jūsu pusē un jūs varat droši riskēt, lai sasniegtu savus karjeras mērķus.

Dvīņi (21.5. – 20.6.)

Dvīņiem 2015. gada vasara būs diezgan sarežģīta, tāpēc jums vajadzētu ievērot lielāku piesardzību nekā parasti. Tas nozīmē, ka jums, lai viss izdotos, būs jātur acis un ausis vaļā, rūpīgi jāapdomā visi lēmumi un jāpiestrādā pie visa daudz vairāk, tomēr rezultāts beigās noteikti būs tā vērts.

Mīlestība un sekss

Šī vasara noteikti nav īstais laiks partnera meklēšanai, jo šajā periodā uzsāktās attiecības nenāks jums par labu. Tomēr neuztraucieties, jo tā tas ilgi nepaliks, un pēc pāris mēnešiem situācija sāks uzlaboties. Tas arī, protams, nenozīmē, ka jūs nedrīkstat izpriecāties: izbaudiet iespējas, ko sniedz īslaicīgas aizraušanās un nevainīgs flirts, līdz brīdim, kad pienāks laiks nopietnu attiecību uzsākšanai!

Ja esat ar kādu jau kopā, lietas var nedaudz sarežģīties. Galvenais ir ieklausīties savā partnerī un izvairīties no liekiem strīdiem. Tas ne vienmēr ir viegli, jo īpaši tad, ja zvaigžņu stāvoklis nenāk jums par labu, tomēr, lai kas arī nenotiktu, ziniet, ka tas būs tieši tas, kam bija jānotiek. Ja jums būs jāpiedzīvo šķiršanās, ziniet, ka jums nebija jābūt kopā, savukārt, ja paliekat kopā, varat būt droši, ka jūsu attiecības turpmāk spēs pārdzīvot visu, ar ko jums var nākties saskarties.

Piedzīvojumi un izklaides

Šovasar jums noteikti vajadzētu tiekties pēc piedzīvojumiem un kaut kā aizraujoša. Notikumu būs ārkārtīgi daudz, un jums būs grūti tiem tikt līdzi, kā arī jums paliks ārkārtīgi daudz labu atmiņu, ko atcerēsieties gadiem ilgi.

Tā kā šis jums nav piemērotākais laiks romantisku attiecību uzsākšanai, veltiet laiku sev, lai vienkārši izpriecātos pēc sirds patikas. Pavadiet laiku kopā ar draugiem, ejiet uz visām iespējamajām ballītēm, ceļojiet, braucot, kur vien acis rāda, un dariet visu, ko nevarēsiet vairs darīt, kad jums būs nopietnas attiecības.

Karjera un nauda

Diemžēl arī šajā ziņā šī vasara nebūs tā labākā, tāpēc jums būs jāievēro īpaša piesardzība. Centieties nedaudz mazāk uzticēties citiem, un neticiet visam, ko dzirdat, jo darbā ne visi ir jūsu draugi. Tajā pašā laikā uzņemieties darbā tikai to, ko zināt, ka varat izdarīt! Ja vilksiet vezumu, kas jums ir par smagu, rezultāts var būt bēdīgs.

Uzmaniet arī nedaudz vairāk savas naudas lietas. Izvairieties no liekiem tēriņiem un vasaras mēnešos nekaliet lielus plānus attiecībā uz finansēm. Šis noteikti nav labākais laiks ieguldījumiem, tāpēc mēs iesakām nedaudz nogaidīt, jo tas var būt tā vērts.

Vēzis (21.6. – 22.7.)

Vēzim šis ir bijis sarežģīts gads un tagad ir pienācis laiks mazliet atslābināties — vasara būs diezgan mierīga un notikumu nebūs daudz. Tas, protams, nenozīmē, ka vasara būs garlaicīga un tukša: jums vienkārši beidzot būs iespēja veltīt vairāk laika sev un izbaudīt brīvus brīžus. Droši vien, ka jums jau ir piemirsies, kā tas vispār ir.

Mīlestība un sekss

Vasaras sākums būs ļoti mierīgs un viss noritēs lēni gan mīlestības, gan arī romantikas ziņā, tomēr vasaras nobeigumā var būt sagaidāmas ievērojamas pārmaiņas. Augustā jūs satiksiet daudz jaunu cilvēku un, ja jums paveiksies, iespējams arī satiksiet savu izredzēto. Šajā laikā ir vērts turēt acis vaļā, jo šīs vasaras mēnešos uzsāktās attiecības var būt ārkārtīgi veiksmīgas un ilgstošas.

