Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Vasaras flirts: atklāj skūpsta noslēpumu pēc horoskopa zīmes

Kāds skūpsts tevi sagaida...

Ir skaistākā sezona vasaras flirtam! Siltais laiks, pludmale, dārza ballītes, festivāli... ir brīnišķigas laiks, kad iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Satiekot simpātisku, interesantu vīrieti, parasti vispirms pajautājam viņa vārdu, uzzinām, kāda ir viņa nodarbošanās un hobiji … Taču no šī brīža jums pirmkārt vajadzētu noskaidrot viņa horoskopa zīmi, jo tieši tas ir ātrākais veids, kā uzzināt, kas notiks, kad jūs pirmoreiz skūpstīsieties!

Auns

Viņu uzbudina pat smalkākais žests. Pirms jūs sapratīsiet, kas notiek, jūs jau dusēsiet viņa apskāvienos. Jūs tikai knapi spēsiet paelpot – bet kam jums tas vispār vajadzīgs? Jūs aizmirsīsiet visu uz pasaules, jo jūsu Auns ir īsts skūpstīšanās lietpratējs.

Vērsis

Viņš prasmīgi flirtēs un būs ļoti atbrīvots, bet esiet ļoti uzmanīga: ja viņš ko vēlēsies, viņš to dabūs. Viņš lēnām iepīs jūs savos tīklos, bet viņa kaisle „uzaugs” pāris sekundēs.

Dvīņi

Viņš runās un runās, līdz jūs vairs nesapratīsiet, kas notiek. Viņam nepieciešama nepārprotama zīme, lai sajustos pietiekami droši un jūs noskūpstītu. Viņa skūpsts būs kautrīgs, kas liks jums vēlēties vairāk.

Lauva

Šeit mēs runājam par pavedināšanas ekspertu. Viņš skūpstīs jūs mežonīgi un neapvaldīti, un viņa iekāre padarīs viņu vēl neatvairāmāku.

Jaunava

Jaunavas pirmais skūpsts iesākumā liksies nedaudz atturīgs, jo viņš vispirms vēlēsies noskaidrot, kas īsti notiks. Bet viņa miers apslēpj īstu vulkānu – ar laiku viņš atbrīvosies …

Svari

Svaru zīmē dzimis vīrietis tā aptīs jūs ap pirkstu, līdz jūs pilnīgi zaudēsiet galvu. Svaru skūpsti ir ļoti romantiski – gluži, kā filmās. Jūsu sirdspuksti padarīs jūs traku.

Skorpions

Skorpions dinamiski uzmetīsies savam upurim un skūpstīs jūs apņēmīgi un pašpārliecināti. Ja jūs viņu nenoraidīsiet, viņš nomierināsies un parādīs jums savu jūtīgo pusi.

Strēlnieks

Strēlnieks ir ļoti ziņkārīgs un uzstājīgs – tikko, kā viņš būs jūs atradis, viņš metīsies cīņā. Viņa skūpsts ir Napoleona cienīga uzvara. Pēc šīs uzvaras viņš atkāpsies un gaidīs rezultātu – ja tas būs pozitīvs, jūs gaida traks piedzīvojums …

Mežāzis

Iesākumā viņš liksies ļoti kritizējošs un pazemīgs. Viņš izmēģinās visu iespējamo, pirms izšķirīgā soļa speršanas. Viņa skūpsti ir ļoti nepastāvīgi – gluži kā viņš pats. Ja dosiet viņam tādu iespēju, viņš jūs glāstīs līdz pašai rītausmai vai pat ilgāk.

Ūdensvīrs

Viņam ir neapvaldāms temperaments un viņš ļoti mīl pārsteigumus. Viņš sniegs jums kaislīgus skūpstus brīdī, kad to vismazāk gaidīsiet. Un jums vienmēr liksies, ka tā jūs neesat bijusi skūpstīta nekad agrāk. Ar viņu jūs pavisam noteikti negarlaikosieties.

Zivis

Šie cilvēki ir ļoti neizlēmīgi un romantiku liek pirmajā vietā. Viņš parūpēsies par to, lai jums būtu šampanietis, sveces, un pielūdzoši raudzīsies jums acīs. Viņa skūpsti ir maigi un jutekliski – viņš piepildīs visus jūsu sapņus.