Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Sarīkojiet neaizmirstamus svētkus

Vai jūs esat viens no tiem cilvēkiem, kuri nevar sagaidīt, kad sāksies svētku brīvdienas? Vai jūs vēlaties, lai šī gada svētku gars būtu īpaši maģisks, taču nezināt kā par to parūpēties? Nepadodieties! Pietiek jau ar dažiem vienkāršiem gājieniem, lai piepildītu šī Jaunā gada svētkus ar pozitīvu enerģiju un jūs tos neaizmirsīsiet ilgu laiku…

Izvēlieties labu mūziku

Ja vēlaties, lai svētki būtu maģiski, jums noteikti ir jāparūpējas par labu atmosfēru. Pārliecinieties, ka jūs un jūsu ģimene jutīsies patīkami un atbrīvoti. Izvēlieties labu mūziku, lai radītu intīmu atmosfēru. Ļaujiet iztēlei brīvu vaļu un atlasiet dziesmas, kuras jums saistās ar īpašām atmiņām vai arī, kuras jums vienkārši patīk. Neaizmirstiet par „zelta fondu” un melodījām, kuras aicina dziedāt līdzi.

Sveces romantikai

Romantiskas dvēseles nevar iedomāties svētkus bez svecēm. Varbūt arī jūs vēlaties izbaudīt šādu maģisku atmosfēru? Mūsdienās iespējams izvēlēties starp dažādas formas un krāsas svecēm, lai atrastu tādu rotājumu, kas atbilst telpas interjeram. Esiet oriģināli un novietojiet sveces redzamā vietā, veidojot no tām rakstus un simbolus. Tā jūs patiešām bagātināsiet telpu!

Paskatieties kādu labu, sirsnīgu filmu

Padomājiet, kad bija pēdējā reize, kad kopā mierīgā atmosfērā noskatījāties kādu Ziemassvētku filmu? Neatceraties? Tad jums ir lieliska iespēja izdarīt to šogad. Uzziniet, kura filma jums būs visatbilstošākā un noskatieties to kopā ar tiem cilvēkiem, kuri nozīmē jums visvairāk. Tā jūs pavadīsiet laiku kopā un izjutīsiet svētku garu, kas parasti paslīd mums garām.

Pārsteidziet savus viesus

Arī viesiem būs daudz labāks noskaņojums, ja jūs pārsteigsiet viņus ar kaut ko oriģinālu. Ja jums ir laiks, uzņemot viesus varat izdekorēt galdu un galda piederumus, kā arī pagatavot kādu izcilu ēdienu. Viesiem noteikti patiks arī kāda paštaisīta apsveikumu kartiņa vai oriģināla doma, kā īpašā veidā izteikt Jaunā gada vēlēšanos.

Runājiet

It īpaši svētku laikā mums ir vajadzīgi cilvēki, kuri mums ir svarīgi. Tādēļ decembrī neaizmirstiet par draugiem. Piezvaniet un pasakiet, ka domājat par viņiem. Pastāstiet viņiem savas problēmas, jo viņi saprasīs jūs un zinās, ko jums ieteikt. Taču neaizmirstiet ieklausīties arī viņos. Laikā, kad cilvēkos ir prieks un laime, jums ir iespēja padziļināt savas attiecības.

Atcerieties

Svētku laikā ir labi atskatīties pagātnē un atsvaidzināt atmiņā notikumus, kuri iezīmēja šo gadu. Atveriet albūmu un apskatiet īpašo brīžu fotogrāfijas. Smejieties par amizantiem atgadījumiem un pārdomājiet neparastas dienas. Tā jūs daudz vieglāk pasvītrosiet to, kas ar jums šajā gadā noticis, un daudz izplānosiet mērķus nākotnei.

Izvēlieties dāvanas uzmanīgi

Tā kā mēs dzīvojam ātri pieaugošā patērētāju sabiedrībā, svētku laikā mēs nevaram izvairīties no iepirkšanās drudža. Dāvanu meklēšana mūsu mīļajiem var aizņemt diezgan daudz laika un enerģijas lielākoties tāpēc, ka mēs nezinām, ko vispār pirkt.

Lai izvairītos no slikta garastāvokļa, staigājot gar veikala plauktiem, sākumā pārdomājiet, kas jūsu mīļajiem patiešām ir vajadzīgs. Sastādiet sarakstu ar lietām un dodieties ar to uz iepirkšanās centru. Tas jums ietaupīs daudz laika un visdrīzāk, ka jūs iegādāsieties kaut ko tādu, par ko viņi patiešām priecāsies.

Sapucējieties

Pirms svētku ballītes parūpējieties par savu ārējo izskatu. Izvēlieties kleitu, kas jums tiešām patīk, uztaisiet frizūru un padomājiet par moderniem aksesuāriem – arī tad, ja šajā pasākumā piedalīsies seni draugi un kolēģi. Tā kā jūs izskatīsieties lieliski, jūs jutīsieties labāk un jums būs īpaša enerģija. Parādiet, ka esat kārdinoša, pievilcīga, jauka un drosmīga.

Esiet labā garastāvoklī

Ir svarīgi nepadoties un saglabāt labu garastāvokli arī tad, ja jums nemaz neiet tik labi. Esiet laipni pret sevi un citiem, un cilvēki to ātri sajutīs. Pārnesiet pozitīvo enerģiju uz citiem un ļaujiet, lai jums tuvākie cilvēki priecājas par jums. Tā jūs padarīsiet svētkus jaukus sev un apkārt esošajiem cilvēkiem.