Ja jums jau ir jūsu otrā pusīte, mums ir labas ziņas. Šajā vasarā jūsu attiecības piedzīvos jaunu harmonijas posmu, kas nozīmē, ka jums ies labāk nekā jebkad agrāk. Jūsu divvientulības mirkļi būs vēl romantiskāki un jēgpilnāki, un, iespējams, būs pienācis laiks attiecību nākamajam posmam.

Piedzīvojumi un izklaides

Vasaras pirmā puse būs diezgan mierīga, tomēr, tā kā jums aiz muguras ir aizņemts gads, iespēja nedarīt neko jums nāks tikai par labu. Izmantojiet savu brīvo laiku gudri, darot lietas, kam neatlika laika ziemas un pavasara mēnešos: trenējieties, lasiet, pavadiet laiku ar draugiem, labiekārtojiet savu mājokli utt.

Vasaras otrajā pusē dzīve kļūs mazliet trakāka, tomēr, tā kā jums būs jau izdevies atpūsties, tas jums liekas problēmas neradīs. Jūs varēsiet patiesi izbaudīt katru mirkli, tāpēc šo vasaras laiku varat droši ar nepacietību gaidīt. Tomēr iesakām uzmanīties, lai nepārspīlējat ar piedzīvojumiem un tādējādi nepalaižat garām kaut ko citu svarīgu.

Karjera un nauda

Šogad jūs strādājāt čakli, un vasarā tas atmaksāsies. Jūs gaida karjeras izaugsmes iespējas, un, ja pareizi rīkosieties, iespējams, jūs paaugstinās amatā.

Tomēr tas vēl nav viss, kas jūs sagaida attiecībā uz karjeras kāpnēm. Iespējams, jūs arī vasaras laikā saņemsiet pāris ārkārtīgi interesantus darba piedāvājumus, tāpēc nezaudējiet sakarus, jo tie var izrādīties izšķiroši. Ja šobrīd esat pašnodarbināts(-ta) vai nodarbojaties ar savu biznesu, nākotne būs daudzsološa: jūsu klientu loks, visticamāk, līdz gada beigām ievērojami paplašināsies.

Lauva (23.7. – 22.8.)

Lauvas sagaida ārkārtīgi aizraujoša vasara, tāpēc ceram, ka jūs esat tam gatavs(-a). Jums ārkārtīgi veiksies visās dzīves jomās, tāpēc jums šī vasara būs patiešām vērtīga. Vai esat gatavs(-a) visiem šiem fantastiskajiem notikumiem?

Mīlestība un sekss

Ja esat izteikts romantiķis(-e), jūs sagaida kaut kas pārsteidzošs: šī var būt vasara, kurā satiksies savu mūža mīlestību. Arī tad, ja neesat tik romantisks(-a), jūsu īpašais cilvēks var jūs gaidīt tepat aiz stūra, tāpēc neaizmirstiet turēt acis un sirdi vaļā!

Ja jums jau ir attiecības, viss noritēs gludi arī tad. Jūs varēsiet izbaudīt lielisku vasaru kopā ar savu īpašo cilvēku un, iespējams, pat jūsu attiecības sasniegs nākamo posmu. Vai esat gatavs(-a) sākt dzīvot kopā, apprecēties vai pat domāt par bērniem? Zvaigznes šovasar ir jūsu pusē, un, ja jums liekas, ka ir īstais laiks, nebaidieties riskēt!

Piedzīvojumi un izklaides

Pateicoties visām lieliskajām lietām, kas notiks, jums būs fantastisks garastāvoklis un jums it nemaz netrūks pozitīvas enerģijas. Tādējādi jūs būsiet viena no populārākajām personām visās kompānijās, un jūs jau noteikti zināt, ko tas nozīmē, vai ne? Protams, jūs arī aicinās uz vasaras labākajām ballītēm.

Jūsu pozitīvā attieksme pret dzīvi un jūsu enerģijas pārpilnība garantēs, ka vasara izdosies patiešām aizraujoša. Tomēr centieties neaizrauties, jo bez ballītēm notiks arī dažādas citas lietas, kam būs nepieciešama enerģija.

Karjera un nauda

Jums šovasar nav jāuztraucas arī par šo dzīves jomu. Jums bez liekas piepūles lieliski izdosies kāpt pa karjeras kāpnēm, un, godīgi sakot, jūs to arī līdzās smagajam darbam esat pelnījis(-usi). Tas nozīmē, ka viss notiks vienkārši, patiecoties pūlēm, ko esat pielicis(-usi) iepriekš.

Veiksme šovasar ir jūsu pusē, tāpēc droši varat uzņemties dažus papildu riskus. Ja jūsu sapnis jau ilgāku laiku ir sava biznesa uzsākšana, jums to šovasar tiešām vajadzētu realizēt. Un neaizmirstiet nopirkt kādu loterijas biļeti: zināt nevar, tomēr var arī paveikties...

Jaunava (23.8. – 22.9.)

Jaunavām šovasar jāatceras, ka par tiltu ir jābrauc lēnām, jo uz jums šis teiciens šovasar patiešām attiecas. Jūs šovasar panākumus gūsiet lēnām un mierīgi: nebūs nekādu ievērojamu pārmaiņu, tomēr kopumā vasara noslēgsies daudz labāk, nekā tā iesākās.

Mīlestība un sekss

Jūsu vasara šajā ziņā būs dzīvīga un daudz iespēju pilna, bet notikt var dažādas lietas, kas patiešām būs atkarīgas no jums. Jūs satiksiet daudz jaunus cilvēkus, un daži no tiem var būt īpaši, tomēr nav teikts, ka jūs šovasar satiksiet savu mūža mīlestību. Jūsu mīļotais šovasar var klauvēt pie durvīm, bet var arī vēl neklauvēt, tāpēc neko speciāli negaidiet, bet tā vietā koncentrējieties uz brīnišķīgo un dzīvīgo vasaru.

Ja jums jau ir jūsu otra pusīte, vasara paies gludi. Ja gaidāt ievērojamus kaisles uzplūdumus, tad uz zvaigznēm mēs neieteiktu paļauties — par to šovasar būts jāparūpējas jums. Tomēr jums arī neradīsies problēmas un šķēršļi, un jūs varat neraizēties un izbaudīt vasaru kopā ar to, ko vēlaties.

Piedzīvojumi un izklaides

Jūsu vasara būs aizraujoša, tomēr negaidiet neko ārkārtīgi īpašu, jo, kā jau minējām iepriekš, vasaras mēneši paies diezgan rāmi un mierīgi. Necentieties no vasaras neko izspiest un nemēģiniet padarīt lietas aizraujošākas, nekā tās ir, jo tas var labi neizdoties. Priecājieties par to, kas notiks, un veltiet laiku atpūtai, jo ne jau vienmēr tas ir iespējams un izdodas.

Tā kā jūs vasaras mēnešos satiksiet daudz jaunu cilvēku, neizmirstiet padomāt arī par ko vairāk nekā tikai izklaidi. Daudzi no jaunajām paziņām var izrādīties vērtīgi biznesa partneri, tāpēc centieties sevi parādīt no vislabākā skatupunkta.

Karjera un nauda

Jūsu karjerai ir daudzsološa nākotne, un vēl jo vairāk tas attiecas uz naudu. Protams, tas nenozīmē, ka nauda ir jāsāk bezrūpīgi tērēt, tomēr jūs varētu padomāt par papildu ieguldījumiem, jo drīz jūsu finansiālā situācija varētu uzlaboties. Iespējams, jūs ievērojami paaugstinās amatā vai arī piedāvās jums jaunas darba iespējas ar ievērojami lielāku algu.

Jebkurā gadījumā, zvaigznes šovasar ir jūsu pusē, un, ja domājat par naudas ieguldīšanu, tad tagad tam ir tieši īstais laiks. Tomēr nesasteidziet neko, kā arī neizturieties bezrūpīgi: zvaigžņu stāvoklis jums palīdzēs, tomēr tas jūs neglābs nepareizu lēmumu gadījumā.

Svari (23.9. – 23.10.)

Svariem šī būs ārkārtīgi patīkama un aizraujoša vasara, tāpēc nebaidieties sākt to ar nepacietību gaidīt. Notiks dažas aizraujošas pārmaiņas, un jums vajadzētu turēt acis vaļā, lai nepalaižat garām svarīgas iespējas. Iespēju būs ārkārtīgi daudz, tāpēc esiet gatavs(-a) izdarīt pareizās izvēles!

Mīlestība un sekss

Jums noteikti vajadzētu pievērst īpašu uzmanību pirmajiem vasaras mēnešiem, jo pārsteidzošas lietas notiks tieši tad. Jūs satiksiet daudz jaunu un interesantu cilvēku, un jums pavērsies daudzas iespējas mīlestībai, ja vien jūs to vēlēsieties. Tomēr jums vajadzēs rīkoties ātri: vasaras beigās apstākļi romantiskām attiecībām vairs nebūs tik piemēroti, tāpēc savu īpašo cilvēku centieties atrast jau līdz augustam.

Ja jums jau ir otrā pusīte un nopietnas attiecības, varat nesatraukties, jums lieliski izdosies turpināt baudīt vienam otra kompāniju. Nav paredzamas nekādas ievērojamas problēmas, tāpēc jūs varēsiet lieliski kopā pavadīt laiku un sākt domāt par attiecību nākamo posmu, piemēram, kopdzīvi vai kāzām.

Piedzīvojumi un izklaides

Šī jums būs ārkārtīgi aizraujoša vasara, un jūs varēsiet atslābināties un pavadīt lielisku laiku kopā ar draugiem. Jebkurā gadījumā jums jācenšas vairāk izrauties no mājām, jo īpaši tad, ja esat viens(-a) un vēlaties atrast savu otro pusīti. Šī vasara piedāvās daudz iespēju apmeklēt dažādus interesantus pasākumus, tāpēc jums tās noteikti vajadzētu izmantot.

Ja īsti nezināt, ar ko sākt, droši sarīkojiet kaut ko pats(-i). Uzaiciniet draugus uz klubu, noorganizējiet pikniku kopā ar ģimeni vai draugiem vai ieplānojiet braucienu uz jūru kopā ar veselu draugu baru. Tas visiem patiks, un jūs varēsiet pavadīt lielisku laiku.

Karjera un nauda

Karjeras jomā situācija var nebūt tik vienkārša, tomēr nezaudējiet pacietību un turpiniet darīt to, kas jādara! Tas nozīmē, ka, lai arī šķitīs, ka ieguldītais darbs un pūles nenes nekādu rezultātu, nevajadzētu padoties. Rezultāts būs, tikai ne uzreiz. Mēs zinām, kas tas var izklausīties briesmīgi tomēr, ja zināt, ka rezultāts būs, tad jau tas vairs nemaz nešķiet tik traki, vai ne?

Lai ko arī jūs šajā periodā neuzsāktu, rezultāts no tā būs ievērojams, ja jums pietiks pacietības to sagaidīt. Jums radīsies daudzas jaunas iespējas, kas var jūsu dzīvē ieviest dažas ārkārtīgi pozitīvas pārmaiņas ilgtermiņā, tāpēc ievērojiet īpašu piesardzību, pieņemot svarīgus lēmumus.

Skorpions (24.10. – 22.11.)

Skorpionam šis gads ir bijis diezgan grūts, un diemžēl arī pašlaik nevaram solīt neko pārsteidzoši fantastisku. Vasara būs diezgan sarežģīta, tomēr septembrī beidzot varēsiet novērot patiesi pozitīvas pārmaiņas. Saņemieties un gaidiet ar pacietību!

Mīlestība un sekss

Šogad romantiskā dzīve jums nav bijusi diez ko izdevusies, un diemžēl šķiet, ka vasara arī tāda nebūs, vismaz ne attiecībā uz mūža mīlestības atrašanu. Tomēr tas, protams, nenozīmē, ka nevarat ļauties nenopietniem sakariem: jums tikai jāapzinās, ka tas nebūs nopietni. Galvenais, lai spējat kontrolēt savas emocijas un ne uz ko nesacerēties, jo tas, kas notiks vasarā, visticamāk, neturpināsies ilgstoši. Tomēr labā ziņa ir tā, ka situācija drīz vien uzlabosies un jau septembra sākumā notiks ļoti pozitīvas pārmaiņas.

Ja esat ar kādu kopā, vasarā var rasties dažādi pārpratumi, apmulsums un konflikti, kas, kā zināms, nevienam nepatīk. Tomēr, ja būsiet pacietīgs(-a) un izvairīsieties no būtiskām pārmaiņām vasaras perioda laikā, problēmas pavisam drīz beigsies.

Piedzīvojumi un izklaides

Jūs šajā vasarā satiksiet daudz jaunu cilvēku un apmeklēsiet dažādus interesantus pasākumus, tāpēc, ja spēsiet kontrolēt savas emocijas, pavadītais laiks būs patiešām aizraujošs. Ja strauji iemīlēsieties, par laba laika pavadīšanu varat aizmirst, jo jums nāksies ciest pārāk daudz, lai varētu būt runa par aizraujošu laika pavadīšanu. Uztveriet lietas vienkārši, un tad viss būs kārtībā!

Ja ilgojaties pēc piedzīvojumiem, šis tam ir tieši īstais laiks. Aizraujošs vasaras darbs, iespaidīgs ceļojums apkārt pasaulei vai apņēmība beidzot uzsākt kaut ko jaunu... Tās visas ir lieliskas izvēles, un jums tam visam pietiks laika, kā arī tas jums ļaus nedomāt pa citām problēmām.

Karjera un nauda

Jums pēdējo mēnešu laikā, visticamāk, ir nācies smagi strādāt un saskarties ar stresu un dažādām problēmām, tomēr tūlīt situācija sāks pamazām uzlaboties. Vasaras mēneši ienesīs pozitīvas pārmaiņas jūsu karjerā, un, iestājoties rudenim, jūs sāksiet novērot iepriekš ieguldītā darba rezultātus.

Jebkurā gadījumā mēs iesakām ievērot nelielu piesardzību attiecībā uz naudas jautājumiem. Centieties daļu no ienākumiem ietaupīt nebaltām dienām, un, ja jums finanšu ziņā nav pārāk labi veicies gada pirmajā pusē, centieties situāciju pēc iespējas ātrāk uzlabot.

Strēlnieks (23.11. – 21.12.)

Strēlniekam zvaigžņu stāvoklis šogad ir izdevīgs, un mums jums ir labas ziņas: vasaras mēnešos situācija arī būs jums labvēlīga. Tas nozīmē, ka varēsiet baudīt lielisko vasaru, kas būs pozitīviem notikumiem bagāta.

Mīlestība un sekss

Šis gads romantisko attiecību ziņā jums ir bijis lielisks, un tā tas turpināsies vismaz līdz augustam. Tādējādi jums vēl pāris mēneši laika, lai atrastu savu īpašo cilvēku, tāpēc centieties izdarīt pareizās izvēles it visās situācijās. Ja vēlaties kādu satikt, centieties vairāk uzturēties ārpus mājas: pastāv ļoti neliela iespēja, ka potenciālo partneri atradīsiet savā viesistabā.

Ja jums jau ir attiecības, tad šajā vasarā viss noritēs gludi. Lielu pārmaiņu nebūs, bet jūs pamazām pietuvosieties savu sapņu realizēšanai. Ja jums ir pienācis laiks sākt kopdzīvi vai apprecēties, šī vasara būs lieliski piemērota, lai sāktu par to domāt. Zvaigznes ir izkārtojušās jums par labu, un prātīgi būtu izmantot visu, ko tās sniedz.

Piedzīvojumi un izklaides

Šī vasara jums būs aizraujoša, notikumiem bagāta un ārkārtīgi patīkama, tomēr uz neprātīgiem piedzīvojumiem cerēt īpaši nevajadzētu. Jums šis ir lielisks gads, tāpēc, iespējams, vēlēsieties arī vienkārši atslābināties, nolikt visu malā un izbaudīt to, ko piedāvā fantastiskā vasara.

Tagad ir pienācis laiks koncentrēties uz visām vienkāršajām izpriecām, ko dzīve sniedz. Gaļas cepšana kopā ar draugiem, vasaras atvaļinājums ar ģimeni vai vienkārši brīvs laiks pašam(-ai) ar sevi: lai lieliski pavadītu laiku, neprātīgi piedzīvojumi nemaz nav nepieciešami, vai ne?

Karjera un nauda

Jūs visu gadu strādājāt uzcītīgi, tāpēc tagad varēsiet sākt novērot pirmos savu pūļu rezultātus. Tas nozīmē, ka jūsu karjeras iespējas var drīz sākt uzlaboties, un drīzumā varat gaidīt arī paaugstinājumu amatā.

Tomēr mēs neiesakām plānot nekādas ievērojamas pārmaiņas vasaras laikā, jo krasai karjeras mainīšanai vai sava biznesa uzsākšanai šis nebūs tas īstais laiks. Tagad būtu ieteicams pieturēties pie lietām, ko pārzināt un protat vislabāk, sagaidot tādu zvaigžņu stāvokli, kas ir īpaši piemērots ievērojamām pārmaiņām karjeras jomā